PDA

View Full Version : Etapa 25: Viitorul - Poli Timisoara 5-0



delaoltenia
19th February 2017, 12:54
25 Februarie 2017, 15:00.

Libertate pentru Sevilla86!

Leo
22nd February 2017, 13:56
Castiga oaspetii. :D

Johnny D
23rd February 2017, 07:53
Aici aflam daca Viitorul mai e buna de ceva in afara de carne de tun pt restul echipelor din play off, ca-n anul precedent.

Hingherul
24th February 2017, 21:52
Campiooooniii, campiooooniiii, ole, ole, oleeeeeee

cip
25th February 2017, 09:18
presimt ca ACS-ul va fi furata ca la balamuc la meciul asta...:cool:

Leo
25th February 2017, 14:23
ECHIPELE DE START

Viitorul: Râmniceanu - Benzar, Hodorogea, Boli, Cr. Ganea - Rosu, Nedelcu, Purece - Chitu, Morar, Vână.
Antrenor: Gheorghe Hagi
Rezerve: Buzbuchi, S. Rădoi, Dumitrescu, Fl. Coman, Casap, Iancu, Mladen

ACS Poli: Straton - Străut, Bocsan, Seroni, Al. Neagu - Artean, Soljici - Popovici, Croitoru, Fucek - Drăghici.
Antrenor: Ionut Popa
Rezerve: Smaranda, Poparadu, Fridrich, Scutaru, Novak, Bârnoi, Pedro Henrique

Arbitru: Marius Avram

Hingherul
25th February 2017, 14:50
presimt ca ACS-ul va fi furata ca la balamuc la meciul asta...:cool:

bun. acum ca am rezolvat-o cu alibiul, sa inceapa meciul! :D

Leo
25th February 2017, 15:12
Ce gol tampit...

Johnny D
25th February 2017, 15:13
Vai de capu lor de cimisoreni, fara gazon de kkt sub picioare, nu pot face nimic.:))

presimt ca ACS-ul va fi furata ca la balamuc la meciul asta...:cool:
De propriul stil antifotbal, cu siguranta. Daca v-ati si antrena pe gazon si nu prin mlastini poate ati sti sa jucati si fotbal.

cip
25th February 2017, 15:13
bun. acum ca am rezolvat-o cu alibiul, sa inceapa meciul! :D
ce gol de cacao...:o:
cred ca e blat pana la urma...:rasc:

Tim
25th February 2017, 15:16
Vai de capu lor de cimisoreni, fara gazon de kkt sub picioare, nu pot face nimic.:))

De propriul stil antifotbal, cu siguranta. Daca v-ati si antrena pe gazon si nu prin mlastini poate ati sti sa jucati si fotbal.
nici acum nu te-ai lamurit ca nu din cauza noastra voi nu mai existati?


da-o-n plm ,mai Ionica.........

Hingherul
25th February 2017, 15:17
ce gol de cacao...:o:
cred ca e blat pana la urma...:rasc:

eu am zis la misto. acum am vazut ca a inceput meciul :))


daca doriti sa salutati campioana.... :D

Johnny D
25th February 2017, 15:17
nici acum nu te-ai lamurit ca nu din cauza noastra voi nu mai existati?


da-o-n plm ,mai Ionica.........

:)) Esti simpatic. Eu faceam referire doar la faptul ca retrogradati iar si la impotenta voastra sa aveti macar un gazon decent.
Echipe cu asemenea gazon nici nu merita sa joace in Liga 1 dar nici nu prea au cum, deoarece sunt pe langa fotbal.

Leo
25th February 2017, 15:19
Johnny si totusi in tur timisorenii au batut Viitorul.

Tim
25th February 2017, 15:19
si daca nu retrogradam?

Johnny D
25th February 2017, 15:19
Johnny si totusi in tur timisorenii au batut Viitorul.

Si Astra. Dar tu te gandesti unde s-a jucat? In mocirla aia in care echipele de fotbal habar n-au sa joace, normal! :))


si daca nu retrogradam?

Meritul mocirlei.


De fapt asta e aspectul pozitiv al faptului ca Rapidu nu exista, sa-si piarda picioarele prin rahatu ala de transe de razboi.... scarbos.

Tim
25th February 2017, 15:22
suntem cea mai curata echipa din prima liga. Atata putem, atata jucam. E onorabil ce a facut Poli in acest campionat!

