PDA

View Full Version : Etapa 11: Steaua-CSU Craiova 2-1



Pages : [1] 2

Leo
26th September 2016, 00:30
Duminica, 2 octombrie, ora 20.30

Hingherul
26th September 2016, 00:36
Meci lejer. De vacanta...
Batem la ei pana ii ia somnul sub nuc!
Bine, asta daca nu se bat singuri :))

Dante7
26th September 2016, 00:47
Votat egal. Cum probabil Enache o va baga in depresie pe Steaua in urma meciului cu Villareal, nu cred ca vom putea scoate mai mult cu astia. Nu i-am vazut, dar hey, locul 2, judecand dupa clasament sunt teoretic a doua echipa ca valoare, dupa Steaua.
Asta e, ne-am facut meciul greu inca dinainte sa inceapa partida. Daca nu ne bateam joc de meciul cu CFR, presiunea era mult mai mica. Asa, riscam sa fim egalati in clasament. Oricum, cred ca si egalul o avantajeaza pe Steaua.

Lordliv
26th September 2016, 08:07
jucam impotriva unui sistem mafiot-scfecesebesa,nu impotriva unei echipe de fotbal.basca si impotriva omului cu soacra.:D

Lordliv
27th September 2016, 08:08
pana unde ajung scarbele fecesebiste cand le sunt lezate interesele.

cu ajutorul presei jijiste.

http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/exclusiv-posibilul-transfer-al-lui-mateiu-la-steaua-starneste-acuzatii-grave-popescu-l-ar-corupe-si-pe-picasso-489578.html

se mai mira cineva cand intotdeauna inaintea meciului cu universitatea craiova fececebistii se mobilizeaza la maximum?:rolleyes:
pe jijisti ii doare undeva de meciul cu villarreal...:))
doar meciul de duminica conteaza.:D

phife
27th September 2016, 11:45
Anamariamop are cam toti ziaristii de la gsp in buzunar.
Un fel propag/a3 al ei, ce spune ea aia propaga indiferent de cat de cretin e.

Ferko
27th September 2016, 12:25
Cu toata turma de hoti alaturi, fcsb nu o sa-i invinga pe olteni. Prevad goluri anulate pentru Craiova si goluri "bagate" de arbitrii pentru fcsb.

Am o rugaminte catre FRF, LPF, CCA : va rog frumos "decernati" titlul fcsb-ului si lasa-ti celelalte echipe sa se lupte pentru locul doi. Vom avea si noi astfel fotbal competitiv. Va multumesc. Si celor care subscriu la rugamintea mea le multumesc si lor.

Lordliv
27th September 2016, 13:22
tudor sau avram ? aceasta este intrebarea!:rolleyes:
sau comanescu ca tot a facut tusa de 2 etape.
lista argaseala/deaconu:D

Dante7
27th September 2016, 15:57
Cu toata turma de hoti alaturi, fcsb nu o sa-i invinga pe olteni. Prevad goluri anulate pentru Craiova si goluri "bagate" de arbitrii pentru fcsb.

Am o rugaminte catre FRF, LPF, CCA : va rog frumos "decernati" titlul fcsb-ului si lasa-ti celelalte echipe sa se lupte pentru locul doi. Vom avea si noi astfel fotbal competitiv. Va multumesc. Si celor care subscriu la rugamintea mea le multumesc si lor.

Primeste si Steaua un penalty discutabil si iese prapad pe aici :)) Sunt curios daca lumea era asa inversunata si acum 1 an sau 2 cand Steaua era dezavantajata cat se poate de clar in lupta cu ASA si Astra. Probably not :rolleyes:

Clau7_D
27th September 2016, 18:13
tudor sau avram ? aceasta este intrebarea!:rolleyes:
sau comanescu ca tot a facut tusa de 2 etape.
lista argaseala/deaconu:D

Liviule poti sa te astepti sa va execute fara mila fluierasii. Iar dupa meci sa apara simpatizantii lor, atat cei din presa cat si altii, care sa zica : "ce ba, acum 6 ani cand ne-au anulat golurile cu astra cum a fost?"
Astia nu au bun simt, trebuie castigat campionatul neaparat de catre cioban ca altfel e jale.
Cu arbitraj corect aveti sanse bune sa luati 3 puncte.

Lordliv
27th September 2016, 18:41
normal.dar sper ca noi vom juca fotbal.asa cum putem.;)
nu ne vom preda ca in meciul de la pitesti de anul trecut.:mda:
au incercat din nou,destabilizarea echipei.

daca vom fi executati in direct,universitatea craiova va atrage si mai multi suporteri.;)
nu ma intereseaza ce zic suporterii de mucava fecesebisti.sunt cativa ramasi si pe ols...

Dante7
27th September 2016, 19:47
"ce ba, acum 6 ani cand ne-au anulat golurile cu astra cum a fost?"

Frumoasa incercare de bagatelizare :)) Sezonul trecut a fost acum 6 ani mai nou :)) Probabil ca si sezonul in care Steaua a fost dezavantajata si ASA ajutata tot prin Cretacic a fost :))


universitatea craiova va atrage si mai multi suporteri.;)

Care dintre ele ?:D

Lordliv
27th September 2016, 19:53
baietel,eu zic sa nu te avanti pe un teren minat.
au mai parasit mai multi jocul,schiloditi.:rolleyes:

Dante7
27th September 2016, 20:03
M-am intimidat de tot :))

Hingherul
27th September 2016, 20:20
cate tiluri facem cu asta? 31, 35? :D

batem la olteni cum bat taranii nucii toamna :))

delaparis
27th September 2016, 20:34
Hingherul e baiat cinstit daca vedeti bine. El macar recunoaste ca rezultatul se stie inainte ca meciul sa fie jucat :D

Clau7_D
27th September 2016, 20:55
Frumoasa incercare de bagatelizare :)) Sezonul trecut a fost acum 6 ani mai nou :)) Probabil ca si sezonul in care Steaua a fost dezavantajata si ASA ajutata tot prin Cretacic a fost :))


Vorbesti de sezonul in care v-au batut aia tur-retur? Nu imi amintesc ca in retur sa fi fost greseli de arbitraj dar daca tu zici :)
Nu aveti pic de rusine ma, v-a dat hategan penalty gratuit cu Voluntari si cand a vazut ca v-au egalat aia v-a mai facut cadou inca o lovitura libera, doar ca sa dati gol. Ce naiba, doar nu ne uitam de 2 zile la fotbal...cand e clar e clar.

Fii atent, cand juca Alba-Iulia in Liga 1 eu stiam ca Dinamo bate in deplasare la ei cu 3-1...sa zicem ca se stia de dinainte scorul...
Tot la fel stiu de un meci de acasa de la Alba-Iulia cand au condus gazdele la pauza cu 1-0 iar la final s-a terminat 2-1 pentru oaspeti...costul a fost 30 de mii de euro :D si nu Dinamo erau oaspetii :D

Dante7
27th September 2016, 20:56
numai delaparis nu e sigur de rezultat cand FC Barcelona o intalneste pe Crotone :D


Vorbesti de sezonul in care v-au batut aia tur-retur? Nu imi amintesc ca in retur sa fi fost greseli de arbitraj dar daca tu zici :)

Deci sa inteleg ca daca Steaua bate pe CSU cu 3-0, prin 3 penalty-uri inventate, tu retii doar victoria Stelei si nimic mai mult ?:D


Nu aveti pic de rusine ma

Vezi ca eu ti-am vb frumos.;)
Ma consider un om destul de corect. Am recunoscut ca Dinamo a avut gol anulat incorect in ultimul meci, dar chiar nu vad de ce se discuta atat de mult pe seama acestui meci. E un penalty discutabil si nimic mai mult (sunt vreo 2 momente in care jucatorul pare sa fie faultat de adversar). Raman la parerea ca a fost penalty.

delaparis
27th September 2016, 20:58
Numai Dante poate confunda FCSB cu FC Barcelona :D

Dante7
27th September 2016, 21:05
Numai Dante poate confunda FCSB cu FC Barcelona :D

tu ai zis cine e Barca, nu eu :D

Hingherul
27th September 2016, 21:19
culmea tupeului. au ajuns hotii sa strige "hotii" :))

delaparis
27th September 2016, 21:23
culmea tupeului. au ajuns hotii sa strige "hotii" :))

