PDA

View Full Version : Etapa 19: CFR Ecomax Cluj - Apulum



ADelPiero
3rd April 2005, 23:13
Sambata, 9 aprilie 2005: CFR Ecomax Cluj - Apulum, ora 17:00, Telesport (in tur 4-2)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

incanada2005
3rd April 2005, 23:32
bate CFR cu 1-0

GeKuRA
3rd April 2005, 23:52
dupa un egal cu Steaua Apulum vine in fortza si .... mai face un egal :D:D:D

King of Hell
3rd April 2005, 23:59
Cfr-Apullum 0-3 Doamne ajuta!

fia
4th April 2005, 00:03
CFR trebuie sa se razbune dupa cele 3 boabe din Giulesti... pronostic 1

ADelPiero
4th April 2005, 00:41
fia, imi place cum gandesti :D dar gresesti :lol: ...

Catalanul
4th April 2005, 02:51
acest duel ardelenesc a ajuns sa fie unu` pentru evitarea retrogradarii (din pacate :() sper sa se termine cu victoria gazdelor sau a oaspetilor numai egal sa nu faca cele 2 echipe :( ar pierde ambele echipe un punct important...

ADelPiero
4th April 2005, 11:47
catalane, ma dezamagesti ma... acest meci are un invingator sigur :D se stie cine: UNIREA Alba Iulia :evil:

Virus
4th April 2005, 14:23
Fiecare are dreptul sa spuna orice scor si orice pronostic. Eu zic ca trebuie sa castigam dar dupa ultimele rezultate ale celor 2 echipe incep sa nu fiu asa de sigur pe victorie. Oricum merg pe 1x :) FORTA CFR!

ultra_alba
4th April 2005, 14:39
0-0

King of Hell
4th April 2005, 14:53
Ma hai sa fim seriosi..cfru nu are atacant...Anca ala nu stie sa dea numa goluri cu poarta goala din 2 metri(de fapt si asa rateaza in 80% din cazuri)...se simte clar lipsa lui Oncica..unu bun aveati si pe ala l-ati aruncat ca pe ultimu' goz...Is curios cine o sa fie pus antrenor dupa ce o sa fie demis sunda..asta va fi dupa infrangerile cu unirea si dinamo...

Angelina Jolie
4th April 2005, 17:41
Daca nu batem e vai si amar. Eu nu cred ca mai prinde Sunda infrangerea din meciul cu Dinamo, daca nu batem acum.Fara egaluri si alte vrajeli. Sa fim calare pe ei si sa ii executam. Asa cum ne-a invatat Rapidul si Poli Timisoara. Dar de data asta sa fim noi calaii.
Axaphat, CFR-ul nu are mijloc in primul rand. Si cretinii astia il tin pe Oncica sa joace cu copiii.

roxana_cj
4th April 2005, 22:05
Eu merg pe cartea victoriei!
Poate vine si Sunda cu niste idei geniale de asezare in teren ca altfel e jale! Si daca nu ma insel unul dintre cei mai buni in momentul de fata de la CFR e suspendat pentru cumul de galbene!

Virus
6th April 2005, 01:07
Da... intodeauna cea mai buna echipa e cea care nu joaca, cel mai bun antrenor e cel care nu antreneaza, si cel mai bun jucator e cel care nu joaca. Hai sa nu povestim ca daca ar fi fost ala sau celalalt ar fi iesit nu mai stiu cum. Oncica revine la meciul cu Apulum din cate am auzit. FORTZA CFR :yeah: :yeah: :yeah:

An_DR_eI
6th April 2005, 10:32
Dupa meciul asta ne revenim!!! :yeah:
CFR-unirea 3-1
FORZA CFR !!! /hello
COMMANDO GRUIA !!! :evil:

ADelPiero
6th April 2005, 19:29
toti avem voie sa visam ... dar visul tau e prea lung :evil:

baden
6th April 2005, 22:19
bate apulum ... eu cred ca cfr-ul si-a oprit motoarele si acum cata carbune ...

Rechinul Ucigas
6th April 2005, 22:21
Sper sa bata Apulum ! Hai Apulum !!!

ADelPiero
6th April 2005, 23:55
cu putina "indulgenta", bate Apulum ajutata de Sunda ;)

fia
7th April 2005, 00:12
Indulgenta din partea cui? A arbitrului? A adversarilor :evil:?