Johnny D
25th February 2017, 15:22
Curat trebuie sa fie in primul rand gazonul! Altfel NU E FOTBAL BAI!

Hingherul
25th February 2017, 15:22
prea usor. muuult prea usor cu micutii astia :D

phife
25th February 2017, 15:22
curata in ce sens?

Leo
25th February 2017, 15:22
Johnny vorbesti prostii. Gazonul de pe Dan Paltinisanu e ok. Confunzi marfa cu ambalajul.

Tim
25th February 2017, 15:23
am pariat peste 2,5 ....deci nu e suparate.


Mai Ionica, despre ce mocirla tot pomenesti tu? In ce lume traiesti?

Leo
25th February 2017, 15:23
Vladut Morar e omul meciului. :D

Johnny D
25th February 2017, 15:24
Ok o pwla, cand a jucat Astra era polo prin santuri, cum plm sa joci fotbal pe asa ceva!?

2-0... le dau 5 astia.:rolleyes: Hagi atat a facut, s-a asigurat ca isi creste tineri pe gazoane sanatoase, rezultatele se vad dupa 10 ani.;)
Echipele care nu sunt instare sa intretina un gazon la calitate macar mediocra sunt adevaratul cancer al fotbalului, nu lipsa banilor pt jucatori!

cip
25th February 2017, 15:24
pana mea,cred ca ma lasa netu'...:D

Tim
25th February 2017, 15:25
ionica , gazonul din Timisoara este in primele 3 din tara.

Johnny D
25th February 2017, 15:26
Si atunci l-ati facut varza doar cand a venit campioana c-ati stiut ca astia nu stiu juca rugby nici la nivel de incepatori?
In acest caz sunteti curati ca naiba!:))


Nu intamplator Astra i-a batut pe Viitorul tur-retur, ia ce gazon misto au astia!;)

Hingherul
25th February 2017, 15:28
pana mea,cred ca ma lasa netu'...:D

#rezista! :D
vrei un IP de la mine, ca am doua :))

Tim
25th February 2017, 15:28
indiferent de rezultat
hagi este un kakat/hello

Hingherul
25th February 2017, 15:29
3-0. facem show :D

Johnny D
25th February 2017, 15:29
Morar de ziua lui, toti ii dau cadouri! 5-0 cat am zis pare putin!:))


A vrut sa ia mingea acasa, stai bai ca mai e de jucat inca vreo 3 sferturi de meci!:))

cip
25th February 2017, 15:30
aiaiai...noroc ca mi-s ripensist :D

Leo
25th February 2017, 15:30
Johnny, Astraa pierdut pt ca a jucat prost, au batut Austria Viena parca si s-au vazut invincibili.
Echipa de rugby a avut probleme cu gazonul si asta dupa cateva zile de ploi.

Leo
25th February 2017, 15:32
Se distanteaza Viitorul de FCSB. :D

Johnny D
25th February 2017, 15:33
Ai pe jumatate dreptate, a pierdut pentru ca a jucat prost, dar a jucat prost pentru ca terenul a fost de rahat deoarece ambitie a avut si meciul ala.

phife
25th February 2017, 15:34
realizez acum dupa nici macar o repriza de fotbal cat a scazut nivelul din liga penixului meu. bai nene, fcm bacau de acum 10-15 ani defila pe aici.
recas pare de pe alta planeta, una dintre cele mai slabe reprezentatii din liga1 pe care le-am vazut, la bataie cu aek - steaua 1-8

Johnny D
25th February 2017, 15:34
4-0 urat!:)) Am zis 5-0 prima repriza, nu final, acu mi-am dat seama doar!:rasc:

Hingherul
25th February 2017, 15:35
cipane, timache, aveti vreun prosop la indemana?

ati face bine sa il aruncati ca astia nu stiu de gluma! :))

Leo
25th February 2017, 15:35
Sa arunce cineva prosopul!