Chiar asa. Inceteaza ca-mi spargi timpanele :D

Hingherul
27th September 2016, 21:28
ce mai tura vura....jucam "lapte gros" cu juvetii!
ii ingenunchem si le dam cu buricele in frunte pana ii invinetim :D

inter
27th September 2016, 22:12
ce mai tura vura....jucam "lapte gros" cu juvetii!
ii ingenunchem si le dam cu buricele in frunte pana ii invinetim :D

joci "mani d'oro" cu mata ... asta ca sa te relaxezi :ok:

Hingherul
27th September 2016, 22:14
oltean, agramat, taran, coclit... oricum i-ai zice tot il jignesti.

imi place ca a marsat cand a auzit de invintetit burice. deja simt o furnicatura de la coclenderul asta :))

Lordliv
27th September 2016, 22:59
prin bunavointa craiovei-maxima


INDICAȚII PENTRU SUPORTERII CARE VOR SĂ FIE DUMINICĂ PE STADION (rugăm dați mai departe)
I. Suporterii din Craiova și împrejurimi:
- pot cumpăra bilete în sectorul rezervat oaspeților de la magazinul oficial al clubului, din English Park Craiova. Biletul costă 10 lei.
- clubul nu asigură transport până la București. Pentru aceasta, suporterii trebuie fie să se grupeze în mașini personale, fie să apeleze la deplasarea in corpore cu galeria, alături de cei de la Sezione (care au anunțat deja că deplasarea costă 50 de lei de om dus-întors, cu 25 avans, și că toți aceia care plătesc avansul vor avea transportul asigurat). Cei care doresc să se înscrie la deplasarea organizată de către galerie trebuie să sune la numărul de telefon 0742.562.382.
- la stadion, intrarea în arenă pentru suporterii Craiovei se face prin NORDUL ACESTEIA (zona Pierre de Coubertin / Mega Mall). Cea mai apropiată stație de metrou este Piața Iancului (la aproximativ 1,5 km). Dacă ați coborât la Piața Iancului, se poate continua drumul drept (spre est) pe Șoseaua Iancului, care dă direct în Pierre de Coubertin, de unde se coboară spre sud spre Arena Națională.
arenan1.jpg
arenan.jpg
II. Suporterii din București și alte orașe:
- suporterii din București sunt rugați să NU cumpere bilete de la Arena Națională, deoarece acolo nu se vor vinde tichete în peluza rezervată Craiovei.
- cu toate astea, nimeni din București nu va rămâne fără bilete. De mâine, suporterii din București vor putea lua bilete direct de la reprezentanții suporterilor din București, care vor avea la dispoziție câte bilete e nevoie pentru satisfacerea celor mai fanteziste prezențe pe stadion. Detalii în curând pe https://www.facebook.com/craiovamaximaro/
- de asemenea, se lucrează pentru organizarea unui punct fix de unde să poată lua bilete vineri și sâmbătă suporterii veniți din București sau din țară. Nu se știe deocamdată unde va fi situat acesta, dar în mod sigur nu la casele de bilete de la Arena Națională, unde oltenii (o repetăm) nu au ce să caute.
Acestea fiind spuse, vă reamintim că avem la dispoziție practic o peluză întreagă și că achiziționarea biletelor din Craiova sau București nu va fi o problemă, așa că trebuie să fim prezenți în număr mare duminică la meci, dar NUMAI în interiorul peluzei dinspre nord.
arenan_pn.jpg
Să fim uniți, să fim mai buni, să fim olteni adevărați!
#1000labucuresti

jalnice incercarile ipochimenilor fecesebisti de a fi bagati in seama...

delaparis
27th September 2016, 23:00
Ce-mi place de Hingherul cand se plange ca nu numai el jigneste :))

Hingherul
27th September 2016, 23:02
pai daca nu am sanctionat e clar ca am ales sa ii umflu fruntea :D

delaoltenia
28th September 2016, 11:34
1 solist

Capitanu.Burcea
28th September 2016, 11:48
In loc sa se rescrie decalogul Fratilor Caramavrov, pt suporterii olteni ar fi trebuit punctat, in special:

1. Palmati fularele pana la pier de cubertan;

2. Incercati o vestimentatie neutra, cu nuante de toamna, ca si cum ati merge la concertul Andre Rieu.

3. Aaa, nu, fara asta. Nu mai circula tramvaiul pe Vatra Luminoasa :D

Johnny D
28th September 2016, 13:21
culmea tupeului. au ajuns hotii sa strige "hotii" :))

Da ce-aveti bai, ce va mai doare acu!? Chiar atat de naspa e primu loc si-un buget mai mare decat toate ligile romanesti la un loc!?:))

Lordliv
28th September 2016, 13:32
tot mucalit,gradatule? tot mucalit.:))

cip
28th September 2016, 13:38
mitici vs olteni,un thd care promite...pacat ca se suprapune cu ceilalti barbari :D,aka aia de pe History,altfel ma uitam...:rasc:

Lordliv
28th September 2016, 13:43
mucalitul asta de mic, se uita pe history :o::D
te pomenesti ca adora si pawn stars.ca pe mary padian, sunt sigur!:drak:

Dante7
28th September 2016, 14:05
mitici vs olteni,un thd care promite

Oltenii sunt singuri impotriva tuturor ?:D
E nevoie de ditai alianta ca sa le facem fata :(


Da ce-aveti bai, ce va mai doare acu!? Chiar atat de naspa e primu loc si-un buget mai mare decat toate ligile romanesti la un loc!?:))

Nu Banele, dai la ,,poarta" gresita :mda:

cip
28th September 2016, 14:33
mucalitul asta de mic, se uita pe history :o::D
te pomenesti ca adora si pawn stars.ca pe mary padian, sunt sigur!:drak:
:o:


la naiba,nimic nu-ti scapa rozicrucene...:D

cip
28th September 2016, 14:38
Oltenii sunt singuri impotriva tuturor ?:D
E nevoie de ditai alianta ca sa le facem fata :(


pai faceti cu bulgarii de la TSKA sau cum s-or mai numi acum...ca doar vi-s frati :rasc:

Dante7
28th September 2016, 14:49
wow, nu ajunge Bucuresti (si Timisoara :D), mai chemam si din afara :)) you don't fuck with za oltenians :D

cip
28th September 2016, 14:55
treaba ta sa tot faci misto de olteni,dar nu te vad bine cand apare pe aici ariciul saltimbanc...:cool:
stii ca are boala pe stelisti,cica odata cand era in armata nu stiu ce i-a facut unuia dar l-a lasat intr-o balta de nu mai stiu ce lichid...:))

Dante7
28th September 2016, 15:05
nu fac misto de nimeni, eu rad cu olteni, nu de olteni :D

cip
28th September 2016, 15:22
comedie cu olteni :D

Lordliv
28th September 2016, 15:46
bolnavior,madson s-a reprofilat.;)
vinde bilete, in magazinul clubului, pentru meci.peste 300 vandute pana la ora 14.:D

pentru oltenii bucuresteni:D
azi.
19:00 - 19:20
restaurant Sole d'Italia, zona LUJERULUI, vis a vis de SIR

dardar_3
28th September 2016, 15:47
Salutare interica! :D... Pe ei, pe mama lor! :drak:
Hingheru e moderatorul model si face plici de fiecare data cand i se raspunde cu aceeasi moneda. Basca mai pui ca e si protejatu parisianului ... :D

Lordliv
28th September 2016, 15:51
:o:
parisiene,te-a dat dardarul de gol.:))
prieten cu hinghi?!:D

de aceea supravietuieste...:drak:

delaparis
28th September 2016, 17:20
Prieten si cu Hingherul. De fapt toti membrii acestui forum sunt prietenii si protejatii mei :D

Dante7
28th September 2016, 17:58
Ce spune delaparis:

De fapt toti membrii acestui forum sunt prietenii si protejatii mei :D

Ce intelege el de fapt: http://i.ebayimg.com/images/g/et8AAOSwnDZUBOiL/s-l300.jpg

