PDA

View Full Version : Etapa 13: Gaz Metan - CSU Craiova 2-2



delaoltenia
17th October 2016, 11:36
22 Octombrie 2016, ora 18:00

delaoltenia
17th October 2016, 13:27
:))

aici castiga gazu

Leo
19th October 2016, 17:23
Castiga oaspetii.

delaoltenia
22nd October 2016, 14:30
Echipele probabile:

Gaz Metan: Plesca - C. Petre, Susnjar, Trtovac, Rugasevic - R. Zaharia, I. Cristea, Buzean - Al. Munteanu, Eric de Oliveira, Llullaku
Antrenor: Cristian Pustai

CS U Craiova: Calancea - Briceag, Acka, Kay, Vatajelu - Popov, Zlatinski - A. Ivan, Nuno Rocha, Baluta - Mazarache
Antrenor: Gheorghe Multescu

Leo
22nd October 2016, 19:13
Minutul 58 si scorul este 1-1. Au inscris R. Romeo in minutul 33 si Llullaku in minutul 50.

Hingherul
22nd October 2016, 19:18
hehehe, decat :D ce am intrat in casa si ....gooooool gazos!!!! :D

la olteni, praz in falci la olteni! /hello/hello/hello

Leo
22nd October 2016, 19:23
Minutul 65 si 2-2. Llullaku si Ivan.

Leo
22nd October 2016, 19:56
Am vazut doar repriza secunda si mi-a placut ce am vazut. Un ritm bun cu faze la ambele porti.

iulian_1976
22nd October 2016, 20:09
Un meci fain Craiova sta in Ivan,Balauta si cam atat :)
Mediasul o echipa organizata + Eric su Lu...ku.


Daca ar fi Craiova asa de organizata ca echipa gazda ar castiga campionatul.
Un minus pentru Balauta pentru ratarea din 7-8 metri am pretentii de la el.:)

Lordliv
22nd October 2016, 20:38
domnule moderator vezi sa nu-ti intre prazul ala undeva...la borcan,par example.

jigodia in negru,sovre,nu a vazut un offside de 1 metru la golul al doilea al bugetarilor.

sper ca este ultimul meci pentru rambe si popov.sa-i tii pe tusa pe kelic si kay si sa joci cu gafeurii acka-popov este incapatinare a la multumescu.
fara furturile jigodiilor lui deaconu terminam pe locul 1 turul.
dar cum sa termini in fata celei mai bune echipe din romania,fecesebeul?:groggy:
asta nu este campionat...este un rahat de campionat.

Lordliv
22nd October 2016, 20:39
Un meci fain Craiova sta in Ivan,Balauta si cam atat :)
Mediasul o echipa organizata + Eric su Lu...ku.


Daca ar fi Craiova asa de organizata ca echipa gazda ar castiga campionatul.
Un minus pentru Balauta pentru ratarea din 7-8 metri am pretentii de la el.:)

cam atat...vorbeste invidia de fecesebist din tine?!:cool:

iulian_1976
23rd October 2016, 02:02
Nu le am cu prazu ...in fine :)

Ce offside de un metru ca nu avea de unde mai avea 1 metru pana la linia portii :) erau pe linie.
Ivan a plecat la limita offsidului si a sutat(cu sete) in bara, asa cum a fost si cu Lu...ku :)


Balauta a ratat din 7 metri ce vrei acum sa spun ca este noul (Ianis)Hagi ? :)

Lordliv
23rd October 2016, 09:16
nu le am cu ovinele...nu-mi place carnea de oaie...in fine:)

probabil vezi fazele cu ochelari de fecesebist,adica la specia asta offside-ul evident care precede un gol neregulamentar validat de slugile mafiei becaliste,nu este offside! cand le serveste interesele meschine.
asta, ca nu ma indoiesc ca nu stii ce este ala un offside!:rolleyes:

:))
ce comparatie nefericita intre faza cu ivan si faza golului 2-din offside clar,al liliacului.sau cum pisici l-o chema pe minoritarul ala.

ati incercat cu toate mijloacele nesimtite sa ne dezmembrati echipa.nu v-a mers.
o s-o luati in bot si campionatul asta.:yes:

ps.cine este ( ianis ) hagi?;) nu cumva ala umflat cu pompa de tricicleta de " presa " mercenara a lui taticu?:confused:
dar tu ai auzit de vlad dragomir? l-am avut in mana si ne-a scapat.asta jucator!
joaca acum in echipa lui liam brady.echipa pe care o sustineam din fata televizoarelor cu programe sarbesti.:D

Leul Oltean
23rd October 2016, 14:01
hehehe, decat :D ce am intrat in casa si ....gooooool gazos!!!! :D

la olteni, praz in falci la olteni! /hello/hello/helloTristule, du-te si impusca-te ...

