PDA

View Full Version : SA DEMONSTRATZI CA AVETI VALOARE!/MERGETI IN GHENCEA!CALCATI-I IN PICIOARE !



vlad1607
4th April 2005, 17:42
Mai sunt putine zile pana le meciul cu marea rivala ! Cu totzii speram in obtinerea unei victorii ! Dar desi nu ne place avem o aparare subtire gata oricand sa cedeze lucru dovedit de atatea ori ! Ce e de facut?Care ar fi cea mai buna solutie din punctul vostru de vedere pt a calca adversarul in picioare?

Ayrton
4th April 2005, 17:49
Sa le dam un gol mai mult decat ne dau ei, si e suficient!

PS: eu mi-am pus la "signature" bannerul asta! :D :ok:

Mihai
4th April 2005, 18:00
Cu golurile mai greu la Dinamo! IN afara de Niculescu, care joaca da-l :drak: nu prea are cine sa dea gol.

bob
4th April 2005, 18:01
Ii rupem! cu apararea nu e nimic de facut, trebuie scoase cit mai multe lovituri libere pt niculescu. sa fie in zi buna zicu si grigorie cu pasele. sper ca fl. petre sa iasa din pasa proasta si sa-i manince pe aurolaci cu sprinturile!

Ayrton
4th April 2005, 18:03
Presimt ca da si ratangiul de Mihalcea iar un gol!

PadrinoDog
4th April 2005, 18:11
Greu fratilor, greu! Trebuie sa joace toti pana la epuizare caci altfel nu vad cum putem sa-i batem.

PadrinoDog
4th April 2005, 18:13
Lotul nostru este subtirel, cel putin asa vad eu. S-ar putea sa ma insel, insa plecarile astea nu ne fac deloc bine. Mai e ceva, Zicu trebuie sa arate ca e un caine de rasa, iar asta trebuie sa o faca mai ales in meciurile importante. Ando va gandi meciul bine, de acest lucru nu ma tem,m important e si ca cei care nu au demonstrat pana acum sa o faca

Red Heat
5th April 2005, 08:45
Sper ca Ando sa nu-i arunce in atac cu orice pret. Ca in ultimile partide din Ghencea cam asa s-a intamplat. Am fost calare pe ei, am jucat mai bine... si am luat bataie ca fraierii. Mai sper ca norocul porcesc pe care il au de obicei sa nu se manifeste si duminica

Utilizator
5th April 2005, 11:28
Meci greu dar se poate. Daca nu ne vom pripi ii batem. Ideala ar fi o victorie, dar nici egal nu e foarte rau, dezastruos ar fi insa sa pierdem.
Daca ne aparam cum zice Red eu zic ca vom pierde. N-avem apararea de altadata, trebuie sa facem un joc mobil, cu replieri masive si contraatacuri sustinute. Nici sa ne aruncam in atac orbeste, dar nici sa ne aparam fara alte pretentii. Cred ca se vor forta lovituri libere cat mai aproape de careul lor pentru ca Niculescu sa aiba ocazia sa-si fructifice sutul :) Zicu e capabil sa ofere explozia, sper sa o si faca. Ad. Cristea o sa dovedeasca faptul ca e mai bun decat tizul sau de la Steaua.

blu_x4
5th April 2005, 23:34
greu sau nu TREBUIE sa invingem steaua!!!!!!!!!

Utilizator
6th April 2005, 11:15
Ai dreptate dracushor mic :) Bine ai venit alaturi de noi! :)

cip_81
6th April 2005, 18:09
Azi-noapte am avut cel mai negru cosmar cu putinta.Se facea ca Andone incepuse cu Stelea, Iordache si Semeghin titulari.

P.S. Pana una alta ma uit la meciul asta nerecomandat cardiacilor de la Bistrita.

Utilizator
6th April 2005, 18:13
cum e asta de la Bistrita? de ce nerecomandat cardiacilor?

cip_81
6th April 2005, 18:28
Mea culpa, trebuia sa pun ghilimele.

