PDA

View Full Version : Etapa 21: Voluntari-CFR Cluj 2-1



Leo
10th December 2016, 23:07
Sambata, 17 decembrie, ora 14.00.

Leo
14th December 2016, 12:44
1 solist.

delaoltenia
14th December 2016, 20:55
2.

Vadim
17th December 2016, 14:05
Voluntari nu prea are cum sa dea gol in meciul asta.

Vadim
17th December 2016, 15:56
Lolz. cum a pierdut CFR cu doua decizii de arbitraj gresite.

Hingherul
17th December 2016, 15:57
Voluntari nu prea are cum sa dea gol in meciul asta.

meserias nu gluma. ar fi cazul sa iti deschizi o casa de pariuri :))

Vadim
17th December 2016, 16:10
Cine poate lua in calcul furt pe fata? Penalty inventat si gol din ofsaid. Asta nu e sport. :) Din punct de vedere sportiv, Voluntari nu putea sa dea gol. Macar am avut dreptate, am zis ca CFR va insccrie prima.

Lordliv
17th December 2016, 17:57
ieri chiajna,azi voluntariul.polul banilor negri s-a mutat la mitici.saracu' insolvent paskany.:D

vadime,daca tot esti mode pe suporter u craiova tine si evidenta furturilor oamenilor jijisti ai lui deaconu la adresa stiintei.eram pe 1 detasat...

petea
17th December 2016, 17:57
Arbitrul din nou vedeta

Vadim
17th December 2016, 18:05
ieri chiajna,azi voluntariul.polul banilor negri s-a mutat la mitici.saracu' insolvent paskany.:D

vadime,daca tot esti mode pe suporter u craiova tine si evidenta furturilor oamenilor jijisti ai lui deaconu la adresa stiintei.eram pe 1 detasat...Uita-te tu, da-mi pe pm si iti pun pe site.

Lordliv
17th December 2016, 18:20
aha.am inteles.:D sunt prim sefut acolo.;)
apropos de pm.din atehnicitatea mea nu pot sa vad pm-urile sendate.adica dau pm si nu apare ca l-am trimis.:)

Vadim
17th December 2016, 18:28
Bifeaza aici si o sa iti apara in Sent Items.

Leo
17th December 2016, 19:18
Voluntari nu prea are cum sa dea gol in meciul asta.

Au dat chiar doua.

Hingherul
17th December 2016, 19:19
Bre lordliv, nu ai si tu un nepotel de vreo 5-6 ani care sa iti arate si sa iti mai explice care e treaba cu calculatoarele astea? :D

Tim
17th December 2016, 20:04
gunoaiele se plang ca au fost furati de arbitri? astia mah?


e doar inceputul, le va iesi pe nas tot ce au furat!!!

Lordliv
17th December 2016, 21:57
Bre lordliv, nu ai si tu un nepotel de vreo 5-6 ani care sa iti arate si sa iti mai explice care e treaba cu calculatoarele astea? :D

esti in stare sa-mi treci postarea 15 de aici la threadul chiajna-universitatea? ca sa am de ce sa-ti multumesc!:sneaky:
ca in atehnicitatea mea am postat aici.:D si intrand acolo si nevazand postarea asta eram in stare sa tip ca gogonel mi-a sters postarea.:drak:

ps.sunt prea tanar sa am nepotei.:)

Ess
18th December 2016, 00:00
ba ce prosti...
plec si eu de-acasa prin minutu' 70 sa-mi sarbatoresc fiica si poc: 2-1.
da-va'n **** de indestulati. fara salariile la zi, parca erati mai sapienshi, prostalailor...

petea
18th December 2016, 13:14
ba ce prosti...
plec si eu de-acasa prin minutu' 70 sa-mi sarbatoresc fiica si poc: 2-1.
da-va'n **** de indestulati. fara salariile la zi, parca erati mai sapienshi, prostalailor...

Ursu isi taie venele..

Vadim
18th December 2016, 13:24
Au dat chiar doua.Au dat doua cu `a little help from my friends (https://www.youtube.com/watch?v=SkyqRP8S93Y)'. Saju varianta asta (https://www.youtube.com/watch?v=_wG6Cgmgn5U). :)

In mod normal nu dadeau nimic.

Tim
18th December 2016, 13:25
va repet: cfr cluj a furat DESTUL in ultimii 8 ani!


gata, ajunge!

iulian_1976
18th December 2016, 15:04
Mult zgomot pentru nimic.
"pleurnichard"-zilor :)) pe vadim il inteleg trebuie posturi multe,scandal sa fie insa nu prea este material :))

1.contact clar
2.cum se exagereaza pe plaiurile mioritice departe de a fi off-side de 1m.

Vadim
18th December 2016, 15:22
Lolz, deci un picior pe pamant e contact clar? Atunci sa mearga in maini. Intamplator ieri chiar am vazut meciul, ala nu a fost fault daca va uitati la fotbal.

Iulian_1976 uite si linia pusa paralel cu cea a careului. Nu te lasa furat de iluzia optica. A fost ofsaid.

iulian_1976
18th December 2016, 18:18
1.Din imprudenta aparatorul l-a lovit in piciorul drept,mingea trecuse atacatul s-a rotit mingea era in posesia lui,in foto el era deja lovit de aparator.
In cazuri de astea ori esti exact si reusesti sa lovesti mingea,adica schimbi directia mingii reusea din astea Belodedici,Baresi :)
sau il tatonezi nu bagi piciorul cum fac majoritatea aparatorilor care nu isi asuma riscul. :)

2.Are piciorul stang si un umar in off-side :) hai sa stigam hotii ca ne place mult.
Vorbeste la UEFA sa bage tehnologia video cunosc in Franta o firma care face teleobiective de inalta performanta,o lentila sare de cateva mii de euro iti spune cu precizie si daca degetul mic al atacantului este in off-side. :)

iulian_1976
18th December 2016, 18:34
Inca un lucru nu prea ai dat pe la geometrie obiectivul este in dreapta liniei ultimului fundas(fundasii CFR-ului nici nu erau asezati in linie)iar tu tragi o linie imaginara cu ecranul Pc-ului,nu cu terenul de fotbal.