Hingherul
25th February 2017, 15:36
aiaiai...noroc ca mi-s ripensist :D

tu imi strici planul. parca era vorba ca diseara sa radem la meciul rasilor. nu acum :D

cip
25th February 2017, 15:37
bai Ionica,tu n-ai de ranit la ceva animale acolo la Salaj?
pai cum vine asta,vaci nu ingrijim,branza mancam...:D

Hingherul
25th February 2017, 15:38
vedeti bai ce echipa mi-am ales sa sustin? asta inseamna sa ai ochi de suporter! :D

Tim
25th February 2017, 15:38
ce ar merge un control antidoping......la malul marii.

zic si eu , nu ca as da un telefon.:D

Johnny D
25th February 2017, 15:38
Oricum asta nu e Timisoara, v-am mai zis, da-o-n plm. E ca si cum io ca rapidist as tine cu CSM Bucuresti.:rolleyes:

Tim
25th February 2017, 15:39
vedeti bai ce echipa mi-am ales sa sustin? asta inseamna sa ai ochi de suporter! :Dal hilar sau al amin?


zi mah, cat ai lasat la arabi?:D

Hingherul
25th February 2017, 15:40
glume de pesedist scos cu forta la miting... :D

cip
25th February 2017, 15:40
tu imi strici planul. parca era vorba ca diseara sa radem la meciul rasilor. nu acum :D
radem si la ala,aici n-am nicio vina...cred ca Popa i-a aranjat gresit pe teren...:))

Johnny D
25th February 2017, 15:41
Ai zis-o cip, i-a aranjat pe teren si nu in santuri, aici e problema lor!:D

Tim
25th February 2017, 15:42
glume de pesedist scos cu forta la miting... :Dcum PLM sa muncesti pentru bani, sa platesti impozit si pe urma sa mergi sa ii dai arabilor?:)):))

Leo
25th February 2017, 15:43
Cum era Cip bancul ala cu patrula?

Hingherul
25th February 2017, 15:43
cincila!!! plecati bai acasa! :D

a, nu am vazut eu bine. nu e nimic. las postul intact ca imediat o sa fie de actualitate :))

Hingherul
25th February 2017, 15:44
cum PLM sa muncesti pentru bani, sa platesti impozit si pe urma sa mergi sa ii dai arabilor?:)):))

cine a zis ca platesc impozit? eu nu dau bani la cersetori! :D

cip
25th February 2017, 15:44
Ai zis-o cip, i-a aranjat pe teren si nu in santuri, aici e problema lor!:D
bai dar atata ura...:o:
vorba poetului,ce-ai cu noi ma,pentru ce sa dam cu var? :))

Tim
25th February 2017, 15:45
cine a zis ca platesc impozit? eu nu dau bani la cersetori! :Ddar dai la arabi.....:))

Johnny D
25th February 2017, 15:47
bai dar atata ura...:o:
vorba poetului,ce-ai cu noi ma,pentru ce sa dam cu var? :))

Pt ca din cauza santurilor voastre armate cu apa Astra are probleme sa intre in play off, de aia!:)
Plus ca nu-mi plac clonele, si Craiova mi se pare o clona de kkt, nu e vorba de aia.
Dar cand a venit Astra la ei, nu i-au asteptat macar cu santuri pline cu apa. Probabil a avut noroc ca n-a plouat.

Hingherul
25th February 2017, 15:47
dar dai la arabi.....:))

ce, tu nu dai la austrieci? tradator de neam ce esti :D


la cum te cunosc, nu o sa dureze mult si o sa ma acuzi de finantare a terorismului cu arabii astia :))

cip
25th February 2017, 15:48
Cum era Cip bancul ala cu patrula?
nu mi-l mai amintesc exact ...:sneaky:
dar pe ala cu dragnea il stii? :D

Leo
25th February 2017, 15:51
KO ca si Bute. :))

Tim
25th February 2017, 15:55
ce, tu nu dai la austrieci? tradator de neam ce esti :D


la cum te cunosc, nu o sa dureze mult si o sa ma acuzi de finantare a terorismului cu arabii astia :))ce alte versete din coran ne mai spui?:D

Hingherul
25th February 2017, 15:58
ce alte versete din coran ne mai spui?:D

stiu decat cum se zice "mue psd" in araba :D

Leo
25th February 2017, 15:59
ce alte versete din coran ne mai spui?:D

Mai bine sa ne spuna cati iubitori de FCSB au iesit astazi din case? GSP ul spune ca au fost 200 la nivel national. La Timisoara au fost 6 persoane, mai multi au fost jandarmii care i-au pazit.