RapGoddess
9th April 2005, 05:11
Sa dea tot ce pot si ei... si sa ii sustinem :) Dar cu Danciu ce s-a intamplat? N`o sa joace ??? Eu sper de la Niculescu, Cristea sa vad actiune :P

RapGoddess
9th April 2005, 05:51
Dar totusi ce parere avetzi de ce a zis Ando la conferintza de presa... :) articolul e de pe Dinamo-Online.Net

“Jucatorii si-ar dori mai mult un succes in Ghencea, decat prima de 10.000 dolari de jucator promisa de conducerea clubului in caz de victorie in faţa Stelei. Prima este mare, dar nici un jucator nu se gandeşte la bani. Toti ar renunta la bani, numai sa cistige in Ghencea''
"Nu vom face spectacol si sa pierdem cu 3-0. Pentru noi e mai important rezultatul decat spectacolul. Dar eu sunt sigur ca toti jucatorii vor face tot posibilul sa ofere si spectacol. Este un derby foarte important al campionatului nostru in care cele doua echipe sunt, din fericire, pe primele doua locuri ale clasamentului. Diferenta de puncte eu spun ca o putem recupera, iar victoria lor din Stefan cel Mare, din toamna, a fost cu sansa, pentru ca un rezultat echitabil ar fi fost un egal”
"Am incredere in baieti in acest meci in care avem o singura solutie, victoria, pentru ca pe noi nu ne avantajeaza meciul nul. Este o partida foarte importanta pentru ca perioada este foarte mare de cand nu am reusit sa castigam in Ghencea. 15 ani inseamna practic o viata de om. Sper sa pastram acelasi tonus si sa nu primim gol, pentru ca de inscris vom purtea sa o facem. In momentul in care vom pierde noi vom iesi din cursa, dar la un meci egal eu spun ca inca se mai joaca. Daca facem cel putin egal putem reface diferenta pentru ca si ei au un program greu. Noi vom incerca sa castigam, daca nu, macar sa nu pierdem"

vlad1607
9th April 2005, 13:41
Clar toti se gandesc la bani ! sa fim seriosi....
Ar fi cazul sa se intoarca roata..in tur era echitabil un egal..dar au castigat berbbeeeeeci cu o sansa incredibila ! FORZA CAINII !

RapGoddess
10th April 2005, 01:26
Eu zic ca avem sanse sa ii batem... chiar daca am pierdut mai toti jucatorii buni :(

HAI DINAMO ARATA-LE VALOAREA ADEVARATA A CAINILOR!!! /hello

vlad1607
11th April 2005, 09:05
Buna dimineatza...de fapt nu e buna deloc.....de ce o stim cu totzii......asta e ce sa-i faci....."Fie vreme buna fie vreme rea caini pana la moarte si dincolo de ea!".....

Golul primit nu a facut decat sa ne arate a mia oara ca jucatorii care alcatuiesc apararea sunt pusi acolo doar ca sa iasa la numar,ca sa intram cu 11 pe teren....probabil atat de liber in careu nu a mai fost Dica de cand era la grupele de copii ale Argesului...

De mijlocasii zapaciti char nu are rost sa vorbim indiferent daca ei se numesc Grigorie,Zicu....

Sunt chiar curios dc Niculescu stia ca meciul se joaca....dupa cum (NU) se misca parca era la incalzire...la urmatorul control facut cu echipa ar trebui sa treaca si pe la oftalmolog ca asta e caz unic in istorie...se vede in afara jocului cand arbitrul de tusa nu ridica fanionul !!!Probabil tot lenea era de vina...

Sigur ca are si Ando are partea lui de vina(iar pe stanga Petre?????) dar cea mai mare vina pt ceea ce se intampla la DINAMO o are CONDUCEREA infecta....atentie!vine Pastele...incep vanzarile la reduceri la Dinamo....

O saptamana frumoasa tuturor cainilor si miercuri sa fim calificati in finala Cupei Romaniei !
FORZA CAINII !

caine19
31st December 2006, 01:10
deja asteptam returul sa ii batem iar pe stelisti:drak:.

/hello Sa demonstrati ca aveti valoare, mergeti in ghencea calcatii in picioare!!/hello


...............................................

Noi vom fi la inaltime ca de obicei:ok:

Darth Revan
1st January 2007, 01:25
E bun si-un egal in Ghencea.Important e sa luam campionatul!

vlad1607
3rd January 2007, 10:36
luam campionatul batem in ghencea si dam iar foc la peluza :D :D nu e mai bine asA? :D

Rossi
3rd January 2007, 12:48
luam campionatul , batem in ghencea si dam iar foc la peluza :D :D nu e mai bine asA? :D

CLAR :happy

caine19
5th January 2007, 02:42
luam campionatul batem in ghencea si dam iar foc la peluza :D :D nu e mai bine asA? :D

Ar fi inca un sezon PERFECT

gabi94
5th January 2007, 02:51
Ca sa ma refer strict la titlul acestui thred,mai bine ar fi ca DINAMO sa-si arate valoarea prin Europa...atunci ar veni de la sine si ''respectul'' de la rivalii interni...

caine19
5th January 2007, 02:54
Ca sa ma refer strict la titlul acestui thred,mai bine ar fi ca DINAMO sa-si arate valoarea prin Europa...atunci ar veni de la sine si ''respectul'' de la rivalii interni...