:D

Lordliv
28th September 2016, 18:13
Prieten si cu Hingherul. De fapt toti membrii acestui forum sunt prietenii si protejatii mei :D

o mica provocarica!:D
ma asteptam la un astfel de raspuns diplomatic.:)

dar voiam sa te mai trezesc din amortire.
stai cu ochii pe thread.cine stie ce mai apare!:))
sa-ti mai aperi protejatii.:D

cip
28th September 2016, 18:36
o mica provocarica!:D
ma asteptam la un astfel de raspuns diplomatic.:)

dar voiam sa te mai trezesc din amortire.
stai cu ochii pe thread.cine stie ce mai apare!:))
sa-ti mai aperi protejatii.:D
in traducere libera,asta inseamna "vericule,esti de-al nostru deci stai pe faza si arde-i ca ne mistocaresc astia de ne sar muci pe gumari"...

pai cat sa va mai tina in spate,ca om e si el...desi oltean frantuzit cu figuri in cap ...figures,pardonnez svp :D

Lordliv
28th September 2016, 18:39
se pare ca dincolo de orsova cetatenii interpreteaza pro causa subtilitatile limbii romane.:D

cip
28th September 2016, 19:22
biensur,pai noi vorbim in dialect aici...ca tirolezii din Italia si catalanii din Spania...ce atata tot ne bati la cap cu perfectul ala simplu suparator la ureche al vost'... :D

hait,iaca si ariciul in bara cu buzele gata tuguiate...:))

Leul Oltean
28th September 2016, 19:24
joci "mani d'oro" cu mata ... asta ca sa te relaxezi :ok::happy:happy:happy

Hingherul
28th September 2016, 19:26
Mama si ce a muscat-o... Direct in ea s-a infipt :))

Parca e mai agil de cand s-a lasat frigul :D

Leul Oltean
28th September 2016, 19:27
Hai ca e bine, parca esti mai relaxat azi ... :))

Hingherul
28th September 2016, 19:28
Pare cu chef de viata. Am impresia ca a mai gasit bilete la meci la baiatul ala de la Lujerului :))


Atata se omoara oltenii astia sa vina sa vada pe Steaua la lucru...
Astia nu tineau cu U Craiova?

cip
28th September 2016, 19:30
Mama si ce a muscat-o... Direct in ea s-a infipt :))

Parca e mai agil de cand s-a lasat frigul :D
instant,nu asa...nici bine n-am apucat sa dau submit replay ca hop cu boticul ala umed...:))

Leul Oltean
28th September 2016, 19:32
oricum, am dat report ca sa imi bat joc de el. sa rada timisorenii si cu curu` de cat de inculti sunt oltenii Pana una, alta ... rade toata lumea de tine. De spumele pe care le-ai facut. :D

Hingherul
28th September 2016, 19:38
instant,nu asa...nici bine n-am apucat sa dau submit replay ca hop cu boticul ala umed...:))

Parca tura asta nu l-as mai arunca asa repede inapoi in apa.
L-as tine nitel la aer. Cat sa ii iasa ochii :))

Leul Oltean
28th September 2016, 19:39
Mai dai si RP ca un papagal, sa elimini orice indoiala ... :))

Hingherul
28th September 2016, 19:43
Hai ca am avut o idee buna. Ia uite la el cum se zbate cu ochii bulbucati :))

delaparis
28th September 2016, 19:46
Calmati-va, prietenii mei :D

Leul Oltean
28th September 2016, 19:47
baietel,eu zic sa nu te avanti ...care baietel ? E fetita, nu-ti e clar ? Nu ai vazut ce paracioasa mica e ? :))

Lordliv
28th September 2016, 19:51
care baietel ? E fetita, nu-ti e clar ? Nu ai vazut ce paracioasa mica e ? :))

adica n-are putzulica?!:o:
cam multe specimene din astea pe aci.:))

Hingherul
28th September 2016, 19:53
Ce prieteni dubiosi ai pariziene... Cica sa le arat puta! :))

Lordliv
28th September 2016, 19:53
Pare cu chef de viata. Am impresia ca a mai gasit bilete la meci la baiatul ala de la Lujerului :))


Atata se omoara oltenii astia sa vina sa vada pe Steaua la lucru...
Astia nu tineau cu U Craiova?

asa te vreau.musti cu pofta.:D

Leul Oltean
28th September 2016, 19:55
Mah ... si interu ala, cum i-a dat-o. Direct pe pomete. Nici nu mai stie de la ce sunt clabucii aia ... :))

Lordliv
28th September 2016, 19:58
Mah ... si interu ala, cum i-a dat-o. Direct pe pomete. Nici nu mai stie de la ce sunt clabucii aia ... :))

vechea trupa.cu stil.;)

Leul Oltean
28th September 2016, 20:01
Ce a muscat-o fraierica ! Ce repede s-a simtit ! :))

(nu era vorba de el)

Hingherul
28th September 2016, 20:04
Pai am vrut sa ii spun lordlivului ca a incurcat lansetele dar prea o molfaia cu pofta :))

Ma, voi asa tolomaci sunteti si in realitate sau jucati un rol in online? :))

Leul Oltean
28th September 2016, 20:06
Nu stiu ce ai vrut sa spui, nici nu mai conteaza ... ai dovedit inca o data ca esti papagal. Ai eliminat orice indoiala, mai exact. :D
(putzulica ... :happy)

Lordliv
28th September 2016, 20:13
numai soacrasa ii intelege limbajul metonimic!:))

Hingherul
28th September 2016, 20:14
Asa ceva... Isi arata putele unul altuia si mor de ras :))

Sa inteleg ca a iesit tulburelul :)

Leul Oltean
28th September 2016, 20:19
Mah, da' pe carcalete nu il mai baga nimeni in seama ? Atarna pe aci de vreo cateva zile. Aruncati-i si lui un posmag. Unul ****t. :D

Dante7
28th September 2016, 20:21
Ma, voi asa tolomaci sunteti si in realitate sau jucati un rol in online? :))

Lasa-l pe pacient, isi revine si el dupa operatie :D

Hingherul
28th September 2016, 20:26
Anunt important pentru olteni!!!
In timpul deplasarii in Bucuresti, sub nici o forma sa nu acceptati muraturi de la straini! E o incercare jalinca de a va umili si a rade si cu curul de voi dupa ce o sa va ramana capul blocat in borcan!!

Dante7
28th September 2016, 20:29
Dario stie ce postezi tu pe aicisia ?:))

Hingherul
28th September 2016, 20:31
Dario e stelist. Deci e vindecat! :D

Dante7
28th September 2016, 20:33
Dario ? Ups, am vrut sa spun delaghencea :rolleyes::D

Leul Oltean
28th September 2016, 20:33
I-auzi, Dario ... cica daca vii maiine la meciul cu Villareal, vrea unghieru sa te bage cu capul intr-un borcan si sa iti faca nu stiu ce pe la cur si sa rada ... :confused:

Hingherul
28th September 2016, 20:35
Ariciul se aude din ce in ce mai infundat. Cred ca manca niste castraveti bulgaresti :))

Leul Oltean
28th September 2016, 20:46
pt suporterii olteni ar fi trebuit punctat, in special : calmeaza-te, coane ... stie lumea ce are de facut. Nu e chiar mare ***** buCURrestiul asta. :D

Si nu trebuie sa palmeze nici un fular, stai lejer.

Hingherul
28th September 2016, 20:49
Aici iti dau dreptate. Va recunoaste lumea dupa gumari. Degeaba ascundeti fularul :))

Leul Oltean
28th September 2016, 21:03
Serios ... cum pana mea sa iti fie teama de astia ? Ce sa ascunzi de ei ? :))

Dante7
28th September 2016, 21:20
Of, voi nu urati cand lumea incepe din senin sa-si arate albumul de familie ?

