PDA

View Full Version : copii



racitu
5th August 2003, 02:11
va certati ca niste copii :ciocan: mai lasati bai totul
parca era vb de altceva... echipele din provincie no sa castige atata timp cat la echipele din buc sunt mafioti :drak: ... "Hai Craiova" :yeah:

Pacala
5th August 2003, 04:16
banatenii au inceput toate certurile.Cand credeam ca am facut pace, vine un adancat si face iar galagie.
Pe urma vine si ady ,un copil mai neastamparat , si-i provoaca in joaca.
Ei adulti "cilivizati", il jignesc nepermis .In fruntea "cilivizatilor" sta unul urcat pe un nor zgariat care admira privelistea canalizarii bega unde se zbenghuie scafandrii ca pestii :D


Scuze Blue, postai in alta parte si e ultima replica a mea ca cearta cu ei :happy

deep purple
5th August 2003, 05:47
racitu, dupa cum ai observat dicutia a deviat departe de la echipele de fotbal. Se poate obseva si in acest moment ca pe Pacala inca il obsedeaza zgatie-norul si nu a invatzat inca sa faca diferentza dintre un canal si un rau. Dar nu ma mai pasioneaza, cine vrea sa asculte bine cine nu sa fie macar sanatos.
Bafta in campionat, sa-i bateti pe bucuresteni!

Blue
5th August 2003, 06:16
:hmm:

Ayrton
5th August 2003, 09:36
Mai racitule, ce daca ne mai certam, vrei sa fim cu totii intr-un acord perfect, spune unul ceva si retul sa facem :happy :happy :happy ???
Lasa, ca asa e frumos, sa existe pasiune, discutii, argumente pro si contra, chiar daca unele sunt deplasate, totul e sa se pastreze decenta...

Asa, si sa inchei intr-un mod apoteotic:
Forza Dinamo!
Craiova in "B"!

(sa te vad daca esti de acord... :D )

Sergio
5th August 2003, 12:08
Forza Dinamo!
Craiova in "B"!



Cred ca formularea corecta era invers. :D

dINAMO desfiintarea! . Mult mai bine.

Sorin
5th August 2003, 18:02
formularea corecta este:
Stiinta campiona :ok:

dinamo retrogradarea :no: si desfiintarea :flame:

inter
5th August 2003, 18:05
Sorine, oricum daca retrogradeaza, se desfiinteaza :happy , si asa la Piatra Neamt nu stiu ce comisar de politie a ridicat problema cotizatiei catre dinamo inca de anul trecut :) , s-au saturat pana si politistii sa-i mai finanteze :D :D

Ayrton
5th August 2003, 18:09
inter, vezi ca te faci de ras, si nu ma asteptam la tine...
ECHIPA DE FOTBAL DINAMO nu primeste nici un leut de la MI... alte sectii ale clubului, stadionul care il au in proprietate, poate...
A, comisarul ala s-a plans in numele tuturor membrilor MI care au acces gratuit la orice manifestare sportiva organizata de clubul Dinamo, inclusiv meciurile din Stefan cel Mare? Ca eu nu sunt de acord ca toti gaborii, indiferent ca tin cu Craiova sau cu Steaua sa intre gratis la meciuri si eu sa platesc abonament... Iar acolo sa strige hai Craiova si sa injure Dinamo... Sa vezi tu pe urma proteste daca le iau dreptul asta...

Albastreata
5th August 2003, 18:14
Sunt unii microbisti, care in dorinta lor de a fi pe lista marcatorilor, se arunca la orice balon inaltat de oricine... Degeaba le atrag altii atentia: Ba, vedeti ca astia mai centreaza cu bolovani, caramizi si alte rahaturi! Ei nimic sar la cap! :shit: Problema nu ar fi ca nu poti inscrie din asemenea faze, ci ca te faci de ras in fata atator spectatori si telespectatori! De aia a zis si Nea Marin: "E, daca le place lor asa..., lasa-i asa"!
P.S.: aveti grija la nepotu' Suca! E in vacanta in desert la 60 gr C si centreaza cu tot ce-i cade in varful bocancului (clocotul varstei :D )!