Valoare , valoare da cand dai de echipe de gen Man. Utd. nu prea mai ai ce face;) .
Anul acesta cred ca va fi unul foarte bun pentru Dinamo in Cupa Uefa, oricum in Liga 1 nu avem rivali:ok:

gabi94
5th January 2007, 03:04
Eu sunt pur si simplu neutru vs advesitatile SDR ...in schimb trebuie sa spun ca inca mai astept ca Dinamo sa faca mult asteptatul ''salt'' spre marea performanta adica in Europa...atunci as trage concluzia ca si la acest club exista seriozitate si profesionalism....
Ceea ce se intampla pe plan intern nu e concludent....

caine19
5th January 2007, 03:15
Cred ca anul acesta ar trebui sa iti de-a de gandit:) , atat pe plan intern(13 punce distanta de locul II) cat si pe plan extern(victorii cu bayer 04 leverkusen si BJK, egaluri la Bruges)
Sper sa eliminam si Benfica si ar fi un an perfect/hello

Sanatate si noapte buna:ok:

vlad1607
5th January 2007, 10:19
chiar dc poate nu o sa reusim sa eliminam benfica o sa-mi treaca supararea cand afara o sa fie - 20 de punc... pardon grade :D iar peluza din ghencea o sa fie iar "parjolita" :D

caine19
19th January 2007, 21:23
chiar dc poate nu o sa reusim sa eliminam benfica o sa-mi treaca supararea cand afara o sa fie - 20 de punc... pardon grade :D iar peluza din ghencea o sa fie iar "parjolita" :D

Daca nu parjolita , macar putin afumata:happy .

fanatic88
20th January 2007, 00:49
importanta unei victorie in ghencea este nula dak nu castigam campionatul !deci e este importanta pt noi suporteriii lui dinamo !ar fi un an magnific cu 2 viictorii in fata stelei si calificare in cl

caine19
25th January 2007, 20:55
o victorie in ghencea e destul de importanta si cred ca o vom avea anul acesta:D ! Abia astept meciul

caine19
6th February 2007, 12:30
Probabil ca iar nu o sa iibatem pe stelisti in Ghencea:( , pentru ca meciul se va juca in provincie:D

fanatic88
6th February 2007, 15:39
nu mai conteaza atat timp cat ii batem

ReDog 4ever
6th February 2007, 20:35
tot in ghencea se va juca...nu se poate sa nu se reduca penalizarea

deci II BATEM IN GHENCEA e corect

fanatic88
6th February 2007, 22:04
de mult nu i-am mai batut in ghencea ,ar fi cazul

caine19
6th February 2007, 22:53
presimt vremuri bune pentru suporterii alb-rosii .

o dubla anul acesta: Campionat-UEFA:great:

fanatic88
7th February 2007, 13:20
Dinamoviștii nu sînt interesați de faptul că derbyul cu Steaua, ce trebuia în mod normal să se dispute în Ghencea, ar putea să se joace la 150 de kilometri de București. "Nu e treaba mea, nu știu dacă ne avantajează hotărîrea Comisiei de Disciplină ca meciul să se joace în afara Capitalei. Dacă sîntem valoroși, batem Steaua pe orice teren", a declarat Niculescu

caine19
13th February 2007, 21:49
Uite ca in final se va juca meciul in ghencea:) .

Patratzel89
13th February 2007, 21:51
presimt vremuri bune pentru suporterii alb-rosii .

o dubla anul acesta: Campionat-UEFA:great:
:D :D :D

Patratzel89
13th February 2007, 21:51
caine18 mergi la meci?:)

fanatic88
13th February 2007, 22:01
o victorie cu steaua in ghencea ar insemna mult pt dinamo

Alberto
13th February 2007, 22:11
Ar fi bun si un egal in Ghencea....important este sa castigam campionatul :ok:

fanatic88
13th February 2007, 22:12
Ar fi bun si un egal in Ghencea....important este sa castigam campionatul :ok:

:ok: asta e cel mai important

Patratzel89
13th February 2007, 22:36
Deci..daca shi acuma il pierdem...nu shtiu ce sa mai zic...:o:

fanatic88
13th February 2007, 22:43
ma nu se pune problema de asa ceva :)

Leo
2nd March 2007, 08:28
ce nu ai inteles DINAMO ESTE CAMPIOANA , deja
in meciul cu steaua batem la scor pt ca suntem mai buni

resita
2nd March 2007, 09:37
eu zic sa joace rednic cu echipa a IIa :D :D :D :D :D in felul asta umilinta pentru ei este mai mare.

fanatic88
5th March 2007, 12:42
eu zic sa joace rednic cu echipa a IIa :D :D :D :D :D in felul asta umilinta pentru ei este mai mare.