Leul Oltean
23rd October 2016, 14:17
Daca ar fi Craiova asa de organizata ca echipa gazda ar castiga campionatul.
Un minus pentru Balauta pentru ratarea din 7-8 metri am pretentii de la el.:)Incerci sa pari cunoscator, dar nu prea ...
La ratarea din 7-8 metri a fost corner, *******ul stelist nu a dat, Baluta a schitat un protest, dar si-a adus aminte ca are cartonas ... luat aiurea dupa ce fusese lovit in careu.
La o alta faza, Ivan loveste mingea cu capul, aceasta loveste un fundas, apoi iese in corner. Nu se da, Ivan protesteaza, *******ul ii atrage atentia.
Putin mai tarziu, Ivan il depaseste pe unul pe dreapta, este faultat clar, *******ul nu fluiera (trebuia si galben), Ivan ii atrage atentia si primeste galben.
Tot in repriza a 2-a, o intrare tare la Mazarache (cel putin de galben) nu e sanctionata nici cu fault. Se putea da si rosu.
Bomboana pe coliva : golul 2 al gazdelor e din offside. Nu erau pe linie (mingea si jucatorul), pentru ca ala impinge mingea de la 1m de poarta, balonul e sutat spre el (nu pasat), deci Liliacu ar fi parcurs 3m in 0,1 sec ... nici o fiinta umana nu poate face asta pe Terra (pe Luna, poate ...). In momentul sutului mingea era cam la 4m de poarta. Sovre a vazut sigur offsideul, stie sa se pozitioneze.
Ivan la limita offsideului ? - e clar ca nu le ai deloc. Nici macar pe linie nu sunt, Ivan e in spate.

Hingherul
23rd October 2016, 14:30
ce se oftica urzicatul asta retras... :))

Lordliv
23rd October 2016, 14:51
sovre este o jigodie rau mirositoare de la stana lui deaconu.adica miroase a oaie.
ala care din cauza caruia ivan a luat galben.mai avea un galben.asa ca desi el l-a azvarlit pe ivan pe tusa,tot ivan a luat galben.
de offside.liniste totala.presistii slugisti au sesizat pericolul ca sa ramana fara finante de la becalisti si tac malc.
eu le-am vorbit de ochelarii fecesebisti facebucisti.ei nu vad decat ceea ce li ordona.sau sugereaza subliminal.:))sau mai mult seminal.:happy

inter
23rd October 2016, 15:23
hehehe, decat :D ce am intrat in casa si ....gooooool gazos!!!! :D

la olteni, praz in falci la olteni! /hello/hello/hello

sa ti-o dam la buci prin blugi .....gospodarule!

Hingherul
23rd October 2016, 15:30
alt juvete oparit :))

poponarule! :D

iulian_1976
23rd October 2016, 15:50
O imagine face cat o mie de vorbe.

1.Nici vorba de off-side unde o fi metrul acela ? :)
2.Balauta a avut o ocazie din care un fotbalist de clasa nu rateaza,mi-as fi dorit sa marcheze
Ardeti voi pentru fotbal,incercati sa fiti si obiectivi.

De ce mi-as dori Balauta sa creasca?
Ianis Hagi nu o sa fie o mare scula,cunosc cazul Gourcuff in Franta baiat de antrenor impins de la spate care a clacat.
Balauta ar i adevarata alternativa la nationala,din pacate o da in plopi si el.

56694

56695

Lordliv
23rd October 2016, 17:31
asa este.cum banuiam.are ochelari de facesebist.:happy

Leul Oltean
24th October 2016, 09:42
Tristule, ai ratat ? :D