Hingherul
28th September 2016, 21:25
niste....csuci :D

Leo
28th September 2016, 22:40
Egal.
Cel mai bun pronostic. :D

cip
28th September 2016, 22:47
Egal.
Cel mai bun pronostic. :D
nu cred,bat rapandulele de data asta...:D

Hingherul
28th September 2016, 22:47
cu cine egal? cu purtatorii astia de galosi?

ramane cum am zis: le tumefiem fruntile cu buricele! :D

delaparis
28th September 2016, 22:48
Leo, eu zic sa-i lasi in razboiul lor. Praz cu branza merge bine pt forum :D
In plus se bat pt locul 1 in play-off. Nimeni nu a inteles ca nu conteaza :))

Leo
28th September 2016, 22:59
Leo, eu zic sa-i lasi in razboiul lor. Praz cu branza merge bine pt forum :D
In plus se bat pt locul 1 in play-off. Nimeni nu a inteles ca nu conteaza :))

Ii lasam sa se lupte. :D

Hingherul
28th September 2016, 22:59
si iar se vede fluturand un steag alb din Frantia.... obisnuinta, deh :D

delaparis
28th September 2016, 23:05
Ii lasam sa se lupte. :D

Sa se lupte, sa se .... Ce vor ei :D

Dante7
29th September 2016, 00:39
Leo, eu zic sa-i lasi in razboiul lor. Praz cu branza merge bine pt forum :D

Branza de Franta ?:D Cumva vorbim de lista ta de cumparaturi ?:D


si iar se vede fluturand un steag alb din Frantia.... obisnuinta, deh :D

:))
http://i2.kym-cdn.com/photos/images/original/000/808/771/03c.png

delaoltenia
29th September 2016, 00:48
Dario stie ce postezi tu pe aicisia ?:))
da, stie :D

delaoltenia
29th September 2016, 00:53
I-auzi, Dario ... cica daca vii maiine la meciul cu Villareal, vrea unghieru sa te bage cu capul intr-un borcan si sa iti faca nu stiu ce pe la cur si sa rada ... :confused:
om batran si minte pla...sau cat de usor se trece de la o extrema la alta.

Dante7
29th September 2016, 01:01
Daca te referi la fosta felina, actuala maimuta, cred ca ai gresit cu ,,om". Dupa cum zice un clasic in viata: https://lh6.googleusercontent.com/-Eo_D6IrCucU/UFXm51ktt7I/AAAAAAAAHkQ/jJgxGktOfKg/s800/mai-animalule01.jpg :D

Capitanu.Burcea
29th September 2016, 06:10
i-auzi, dario ... Cica daca vii maiine la meciul cu villareal, vrea unghieru sa te bage cu capul intr-un borcan si sa iti faca nu stiu ce pe la cur si sa rada ... :confused:

:)) :)) :)) :))

Dante7
29th September 2016, 14:44
KXZKG-fl5d4

Si ca sa nu spuneti ca sunt rau:

nzLiNHzoXOA

Super moment !

Sa fie la fel si duminica ? Scor mare pt echipa gazda si un moment de reculegere pt oaspeti ?:D

Hingherul
29th September 2016, 19:23
e o aglomeratie infioratoare in tot orasul dar la Lujerului e blocaj total. indiferent de unde vii nu ai incotro sa te duci...

cineva ar trebui sa fie tras la raspundere pentru ca l-a lasat pe olteanul ala sa vanda acolo bilete oltenesti pentru meciul cu Steaua!

Lordliv
29th September 2016, 20:53
„Faceți OLTENIA MÂNDRĂ / Învingeți instinctul de turmă“.

motto-ul suporterilor universitatii craiova pentru meciul de duminica.:yes:

Dante7
29th September 2016, 22:01
pai stai, nu joaca fcu cu csu...

Lordliv
29th September 2016, 22:27
:mda:
bancuri proaste fecesebiste.:D

Leul Oltean
29th September 2016, 22:33
Ce sa-ti povestesc, frate ... era nebunie la Lujerului. Pai cine kilu meu te-a pus sa mergi pe acolo, sau era musai sa te dai bucurestean pe net si in trafic ? :))
Puteai foarte bine sa o iei pe centura si ajungeai imediat acasa ... :D

Hingherul
29th September 2016, 22:34
Pai nu voiam sa vin la tine. Eu voiam sa ajung la mine acasa. :)

Leul Oltean
29th September 2016, 22:35
Da. :D

Hingherul
29th September 2016, 22:36
Pai da. Deci nu aveam treaba prin ilfov.

Lordliv
29th September 2016, 22:39
https://www.youtube.com/watch?v=H6xy8oNWKt4

Hingherul
29th September 2016, 22:40
Egal.
Cel mai bun pronostic. :D

sigur. ca om juca si cu vreun Villarreal... :))

Lordliv
29th September 2016, 22:42
https://www.youtube.com/watch?v=m_EpEvwwyjs

Lordliv
29th September 2016, 22:54
https://www.youtube.com/watch?v=YPIlMMdW0x4

Leul Oltean
29th September 2016, 22:58
Pe pro tv e "Las Fierbinti" :DIti place de Bobita, asa e ? Afla ca e mare fan Craiova. :yes:

Hingherul
29th September 2016, 23:02
foarte fumos. si mie imi placea U Craiova!
o mare echipa ce are locul ei in istoria fotbalului Romanesc! :yes:

sincer, mie imi place mai mult Gianina. timache se regaseste in Bobita :))

Leul Oltean
29th September 2016, 23:04
Bine, lu' Bobita ii place si pentru ca e craiovean. :))

Lordliv
29th September 2016, 23:15
senatul universitatii din craiova va face un anunt important in zilele urmatoare!

cs universitatea craiova este continuatoarea craiovei maxima,cea care reprezenta sectia sportiva a universitatii din craiova!


forza stiinta!

Hingherul
29th September 2016, 23:21
traiasca CSUC! :))

Lordliv
29th September 2016, 23:24
asa, hinghi!:))
asa te vreau!:D

Hingherul
29th September 2016, 23:26
daca ma facea si pe mine muica oltean, acum eram si eu ca voi, csucist de mic cu palmares in ADN :D

Leul Oltean
29th September 2016, 23:29
... dar cum nu te-a facut, duci o viata de *****. Sau de cacareaza. :D

Lordliv
29th September 2016, 23:30
bad luck.cum ar zice neamtul!:happy

Hingherul
29th September 2016, 23:35
ei, si asta era un moment in care ariciul o lua pana in branhii si se ducea plangand la culcare.
dar pentru ca sunt un domn, nu o sa spun replica :)

Leul Oltean
29th September 2016, 23:38
Da. :D

Hingherul
29th September 2016, 23:39
e greu sa ma crezi dar am analizat si am ajuns la concluzia ca tu, chiar si asa retras, ai aportul tau benefic pe forum.
esti exact ca pestii sanitari! ii stii, aia care consuma *****ul celorlalti pesti si pastreaza acvariul curat... :)

Leul Oltean
29th September 2016, 23:44
M-ai invins. Mi s-a umplut curu de lacrimi, vreau sa spun. :D

Hingherul
29th September 2016, 23:47
Cip, ai legatura! Eu mi-am facut damblaua cu el :))

Leul Oltean
29th September 2016, 23:49
Corect, poti merge satisfacut la culcare. Ti-ai mai luat una pe pometi. :yes:

Dante7
30th September 2016, 00:30
daca ma facea si pe mine muica oltean, acum eram si eu ca voi, csucist de mic cu palmares in ADN :D

Da' de unde... tu chiar ca erai delaghencea :))

Dante7
30th September 2016, 00:43
M-ai invins. Mi s-a umplut curu de lacrimi, vreau sa spun. :D

Lacrimi sau sange ?:D

Paul Atreides
30th September 2016, 12:03
Alibec este foarte aproape de a ajunge la Steaua din iarna, atunci cand Becali vrea sa il ia si pe Gnohere de la Dinamo. Cei doi golgheteri sunt primii pe lista Stelei, fiind sanse mici ca amandoi sa ajunga sub comanda lui Reghecampf.

Intrebat pe cine ar prefera la Steaua, Iordanescu l-a ales pe Alibec, dupa un mic moment de pauza. Fostul selectioner nu a avut o relatie tocmai buna cu varful Astrei, convocandu-l la Euro mai mult "de gura presei", iar la turneul final i-a oferit sansa sa joace titular abia cu Albania, in ultimul meci.

Mai mult, Alibec a fost si "marul discordiei" in vestiarul nationalei, dupa ce a aparut informatia ca ar fi fumat la pauza meciului cu Franta:

"Pentru Steaua e un rezultat pozitiv, pacat ca nu a insistat si mai mult, a facut o a doua repriza mai buna in fata unei bune, i-ar fi prins bine o victorie. Inteleg ca se axeaza mai mult pe competitia interna, de aceea probabil ca Europa League nu e un obiectiv pe care sa il intereseze.