:happy ar fi ceva inedit

caine19
6th March 2007, 15:23
In cate etape jucam cu rusinea Romaniei ?

In 3 parca nu :) ?

Mario Di Lazi
6th March 2007, 17:55
Singurul meci care mai contează ... să-i batem ...

fanatic88
7th March 2007, 21:31
In cate etape jucam cu rusinea Romaniei ?

In 3 parca nu :) ?

da

caine19
8th March 2007, 20:48
steaua - rapid se joaca pe 1 aprilie:happy :happy . Ce pacaleala de meci o sa fie:yes:

Mario Di Lazi
1st April 2007, 15:31
pentru noi începe meciul din Ghencea ...
să sperăm că Michel o să dea vreo 7-8 cartonașe la steliști ... :D

vlad1607
1st April 2007, 15:32
presimt ca o sa avem un PAste Fericit....taiem mielu ) a se citi memelu) in direct :D

Mario Di Lazi
1st April 2007, 15:34
Hai mă Vlade ... că aici nu ne deranjează nimeni ... :D
Să vb de singurul obicetiv a lui Meme ? ... :D

vlad1607
1st April 2007, 15:50
memelu poponelu????

meme stoica ne su** pu** :D


gata ma nu mai avem ce discuta :D e prea limitat ciumpalacul :D

Mario Di Lazi
1st April 2007, 15:52
Cu ocazia meciului din această seară ... vreau să văd mult sănge, multe cartonașe și nici un gol ... :D

vlad1607
1st April 2007, 15:54
o sa fie fiesta diseara pt DINAMO si cefereu din CLUJ :D

bye bye

Mario Di Lazi
2nd April 2007, 10:47
Dupa cum a jucat Steaua cu Rapidu ... e bun si un egal in Ghencea ... :D

Celso
2nd April 2007, 10:52
atata timp cat CFR nu bate pe unde o juca, e bun si egalul, darrrr sigur, vom merge la victorie!:D

vlad1607
2nd April 2007, 16:25
Dupa cum a jucat Steaua cu Rapidu ... e bun si un egal in Ghencea ... :D


rapidu a fsot in ansamblu peste steaua ..dar echipa asta hidoasa are in almares in fiecare zeon un mare " BULAN" ! :no: :no:

Mario Di Lazi
2nd April 2007, 19:05
un mare " BULAN" ! :no: :no:
Oare ce au mâncat ? :D

În fine ...
SĂ DEMONSTRAȚI CĂ AVEȚI VALOARE!
MERGEȚI ÎN GHENCEA!
CALCAȚI-I ÎN PICIOARE !
:ok:

vlad1607
3rd April 2007, 07:19
au mancat ce au mancat mereu..mai ales banel si petre marin astia au mancat in exces si se vede la culoarea pielii :D

Mario Di Lazi
5th April 2007, 20:51
Mă da e pus și meciul ăsta foarte nasol ...
Evident cred că o să înjur în fața televizorului și apoi mă duc la Biserică cu un stelist ... :D

vlad1607
6th April 2007, 21:03
maine la aceeasi ora o sa fim extrem de bucurosi :D

caine19
6th April 2007, 21:08
Cine nu are bilet , la 4:30 in fata la ghencea - la intrarea dinspre sere ( in dreapta , spre Prelungirea Ghencea in caz ca nu stiati:D)

Mergem peste ei !

vlad1607
6th April 2007, 21:11
adica la capat de civilizatie..coborati din 41..mergeti spre pustietate...:D : D :D

johny bravo
6th April 2007, 22:51
in mod normal ar trebui sa obtinem cel putin un egal, dar la cat noroc au descultii astia din ghencea in ultima vreme nu mai stiu ce sa zic... oricum Lobont nu o sa le faca daruri asa cum le-a facut Coman.

1-1 sau 0-1

Adi Da Samraj
7th April 2007, 01:47
Liderii peluzelor Sud din galeriile Stelei, respectiv lui Dinamo, iau in calcul posibilitatea de a merge impreuna la stadion, maine, cu ocazia marelui derby dintre cele doua rivale. Ideea este prezentata de suporteri ca o masura comuna de protest impotriva abuzurilor jandarmilor si, in general, a fortelor de ordine, impotriva suporterilor.