:))

cip
25th February 2017, 15:59
Pt ca din cauza santurilor voastre armate cu apa Astra are probleme sa intre in play off, de aia!:)
Plus ca nu-mi plac clonele, si Craiova mi se pare o clona de kkt, nu e vorba de aia.
Dar cand a venit Astra la ei, nu i-au asteptat macar cu santuri pline cu apa. Probabil a avut noroc ca n-a plouat.
da bai,de aia are Astra probleme cu play-off-ul,ca i-a mutut ACS-ul :))
nici nu ma mai mir ca esti precen bun cu paul :D

Hingherul
25th February 2017, 16:02
cimisorenii astia sunt chiar curajosi. nu ma asteptam sa mai iasa pe teren si dupa pauza. :D

Johnny D
25th February 2017, 16:04
:))

E chiar comic ca pe Timache si pe Cip chiar ii doare de echipa asta de kkt nou infiintata.
Pe mine nici in palarie nu ma intereseaza de FC Zalau, sa crape toti acolo, echipa de 2 lei facuta in mileniul 3!:)
Am mai zis ca anul trecut ati prestat cel mai prost fotbal dar au retrogradat altii, nu e nici asa corect. Deci ura e formata din mai multe elemente.


Na, ce sa zic eu, va doresc gazoane mai bune, mai curate!:P In liga a 2-a, cum meritati!:D

cip
25th February 2017, 16:05
Mai bine sa ne spuna cati iubitori de FCSB au iesit astazi din case? GSP ul spune ca au fost 200 la nivel national. La Timisoara au fost 6 persoane, mai multi au fost jandarmii care i-au pazit.


:))
ai dreq cum s-or mobilizat,cred ca-i stiu pe toti...:))

Johnny D
25th February 2017, 16:09
da bai,de aia are Astra probleme cu play-off-ul,ca i-a mutut ACS-ul :))
nici nu ma mai mir ca esti precen bun cu paul :D

E parte din motiv, au avut si ei meciuri proaste plus suspendarea antrenorului, dar meciul ala chiar au tras pentru Shumudik care era pe revenire dupa suspendare. V-ar fi batut fara probleme in meciul ala daca era gazon corect de intrecere intre echipe, nu cu 5-0 ca Viitorul azi, dar un 3-0, 3-1 maxim tot ar fi fost.

Tim
25th February 2017, 16:10
:))

E chiar comic ca pe Timache si pe Cip chiar ii doare de echipa asta de kkt nou infiintata.
Pe mine nici in palarie nu ma intereseaza de FC Zalau, sa crape toti acolo, echipa de 2 lei facuta in mileniul 3!:)
Am mai zis ca anul trecut ati prestat cel mai prost fotbal dar au retrogradat altii, nu e nici asa corect. Deci ura e formata din mai multe elemente.


Na, ce sa zic eu, va doresc gazoane mai bune, mai curate!:P In liga a 2-a, cum meritati!:Dca de obicei incurci gazonul. Eu, nascut devean, timisorean de 32 de ani, nu sunt precum slovacul ( azi dinamovist, maine polist si de mic ripensist).......Mie chiar imi pasa de echipa orasului care orice ai zice tu Ionica e echipa Timisoarei. E Poli ca cea de pe vremuri, cu resurse putine dar cu onoare multa.Oricate puncte ne-ati lua, e posibil sa nu ne puteti ucide. Asta e spiritul Timisoarei.:)

Johnny D
25th February 2017, 16:11
Deci asta e echipa adevarata a Timisoarei? Si cu Onix atunci ce e? Tine cu clona din ligi inferioare?:))
Lasa ca trebuia sa retrogradati normal dupa clasament si mai ales dupa joc, punctele alea debitate sunt total meritate!;)


5-0!:P

cip
25th February 2017, 16:12
:))

E chiar comic ca pe Timache si pe Cip chiar ii doare de echipa asta de kkt nou infiintata.
Pe mine nici in palarie nu ma intereseaza de FC Zalau, sa crape toti acolo, echipa de 2 lei facuta in mileniul 3!:)
Am mai zis ca anul trecut ati prestat cel mai prost fotbal dar au retrogradat altii, nu e nici asa corect. Deci ura e formata din mai multe elemente.


Na, ce sa zic eu, va doresc gazoane mai bune, mai curate!:P In liga a 2-a, cum meritati!:D
ura nu duce la nimic bun,ba chiar scurteaza viata si te mai face si acru...daca mai continui in ritmul asta o sa inceapa lumea sa te evite si o sa imbatranesti urat :D

iaca si cincila :o:

Tim
25th February 2017, 16:13
va dau un pont sa faceti si voi un leu: pariati ca in urmatoarea etapa gunoaiele lui hagi vor pierde.

