PDA

View Full Version : Etapa 3: Voluntari-Botosani 4-2



Leo
30th July 2016, 16:24
Vineri, 5 august, ora 18.30

Leo
3rd August 2016, 12:14
1 solist. Va fi un meci frumos.

Leo
5th August 2016, 18:18
Echipele de start:


FC Voluntari: Bornescu - Filipov, Balaur, Spahija, Al. Coman - Moke, Novac - Popadiuc, L. Marinescu, Ivanovici - Cernat
Rezerve: Balauru, Cazan, Tăbăcariu, G. Deac, Tudorică, Căpăt›ână, Ad. Bălan


FC Botos™ani: Iliev - Dimitrov, Miron, Plămadă, Mus™at - Fulop, Vasvari, Bordeianu - Astafei, Matulevicius, Hergheligiu
Rezerve: Albut, Patache, M. Roman, Ichim, Popovici, Greu

cip
5th August 2016, 18:44
1 solist. Va fi un meci frumos.

posibil,doar ca nu intereseaza pe aproape nimeni...:D
ai vazut precena Leutza cum ti-am sarit in ajutor? :P
altfel faceai o pagina cu postari consecutive,te mai lua si pe tine boxeurul rapidist la ochi...:shock:
ai vazut ca nu suporta timisorenii si in general banatenii ...:))

Leo
5th August 2016, 18:44
2-0 in minutul 12. Astia sunt nebuni?
Au marcat Spahija si Ivanovici.

Leo
5th August 2016, 18:51
posibil,doar ca nu intereseaza pe aproape nimeni...:D
ai vazut precena Leutza cum ti-am sarit in ajutor? :P
altfel faceai o pagina cu postari consecutive,te mai lua si pe tine boxeurul rapidist la ochi...:shock:
ai vazut ca nu suporta timisorenii si in general banatenii ...:))

Pai daca nu suporta banatenii, cu cine voteaza.. cu oltenii? :))

cip
5th August 2016, 18:59
nu stiu,intreaba-l...:o:
eu nu mai am curajul,n-ai vazut ca umbla numai cu amenintari...:))

Hingherul
5th August 2016, 19:04
am votat 2 si am inchis poll-ul! :D

Fuie Mirea! precum si tuturor votantilor dansei!

Leo
5th August 2016, 19:05
Ce-a durat asa mult?

Hingherul
5th August 2016, 19:07
intr-o zi o sa te invat de unde poti inchide si tu poll-ul :D

Leo
5th August 2016, 19:13
Taci din gura pacatosule. Pe toate sectiunile pot edita polluri, doar pe Intern nu. Se va rezolva si asta in curand. Oricum mai repede decat schimbarea nickului lui FSR. :))

cip
5th August 2016, 19:20
Taci din gura pacatosule. Pe toate sectiunile pot edita polluri, doar pe Intern nu. Se va rezolva si asta in curand. Oricum mai repede decat schimbarea nickului lui FSR. :))
daca ai asemenea puteri,te rog sa-l ajuti si pe FanSportRomania cu schimbarea aia de nick ...
FanHotzMircealucescu am inteles ca ar vrea...
sau FHM mai pe scurt ...aia cu sb e optionala :D

Leo
5th August 2016, 19:55
70 de minute de joc si 4-1. Asa slabi sunt Botoseii astia?

Hingherul
5th August 2016, 19:58
Sunt aia prea buni
Doar sunt pe locul 1.

Asta e de fapt oful tau :))

Leo
5th August 2016, 20:09
Cum le stii tu pe toate...vezi tot de la balconul tau. :D

CaptainClaw
5th August 2016, 20:21
Sa salutam noul lider al ligii 1 si mandria Ilfovului: FC Voluntari. Cand stii ca joaca Voluntari stii ca va fi un meci spectacol. Normal ca UTA n-o avut nici o sansa la baraj, nu juca cu locul 12 ci cu viitorul loc 1 :))

Hingherul
5th August 2016, 20:24
Asa se intampla cand Steaua are un meci in minus. Toate panaramele ajung pe locul 1. Ba rasii aia distrusi... ba taranii astia pandelistici...