Daca va fi pusa in practica, ideea este cu atit mai mult de apreciat, in conditiile in care cele doua galerii au fost intr-un adevarat razboi rece in ultimele zile, dupa ce fanii dinamovisti au anuntat ca au intrat in posesia a 5.000 de bilete, lucru care le va permite sa intre pe Ghencea intr-un numar mult mai mare decit ar fi prevazut acordul dintre cluburi.

vlad1607
7th April 2007, 14:10
peste 6 ore sarbatoarea dinamovista o sa fie in toi :D

Leo
7th April 2007, 15:59
Sper Ca Iepurasul Sa Mi Aduca Cadou O Victorie Impotriva Stelei.
Ar Fi Bestial !

Leo
7th April 2007, 16:01
Cu Aceasta Ocazie Vreau Sa Urez Tuturor Suporterilor Dinamovisti Un Paste Fericit Si Plin De Impliniri !

Celso
7th April 2007, 18:56
Bineeeeeeeeeeeeeeeeeeeee baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 3-0 la pauza:yes: ...e gata drobul de miel:happy :drak: :D

Celso
7th April 2007, 20:34
4-2 la final!:lol: :lol: :lol:
RESPECT JUCATORILOR si LUI REDNIC!!! TOATA STIMA DIN PARTEA MEA ACUM!:yeah:

Mario Di Lazi
7th April 2007, 21:44
Mulțumim DINAMO ...

vlad1607
7th April 2007, 21:50
gata ma le-am dat mu******* sa le ajunga 6 luni..cand o sa le dam din nou :D :D

Aurel.D
7th April 2007, 22:37
Super meci, super atmosfera.!!!
Galeria noastra a cantat tot meciul, pe cand a stelei nici nu s-a auzit, iar ca si coregrafie, au avut doua carpe pe care au scris.....ce altceva decat mizerii! :D
Aia de la Tribuna I a stelei sunt numai parveniti din astia care isi zic suporteri; era unul facea spume la gura si nu stiu ce tot striga la noi.....cred ca avea miel de vanzare..:D, pana i-au zis astia ceva de bine si a venit un jandarm sa il calmeze ca Bronic era in degeaba pus acolo..

bebesabie
8th April 2007, 10:48
Da nu a fost doar unu .....erau o gramada care vroiau sa vanda miei.
Ei cica vroiau sa intre peste noi :DDDDD.
Nu stiau ca aveau in fata 2000 de spartani :D .
SUPER MECI . SUPER ATMOSFERA . !!!

resita
8th April 2007, 11:29
I-AM UMILIT

caine19
8th April 2007, 11:42
AUGH AUGH AUGH !!!!

Asta cred ca o sa devina salutul nostru !!!

Ce meci marfa , pacat ca n-au avut si aia un magazin d-ala de vinde bauturi ca am murit de sete pana am iesit de pe stadion:angry: .

Forza Dinamooo !!!!

fanatic88
8th April 2007, 11:59
umilinta si durere se citea pe fetele lor :)

Mario Di Lazi
8th April 2007, 12:01
Sunt cam supărat după acest dreby ... :D
nu mai sunt steliști pe forum ... :ras-plans:
vream doar să-i SALUT ... :D

Leo
8th April 2007, 13:32
Multumesc Dinamo
Felicitari Echipei
Felicitari Galeriei
Ati Fost Superbi

Leo
8th April 2007, 13:33
Unde Sunt Stelistii ?

fanatic88
8th April 2007, 14:15
parca au intrat in pamant

Mario Di Lazi
8th April 2007, 19:13
Unde Sunt Stelistii ?

NU MAI există :ras-plans:
Băsescule, Băsescule ... să-ți dăm la m**e stelistuleeeeee

caine19
8th April 2007, 21:59
Basescu e de fapt rapidist , dar daca la steaua e rost de voturi e prost sa zica nu ?

Numai la noi stie ca daca vine ii dam la mu*e !

Stelistii au intrat acolo unde le e locul : underground:D

Augh augh augh !!!! Spartanii mei !:evil:

Mario Di Lazi
8th April 2007, 22:26
Vă rog să nu scrieți pe acest thread ...
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=1215170#post1215170

hai să-i vedem ce gândesc :D

fanatic88
9th April 2007, 09:32
MireLa radoi v-am batut cu 4-2


augh...augh....augh

Leo
9th April 2007, 11:51
Umilinta Totala
Acum E Randul Rapidistilor
Forza Dinamo !

Lauryca
9th April 2007, 11:57
Nu întindeti coarda prea mult! Multumiti-va cu ce ati obtinut pâma acum. Eu cred ca Rapid-ul va bate pe Dinamo.

