PDA

View Full Version : Etapa 22: CS U Craiova - Voluntari 5-0



Leo
18th January 2017, 01:56
Sambata, 4 februarie, ora 14.00

Leo
31st January 2017, 17:47
1 solist.

Johnny D
1st February 2017, 07:50
Aici votez 1 desi ma tem de prostia craiovenilor, e prea mare de multe ori. X-ul e mai mult decat posibil.

Leo
4th February 2017, 16:19
Inceput foarte bun pt olteni. Spectacol si recital de goluri. Au marcat: Nuno Rocha '33, Bancu '43, Baluta '47, '66, Ivan '80

Johnny D
4th February 2017, 16:56
Important e ce faci cu Steaua, alea-s echipe adevarate.:D
Daca n-ai Steaua, atunci cu Sport Club sau Sporting!:))

Tyler Durden
4th February 2017, 18:47
ma tem de prostia craiovenilor

Uite, aici ne intelegem...;D

Johnny D
4th February 2017, 22:02
Superclonus, superrezultatus! Dar ei asa fac, cand incepe sezonul baga benzina, dar apoi uita sa-si refaca plinul!:))

Duba
5th February 2017, 10:07
Uite, aici ne intelegem...;D

Normal ca va intelegeti. Doar amandoi ati contribuit la decesul primei echipe comuniste din Romania, rapid. Amandoi, in prostia voastra, il injurati pe Copos si-i urati sa se duca la brutarie. Amandoi credeati, in prostia voastra, ca vor navali investitorii la rapid. La cata minte aveti e normal sa va intelegeti. :D

Tyler Durden
5th February 2017, 10:31
Mai bine decedati, decat fanii echipei FC Becali, tataie. Tie ti s-a urcat galbeaza la cap rau de tot, domnule Petre Radulescu! :))

Duba
5th February 2017, 10:50
Decedatule, suntem fanii echipei Steaua. Steaua a fost, este si, probabil, va mai fi cateva decenii. De spun decenii? Nimic nu-i etern pe lumea asta. Nici macar fotbalul. Lumea-i intr-o continua schimbare si, probabil, f. multi se vor detasa de acest sport, iar acest lucru va insemna decesul. Pana atunci insa stelismul va continua sa va amareasca zilele. :D Este ca am dreptate mai mustata? :D

Tyler Durden
5th February 2017, 10:52
Bah, dar intelept te-ai facut. Se pare ca ai ajuns in sfasit la senectute. Fraere, mi se rupe stelica, stelism etc, fotbalul romanesc e mai muribund decat tine.

delaoltenia
5th February 2017, 11:10
rupe-i Duba! :D

Johnny D
5th February 2017, 18:43
rupe-i Duba! :D

Ce sa rupa ca nici el nu stie saracu, ca Rapidu nu moare niciodata; l-au pus pe pauza acolo cativa ani, nimic mai mult.
Rapidu nu e Ripsensia sau FC National, sau alte echipe parasite de oameni. O sa vedeti diferenta intre toate echipele alea si Rapid in curand.;)


Pana atunci, Craiova Clonus la titlu! Hai oltenii, merge si cu clone, de ce nu!?:ok:


Pana atunci insa stelismul va continua sa va amareasca zilele. :D Este ca am dreptate mai mustata? :D

Care bah, supercampioana 1 sau supercampioana 2? Ca nu mai stie nimeni care e Steaua!:))

delaoltenia
5th February 2017, 18:45
tot mitingeala, cati apreciezi ca va strangeti? :)

Sevilla86
5th February 2017, 19:15
Rapidu nu moare niciodata

A murit deja :D
Daca te intreb acum unde este Rapidul, nu stii sa-mi spui.
Daca nu-l poti identifica in nici o liga, nu exista. Daca nu exista, este mort.

Tyler Durden
5th February 2017, 19:19
tot mitingeala, cati apreciezi ca va strangeti? :)
Mi-e teama ca ti-a scapat ca Johnny e cu pesedeii & pentru promulgarea ordonantei abominabile.

delaoltenia
5th February 2017, 20:01
din fericire sau din pacate nu ma prea intereseaza mitingeala voastra sau a haiducilor din poarta lui Culae. cand mai scriu cate ceva e un punct de vedere strict personal, al unui roman oripilat de faptul ca alte milioane de romani se lasa manipwlati de o gasca penala sau alta.
sa revenim stimabile la ce (te) doare, rapidul sau rapidele imprastiate in ligile ro. si din nou un punct de vedere strict personal, rapidul este doar unul doar ca nici voi nu mai stiti care este. sincer bre, nu tanjesti dupa copos?