Johnny D
25th February 2017, 16:14
Eh, e o ura mititica. Ura cea mare e pt Steaua/FCSB si cea medie pentru Chelsea si Real Madrid. Pt voi sunt doar ramasitele zilei!:))
Dupa ce o sa retrogradati asa cum se merita dupa toate criteriile posibile, o sa si uit ca v-am urat vreodata.:P

Leo
25th February 2017, 16:15
va dau un pont sa faceti si voi un leu: pariati ca in urmatoarea etapa gunoaiele lui hagi vor pierde.

Au dat astazi ratia de goluri. Pt CFR Cluj nu mai au.

cip
25th February 2017, 16:15
E parte din motiv, au avut si ei meciuri proaste plus suspendarea antrenorului, dar meciul ala chiar au tras pentru Shumudik care era pe revenire dupa suspendare. V-ar fi batut fara probleme in meciul ala daca era gazon corect de intrecere intre echipe, nu cu 5-0 ca Viitorul azi, dar un 3-0, 3-1 maxim tot ar fi fost.
bine mai Nostradamuse...

ciorbicafaristu
25th February 2017, 16:16
Medias, Dinamo, Cluj, Ovidiu, Arena nationala...care dintre astea are gazonul mai prost decat Timisoara?

Leo
25th February 2017, 16:17
Durii de la Tg Jiu vor retrograda. Poli primeste saptamana viitoarecele 8 puncte inapoi.

Tim
25th February 2017, 16:17
sa nu uitam ca noi i-am scos din cupa pe blatistii astia ordinari.:)

Johnny D
25th February 2017, 16:18
Lasa-ma sa ghicesc, ati jucat pe "gazonul" vostru!:D

Tim
25th February 2017, 16:18
cica asta nu e Timisoara.......aratati-mi un alt meci in care sa fie interesul mai mare decat acum aici.:D

Johnny D
25th February 2017, 16:24
E mai mult din cauza mea cred, ca n-am ce face la ora asta!:))

Leo
25th February 2017, 16:26
Medias, Dinamo, Cluj, Ovidiu, Arena nationala...care dintre astea are gazonul mai prost decat Timisoara?

Dinamo a avut un gazon foarte bun pana cand a venit Voluntari.

cip
25th February 2017, 16:32
ca de obicei incurci gazonul. Eu, nascut devean, timisorean de 32 de ani, nu sunt precum slovacul ( azi dinamovist, maine polist si de mic ripensist).......Mie chiar imi pasa de echipa orasului care orice ai zice tu Ionica e echipa Timisoarei. E Poli ca cea de pe vremuri, cu resurse putine dar cu onoare multa.Oricate puncte ne-ati lua, e posibil sa nu ne puteti ucide. Asta e spiritul Timisoarei.:)
nici vorba,echipa Poli fara galerie nici macar nu seamana cu aia de care zici tu...
iar tu esti cel mai mare ipocrit in viata pe care-l cunosc,esti mai rau decat oltenii pripasiti pe-aici...nu demult ii stigmatizai pe aia 40 mii de timisoreni care au iesit in centru :o:
ce spirit numai tu stii...

Johnny D
25th February 2017, 16:35
Cert e ca lu Timache ii pasa de echipa asta, si mie-mi pasa de el, deci daca el tine cu Timisoara asta, zic si io "Hai Timisoara"!/hello
Si voi tine cu ea...




In "B"!:D

Leo
25th February 2017, 16:38
Daca Rapidul este unde o fi si Timisoara sa fie in B, ca doar galeriile lor sunt infratite.

cip
25th February 2017, 16:40
una peste alta,am temporizat la pauza...bine ca n-am luat sesula :D

Tim
25th February 2017, 16:44
E mai mult din cauza mea cred, ca n-am ce face la ora asta!:))
tu n-ai un pet gol prin casa? Meri mah si #rezista.:))

Leo
25th February 2017, 16:45
Ar mai fi loc pt set si meci. Ce zici?

cip
25th February 2017, 16:52
ce prost e avram ala mic,pai a fost penalty de manual pt viitoreni :))
in fine,bine ca nu ne-am facut de ras :D