Leo
10th April 2007, 07:56
cine esti tu sa ti dai cu parerea despre DINAMO ?
mai intai rezultate si apoi gura mare !

fanatic88
10th April 2007, 10:33
Nu întindeti coarda prea mult! Multumiti-va cu ce ati obtinut pâma acum. Eu cred ca Rapid-ul va bate pe Dinamo.

pana acum doar cfr-ul poate spune ca isi merita locul langa dinamo ... nu ne multumin doar cu atat trebuie sa ii batem si pe ei si pe rapid

Mario Di Lazi
10th April 2007, 14:59
Nu întindeti coarda prea mult! Multumiti-va cu ce ati obtinut pâma acum. Eu cred ca Rapid-ul va bate pe Dinamo.

Mulțumim pentru părerile tale, dar ... personal chiar nu mă interesează ce face Dinamo cu Rapid ...

vlad1607
10th April 2007, 17:23
multumim pt parerile tale da sa stii ca ne lipsim f bine de ele..aici e suporter DINAMO dc esti caine posteaza dc nu la revedre

PS si eu zic ca ne bate rapidu...altadata :D

Mario Di Lazi
10th April 2007, 19:58
PS si eu zic ca ne bate rapidu...altadata :D
La hochei pe ghiață :D

fanatic88
10th April 2007, 20:34
o sa-i vanda zicu pe rapidisti :)

caine19
11th April 2007, 17:25
E mai greu meciul cu rapid decat cel cu *** , dar sper sa prina N&D o zi buna si castigam 100% .

Forza DInamo !!!! AUGH AUGH AUGH !

ReDog 4ever
11th April 2007, 17:40
"calcati-i in picioare" e putin zis....i-am p***t in c*r pe stelisti

caine19
14th April 2007, 16:58
Cred ca ai vrut sa zici f*t*t pe stelsiti , dar s-au gasit binevoitori sa modifice:angry:

Mario Di Lazi
14th April 2007, 19:20
Cred ca ai vrut sa zici fut*t pe stelsiti , dar s-au gasit binevoitori sa modifice:angry:

avem și noi CNA-ul nostru :D

fanatic88
15th April 2007, 14:43
Cred ca ai vrut sa zici f*t*t pe stelsiti , dar s-au gasit binevoitori sa modifice:angry:

important e ca ai retinut mesajul :)

Leo
21st May 2007, 10:42
i am calcat in picioare , i-am umilit pe unde i-am prins, le-am aratat fotbal de inalta clasa , i-am invatat ce este corectitudinea , le-am aratat spectacole in tribune, le-am aratat cum trebuie sarbatoriti adevaratii campioni.
ce mai, le-am dat clasa.
hai DINAMO BUCURESTI !!!!!!!!
CAINE PANA LA MOARTE !!!!!!!!!!!!!!

fanatic88
21st May 2007, 13:40
singura lor bucurie din acest sezon e ca nu a prins dinamo grupele :happy da le-am dat cu varf si indesat

Leo
26th May 2007, 08:44
altadata,altadata o s-o facem si mai lata

vlad1607
26th May 2007, 08:50
pariez ca Oprita o sa-i sparga

fanatic88
26th May 2007, 19:07
dupa episodul munteanu si danciulescu ar fi frumos si oprita sa le dea gol in ghencea

Mario Di Lazi
13th November 2007, 09:18
NU CRED CĂ REUȘIM SĂ-I BATEM IAR PE ĂȘTIA ÎN ghencea ... MAI ALES CU bratu PE TEREN ...

fanatic88
13th November 2007, 21:06
nu ca am fi mult mai buni ca ei la momentul asta ...dar la felul in care joaca si ei in ultimul timp sunt de batut

daca nici pe stelisti nu-i batem ...

Leo
13th November 2007, 22:45
vom vedea ce va fi
sincer , pt mine o victorie in Ghencea ar insemna foarte mult , ar mai sterge cu buretele o parte din insuccesele din ultimul timp

DinamoBoy
14th November 2007, 21:38
Asteptam victoria...dar ma indoiesc!:sad::sad::sad:

Adi Da Samraj
15th November 2007, 02:25
Pregatiti-va ...

Mario Di Lazi
15th November 2007, 11:50
pentru ce ?
că voi jucați mult mai slab ...

Hard
15th November 2007, 13:20
Este poate primul derby in care vom spune , indiferent de rezultat,ca scorul final este o surpriza :D

fanatic88
15th November 2007, 14:49
Pregatiti-va ...
__________________ ce gluma de prost gust

Mario Di Lazi
15th November 2007, 14:55
Este poate primul derby in care vom spune , indiferent de rezultat,ca scorul final este o surpriza :D

:D păi eu mă aștept la un 1X2 ... așa că nu există surprize :D

dannyreddog
15th November 2007, 15:13
Pregatiti-va ...

