PDA

View Full Version : Finala: Steaua Bucuresti - Concordia Chiajna 2-1



delaoltenia
22nd May 2016, 10:07
Duminica, 17 iulie 2016, de la ora 20:30, pe Arena Nationala.

delaoltenia
22nd May 2016, 10:15
Asadar final de sezon , se stie campioana, castigatoarea cupei RO, urmeaza finala Cupei Ligii Adeplast. Un meci fara favorita asa cum sunt toate meciurile din finala unei cupe.

FORZA Steaua!

sak
22nd May 2016, 15:56
Dario, cine joaca cu Chiajna? Eu stiu ca FCSB, dar in titlu vad ca e alta, una disparuta. 😂

dextercioby
22nd May 2016, 18:43
FCSB pare favorita, dar cu consatenii mei nu se stie. :D

Johnny D
23rd May 2016, 07:35
Am votat Steaua doar doar pt ca nu era FCSB in poll.

bogdan_nj
23rd May 2016, 21:58
:D Uitasem de finala asta

YoNuTzz
4th July 2016, 15:00
cand naiba mai e si finala asta ?! :))

Lordul
11th July 2016, 00:18
pe 17 iulie

Hingherul
17th July 2016, 17:21
bagati bericioaicele la rece ca avem meci incins diseara!

Clau7_D
17th July 2016, 17:42
Nici la meciul asta de c..at nu lasi sufrageria pentru stadion? :rolleyes:

delaparis
17th July 2016, 19:50
Cine transmite meciul aici?

phife
17th July 2016, 20:00
stadion absolut arhiplin.

Clau7_D
17th July 2016, 20:16
de ce joaca aia in alb-rosu? :groggy:

Hingherul
17th July 2016, 20:45
Nici la meciul asta de c..at nu lasi sufrageria pentru stadion? :rolleyes:

bai da` si tu si timache aveti o obsesie sa ma scoteti din casa ceva de speriat.

ce, eu sunt ultras ca sa merg la stadion? crezi ca de acasa imi sta berea in gat? :D

Hingherul
17th July 2016, 20:47
de ce joaca aia in alb-rosu? :groggy:

pentru ca Steaua joaca in alb! echipament de cupa campionilor.... Sevilla..... da` ce-ti zic eu tie de chestii de astea ca habar n-ai :D

SwedishMafia
17th July 2016, 20:50
lasa-l bre sa se antreneze pt champions league :D probabil de mandrie de caine a ales fansportromania :D

Clau7_D
17th July 2016, 20:50
pentru ca Steaua joaca in alb! echipament de cupa campionilor.... Sevilla..... da` ce-ti zic eu tie de chestii de astea ca habar n-ai :D

aha, deci e de pe vremea cand mai mergeai si tu la meciuri :evil:

phife
17th July 2016, 20:52
pentru ca Steaua joaca in alb! echipament de cupa campionilor.... Sevilla..... da` ce-ti zic eu tie de chestii de astea ca habar n-ai :D

echipamentu ala alb a fost o ..intamplare, un accident.

SwedishMafia
17th July 2016, 20:54
pentru ca Steaua joaca in alb! echipament de cupa campionilor.... Sevilla..... da` ce-ti zic eu tie de chestii de astea ca habar n-ai :D

bre, nu mai invoca numele lu Sevilla, ca se sperie lumea....il ispitesti si se logheaza :))

SwedishMafia
17th July 2016, 20:55
echipamentu ala alb a fost o ..intamplare, un accident.

pai, da, ala traditional a fost cu ghinion...0-4 MILAN, plm...

Hingherul
17th July 2016, 20:57
lasa-l bre sa se antreneze pt champions league :D probabil de mandrie de caine a ales fansportromania :D

pai da. vine de la celebrul cantec:

Romania, dinamo,
Europa, dinamo,
oriunde, dinamo,
hariciumbele din groapa.

SwedishMafia
17th July 2016, 20:59
gresit, ba. cantecu zice asa

knatpyrnufelag -dinamo, rusinea din Europa :D

Hingherul
17th July 2016, 21:03
il intristam pe FSR daca ziceam versul real :D

SwedishMafia
17th July 2016, 21:06
pai, de 10 ani, nada titluri...deci,ii vine natural sa fie trist :D e grea viata fara borcica si corpodean :D

Hingherul
17th July 2016, 21:08
pai de aia si sunt imuni la mistouri. in 10 ani au avut timp sa se caleasca :))

Hingherul
17th July 2016, 21:17
pac pac. prea usor :D

SwedishMafia
17th July 2016, 21:18
salutati campioana, da? :D

Hingherul
17th July 2016, 21:21
iar o sa omoare Steaua campionatul :D

SwedishMafia
17th July 2016, 21:23
dlp, unde esti, ba ? ai luat papusa de la timache si o intepi in draci, este ? degeaba !! acu nu e radio antrenor...:))