Nu cred ca va fi un duel intre Steaua si Craiova, inclin sa cred ca Steaua e principala favorita la campionat si va castiga campionatul. Sunt multe lucruri pe care Reghe trebuie sa le corecteze dar trebuie sa fim intelegatori, sunt multi jucatori noi, e nevoie de timp si de rabdare.

Nu vreau sa dau nume dar Steaua are nevoie de un atacant, inteleg ca va fi Alibec, cred ca au nevoie de un atacant si de unul doi jucatori de valoare. Eu l-as prefera pe Alibec la Steaua, dintre el si Gnohere", a spus Iordanescu dupa meciul Stelei cu Villarreal.

Lordliv
30th September 2016, 16:00
"Veste buna este ca deja s-au dat 1.000 de bilete, vestea si mai buna este ca avem la dispozitie tot inelul 1 al Peluzei Nord(~4.800 de bilete)."
sezione ultra 2000

"O parte din Peluza Sud are bilete cumparate si vor veni la meci sa incurajeze Echipa Noastra a Suporterilor Olteni!!!asteptam sa confirme si o brigada IMPORTANTA din Sud "

sper sa nu fie o diversiune mitiliana...

as mai adauga ca in ziua meciului va fi deschisa o casa de bilete in zona peluzei nord doar pentru suporterii universitatii craiova.:ok:

paule,asa este.fecesebeul este favorit la castigarea campionatului.deja s-a scrijelit numele echipei becaliste pe trofeul decernat campioanei-editia 2016-2017:D
dar macar la locul 2 ne ingadui sa speram?;)
sau macar la o victorie.de palmares,duminica?:D

petea
30th September 2016, 16:38
1 solist Hategan....

cip
30th September 2016, 18:01
Cip, ai legatura! Eu mi-am facut damblaua cu el :))
da,multam...acum dupa ce l-ai umplut de muci ce sa mai fac cu el? :o:
de parca nu era suficient de lunecos si inainte :D

Leul Oltean
30th September 2016, 18:43
Na, ca aparu si Ioji. Ioji Carcalete aparu.
I-o fi aruncat vreunul ceva posmag, mai mult ca sigur unul ****t :D ... ca prea are gura larga. :))

cip
30th September 2016, 19:11
ariciule,te vad suspect de bine dispus,ce se intampla? :cool:
au venit mamaie si tataie cu damigeana si zburatoarea la tine in vizita? :o:

treaba ta dar vezi sa deparazitezi imedia dupa,cumva trebuie sa tii pasul cu conasii de la Bucuresti si sa nu te faci chiar de tot kk-tul...:D

Leul Oltean
30th September 2016, 19:26
da' ce musca asta, nene ... bah, tu crezi ca am timp de tine ? nu mai am posmagi si trebuie sa plec in oras, cocosatule.

La Lujerului :D trebuie sa plec.

cip
30th September 2016, 19:34
La Lujerului :D trebuie sa plec.
pai cine te tine,Nila...:D

Leul Oltean
30th September 2016, 19:35
Bine, pupa-te. Ai mai produs o ironie glorioasa. E fleasca Dantela. :))

Leo
30th September 2016, 19:57
Partida va fi condusa de Radu Petrescu.

Hingherul
30th September 2016, 20:29
da-o dracu de partida! nu auzi ca pleaca ariciu la Lujerului? la Lujerului se duce! de nebun :D

Dante7
30th September 2016, 23:17
da,multam...acum dupa ce l-ai umplut de muci ce sa mai fac cu el? :o:
de parca nu era suficient de lunecos si inainte :D

saracul, si umplut de muci si cu sange la cur :))

cip, dar vad ca leul incearca sa-ti faca lipeala cu maica-sa :)) Ai grija, nu stii ce boli poti sa iei :)) Gripa, pojar, altele :D

Hingherul
1st October 2016, 08:37
Usurel cu mamele! fie ele si mame de arici!

Lordliv
1st October 2016, 08:46
miroase a primavara!:D

un nou inceput,hinghi?

Hingherul
1st October 2016, 08:59
neah, parintii nu au ce cauta in luptele noastre.

petea
1st October 2016, 09:11
Partida va fi condusa de Radu Petrescu.

Sluga ciobanului ....... deci 1 solist petrescu

Lordliv
1st October 2016, 09:21
in primul rand este bucurestean.nu am vazut ca gaman sau coltescu sa arbitreze universitatea craiova.
fata de numele vehiculate,tudor,comanescu sau avram,este chiar un compromis;)
dar imi amintesc de petrescu cum a facut praf meciul petrolul-dinamo,asa ca tot de casa,este!:rolleyes: casa lui deaconu.:D

Leul Oltean
1st October 2016, 12:06
Auch ... a durut-o pe danteluta. Eh, asa e la inceput. :D

Hingherul
2nd October 2016, 17:58
cica douamii de juveti au pornit spre Capitala sa vada pe Steaua!

cred ca e un asa aer curat in Timisoara cu ocazia asta.... nu mai e pic de miros de gumari incinsi :D

Leo
2nd October 2016, 20:13
Echipele de start:


Steaua: Niță - Tamaș, Moke, Toșca, Momcilovic - Bourceanu, Muniru - Ad. Popa, Boldrin, De Amorim - Fl. Tănase
Rezerve: Stăncioiu, Man, Tudorie, Golubovic, Jakolis, Ov. Popescu, Enache

CSU Craiova: Calancea - Briceag, Acka, Kelic, Vătăjelu - Băluță, Zlatinski, Gustavo - Ivan, Măzărache, Nuno Rocha
Rezerve: Popescu, Vlădoiu, Kay, Bancu, Manea, Rambe, Screciu

Leo
2nd October 2016, 20:18
Înaintea derby-ului dintre Steaua și CS Universitatea Craiova, din această seară, au fost puse bazele unei alianțe între fanii olteni care formau galeria de la Peluza Sud pe vremea fostei FC Universitatea Craiova și Peluza Sud a Stelei, care s-a despărțit de club după scindarea survenită între echipa lui Gigi Becali și Clubul Sportiv al Armatei.

Cele două grupuri de suporteri au convenit să protesteze la unison față de modificările suferite de echipele lor de suflet. Ambele facțiuni blamează existența actualelor echipe și dispariția formațiilor cu care au crescut și pe care le-au susținut ani întregi.

Oltenii și-au postat bannerele pe stadionul Ion Oblemenco, aflat încă în construcție, iar steliștii au arborat mesajele la stadionul Ghencea, care a fost timp de peste 40 de ani "casa" roș-albaștrilor, până la ruptura dintre actuala conducere a Stelei și Armată.

"Azi pentru primul loc se bat / Două echipe surogat" și "Cândva un derby al pasiunii, ucis de cancerul rațiunii" sunt două dintre mesajele prin care fanii vechilor echipe ale Craiovei și Stelei și-au exprimat dezaprobarea față de actualele formații.


http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL/Competitii/Liga+1/Protest+pentru+identitate+Stadioanele+Ion+Oblemenc o+si+Ghencea

Hingherul
2nd October 2016, 20:48
HAPCIU!

nush` ce dracu, cred ca m-a tras curentul... :D

delaparis
2nd October 2016, 20:57
Ce a pregatit Multumescu acolo? Craiovenii parca joaca pt prima data impreuna

Hingherul
2nd October 2016, 21:01
Ce ochi critic ai... Zici ca esti soacra :D

Leo
2nd October 2016, 21:04
Ce a pregatit Multumescu acolo? Craiovenii parca joaca pt prima data impreuna

Au emotii.

Hingherul
2nd October 2016, 21:10
Mititeii... :))

Sa vezi aglomeratia dracu maine la Lujerului.
O sa vina astia sa ceara banii inapoi aluia care i-a pacalit cu biletele :))

Leo
2nd October 2016, 21:12
Te-ai cam grabit Hingherule. :)) 1-1

Hingherul
2nd October 2016, 21:14
Neah. Ala se numeste fair play din partea Stelei!
Pai nu ai vazut ca incepusera oltenii sa plece din tribune? Asa ii mai prostim sa stea putin :))

delaparis
2nd October 2016, 21:14
Ce ochi critic ai... Zici ca esti soacra :D

:))
Numai cu soacra in minte. Eu ma uit la meci nu la aragazul soacrei :D De asta si critica ... da' uite ca e mai bine acum

Tim
2nd October 2016, 21:17
clar, hingherul iar e la stadion.:o:

Hingherul
2nd October 2016, 21:18
Sunt pe dracu. Am pus ardei la murat pana acum :))

Leo
2nd October 2016, 21:18
clar, hingherul iar e la stadion.:o:

In balcon. :P

Tim
2nd October 2016, 21:33
In balcon. :P

eu banuiesc ca i-a pus in borcan:ok:

racovita
2nd October 2016, 21:34
Ati vazut reluarile cu Tosca si Muniru miloginduse prin careu ?