Da! Ne pregatim pt o noua victorie in ghencea...:D

Adi Da Samraj
15th November 2007, 17:25
Pregatiti-va ...

sa va cumparati bilete si sa mergeti la meci pe stadion :ok:

Ayrton
15th November 2007, 22:21
nu ti se pare ca ai gresit subforumul? :D

Mario Di Lazi
16th November 2007, 07:50
nu a greșit ... Toraxa se face dinamovist :D

Adi Da Samraj
17th November 2007, 02:57
frati si surori dinamovisti , menirea mea pe acest pamint este sa va arat si sa va aduc pe calea cea dreapta ; sa apucati calea smereniei , a pocaintei lepadindu-va de Satana si sa va faceti toti stelisti

fanatic88
17th November 2007, 10:09
voi deveni stelist cand va fi george presedinte

Adi Da Samraj
17th November 2007, 11:29
Pruteanu ? Soros ? Copos ? Bush ?

Celso
17th November 2007, 11:39
se pare ca tu ne zici noua sa ne lepadam de satana si sa tinem cu Steaua...dar daca noi suntem satana, tu ce cauti la ea in casa?:drak:...stiu ca treceti prin clipe grele, dar nici chiar asa:rolleyes:

vlad1607
17th November 2007, 18:54
mda...jucam cu bulgarii...nu f interesant..prezenta importanta a cainlor in peluza :ok:....mai important e pt mine decatg duelul cu plugarii bulgarii e meciul nostru de sambata viitoare...TREBUIE sa castigam Neaparat ! FORZA CAINII! :)

The_Blonde
17th November 2007, 20:02
moama imi place strigatura asta , va doresc nespus sa bateti in teatrul oilor SUCCES!!! oricum fosrte tare sloganul :)

vlad1607
17th November 2007, 20:10
multumim.

asa sa fie.

Adi Da Samraj
18th November 2007, 01:28
se pare ca tu ne zici noua sa ne lepadam de satana si sa tinem cu Steaua...dar daca noi suntem satana, tu ce cauti la ea in casa?:drak:...stiu ca treceti prin clipe grele, dar nici chiar asa:rolleyes:



Mesajele mele de pe forum au ajuns la numarul 1666 :

Hai Dinamo !

vlad1607
18th November 2007, 19:35
bravo.esti tare.acuma fugi du-te lasa-ne :D

in derby presimt ca marcheaza Adrian Cristea...in poarta stelei :D

Adi Da Samraj
19th November 2007, 01:56
a. bravo.esti tare.acuma fugi du-te lasa-ne :D

b. in derby presimt ca marcheaza Adrian Cristea...in poarta stelei :D


a. Ciuc : inca una si ma duc !
b. dar intre timp a fost pauza si s-au schimbat terenurile si portile , deci Adrian Cristea si-a dat autogol :ok:

vlad1607
19th November 2007, 06:57
bravo...asta a fost ultima...la revedere...

la varsta ta inteleg ca ai nevoie de ochelari..cristea nu e banel tontogol

:D

Mario Di Lazi
19th November 2007, 08:16
frati si surori dinamovisti , menirea mea pe acest pamint este sa va arat si sa va aduc pe calea cea dreapta ; sa apucati calea smereniei , a pocaintei lepadindu-va de Satana si sa va faceti toti stelisti

mergi mă să te călugărești ... :D ... că văd că ai un pic de talent :D

caine19
19th November 2007, 16:31
Inca un an , inca o victorie :yeah:

dannyreddog
19th November 2007, 17:48
Nu este exclusa o victorie ca cea din primavara,Dinamo joaca mai bine derby-urile bucrestene in deplasare,se inchd jucatorii mai bine in aparare.
Cred ca vor fi destule goluri in poarta lui Zapata ala...Marcatori pt Dinamo vor fi cred.. Ct Munteanu,Oprita,Danciulescu,Bostina etc...:D

vlad1607
19th November 2007, 18:09
nu pierdem! x 2 !