Hingherul
17th July 2016, 21:26
e in vacanta! de aia si nenorocirile din ultima vreme. nu mai vegheaza nimeni :D

SwedishMafia
17th July 2016, 21:30
pai, cum, a lasat ols sa fie site stelist ? ::groggy: free-dlp !!! :D

Hingherul
17th July 2016, 21:32
a, nu. l-a rugat pe arici sa mai intre din cand in cand sa goneasca lumea cu glumele lui. sa fie un oarecare echilibru pana se intoarce :))

Hingherul
17th July 2016, 21:45
gol si aia. hai ca avem meci frumos. cu actiune :D

asa mai are si FSR ocazia sa scrie ceva :))

Lordul
17th July 2016, 21:53
pai da. vine de la celebrul cantec:

Romania, dinamo,
Europa, dinamo,
oriunde, dinamo,
hariciumbele din groapa.

aici gresesti cantecul era asa

Intersectii , Steaua
In Canale , Steaua
Oriunde , Steaua
Aurolacii din Ghencea

Hingherul
17th July 2016, 21:55
glume de raspopit.... :D

Lordul
17th July 2016, 21:58
texte obosite si prafuite ca cel de mai sus ....:D

Hingherul
17th July 2016, 22:00
asta am zis si eu :))

SwedishMafia
17th July 2016, 22:18
lordul pare tensionat...simte tensiunea meciului :D gandul ca steaua mai baga una bucata trofeu, il streseaza....:D

Lordul
17th July 2016, 22:21
deloc :D , astept vacanta ! nu e nici un stres

Hingherul
17th July 2016, 22:26
FSR si-a bagat picioarele. s-a bagat la somn :))

Hingherul
17th July 2016, 22:32
gata! 1,2,3... ne-am pisat pe ei :D

daca doriti sa faceti poze cu trofeul... :))

phife
17th July 2016, 22:32
SUPER CAMPEAOANA RUMANIEIII

astra.

solaris
17th July 2016, 23:36
Avram a fost pe felie! Felicitari!

:-)))

Clau7_D
17th July 2016, 23:40
FSR si-a bagat picioarele. s-a bagat la somn :))

Unii mai au si treaba bo$$, am vazut decat prima repriza. Am citit ca ati reusit sa ii furati si pe astia cu arbitrul, nici nu a inceput bine sezonul :))

Oricum zic ca aveti trupa super-buna, nu mai are rost sa faceti alte transferuri. E perfect asa :sneaky:

Hingherul
17th July 2016, 23:52
d`aia nu o sa invatati niciodata fotbal. cand sunt lectii la televizor voi va gasiti de treaba :D

Clau7_D
18th July 2016, 00:01
Chiar si pe Antena 3 erau lucruri mai interesante de vazut :))

florian.X
18th July 2016, 00:08
un meci slab, in care singurul remarcat a fost Smiley :))) and priceless reactia ciobanului la finalul meciului, cand a plecat dezamagit, in ciuda scorului!!! tikitaka barcelona ain't rulls no more? c'est la vie :D

Cristy RVD
18th July 2016, 02:30
steaua a mai furat un trofeu.

la mai mare, sclavilor!

Johnny D
18th July 2016, 07:19
Pai trebuie si din astea mici sa fure macar cate doua, ca sa aiba in muzeul lor acolo la sectiunea completa de trofee furate si pe suite si pe formatii cate unul din fiecare, ca la remi!:))

liverpool-kid
18th July 2016, 08:55
**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!

Hingherul
18th July 2016, 10:16
cica alifia de galbenele e buna pentru arsuri si usturimi :D


competitie noua, trofeu nou, cine sa il puna in vitrina daca nu Steaua? dinamo??? :))

Calandrinon
18th July 2016, 10:49
**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!


scarboasa :D, sa inteleaga si Hinghi la e te referi, echipa invocate de tine e disparuta de mult

liverpool-kid
18th July 2016, 11:00
Nu pot sa dau edit..atunci **** FCSB la puterea infinit

Hingherul
18th July 2016, 11:34
ofticosi mai sunteti, ma :D

daca acum faceti ca toti dracii, cand o sa luam campionatul ce mai faceti? :))

Ferko
18th July 2016, 11:34
**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!


SUBSCRIU !!! Si adaug : HOTIIIIIII !!!