ADelPiero
7th April 2005, 00:47
a lui tata Jean :D ... am inteles ca e prieten cu asta mic si cretz si gras a nost` :evil:

roxana_cj
7th April 2005, 20:45
Baietii vor reveni ca nu au de ales! Trebuie sa revina si sa joace macar cu jumatate ambitia din tur!

ce_bine_e
8th April 2005, 23:13
X...un meci de ........X

Virus
8th April 2005, 23:36
Deci... pregatiti-va sufleteste de victoria CFR-ului. CFR BATE MAINE PE APULUM, cu parere de rau pt ca si ei sunt ardeleni. FORTZA CFR!!!

ce_bine_e
8th April 2005, 23:41
si eu modovean:d

ADelPiero
9th April 2005, 00:13
va fi un meci special ... noi (Unirea) vom papa din clujeni ;) 1-2 scor final !

ADelPiero
9th April 2005, 11:16
Echipe probabile:

CFR: Ţurcaş - Goşa, Jula, Aştilean, D. Toma, Kiss - Fl. Dan, R. Mărginean, Oncică - Anca, Bruncevici (absenţi: Panin - suspendat, Goia, Roszel - accidentaţi);

FC Unirea: Mincă - Jercălău, C. Ciobanu, Kiraly, R. Cosma, C. Bar - Hardău, Chivescu, Iurişniţi, Găldean - Lupaşcu; rezerve: Fl. Cotora - D. Minea, Ad. Popescu, Nedelea, Mitrofan, C. Nagy, Maghici (absenţi: Giuchici - suspendat, Ghenţi, M. Stanciu, R. Oprea - accidentaţi, Ov. Maier - plecat).

Arbitri: A. Heleşteanu (Iaşi), Cl. Tripa (Arad), N. Megheşan (Tîrnăveni), rezervă: H. Abrudan (Zimbor);

Observatori: Gh. Nedelescu (Craiova), M. Neşu (Oradea)

simpson
9th April 2005, 11:49
In mod normal, n-are cum sa nu castige clujul... iar eu sper ca meciul sa aiba o desfasurare normala!! :D

ADelPiero
9th April 2005, 11:54
... si intr`o victorie muncita a uniristilor ! :yeah:

roxana_cj
9th April 2005, 13:15
Hai sa fim seriosi domnilor! BATE CFR!

vlad1607
9th April 2005, 13:42
Clujul va invinge AlbaIulia ! ....spre deosebire de etapa viitoare(cred) cand va juca in Stefan cel Mare(unde voi fi si prezent :D) cand va pierde :P :D

TZEFERU
9th April 2005, 13:55
1-0 si 3 puncte de clasament.

ADelPiero
9th April 2005, 14:02
inca 4 ore pana la inceputul meciului !! :yeah: hai ai mei !!!

vlad1607
9th April 2005, 14:03
ai tai o sa piarda azi ! :D asta e....

ADelPiero
9th April 2005, 14:05
vlade, te astept din nou in Alba .. sa iti fac cunostinta cu jucatorii :evil:

vlad1607
9th April 2005, 14:08
e posibil sa mai vin ...chiar nu e exclus....fac cunostiinta cu cine vrei tu :D :D :D

Paul
9th April 2005, 16:29
in mod normal ALba nu va pune nici o problema...
in mod exceptinal se termina 0-0 :)

ADelPiero
9th April 2005, 20:35
2-1 ... mda ... NO COMMENT again .. iara am luat rosu :(

vlad1607
9th April 2005, 21:04
Asa cum am si pronosticat :P Clujul a invins..felicitari Clujului darin Stefan cel Mare o sa pierdetzi :P

E_C_D
9th April 2005, 21:33
Am vazut la stiri ca jucatorii de la CFR si-au luat-o pe coaja de la fanii lui U CLUJ.
Pentru Pitesti e bine ca i-au invins pe cei din Alba. Dar gestul facut de acei suporteri se poate numi oricum numai firesc nu . Pana la urma in loc sa fie mandri ca e o echipa din oras in A ei se apuca sa bata jucatorii ca si cum daca fac asta U CLUJ devine cine stie ce echipa redutabila si intra in A . Gesturi prostesti ale unor oameni prosti care se vor lasa sigur cu penalizari nu numai de la liga dar mai rau cele penale (asa sper)

