PDA

View Full Version : deceptia anului 2006 la Otelul Galati



STEELMAN
2nd December 2006, 17:24
daca avem poll jucatorul anului mi se pare normal sa facem si un clasament al trompetelor din acest an

STEELMAN
2nd December 2006, 17:30
am votat marginean-jucator aflat de 6 ani la otelul timp in care a devenit cel mai bun cunoscator al locatiilor cu jocuri de noroc din oras.ba mai mult e plinde datorii pe la camatari si asta se cunoaste si pe gazon.

Andutzu
2nd December 2006, 18:10
Lazar!!! Nr.1
Marginean dar si Somodean ptr. meciul cu rapid din sez. trecut cand a gresit la 3 goluri !

Cristian
2nd December 2006, 20:08
Laza de departe...

SORINULTRA
3rd December 2006, 09:35
marginean nu nu mai pt. anul asta ci pt ca a halit de geaba o paine de la otelul atatia ani . practic cum se spune , a pacalit fotbalul, eu l as trimite direct in combinat sa munceasca si sa si castige painea si bineinteles spritul pe munca nu pe vrajeala pe care el o numeste fotbal :no: :no: :no:

Doctor_Satan
4th December 2006, 08:46
L-am votat si eu pe Marginean. Eu ma intreb: de ce mai este inca jucatorul nostru?
Nu face nimic pe teren, nu s-a remarcat in mod pozitiv in nici un meci!

STEELMAN
4th December 2006, 11:04
e gratis;) .paradoxal ieri la cluj sa miscat binisor.poate so fi ambitionat.am inteles ca frecventeaza suporter-otelul:happy

SORINULTRA
4th December 2006, 13:45
ce binisor ma ? a respins o singura minge in a 2-a repriza atat. asta inseamna binisor?

STEELMAN
4th December 2006, 13:48
crede-ma am stat la tribuna si l-am cam monitorizat..

SORINULTRA
4th December 2006, 13:52
credema inafara de semeghin si pe undeva baciu , apararea a fost varza deci nu tine

STEELMAN
4th December 2006, 13:53
bine ma!

SORINULTRA
4th December 2006, 15:55
nu bine ci foarte bine .

pec
4th December 2006, 18:36
Lazar! A venit ca solutie de titular pe dreapta, l-au dat si pe C.Dobre la Urziceni ca sa-i faca loc, si el a dezamagit crunt! E varza, n-are ce cauta in prima divizie!

Dregan
4th December 2006, 21:30
Florin Lazar n-ar avea loc nici la Dunarea... L-am urmarit in toate meciurile cand a jucat...nu a reusit sa dea o pasa nici la 2 m distanta. Plus ca in faza defensiva joaca mai mult contra noastra.

Doctor_Satan
5th December 2006, 11:29
Jucatorii nostri stau extrem de prost cu marcajul! La aproape toate fazele erau jucatori clujeni nemarcati la noi in careu!
Ar trebui sa se lucreze mai mult la faza defensiva, din moment ce atacul (care ne-a facut sa-l apreciem atat de mult pe Grig) a cam inceput sa scartaie!

VILI
6th December 2006, 22:42
Pot sa votez de 2 ori?:lol:
Lazar si Marginean.

Dregan
6th December 2006, 22:55
Pot sa votez de 2 ori?:lol:
Lazar si Marginean.


Asa am vrut sa fac si eu, dar n-a mers:drak:

phantom1964
7th December 2006, 00:24
Marginean Marginean Marginean Marginean Marginean Marginean Marginean Marginean Marginean Marginean Marginean Marginean Marginean Marginean La casa de pariuri din tiglina am bagat o data si era si el la ruleta si un coleg de al meu mia zis ca a bagat si la pariuri la un meci otelul - faru din turul trecut si a parit pe faru si inca vreo 2-3 echipe suma de un milion si jumate...da de banuit...a si jucat in meciul ala

SORINULTRA
10th December 2006, 07:54
e rau daca e adevarat, in occident fotbalistii au fost anchetati pt. asa ceva