Ferko
18th July 2016, 11:40
Mocirla de la Cluj Arena a fost din cauza ploii. "MOCIRLA" de pe National Arena a fost din cauza de ... AVRAM ... si fcsb ! Hotilor, nu va mai opriti din furat ??? La ce dracu sa ne asteptam in campionatul care inca nu a inceput ? Eu o sa urmaz sfatul cuiva care a zis ca nu este obligatoriu sa ma uit la campionatul intern, ci sa ma uit la spanioli, francezi, nemti, italieni, englezi ... Am de ales si voi alege. La Liga 1 sa se uite doar oile lui becali.

Hingherul
18th July 2016, 11:42
ceva frumos! sa se bucure si ochiu` ofticosilor :D

55201

Ferko
18th July 2016, 11:43
ofticosi mai sunteti, ma :D

daca acum faceti ca toti dracii, cand o sa luam campionatul ce mai faceti? :))

Sa luati campionatul ? Poate sa-l luati cu japca , sa-l FURATI adica !
Halooooo, Burleanule, da-le ma campionatul si hai sa incepem altul fara ei !

Clau7_D
18th July 2016, 13:12
**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!**** Steaua!!!

Nu e frumos ce ai facut :drak:

delaparis
18th July 2016, 14:14
ceva frumos! sa se bucure si ochiu` ofticosilor :D

55201

Zici ca e CL ... versiunea Becali :D

SwedishMafia
18th July 2016, 14:29
10 ani fara titlu are efecte primare grave :D

liverpool-kid
18th July 2016, 14:49
10 ani fara titlu are efecte primare grave :D

La mine 13 intru pe al 14-lea

delaoltenia
18th July 2016, 15:42
nu stiu, n.am vazut meciul, n.am auzit. avram avea echipament ros albastru? :D

SwedishMafia
18th July 2016, 16:14
La mine 13 intru pe al 14-lea

macar ai trecut cu bine peste anul 13. La multi ani ! :D

SwedishMafia
18th July 2016, 16:16
nu stiu, n.am vazut meciul, n.am auzit. avram avea echipament ros albastru? :D

degeaba ar fi avut, steaua a jucat in alb...LOS BLANCOS, ba ! :D

delaoltenia
18th July 2016, 16:21
gandeam ca raspunde un stelist. reivan o fi p.acilea? :D

Johnny D
18th July 2016, 16:48
ofticosi mai sunteti, ma :D

daca acum faceti ca toti dracii, cand o sa luam campionatul ce mai faceti? :))

Ii scriem lu Shumi pe facebook sa vina sa salveze lumea asa ca anu trecut!:D

SwedishMafia
18th July 2016, 19:52
Ii scriem lu Shumi pe facebook sa vina sa salveze lumea asa ca anu trecut!:D

tu fiind de-al lui, deci o afinitate de suflet, vei fi norocos si iti va arata p&*a, in sfarsitul visul tau se va implini: sa intalnesti un simbol al rapedu`!!!
Nu vrem poze de la aceasta intalnire.....:no:

petea
18th July 2016, 20:44
A reinceput hotia si campionatul inca nu....

Johnny D
19th July 2016, 10:44
Pai da, pe sistemul niciodata nu-i prea devreme sa devii hot, mai ales daca cineva tocmai ti-a dat clasa in lupta la titlu, ai tot dreptul din lume sa-ncepi a fura inca dinainte de-a fi disponibil ce vrei tu mai mult si mai mult de furat!:))


tu fiind de-al lui, deci o afinitate de suflet, vei fi norocos si iti va arata p&*a, in sfarsitul visul tau se va implini: sa intalnesti un simbol al rapedu`!!! Nu vrem poze de la aceasta intalnire.....:no:

Poate tu si Lacatus faceti d-astea! Noi doar derapanam amintiri si ne batem joc de **** furacioase, asta ultima va fi subiect bun de misto!:D

Capitanu.Burcea
21st July 2016, 08:31
Vrem socluri ortopedice in toata prelungirea, pt ca hoitul lui avraam auritul si facatorul de minuni in careul de 16 sa ramana in amintirea tuturor ghencistilor!

Capitanu.Burcea
21st July 2016, 08:55
Esti stelist, stai in scorbura, dar doresti sa revii in forta? Doneaza 1 leu pt statuia Cumintenia stelismului! Opera de capatai a sculptorului Borhot-Arhaseala si a deaconului Canaglia, monumentul reprezinta pe avraam lindicologul, cel care a mutat cu puterea fluierului un fault din careul ghencist, in cel al Chiajnei. Donatorii vor primi un vaucher in valoare de 3 kilograme de branza de sub burduf, marca traditionala ghencista, care apartine voievodului albanez George Bexaci. De fapt, daca ne mai fute la icre idiotul de Boroi, punem vaucherul la branza pe sigla si aia e! Cum ar spune Mițã de la eu sunt 12: este forta steaua, echipa regionala, ne mandrim cu ea chiar si in pu.sca goala.