Leo
2nd October 2016, 21:39
eu banuiesc ca i-a pus in borcan:ok:

Tu nu vezi ca mereu face cate ceva cand sunt meciuri interesante? Ba pizza, ba ardei la borcan... Oare ce mai urmeaza, magiun si zacusca? Sau bulion?
Gospodina perfecta!
:))

Hingherul
2nd October 2016, 21:41
Alaltaieri am pus pepenasi, ieri gogosari si azi au ramas ardeii.
Om de casa bai :D

Leo
2nd October 2016, 21:44
Cand sa mai ai timp si pt fotbal, gospodino?

Hingherul
2nd October 2016, 21:46
Muraturile trebuie puse de barbati ca sa iasa cum trebuie!

Uite ca am timp. Acum realizezi ca aseara v-am batut intre doua reprize de gogosari? :))

Adevarul ca la valoarea voastra o furati si daca taiam frunza la caini :))

racovita
2nd October 2016, 21:47
Doamne feri de era un stelist in locul lui Vatajelu..... cred ca si acuma se mai zvarcolea pe jos

Leo
2nd October 2016, 21:49
Oltenii au pus stapanire pe joc. Pacat ca se joaca cu ocaziile.

phife
2nd October 2016, 21:57
Doamne feri de era un stelist in locul lui Vatajelu..... cred ca si acuma se mai zvarcolea pe jos

norocul nostru e ca el a facut junioratul la..
in alta parte

delaparis
2nd October 2016, 22:00
Miroase a blat... :cool:
Isi baga astia toti juniorii pe teren si se multumesc cu egal

Hingherul
2nd October 2016, 22:04
Gata ne-am pisat si pe astia...

Altii la rand! :D

racovita
2nd October 2016, 22:04
lol
ii atinge mana, dar in mod total involuntar, in urmatoarele maxim 5 meciuri o sa fie sigur un stelist cu mana pe minge in propriul careu dar fara sa se gandeasca cineva sa-l penalizeze

ciorbicafaristu
2nd October 2016, 22:05
De ce dracu se mai joaca campionatul asta de ***** si nu le dau titlul de acum la muistii astia?

phife
2nd October 2016, 22:05
terminati ma in **** mea odata cu involuntaru asta? cine decide daca a fost sau nu volnutar?

racovita
2nd October 2016, 22:09
terminati ma in **** mea odata cu involuntaru asta? cine decide daca a fost sau nu volnutar?

Tine minte faza asta
sa o poti compara cu situatii asemanatoare dar cu stelisti in propriul careu

Leo
2nd October 2016, 22:10
Penalty? Delaparis a fost sau nu?

racovita
2nd October 2016, 22:11
De ce dracu se mai joaca campionatul asta de ***** si nu le dau titlul de acum la muistii astia?

Cred ca vreau sa testeze pana unde se poate intinde coarda nesimtirii...

phife
2nd October 2016, 22:12
nu a fost in careu.
oricum nu exista intentie sau neintentie sau plm. am un reflex pe linia portii si scot mingea de acolo, iarta-ma coaie, nu am avut intentie, jur.
a, ok, nu dam pen, s-a intamplat...natura.

Hingherul
2nd October 2016, 22:13
Penalty? Delaparis a fost sau nu?

Cam la cate puncte se face Leuto prapastia intre noi si voi? Ca mie mi-e si lene sa numar. :))

delaparis
2nd October 2016, 22:13
La pauza centralul care tusier:
"Bai sa nu uiti sa-mi faci semn cand trebuie sa dau penalty " ;)

ciorbicafaristu
2nd October 2016, 22:14
Iar incepi cu aberatii...citeste in plm regulamentul ala. :D

Hingherul
2nd October 2016, 22:14
Si ce va mai bateati pe burta de ras cand Stelei ii erau scoase trei goluri din poarta intr-un meci...

Suferiti!!!

delaparis
2nd October 2016, 22:15
cine decide daca a fost sau nu volnutar?

Penalty a fost voluntar, suntem de acord :D

Cristy RVD
2nd October 2016, 22:17
Asa pierdura oltenii...

phife
2nd October 2016, 22:17
a fost voluntari.

oricum ala a fost si imbecil, se apleaca cu manuta spre minge..

Leo
2nd October 2016, 22:17
Cam la cate puncte se face Leuto prapastia intre noi si voi? Ca mie mi-e si lene sa numar. :))

E mai interesant Roma-Inter. Asa ca nu ma deranja. :)

racovita
2nd October 2016, 22:19
Si ce va mai bateati pe burta de ras cand Stelei ii erau scoase trei goluri din poarta intr-un meci...

Suferiti!!!

Usor , usor ar trebui sa intelegem ca defapt in istoria ei Steaua este o echipa furata cu arbitrii ??

delaoltenia
2nd October 2016, 22:21
probleme flacai, blat, furaciuni?

racovita
2nd October 2016, 22:21
a fost voluntari.

oricum ala a fost si imbecil, se apleaca cu manuta spre minge..

Ce zici de poza ? O vezi ? E penalty ?

Hingherul
2nd October 2016, 22:21
Daca doriti sa felicitati meseriasii... :D

Lordul
2nd October 2016, 22:24
viciere de rezultat ; nici vorba de penalty . Un meci echilibrat stricat de arbitru in partea secunda . Amorim a fost la limita la gol

phife
2nd October 2016, 22:25
Ce zici de poza ? O vezi ? E penalty ?




nu a fost in careu.
oricum nu exista intentie sau neintentie sau plm. am un reflex pe linia portii si scot mingea de acolo, iarta-ma coaie, nu am avut intentie, jur.
a, ok, nu dam pen, s-a intamplat...natura.

prietene...

Capitanu.Burcea
2nd October 2016, 22:26
Sa-mi bag pla, gol din offside, hent juma' de metru in afara careului, felicitati tarfa albaneza c-a ramas gestanta cu spurcatul rradu petrescu!

Hingherul
2nd October 2016, 22:30
ceva frumos.. de panoplie :D

56359

phife
2nd October 2016, 22:32
golul nu a fost din offside.

vatajelu e un baiat destept. l-am vazut la declaratii, cursiv, logic - sange de capitan. nu stiu ce plm face filip la nationala in fata lui.
meci foarte prost. spectaculos ca au fost fiecare pe mama celorlalti si au incercat sa atace dar fotbal putin. mingea a fost mai mult la cota 20 de m in aer decat la firu' ierbii.

delaoltenia
2nd October 2016, 22:33
Penalty? Delaparis a fost sau nu

cu Villarreal nu, cu astia nu, pai pana cand?
a fost in compensare. daca cu villarreal v.ati bucurat acum jeliti. :D

Hingherul
2nd October 2016, 22:33
Dario, felicitari pentru pronostic! :D

Capitanu.Burcea
2nd October 2016, 22:35
E bine, ca si asa sunt cativa cretini pe aici care inca mai sustin idiotenia ca Dinamo mai are vreo influenza in arbitraj. Luati cu paine cand va aliniaza astia cu arbitrii, boilor! Auzi, ba, face Dinamo presiuni sa se joace la Severin. Vai de plm, ce griji aveau ei :))

iulian_1976
2nd October 2016, 22:35
Sa fim sinceri daca era un arbitraj de foarte buna calitate semnaliza off-sidul la primul gol.
A fost volunar hentul,eu nu l-as fi dat pentru ca nu as vrea sa ofer un avantaj altei echipe sa se desprinda asa usor.