Sorin
5th August 2003, 18:14
este echipa ministerului, generalii din consiliul de administratie sint generali de militie si securitate-sri, stadionul din ai cui bani e modernizat? sint si bani veniti efectiv direct de la minister.S-a scris peste tot asta, faceti-va voi un ziar propriu in care sa infierati propaganda capitalista :D

EDMOND_
5th August 2003, 23:15
Eu credeam ca s-a terminat totul ,dar o stire din Evenimentul Zilei m-a lasat masca .... cum ca ministerul de interne ( cu ministrul in frunte ) s-a intrunit in sedinta pentru a analiza activitatea echipei! S-au facut si recomandari.... Nu credeam ca mai este posibil asa ceva!

deep purple
6th August 2003, 02:05
Puterea obisnuintei.
Scrie clar cum Ministerul a hotarat sa continue sprijinirea echipei de fotbal in timp ce noi vrem in UE. :rolleyes:

Max
6th August 2003, 02:16
Ce a facut Rapid aseara?

vialli
6th August 2003, 02:17
este incredibil cum acest club hidos are totusi suporteri. Nu pot concepe sa fiu suporterul acestui avorton de echipa ********o-ruse

vialli
6th August 2003, 02:18
Ce a facut Rapid aseara?
azi,miercuri joaca

Max
6th August 2003, 02:20
Nu sunt nici macar de departe suporter al echipei Rapid, echipa mea de suflet este UTA, sunt in schimb un suporter al fotbalului romanesc....

Max
6th August 2003, 02:22
multumes si scuze, sunt un pic dat peste cap cu orele. As dori totusi o calificare a romanilor

Max
6th August 2003, 02:26
Vialli!? Nu stiu care este varsta ta, si daca ai trait finala din 7 mai'86. Iti spun sincer ca au tinut cu Steaua si cei mai infocati dinamovisti

vialli
6th August 2003, 02:30
eram foarte mic atunci dar e bine ca a luat steaua atunci cupa

Max
6th August 2003, 02:33
Si daca... sa zicem :thinkso: Rapid ar ajunge sa joace finala Ligii Capionilor, nu o sa ti cu rapidul?

vialli
6th August 2003, 02:36
ba da, cu toate echipele romanesti, mai putin dinamo

Max
6th August 2003, 02:39
:thinkso: :thinkso: :thinkso: :thinkso: :thinkso:

EDMOND_
6th August 2003, 03:06
Maxx , daca vrei amnunte despre UTA poti sa intri pe sectiunea "suporter"
pe forumul UTA si discuta cu suporterii echipei...

Max
6th August 2003, 19:22
Multumesc pentru informatie si sper ca UTA sa revina in primul esalon

ady_azzuro
6th August 2003, 22:17
PEACE OUT!!! :thinkso: :thinkso: :thinkso:

Albastreata
8th August 2003, 04:20
mai albastreala pe tine nu te-a jignit nimeni.
Aicea sunt 24 de grade in casa.
Nu am nici-o problema.
Oricum e mai bine in kuwait decat in CANADA.
SA STII SI TU CA AICEA SE INVART TOI BANII CARE SUNT IN LUMEA ASTA.
DAR SE PARE CA NU PREA STII CARE E SITUATIA IN LUMEA ASTA

Daca te referi totusi la mesajul meu... citeste-l mai bine si o sa vezi ca nu zice nimic de rau de tine... ci numai de cei care nu pierd ocazia sa te contrazica...
P.S. O curiozitate personala: ce stii de fabrica 7 Noiembrie?

ady_azzuro
8th August 2003, 12:10
Despre fabrica 7 noiembie stiu ca se afla in craiova in traseul autobuzului 1, inaintea parcului (parca)
Este oricum in faliment.
Dar nu vad care e legatura :? :? :?

viole(n)t
9th August 2003, 03:01
Racitu,

conflictul la care te referi "mocneshte" inca...

8)

Blue
9th August 2003, 03:06
mai ales la tine in cap. Apropo, da' ce urat ai ajuns :D :D :D

viole(n)t
9th August 2003, 03:15
Avataru' asta e varianta "cosmetizata" :D

Blue
9th August 2003, 03:28
:shock:
:D :D :D