Leo
5th August 2016, 20:29
Pe cine vrei sa convingi? :))

Hingherul
5th August 2016, 20:31
Vreau sa il incurajez pe Ionel.
Daca mai traia rapiduletele, avea si el sanse sa fie pe locul 1 acum la inceput :))

Clau7_D
5th August 2016, 20:57
Taci din gura pacatosule. Pe toate sectiunile pot edita polluri, doar pe Intern nu. Se va rezolva si asta in curand. Oricum mai repede decat schimbarea nickului lui FSR. :))

Nu esti amuzanta :headbang: hai mai bine sa votam pentru un nou moderator pe sectiunea "Dinamo" :sneaky:

Clau7_D
5th August 2016, 20:58
daca ai asemenea puteri,te rog sa-l ajuti si pe FanSportRomania cu schimbarea aia de nick ...
FanHotzMircealucescu am inteles ca ar vrea...
sau FHM mai pe scurt ...aia cu sb e optionala :D

Salut bre,
Cum merg treburile la Timisoara? :D

Leo
5th August 2016, 21:05
Nu esti amuzanta :headbang: hai mai bine sa votam pentru un nou moderator pe sectiunea "Dinamo" :sneaky:

Nu ai niciun cuvant de zis. Votul tau nu conteaza.

Hingherul
5th August 2016, 21:06
Ionel am auzit ca ar fi liber. Acum ca s-a terminat Campionatul Mondial... :))

Tim
5th August 2016, 21:11
Ionel am auzit ca ar fi liber. Acum ca s-a terminat Campionatul Mondial... :))imposibil, inca nu s-a pronuntat instanta.

Hingherul
5th August 2016, 21:13
Saraca, ea s-o fi pronuntat de mult dar daca astia nu o nimeresc, cum sa afle ce avea de zis?
La ce tinta au rapidistii, cred ca toate prietenele/sotiile lor au buricele pline de vanatai :))

Clau7_D
5th August 2016, 21:13
Nu ai niciun cuvant de zis. Votul tau nu conteaza.

Daca nici asta nu mai e dictatura :D

Capitanu.Burcea
6th August 2016, 08:17
Blat ordinar. Voluntariul a primit punctele cedate spurcaciunilor mici de la Ovidiu. Sfetnicul Ploconeală a calculat cu precizie chirurgicala, ajutat de mintile luminate ale santierului naval galatean. Si, dupa cum stiti, cele mai frumoase goluri se marcheaza in blaturi :))

cip
6th August 2016, 09:59
Salut bre,
Cum merg treburile la Timisoara? :D
nashpa rau de tot,nu ca la voi...:groggy:
de-aia zic si ma tot repet...olteni,directia Sibiu,lapte si miere acolo,trai pe vatrai vericilor! /hello
azi din Timisoara,maine din toata tara! :))

cip
6th August 2016, 10:07
Nu esti amuzanta :headbang: hai mai bine sa votam pentru un nou moderator pe sectiunea "Dinamo" :sneaky:
ei uite ca aici suntem de acord,mereu mi-a sters postarile de pe cafeneaua cainilor dictatoarea...:rasc:
asa ceva n-am mai vazut,cea mai longeviva a fost de maximum 5 minute :))

Clau7_D
6th August 2016, 10:39
ei uite ca aici suntem de acord,mereu mi-a sters postarile de pe cafeneaua cainilor dictatoarea...:rasc:
asa ceva n-am mai vazut,cea mai longeviva a fost de maximum 5 minute :))

Daca ar fi si apararea lui Dinamo asa atenta ca Leo cred ca am lua campionatul la pas :))

Capitanu.Burcea
6th August 2016, 10:44
Eu nu as lua campionatul fara sa stiu dinainte ce o sa fac cu el. Daca n-am un decar ca Hrebe-gol, un şăptar ca Babiuc si un team manager ca Ianuli, nu-i mai dau in cap asa degeaba...:))