PDA

View Full Version : "U" Caffe (pub)



Parazitu'1919
2nd December 2006, 22:32
Peste câteva zile, suporterii Universității vor ave parte de o surpriză. Conducerea clubului a amenajat și va deschide Cafe "U", un loc unde fanii să se întâlnească. Localul este pe strada Dorobanților nr. 69 și va oferi, pe lângă cafea și sucuri, bere, materiale promoționale. Aici, suporterii vor putea vedea, pe DVD, meciuri celebre ale lui "U", dar și transmisiuni sportive în direct. De asemenea, se intenționează organizarea de întâlniri cu jucătorii și antrenorii. "Încercăm să deschidem cafeneaua săptămâna viitoare. Mai avem puțin de amenajat, să punem poze și tricouri pe pereți", a declarat, pentru ucluj.ro, directorul general Alin Bănceu
/hello /hello /hello

gtibi
2nd December 2006, 23:02
O idee foarte buna! Daca exista posibilitatea vizionarii meciurilor pe DVD, mi-ar placea sa revad un meci dintre "U" si Rapid, nu mai tin minte in ce an a fost, dar tin minte ca "U" a umilit Rapidul cu 5-0. Antrenor era Remus Vlad, iar Predatu si Marius Popescu erau in mare forma. Sper sa existe inregistrarea cu meciul.

Parazitu'1919
3rd December 2006, 13:28
sperm k va fi si meciul acela
abia astept sa vad si eu meciurile pe care le vedeam la 7 ani cu tata la stadion :d

Ozzy76
3rd December 2006, 21:18
Eu vreau sa vad cel mai important meci al lui U de cand s-o infiintat: finala cupei din '69.

Parazitu'1919
3rd December 2006, 21:19
nu in 64 o fo meciu ala?

Parazitu'1919
3rd December 2006, 21:22
In anul 1964-1965 echipa a castigat Cupa Romaniei, ceea ce reprezinta cea mai mare performanta a lui "U". Echipa care a castigat finala Cupei cu Dinamo Pitesti (2-1) a fost condusa de antrenorii Sepci si Cosmoc: Mogut - Marcu, dr Georgescu, Grajdeanu, Remus Campeanu - V. Alexandru, Nesu - Szabo, Ivansuc, Adam, Suciu.

King of Hell
3rd December 2006, 21:27
Cupa o fost luata in 65 ce tat 64 si 69 plm mea

geno
3rd December 2006, 23:54
asta chiar ar fi interesant sa vedem imagini de la finala aia.In alta ordine de idei sunem printre putinele cluburi din ro care vor avea un pub a lor.Abia astept sa investesc si eu niste bani in bere acolo.E clar ca asta va fi locul de plecare in restul deplasarilor. unde mai exact e numarul asta sexos?
pe langa ce obiectiv?

gtibi
27th December 2006, 22:59
Ce se mai aude despre pub?

Parazitu'1919
27th December 2006, 23:29
a fost deschiderea saptamana trecuta
si pe timpul sarbatorilor este inchis dupa revelion se va deschide iarasi

gtibi
29th December 2006, 14:03
Grozav! Cum e? Ce inregistrari sunt?

CFR1907
29th December 2006, 14:33
Grozav! Cum e? Ce inregistrari sunt?

E inchis pana dupa sarbatori. In rest... localul e dragut, numai ca nu s-au prea inghesuit U-istii pe acolo. Sunt doar cativa mai rebeli care au indraznit sa mearga acolo cu fulare a lui U. In rest doar pensionari care isi varsa necazurile pe acolo:D

King of Hell
29th December 2006, 14:59
Sincer e destul de slabut localu...adica parere personala. Un experiment nereusit dupa parerea mea

Parazitu'1919
29th December 2006, 18:48
E inchis pana dupa sarbatori. In rest... localul e dragut, numai ca nu s-au prea inghesuit U-istii pe acolo. Sunt doar cativa mai rebeli care au indraznit sa mearga acolo cu fulare a lui U. In rest doar pensionari care isi varsa necazurile pe acolo:D

tu nai tupeu sa iesi nici pana la magazin cu fularu (poate daca stai in gruia) ... si vorbesti de altii

Parazitu'1919
2nd February 2007, 23:38
e foarte frumos pubul .... va asteptam p toti ...:p daca sunteti in trecere prin Cluj ... faceti o vizita pe strada dorobantilor nr.69 ...

forza_CFR
3rd February 2007, 00:15
ce se vinde...? inghetzata?

Parazitu'1919
3rd February 2007, 00:19
nu ca'i iarna.. se vinde flori si ciocolata :mda:

YoYoyOi
3rd February 2007, 00:21
o sa trec si eu pe acolo intr-o zi cand imi permite programul:D

Parazitu'1919
3rd February 2007, 00:38
era sa uit ...

Negrean și Buș vor merge sâmbătă la Caffe "U"

Două dintre cele trei achiziți ale "stundeților" din aeastă iarnă, Sandu Negrean și Laurențiu Buș, vor fi prezenți sâmbătă între orele 13.00 și 15.0 la Caffe "U" pentru o ședință de autografe. La întâlnirea cu suporterii vor fi prezenți și președintele CA al CFM "U" SA, Lucian Danciu, vicepreședintele Marcel Ranga, Claudiu Dan (membru în CA), dar și consilierul local Adrian Gurzău, inițiatorul protocolului de asociere dintre Consiliul Local și Consiliul Județean pentru construirea noului stadion. Negrean și Buș vor merge sâmbătă la Caffe "U"
Două dintre cele trei achiziți ale "stundeților" din aeastă iarnă, Sandu Negrean și Laurențiu Buș, vor fi prezenți sâmbătă între orele 13.00 și 15.0 la Caffe "U" pentru o ședință de autografe. La întâlnirea cu suporterii vor fi prezenți și președintele CA al CFM "U" SA, Lucian Danciu, vicepreședintele Marcel Ranga, Claudiu Dan (membru în CA), dar și consilierul local Adrian Gurzău, inițiatorul protocolului de asociere dintre Consiliul Local și Consiliul Județean pentru construirea noului stadion.

CFR1907
19th February 2007, 10:38
spune mai exact pe unde este?in spatele pietei marasti,langa biblioteca aia sau mai in vestul orasului?nu se stie cand am drum pe acolo:D.nu cred ca voi avea probleme dc am fular cu Otelul:D

Nu o sa ai nici cea mai mica problema cu fularul cu Otelul, pentru ca e in culorile alb si rosu si lumea o sa creada ca e fular cu Dinamo.;)

Parazitu'1919
19th February 2007, 13:04
spune mai exact pe unde este?in spatele pietei marasti,langa biblioteca aia sau mai in vestul orasului?nu se stie cand am drum pe acolo:D.nu cred ca voi avea probleme dc am fular cu Otelul:D

pe dorobantilor 69 Biblioteca judeteana este pe la numarul 90.... deci mai in sus de biblioteca si mai sus de piata marasti cu vreo 200 de M langa o benzinarie MOLL