Angelina Jolie
9th April 2005, 21:44
Sper si eu ca unii sa vada universitatea din Gherla pe dinauntru. Asa ceva nu poate scapa nepedepsit. Noi le-am transmis multa :degete: tot timpul meciului si la final impreuna cu jucatorii. Cei din Alba nici nu au fost bagati in seama. Pe teren am castigat meritat cu 2 goluri superbe ale lui Dan Florin, ala cu freza de Kramer.
FORZA CFR!!! BRAVO UTA!!!
Arpi a spus ca se va adresa tuturor forurilor din Romania, si UEFA daca nu se va lua nici o masura. Gunoaiele la Gherla iar echipa lor in D. moina daramat si transformat in supermarket ca in divizia D se poate juca si in Baciu.

be@
9th April 2005, 21:53
Cred ca astazi s-au stabilit si celelalte echipe retrogradate.....Apulum si Brasov,pe langa Craiova.

ce_bine_e
9th April 2005, 21:55
uite vad ca in seara asta sunt plin de rautate si incerc sa ma abtzin....oricum nu stiu nimik de meciul asta nici macar in ce echipament ati jucat...era intradevar de asteptat o victorie a clujului....deabia astept meciu CFR-POLI IASI(1-1 SAU 1-2)

ce_bine_e
9th April 2005, 21:57
da...eu nu vreau sa retrogradeze apulum ...ca mie mila de adelpiero, prefer craiova, fc arges si bacau sau galatiu!(este posibil sa stitzi!)...cel putzin bacau daca maine pierde, si va pierde e mai condamnata ca argesu;)

Quartz@nu
9th April 2005, 23:59
sigur va citi acest mesaj si un suporter al "u"cluj si un DUSMAN DE MOARTE al cfr cluj :rosu: ........si ii transmit ca este un gunoi ,un rebut al societatii .
Pt ceilalti suporteri ai "u" cluj toata stima si sa faca un gest de dezaprobare a faptelor comise cu barbarie .

in rest ..... rezultatul mi s-a parut echitabil !

King of Hell
10th April 2005, 00:11
sigur va citi acest mesaj si un suporter al "u"cluj si un DUSMAN DE MOARTE al cfr cluj :rosu: ........si ii transmit ca este un gunoi ,un rebut al societatii .
Pt ceilalti suporteri ai "u" cluj toata stima si sa faca un gest de dezaprobare a faptelor comise cu barbarie .

in rest ..... rezultatul mi s-a parut echitabil !

Ce ai vrut sa zici aici? :mda:

Quartz@nu
10th April 2005, 00:16
Ce ai vrut sa zici aici? :mda:


un grup...mai bine zis un trib de 120 de insi au batut 10 fotbalisti de la cfr.cluj ; un fapt greu de imaginat pt mine ....asta e

ce_bine_e
10th April 2005, 00:18
fortza poli!!! doar atata nimik mai mult!!!....da intradevar un gest ffff urat si neauman pt acei clujeni:( ...se vede ca a murit papa:))

Paul
10th April 2005, 00:29
Asta este ... am inteles ca 2 si`au pierdut cunostiinta , iar unu si`a rupt mana...
adevarat / fals ?

Virus
10th April 2005, 00:31
Si-a revenit CFR-ul! Am obtinut 3 puncte meritate cu doua goluri superbe ale lui Dan Florin. De Alba, sper sa isi revina si sa nu retrogradeze pana la urma sunt ardeleni. Avem un meci foarte greu in Stefan cel Mare, echipa care trage la titlu. In rest Fortza CFR!

P.S. Referitor la gUnoaie...

U Cluj uita-te cat traim iti dam :degete:

Paul
10th April 2005, 00:32
Virus , daca ati dorii sa arati ca sunteti superiori celor de la U , nu va coborati la nivelul lor ...!

Virus
10th April 2005, 00:35
Nu cred ca e cazul sa spui ce ar trebui sa facem, cand stelistii se bat cu dinamovistii in Cehia cand joaca nationala! Ar trebui sa ii felicit ca ne-au batut jucatorii???

Paul
10th April 2005, 00:42
bre , nu aveti decat sa va bateti cu cei de la U pana nu mai puteti ...
Dar ce vina au jucatorii... ?