Tim
25th February 2017, 16:54
hai gata, imprastierea.:D

Hingherul
25th February 2017, 17:16
iaca si cincila :o:

si ce esti asa uimit? ti-am spus inca din prima repriza :))


cincila!!! plecati bai acasa! :D

cip
25th February 2017, 17:37
ei hai,fa-ma al :drak:
de parca n-as fi suficient de catranit :))

Hingherul
25th February 2017, 17:41
lasa ca mai e putin si intra trupa de mascarici insolventi. uiti de toate nacazurile cu baietii aia :))


o sa razi de ei de o sa iti sara punga de pe cap :))

Tim
25th February 2017, 17:45
nici vorba,echipa Poli fara galerie nici macar nu seamana cu aia de care zici tu...
iar tu esti cel mai mare ipocrit in viata pe care-l cunosc,esti mai rau decat oltenii pripasiti pe-aici...nu demult ii stigmatizai pe aia 40 mii de timisoreni care au iesit in centru :o:
ce spirit numai tu stii...eu si acum ii scuip in gura pe aia 40.000 ( fie cum ziceti voi) de mutanti care au iesit in piata ca sa se pishe pe ei, eu si acum spun ca aia nu au nimic in comun cu SPIRITUL TIMISOAREI.

Esti prea ignorant ca sa stii, dar uite ca iti spun eu acum ca Forum 365 nu mai exista, ca daca il accesezi apare TION , cea mai jegoasa unealta de mani****re media a SECURITATII. A vandut ********ul Tudose exact la ordin.


Cip_sk,crede-ma , esti mult prea naiv si pe langa, ce crezi tu ca e umor si JMECHERIE mai mult te descalifica, nu mai poti pacali niciun motostivuitorist.

Timisoara a fost, este si va fi cu totul altceva decat mizeria in care se scem unii sa o bage azi.

Tim
25th February 2017, 17:52
cine in aceasta viata ar vrea sa fie MALIN BOT?

cip
25th February 2017, 18:01
scuipi in gura 40 mii timisoreni? :o:
du-te bai inapoi la Deva si cauta-ti linistea acolo...:D

Tim
25th February 2017, 18:04
ce treaba au mutantii aia cu Timisoara, numa tu stii.

ai fost azi sa vezi cum hranesc mutantii porumbeii nu coruptia? Pacat ca nu pot copiii sa isi impuste parintii cretini.


si inca ceva bah laba, sa fii devean nu e deloc injositor.


prostule.fascistule.



bah laba, din ce an ai tu buletin de Timisoara? Hai sa o transam si pe asta, ce PLM.

ciorbicafaristu
25th February 2017, 18:09
Mie mi-ar fi frica sa mai beau bere de la crasma lui tim daca as fi timisorean.:D

Tim
25th February 2017, 18:12
din ce an?

Hingherul
25th February 2017, 18:14
:))
na ca i-au venit lui timache dracii aia mari :))

Tim
25th February 2017, 18:15
pai ce PLM, nu vezi ca si cristirachiudevin e mai arian decat mine?

cand ii intrebi de ma-sa , incep sa fluiere.:(

cip
25th February 2017, 18:23
ce treaba au mutantii aia cu Timisoara, numa tu stii.

ai fost azi sa vezi cum hranesc mutantii porumbeii nu coruptia? Pacat ca nu pot copiii sa isi impuste parintii cretini.


si inca ceva bah laba, sa fii devean nu e deloc injositor.


prostule.fascistule.



bah laba, din ce an ai tu buletin de Timisoara? Hai sa o transam si pe asta, ce PLM.
nah,ca o cedat...:))
din '92,de cand m-am si insurat cu o timisoreanca ...care e si acum sotia mea,alta intrebare? :happy

Hingherul
25th February 2017, 18:23
pai ce PLM, nu vezi ca si cristirachiudevin e mai arian decat mine?

cand ii intrebi de ma-sa , incep sa fluiere.:(
da` si tu ce PLT esti asa cercetas? toate alea vrei sa le stii...
apucaturi de secwrist ce ai :D

Clau7_D
25th February 2017, 18:24
Ba si parca vad ca nici unul dintre ei doi nu stau in Timisoara...ci undeva prin Giroc :sneaky:

cip
25th February 2017, 18:26
:))
na ca i-au venit lui timache dracii aia mari :))
iti spun eu,asta e gata sa ne muta tot meciul dinamo-craiova,eu sunt gata obosit deja...:))

