PDA

View Full Version : Etapa 7: CFR Cluj-CSU Craiova 0-0



Leo
29th August 2016, 16:14
Sambata, 10 septembrie, ora 20.30

Leo
8th September 2016, 14:22
Egal.

delaoltenia
9th September 2016, 10:19
1.

Leul Oltean
10th September 2016, 12:53
1.Da. :D

delaoltenia
10th September 2016, 13:01
Da :D

Lordliv
10th September 2016, 22:29
tactica falimentara a lui multescu.popov la inchidere,bancu central,zlati pe tusa...
fara lateralii ivan si baluta ( in refacere), joc anost si fara perspective de 3 puncte...
ce s-a intamplat cu kay?:confused:
rambe,foarte slab.

Hingherul
10th September 2016, 22:38
frumos meci. bine ca nu m-am uitat :D

Lordliv
10th September 2016, 22:42
corect procedezi.
nici eu nu privesc meciurile fecesebistilor.:D

Leul Oltean
13th September 2016, 13:18
tactica falimentara a lui multescu.asa a fost in toate cele 8 meciuri, insa in cateva a fost salvat de executiile unor jucatori.
Pentru mine acest nea Gigi e marea dezamagire a ultimilor 2 ani. Nu imi vine sa cred cat este de afon, nici macar lucrurile simple nu le stapaneste.
Pronosticul meu : intr-unul din urmatoarele 2 meciuri jucate acasa vom auzi raspicat din tribune ''Demisia'' ... imi vine greu sa cred ca va scoate la capat meciurile cu Botosani si Chiajna. Ar trebui sa aiba un noroc imens.

Johnny D
13th September 2016, 13:21
LeoleoleOLE Obshtean! Craiova e o echipa foarte slaba in acest moment, dar culmea ca e material de play off in ciuda acestui fapt!

Lordliv
13th September 2016, 15:44
asa a fost in toate cele 8 meciuri, insa in cateva a fost salvat de executiile unor jucatori.
Pentru mine acest nea Gigi e marea dezamagire a ultimilor 2 ani. Nu imi vine sa cred cat este de afon, nici macar lucrurile simple nu le stapaneste.
Pronosticul meu : intr-unul din urmatoarele 2 meciuri jucate acasa vom auzi raspicat din tribune ''Demisia'' ... imi vine greu sa cred ca va scoate la capat meciurile cu Botosani si Chiajna. Ar trebui sa aiba un noroc imens.

ca sa fii dezamagit de ceva sau cineva ar trebui sa ai asteptari.de la acel ceva sau cineva...
eu n-am avut.

s-a cunoscut lipsa vitezistilor ivan si baluta.
nu vom avea probleme in urmatoarele 3 etape,:yes:
pe urma trebuie ca madame mop ca nu mai treaca prin centrul vechi.:D

Lordliv
13th September 2016, 15:47
LeoleoleOLE Obshtean! Craiova e o echipa foarte slaba in acest moment, dar culmea ca e material de play off in ciuda acestui fapt!

:happy

bravo! ai progresat si tu.acum zici craiova.maine universitatea craiova.;)