Hentul nu a fost pe linia portii,nu a tras un adversar la poarta si a pus mana,a lovit gresit mingea mingea,ia sarit putin in spate nu era presat din instinct si-a facut-o un pic sa vina in fata.
Eu unul nu as fi dat nu este in spiritul jocului....am vazut arbitraje super nasoale asta a fost cu greseli,de interpretare sa spunem :)

delaoltenia
2nd October 2016, 22:36
Dario, felicitari pentru pronostic! :D
multam colegu :)
bre, saraciile astea acum au aflat ca marile echipe sunt ajutate de fluierasi? :D

Hingherul
2nd October 2016, 22:39
multam colegu :)
bre, saraciile astea acum au aflat ca marile echipe sunt ajutate de fluierasi? :D

nu uita de noroc! mai ales norocul tine cu aia mai buni! :D

Lordul
2nd October 2016, 22:42
Regheblat "Nu vorbesc despre arbitraj " ..pai e ordin de la palat..de ce sa vorbeasca despre lucruri favorabile ; acest campionat tinde sa devina o mizerie

dextercioby
2nd October 2016, 22:42
Previzibila japca pentru oi. De-aia nici nu m-am obosit sa deschid televizorul. In calendarul chinezesc e anul oii. Si la anul si peste doi ani :)))

delaoltenia
2nd October 2016, 22:43
nu uita de noroc! mai ales norocul tine cu aia mai buni! :D
da, da, noroc cu aditionalul. :D

Hingherul
2nd October 2016, 22:43
sa te vad maine, vrajitorule:))

recunoastem si noi superioritatea de vrajitor level 9000? :D

Lordul
2nd October 2016, 22:44
FCSB castiga in fata Craiovei printr-un penalty inventat !

Capitanu.Burcea
2nd October 2016, 22:45
Hai, ba, ca ati dat-o in tiganii. Ati castigat cu arbitrul, ce plm, nu aveti un pic de rusine macar sa recunoasteti? :))

Lordul
2nd October 2016, 22:48
Gheorghe Multescu " Echipele astea mai mici sunt carne de tun ; trebuie sa facem ceva "

Hingherul
2nd October 2016, 22:50
"JAP, JAP", cum ar zice cariciul oltenesc :))

iulian_1976
2nd October 2016, 22:51
Despre arbitraj mi-am exprimat parerea,consider ca au fost greseli de interpretare :)

Craiova trebuia sa se duca peste Steaua,au jucat cu echipa prea lunga,au pierdut mijlocul foarte bun Balauta dar nu poti controla mijlocul doar cu un jucator la mijloc.
Craiova are atac ,nu are mijloc daca Balauta inventeaza ceva ok daca nu,nu.
Pe faza defensiva mie unul nu mi-a placut de Briceag si Ake parca imi par sub ceilalti,ma mir cum nu este folosit Manea pe dreapta
care este cu mult peste Briceag.
Poate atata poate Multescu :)

Leul Oltean
2nd October 2016, 22:56
Un salut calduros de la cei peste 2500 olteni care au fost azi la meci. :)

Cristy RVD
2nd October 2016, 22:56
n-ai ma, nicio sansa, suntem o tara de spurcati.

reghecampf vine si spune ca i s-a parut penalty, astia dau petrecere la furturi, apoi ne mai intrebam de ce suntem de rasul lumii...

dextercioby
2nd October 2016, 22:57
Pai ce-am facut, leule, astia sint fecesebe alias stella, nu steaua. :( :D

Hingherul
2nd October 2016, 22:58
pacat ca nu am jucat cu U Craiova. ar fi fost chiar un meci interesant :D

Leul Oltean
2nd October 2016, 22:59
Ok, revenim : MUMU STELA SI STELIMEA ! :)

Hingherul
2nd October 2016, 23:01
ce pometi imbujorati are juvetele asta :))

C a t a l i n
2nd October 2016, 23:02
Mizeriile castiga cu ajutorul urias al arbitrilor. Nimic nou.

delaoltenia
2nd October 2016, 23:03
"JAP, JAP", cum ar zice cariciul oltenesc :))
bre, intre noi fie vorba, sa nu auda astia aici. un egal era echitabil.
vatajelu cel mai bun de la ei iar papleaca ala cu nume de slav un carici pe varza umflat cu pompa.
app, urmaresc reluarile, saraciile nu amintesc de penalty refuzat lui Dennis Man,mai nou la tragere de tricou si impingere cu mana in careu se penalizeaza cu 5 minute prelungiri. :D

Leul Oltean
2nd October 2016, 23:05
Prostanacul asta, bun doar sa puna ardei la borcan, se face ca nu vede cum ii lucesc pometii de vreo saptamana sau ca nu il baga nimeni in seama, stiut fiind faptul ca e *******ul suprem al forumului. :)

Clau7_D
2nd October 2016, 23:06
n-ai ma, nicio sansa, suntem o tara de spurcati.

reghecampf vine si spune ca i s-a parut penalty, astia dau petrecere la furturi, apoi ne mai intrebam de ce suntem de rasul lumii...

Partea proasta e ca astia nu au nici o urma de bun simt si sunt in stare de orice mizerie ca sa castige un meci, partea si mai proasta e ca sunt persoane care ii idolatrizeaza pe alde reghe, memeu si becali :jerk: cea mai proasta parte e ca sunt multi :)) urat pentru ei e ca in meciurile cu osmanlispor nu arbitreaza romanii :sneaky:

Cipri
2nd October 2016, 23:11
Partea buna e ca am vazut intr-adevar un meci de fotbal . Unul dintre putinele din actualul sezon .

iulian_1976
2nd October 2016, 23:14
Era un meci de 0:0 sau 1:1 mai degraba la Denis Man a fost 11m.

Mie nu mi-a placut mijlocul Craiovei joaca doar din cateva sclipiri ale lui Baluta din care Vatajelu si Ivan inteleg jocul,prin jocul lor s-au condamnat singuri,nu ai mijloc te duci cu sarje rapid asa puteau marca 2-3 goluri.

Hingherul
2nd October 2016, 23:15
Daca doriti sa salutati campioana... :D

solaris
2nd October 2016, 23:19
Gol din ofsaid si penalty inexistent. Un campionat inutil!

delaparis
2nd October 2016, 23:23
Un penalty inexistent aduce victoria Stelei cu Universitatea Craiova (http://www.onlinesport.ro/fotbal/liga-1/un-penalty-inexistent-aduce-victoria-stelei-cu-universitatea-craiova-nid-121257/)

Uitati aici ce zic "astia" :D

Hingherul
2nd October 2016, 23:24
Cine mai crede ce scriu aia?
Asa s-a scris si despre Botosani :D

delaparis
2nd October 2016, 23:28
Cine mai crede ce scriu aia?

Poti sa-i crezi linistit. Steaua a castigat asta seara :D

Hingherul
2nd October 2016, 23:29
Era si normal :D

delaparis
2nd October 2016, 23:31
Pana si Multescu e de acord cu tine. Numai Reghe spune ca a fost meritat :D

Hingherul
2nd October 2016, 23:33
Prea mare diferenta de valoare.
Inutil sa mai mentionez ca azi iar am auzit cucuveaua aia cantand. Dar nu am spus nimic pana acum ca sa nu bag juvetii in depresie inainte de meci. Era inevitabil sa nu ii calcam pe scafarlii :D

delaoltenia
2nd October 2016, 23:34
Un penalty inexistent aduce victoria Stelei cu Universitatea Craiova (http://www.onlinesport.ro/fotbal/liga-1/un-penalty-inexistent-aduce-victoria-stelei-cu-universitatea-craiova-nid-121257/)

Uitati aici ce zic "astia" :D
cand zic astia fac trimitere la presa de kko. hentul nu a fost in careu, exclus penalty, dar la Man?
un sfat, incercati in mizeriile de analize facute, chiar si aici, sa prezentati publicului majoritar cretin ABSOLUT toate fazele. nu doar asa dupa ureche, functie de simpatii si iq.ul dat de creator.
deontologii lu' peste...

solaris
2nd October 2016, 23:37
FCSB sau cum se mai numeste are o echipa slaba. A ajuns pe primul loc din doua motive:
1. Echipele adverse sunt si mai slabe
2. Arbitrajele

ciorbicafaristu
2nd October 2016, 23:39
Bai nataraule, si daca analizezi toate fazele tot va da cu plus la ciordeli...italianul pulii care esti. :D

delaparis
2nd October 2016, 23:42
cand zic astia fac trimitere la presa de kko. hentul nu a fost in careu, exclus penalty, dar la Man?
un sfat, incercati in mizeriile de analize facute, chiar si aici, sa prezentati publicului majoritar cretin ABSOLUT toate fazele. nu doar asa dupa ureche, functie de simpatii si iq.ul dat de creator.
deontologii p'lii...