Tim
25th February 2017, 18:27
gresit, slovacul are si garaj sub bloc.:D

Tim
25th February 2017, 18:28
nah,ca o cedat...:))
din '92,de cand m-am si insurat cu o timisoreanca ...care e si acum sotia mea,alta intrebare? :happy
eu sunt din '88, nah te-am batut.


prostule!:(

Clau7_D
25th February 2017, 18:30
gresit, slovacul are si garaj sub bloc.:D

Iar dezinformezi, se vede ca esti psd-ist :rosu: si in Giroc sunt blocuri :headbang:

Tim
25th February 2017, 18:31
Iar dezinformezi, se vede ca esti psd-ist :rosu: si in Giroc sunt blocuri :headbang:dar fara garaj dedesupt......

azi bat olgutii, vreau sa bem o bere la Timisoara.:)

Hingherul
25th February 2017, 18:32
prostule.fascistule.


doar eu ma astept ca din clipa in clipa sa il faca pe cip si "bocanc cu doua fetze"???
nu stiu de ce dar timache are ceva din allin in el astazi :))

Tim
25th February 2017, 18:33
gandesti arabeste.:D

Clau7_D
25th February 2017, 18:36
dar fara garaj dedesupt......

azi bat olgutii, vreau sa bem o bere la Timisoara.:)

Cu sau fara berea de la Timisoara, tot ne bat aia azi :(
Ar trebui sa mai vin pe acolo, ca nu am mai fost de ceva timp
Da' ne vedem oricum la finala, daca te porti frumos te duc in PCH :)))
Nu mergi la Cluj la meciul cu danezii?

cip
25th February 2017, 18:37
pai tu m-ai intrebat de buletin,la tine aia din 88 e cu siguranta viza de flotant...:))

cip
25th February 2017, 18:44
doar eu ma astept ca din clipa in clipa sa il faca pe cip si "bocanc cu doua fetze"???
nu stiu de ce dar timache are ceva din allin in el astazi :))
o fi si el tupalat pe viata,desi nu-mi explic...:o:
ai parlament,ai guvern,esti la un pas de a suspenda presedintele si tot certi pe toata lumea...bai dar asa ceva...:))

Tim
25th February 2017, 18:45
Cu sau fara berea de la Timisoara, tot ne bat aia azi :(
Ar trebui sa mai vin pe acolo, ca nu am mai fost de ceva timp
Da' ne vedem oricum la finala, daca te porti frumos te duc in PCH :)))
Nu mergi la Cluj la meciul cu danezii?
nu , eu deja am organizat deplasarea la danezi.:D

Johnny D
25th February 2017, 18:46
una peste alta,am temporizat la pauza...bine ca n-am luat sesula :D

Furt! Penalty clar, le-ati suflat de sub nas cu arbitrajul ocazia sa-si faca "bagel"-ul, setul la zero.
Le-ati furat ocazia sa-si bata complet joc de voi, ce furt grosolan!:D



azi bat olgutii, vreau sa bem o bere la Timisoara.:)

Bine-ar fi, eu inainte de meci semnez si pentru egal...:rolleyes:



PS: Dc faci double posting Cipane? Timpul de edit n-a trecut! Iti place in secret de Paul, dar ti-e rusine s-o recunosti, stiam eu!:evil:

Tim
25th February 2017, 18:47
Furt! Penalty clar, le-ati suflat de sub nas cu arbitrajul ocazia sa-si faca "bagel"-ul, setul la zero.
Le-ati furat ocazia sa-si bata complet joc de voi, ce furt grosolan!:D



Bine-ar fi, eu inainte de meci semnez si pentru egal...:rolleyes:ca sa dormi si tu linistit, da, a fost penalty ala.

Johnny D
25th February 2017, 18:49
Linistit dorm doar daca nu pierde Craiova azi!:P

Clau7_D
25th February 2017, 18:53
nu , eu deja am organizat deplasarea la danezi.:D

Cel mai probabil nu o sa mai aiba miza meciul din Danemarca, altfel parca as merge si eu :D merg niste prieteni in Polonia, am refuzat din start ideea :))

Johnny D
25th February 2017, 18:56
S-ar putea sa ne intalnim pe stadion Clau, n-am mai fost pe un stadion de cand Spadacio i-a spart pe CFR-isti cu un trasor de la 30 de metrii!:)
E greu sa uiti ca eram in tribuna CFR, am intrat cu abonamentu de meci a lu unchiu-mio, s-o uitat aia la mine ca la dracu cand am sarit la gol!:))