Mario Di Lazi
21st November 2007, 08:03
e bun și x ... dar cred că ne scoate din lupta pentru locul 1 ...

vlad1607
21st November 2007, 20:52
sambata seara fara mila...sa-i calcam pe cap!

vlad1607
21st November 2007, 22:49
Dennis Serban a declarat ca si-ar dori ca Dinamo sa se impuna in derby-ul de simbata. “Mi-as dori ca Dinamo sa cistige. O sa fie spectacol, asta e clar. Si in tribune si pe gazon”, a declarat Serban pentru FANATIK.

delaparis
21st November 2007, 23:32
Se va verifica tabela de marcaj pe stadion acolo intre ...:D

e blocata la scorul de anul trecut ? :D

Mario Di Lazi
22nd November 2007, 13:06
1-5 ?
că nu mai țin minte :D

vlad1607
22nd November 2007, 13:34
important e sa arate : n-1 gazde si n oaspeti :D

Cristian
22nd November 2007, 13:51
Interesant sloganul, nu-s nici dinamovist nici stelist sunt doar otelar, da in meciul asta trebuie sa recunosc ca va tin pumnii in meciul cu ***. Sa moara Jiji de ciuda. :evil:

Leo
25th November 2007, 13:08
i-am calcat rau de tot in picioare :headbang:

vlad1607
26th November 2007, 17:51
da am fost praf....ciao walter,clau,munteanu,pulhac...

Mario Di Lazi
28th November 2007, 10:49
am stat ca o găină beată în fața cocoșului :D

fanatic88
28th November 2007, 17:05
am stat in pozitia mamei iedului :D

dannyreddog
28th November 2007, 18:07
Am fost un ocean de neputinta...rar am vazut la o echipa asa ceva.:(

resita
7th May 2009, 12:10
castigam fara problemein ghencea si atunci sa vedem ce mai spun suporterii de rezultat ai stelei :D

JJ
7th May 2009, 14:30
voi deveni stelist cand va fi george presedinte

Ptiu... Bate-n lemn. Daca ajunge asta presedinte.... :headbang::headbang::headbang:

Mario Di Lazi
7th May 2009, 14:34
La cum joacă steaua nu avem voie să nu câștigăm ... joacă mai rău decât Gloria Buzău ...

Rossi
7th May 2009, 17:46
oile au morcovul la cur rau de tot ....

sunt disperati ca ar putea sa piarda si sunt in stare sa apeleze la orice tertip ...

ce derby e ala fara galeria lu dinamo sau a lu steaua in peluza ?!

Celso
7th May 2009, 17:58
:confused:
http://img401.imageshack.us/img401/9616/frfrrrr.jpg (http://img401.imageshack.us/my.php?image=frfrrrr.jpg)

Rossi
7th May 2009, 22:42
Maine seara vom fi 6700 in peluza ghencista ...
pt ca un caine face cat zece oi ...

Mario Di Lazi
8th May 2009, 09:19
:confused:
http://img401.imageshack.us/img401/9616/frfrrrr.jpg (http://img401.imageshack.us/my.php?image=frfrrrr.jpg)

mișto :D

vlad1607
8th May 2009, 09:28
nu prea am emotii....castigam.

Celso
8th May 2009, 09:29
da poate imi explica si mie cineva de ce apare emblema noastra acolo? am pierdut io ceva si nu stiu?:D

resita
8th May 2009, 10:22
pai cica se poarta Dinamo :D anul asta

Mario Di Lazi
8th May 2009, 10:34
da poate imi explica si mie cineva de ce apare emblema noastra acolo? am pierdut io ceva si nu stiu?:D

poți să-ți personalizezi acel titlu de ziar ...

dar vorba lui Reșița ... se poartă DINAMO :D

Aurel.D
8th May 2009, 10:48
Maine seara vom fi 6700 in peluza ghencista ...
pt ca un caine face cat zece oi ...

:happy asta cam asa e...

Mario Di Lazi
31st August 2009, 08:24
steaua - Dinamo 0-1 ... TAMAS (30.08.2009)

si uite asa ne mai scoatem iar palaria in fata lu "mister" Bonetti :D

Rossi
31st August 2009, 14:46
Golul lui Tamas
http://www.gsptv.ro/viewVideo1.php?video_id=24404

Ocazie uriasa Adrian Cristea
http://www.gsptv.ro/viewVideo1.php?video_id=24411

Ocazie uriasa Andrei Cristea
http://www.gsptv.ro/viewVideo1.php?video_id=24418

Gol anulat in mod eronat la Andrei Cristea
http://www.gsptv.ro/viewVideo1.php?video_id=24408

Ocazie N'Doye
http://www.gsptv.ro/viewVideo1.php?video_id=24406

valitudor
1st September 2009, 22:07
OFF
Jegosii astia au renuntat la ideea de a cere bani pentru inregistrarile video?
Hai cu falimentu'

Lexus.
12th September 2009, 04:42
Thread Title:

SA DEMONSTRATZI CA AVETI VALOARE!/MERGETI IN GHENCEA!CALCATI-I IN PICIOARE !



Zis si facut:happy:cry::happy