PDA

View Full Version : Infraction for Leul Oltean: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara



delaoltenia
5th October 2016, 11:00
Post: Buna ziua (http://forum.onlinesport.ro//showthread.php?p=4329856)
User: Leul Oltean (http://forum.onlinesport.ro//member.php?u=64517)
Infraction: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara
Points: 1

Administrative Note:



Message to User:
Va rugam folositi un limbaj adecvat si comentarii la subiect. Va multumim, echipa onlinesport.ro.


Original Post:

* scuze ca am postat, eram in greva de solidaritate cu banarea abuziva a Leului Oltean dar.... Apreciez mult gestul tau, insa cred ca e mai degraba inutil, chiar daca esti un user foarte important pentru saracia :D asta virtuala. Este inutil pentru ca asta nu e un forum adevarat, ci o cloaca (din cauza celor care il modereaza, evident).
Ar fi fost util in partea cealalta, acela era un forum adevarat. :ok:

Banarea mea nu este abuziva, a survenit automat pentru cumul de sanctiuni. Ca se lauda cu cele 7 zile taranoiu ala care pute a oaie ... nimic nou sau surprinzator.
Sanctiunile sunt acordate corect (dupa regulament), insa problema e alta. Problema este : CINE LE ACORDA SI IN CARE CIRCUMSTANTE.
Citeste astea, sunt in ordine cronologica de pe acelasi thread, dupa finalul meciului de duminica seara :

Gata ne-am pisat si pe astia ...
Altii la rand !
bre, saraciile astea acum au aflat ca marile echipe sunt ajutate de fluierasi ?

"JAP, JAP", cum ar zice cariciul oltenesc Nota bene : toate astea au fost INAINTE de prima mea postare dupa meci, deci inainte de vreun ceva sanctionabil.

app, urmaresc reluarile, saraciile nu amintesc de penalty refuzat lui Dennis Man ...

deontologii pulii

Bai nataraule, si daca analizezi toate fazele tot va da cu plus la ciordeli...italianul pulii care esti.

la frustrarea ce.i macina incerc sa cred ca saraciile nu ar fi fost multumite nici cu egalul ce.l meritau.

in schimb eu am aflat aseara ca in lumea asta prost facuta kktii fut in loc sa puta. (chiar daca se refera la el si apropiatii lui ... tot sanctionabila este :D)

vad ca ai trecere la saracii. explica te rog sau confirma ca echipa psd craiova=craiolgutza. Toate postarile sunt sanctionabile, doar una singura a fost sanctionata. Ghici care ... si de catre cine ?

Cristy RVD
5th October 2016, 14:40
de ce esti pi*da, Dario?

Johnny D
5th October 2016, 15:03
+1

Si azi bai?:(

Io vreau sa ma fac direct administrator, supermoderator nu m-ar ajuta cu nimic sa anulez sanctiuni din astea date absolut abuziv.
In primul rand, cum sa dai sanctiune unui om care e banat pe ce-a zis in inchisoare!?:))
Nu pot sa-nteleg ce-aveti toti cu omu asta, zici ca e mai rau ca Paul... cer imunitate pentru Leu, faceti-l moderator! Ma duc sa-l si propun!