Nu e vina mea ca rapidistii stau toti in picioare, de ei nu pot vedea meciu, si de rupt picioarele la meci nu vreau, ma duc sa stau jos ca boieru!:P
Imi amintesc insa c-am fost cu o parte din galeria lor din Cluj cu tramvaiul, copii nebuni cantau si sareau in ultimul vagon de tremura tot tramvaiu, mi-a fost rusine si m-am dus de acolo, toti din tramvai se uitau ca la tigani la ei, adevarat! Pe stadion e una, in tramvai e alta, nu si la ei!:))

cip
25th February 2017, 19:03
Furt! Penalty clar, le-ati suflat de sub nas cu arbitrajul ocazia sa-si faca "bagel"-ul, setul la zero.
Le-ati furat ocazia sa-si bata complet joc de voi, ce furt grosolan!:D





PS: Dc faci double posting Cipane? Timpul de edit n-a trecut! Iti place in secret de Paul, dar ti-e rusine s-o recunosti, stiam eu!:evil:
la 0-5 nici nu mai avem ce sa comentam ...inghitim galusca si incercam sa uitam cat mai repede...;)
eu ma bucur pt precenul Hinghi,ai lui au luat o optiune serioasa pt castigarea campionatului...totul e sa nu mai fie prea slujitori ...ca in anii trecuti :D

Johnny D
25th February 2017, 19:04
Tu chiar crezi ca el e cu Viitorul!? Ca da 2 bani pe echipa aia!?
Gluma ca e suporter Hajist e doar un scut temporar sa nu ne batem paula de inima lui injosita intre FCSB si Armata, asta e tot.;)

cip
25th February 2017, 19:07
Iar dezinformezi, se vede ca esti psd-ist :rosu: si in Giroc sunt blocuri :headbang:
minte cum respira,in realitate am chiar doua :D

Hingherul
25th February 2017, 19:07
l

eu ma bucur pt precenul Hinghi,ai lui au luat o optiune serioasa pt castigarea campionatului...totul e sa nu mai fie prea slujitori ...ca in anii trecuti :D

ma enervati de nu se poate cu "slugile" astea. si Gloria Bistrita, si U Cluj etc erau slugile oficiale ale rasilor. de cate ori au castigat slugile alea campionatul?
aici e vorba de valoare :D

cip
25th February 2017, 19:14
ma enervati de nu se poate cu "slugile" astea. si Gloria Bistrita, si U Cluj etc erau slugile oficiale ale rasilor. de cate ori au castigat slugile alea campionatul?
aici e vorba de valoare :D
cu tine nu mai discutam.am auzit ce esti o mare dezamagire pt Devache...or asta nu-i putin lucru,proscris scrie pe tine aici pe ols ...ca sa nu mai spun ca esti deja indezirabil si in toata Timisoara :D

Hingherul
25th February 2017, 19:18
de cand o arde intelectual in vacante cu doctorii se uita cam chioras la noi pulimea :D

cip
25th February 2017, 19:25
una peste alta,ai vazut ce abrupt a cedat? :o:
pai ariciul oltenesc e Cassius Clay pe langa asta...:))

Hingherul
25th February 2017, 19:33
bine, ariciul a avut si o copilarie mai dura. e invatat cu bataia de mic :D

Johnny D
25th February 2017, 19:33
Se poate spune orice de ei, dar nu ca n-ar avea rezistenta, Cip si Tim la 2 ore de la umilinta tot pe aici puternic raman! Hingherul la ora asta era cu netul inchis deja de doua ore si jumatate!:))

Hingherul
25th February 2017, 19:34
pai asteapta meciul cu rasii :)

cip
25th February 2017, 19:40
bine, ariciul a avut si o copilarie mai dura. e invatat cu bataia de mic :D

mai dura pe dreq,pai pe astia mici de la Deva crezi ca i-au menajat ai lor?
i-au tinut numai in spitze dupa ce-a predat Decebal bocancii,am vazut eu un film de-al lui sergiu nicolaescu si m-am cam lamurit...:))

Hingherul
25th February 2017, 19:45
cred ca tu nu stii ce brand avea mamaie in tinerete de la muncile campului :D
cate nuiele o fi rupt din nucul ala numai ea stie :))

dar chiar, unde o fi personajul? l-au debransat? :D