Stai ca te aprinzi prea repede :D Eu nu fac decat sa citez un articol obiectiv. Nu-mi apartine. Dar in parte sunt de acord si cu tine, e acolo o greseala care sare in ochi. Victoria cui contra cui? :))

Lordliv
2nd October 2016, 23:43
dario,astazi te umpli de ridicol.:yes:

27 Februarie 1994,22 de ani la ovidiu popescu...
care a fost jucatorulul lui cesefecesebesa sub 21 de ani dupa inlocuirea lui man?:D

ultimele 5 goluri ale lui cesefecesebesa marcate de jigodiile lui deaconu.

importanta este noua empatie intre echipa si suporteri.:yes:
de aceea le este si frica dusmanilor stiintei.
au programat meciul cu ceea ce a mai ramas din dinamo la severin...
niste porci.

greu sa joci fara doua piese de baza,madson si popov.

Hingherul
2nd October 2016, 23:43
Da Dario cu cartonasele in ei de zici ca e Tudor in zi de derby :))

delaoltenia
2nd October 2016, 23:49
dario,astazi te umpli de ridicol.:yes:

27 Februarie 1994,22 de ani la ovidiu popescu...
care a fost jucatorulul lui cesefecesebesa sub 21 de ani dupa inlocuirea lui man?:D

ultimele 5 goluri ale lui cesefecesebesa marcate de jigodiile lui deaconu.

importanta este noua empatie intre echipa si suporteri.:yes:
de aceea le este si frica dusmanilor stiintei.
au programat meciul cu ceea ce a mai ramas din dinamo la severin...
niste porci.

greu sa joci fara doua piese de baza,madson si popov.
e parerea ta. citeste si vezi ce spun la faza acelui penalty si care ar fi fost rezultatul care sa reflecte realitatea din teren. de aici pana la vocabularul de craiovita noua al amicilor tai e cale lunga.

Clau7_D
2nd October 2016, 23:52
dario,astazi te umpli de ridicol.:yes:

27 Februarie 1994,22 de ani la ovidiu popescu...
care a fost jucatorulul lui cesefecesebesa sub 21 de ani dupa inlocuirea lui man?:D

ultimele 5 goluri ale lui cesefecesebesa marcate de jigodiile lui deaconu.

importanta este noua empatie intre echipa si suporteri.:yes:
de aceea le este si frica dusmanilor stiintei.
au programat meciul cu ceea ce a mai ramas din dinamo la severin...
niste porci.

greu sa joci fara doua piese de baza,madson si popov.

Ti-am zis de la inceput ca o sa va execute arbitrii.

El Pistolero
2nd October 2016, 23:52
Iar au furat oile? Astia si cand joaca singuri,tot nu se pot opri si fura.

Lordliv
2nd October 2016, 23:53
cu moderatori frustrati stelisti si dinamovisti ( ca sa va folosesc adorarea vechilor nume:rolleyes:) nu se poate asigura un climat de corectitudine pe ols.:yes:


ok.bine ca au inteles si conducatorii stiintei!
scfecesebesa nu a avut jucator sub 21 de ani in ultimele 20 de minute.

delaparis
2nd October 2016, 23:56
“Meciul acesta l-am mai vazut si la Timisoara cu greseli de arbitraj impotriva noastra."

Hopa :o:

Stiam eu de ce Cip nu intervine asta seara :sneaky:


cu moderatori frustrati stelisti si dinamovisti ( ca sa va folosesc adorarea vechilor nume:rolleyes:) nu se poate asigura un climat de corectitudine pe ols.:yes:


Corect. Afara cu ei. Sa ramana doar francezi :D

Lordliv
2nd October 2016, 23:58
Ti-am zis de la inceput ca o sa va execute arbitrii.

am fost de alta parere?
numai asa puteaua sa ne bata...chiar fara madson si popov.
dar cum spuneam,important este acum sa trezim suporterii adormiti.:)

sa vedem reactia frf la nefolosirea unui jucator sub 21 de ani tot meciul.:D

Lordliv
3rd October 2016, 00:03
e parerea ta. citeste si vezi ce spun la faza acelui penalty si care ar fi fost rezultatul care sa reflecte realitatea din teren. de aici pana la vocabularul de craiovita noua al amicilor tai e cale lunga.

nu este vorba numai de penalty-ul inexistent.
ci si la golul din offside,dar si la neacordarea cartonasului galben lui muniru pentru simulare.la al 2 lea era rosu,nu-i asa?

nu au fost injuraturi.chestia cu pocitul este o porcarie olsista.
doar o reactie a ta plina de ciuda vis a vis de afirmatiile suporterilor universitatii craiova.:yes:

delaoltenia
3rd October 2016, 00:03
Stai ca te aprinzi prea repede :D Eu nu fac decat sa citez un articol obiectiv. Nu-mi apartine. Dar in parte sunt de acord si cu tine, e acolo o greseala care sare in ochi. Victoria cui contra cui? :))
amintesc doar faptul ca acum multi ani in urma, la trageri la sorti in cupele europene, se rugau vesticii sa nu care cumva sa cada cu echipe romanesti.
suntem in anul de gratie 2016 si sper ca ofer un raspuns multumitor.

Clau7_D
3rd October 2016, 00:05
am fost de alta parere?
numai asa puteaua sa ne bata...chiar fara madson si popov.
dar cum spuneam,important este acum sa trezim suporterii adormiti.:)

sa vedem reactia frf la nefolosirea unui jucator sub 21 de ani tot meciul.:D

Refuz sa cred ca au fost atat de prosti sa nu aiba om sub 21 de ani pe teren :)
Si daca e adevarata treaba, la cum sunt impinsi astia sa ia titlul nu o sa se intample nimic. Se considera prima abatere :jerk:

delaoltenia
3rd October 2016, 00:06
nu este vorba numai de penalty-ul inexistent.
ci si la golul din offside,dar si la neacordarea cartonasului galben lui muniru pentru simulare.la al 2 lea era rosu,nu-i asa?

nu au fost injuraturi.chestia cu pocitul este o porcarie olsista.
doar o reactie a ta plina de ciuda vis a vis de afirmatiile suporterilor universitatii craiova.:yes:
o dam in diverse stimabile. care universitatea, care suporteri?

Lordliv
3rd October 2016, 00:07
bai impertinentule,vezi ca sari coarda!

Lordliv
3rd October 2016, 00:09
Refuz sa cred ca au fost atat de prosti sa nu aiba om sub 21 de ani pe teren :)
Si daca e adevarata treaba, la cum sunt impinsi astia sa ia titlul nu o sa se intample nimic. Se considera prima abatere :jerk:


popescu are 22 de ani.
facem contestatie in acest moment.

delaoltenia
3rd October 2016, 00:09
bai impertinentule,vezi ca sari coarda!
aloo, pustiu, te tragi de sireturi doar cu cei de teapa ta. calm, inspira si gandeste putin.

Hingherul
3rd October 2016, 00:11
Sa mai spuna cineva ca csuc nu e echipa serioasa. Ia uite cati suporteri are... :))

Clau7_D
3rd October 2016, 00:12
popescu are 22 de ani.
facem contestatie in acest moment.

Vor spune ca avea 21 de ani cand a inceput sezonul...gasesc ei chichite in regulement. Nici nu stiu cum e regulamentul aici si am dat o geana prin presa romaneasca...nu aminteste nimeni nimic :rolleyes:

delaparis
3rd October 2016, 00:13
amintesc doar faptul ca acum multi ani in urma, la trageri la sorti in cupele europene, se rugau vesticii sa nu care cumva sa cada cu echipe romanesti.
suntem in anul de gratie 2016 si sper ca ofer un raspuns multumitor.

Acum 30 de ani posibil. Dar incepand de prin anii '90 nu prea e asa. Cel mult se spunea ca echipele din est sunt imprevizibile si trebuie atentie. Si noi romanii eram amestecati cu polonezi, rusi, cehi etc ... dar pe ultimul loc deoarece cehii si rusii ne sunt superiori clar la statistica in UEFA pe acea perioada. ;)