King of Hell
10th April 2005, 00:45
Ma...erau 100 de uisti pe 7 cfristi sau cati erau...din aia 100 vreo 6 au dat portia de bataie..ca doar nu io batut 100 de oameni...nu vreau sa comentez nici cum gestul...s-a intamplat asta este...oricum sunt de parere ca nu prea e politicaly corect sa bati jucatorii...suporterii sa se bata ca de aia is suporteri...dapoi vedeti voi maine ca iara ii aduce pe dinamovisti in ghencea cu tancurile..ca anu trecut..oare de ce..pentru ca ar face stelistii sapun din niculescu si compania.

apparte
10th April 2005, 00:45
Nu cred ca e cazul sa spui ce ar trebui sa facem, cand stelistii se bat cu dinamovistii in Cehia cand joaca nationala! Ar trebui sa ii felicit ca ne-au batut jucatorii???
Gresesti!in Cehia s-au batut rapidistii cu dinamovistii!
Pe cand eram student tineam si eu cu U(doar mergeam la ei la meciuri)..gestul galeriei e incalificabil!

Paul
10th April 2005, 00:50
Si totusi din acest gest de bravura U. CLuj are doar de pierdut !

In primul rand acum CFR are parte de publicitate , ei de contra-reclama , CFR va atrage o groaza de simpatii , inclusiv pe a mea , pe cand U Cluj devine un gunoi.

Desi nu aveam treaba cu fotbalul din CJ ... :)
Inca o data rusine

be@
10th April 2005, 00:54
E pacat ca intr-un oras civilizat s-a ajuns la asa ceva!

Paul
10th April 2005, 00:57
"Let be fans , not hooligans ..."

Virus
10th April 2005, 00:57
Paul, stai linistit ca noi nu avem treaba cu jucatorii de la U care la sfarsitul sezonului din divizia B au strigat fortza CFR. Noi avem ce avem cu suporterii lor acum!!!

Paul
10th April 2005, 01:05
din cele stiute de mine , sunteti in inferioritate numerica , deci nu puteti decat sa o luati inca o data ...

Insa , ce au facut ei este un semn ca frustrarea lor a atins un maxim , si ar fi bine sa-i lasati in pace...

Tii minte cand dinamovistii au dat foc la peluza in Ghencea, fiind ofticiati ca Steaua era pe cale sa ia al 5-lea titlu consecutiv ?Atunci in `97
Si cum crezi ca s-au razbunat stelistii pe ei... s`au dus sa le dea foc ?
NU , au mai luat un titlu si le`au dat 5-0 anul viitor :)

Virus
10th April 2005, 01:08
Stai linistit ca nu o sa vezi bataie intre cele doua galerii. Oricum ei sunt in B, deci nu o sa fie conflicte directe. Dar indirecte au fost si de acum incolo vor fi si mai multe!

Angelina Jolie
10th April 2005, 01:13
Inferioritate inferioritate, dar imi face impresia ca o sa ne inmultim dupa bataia de azi. HAI CFR!!! Bine ca am batut si la anul vom fi tot in A!

TZEFERU
10th April 2005, 05:06
Ne trebuia victoria asta. Mai avem de jucat acasa 5 meciuri in returul asta.
Mai avem nevoie practic de 8 puncte. Mi-e greu sa cred ca nu vom si in stare sa le facem.
Urmatorul meci in Gruia cel cu prazilienii. Sper sa ii batem. Trebuie sa ii batem. Sa ii batem la fotbal si nu cu rangile ca alti suporteri frustrati.

Sper ca niciodata in GRUIA sa nu fie nici un fel de violenta si nici acolo unde suporteri ai CFR-ului vor fi in tribuna.
Sper sa nu se infiltreze diferiti "suporteri noi si violenti" printre noi si sa ii depistram din timp.
Ne-o facut de tot rahatu astia din Park. Mi-era teama de acest lucru inca de 2-3 ani de cind am reinceput sa jucam cu ei prin B si au inceput sa ne ameninte si sa ne denigreze peste tot pe unde au umblat prin tara cu diferite banere.
Partea prosta e ca ne-a facut si orasul de rusine. Asta ne mai lipsea!!!. Sper sa putem spala acest lucru cu mult fair-play din partea noastra.

HAI CFRuuuu!!!

ce_bine_e
10th April 2005, 10:55
eu tot zic ca cluju poate pica....:D...dar intradevar acuma sunt mult mai putzine sanse

TZEFERU
10th April 2005, 11:07
Mai avem 5 meciuri acasa si avem nevoie de 8 puncte. Pe voi va batem Poli.
Si din deplasare putem aduce vreo 2 puncte in cel mai rau caz, daca nu mai multe.
Dar e posibil sa ne mai revenim la normal, echipa e cam apatica in ultima vreme e adevarat, dar nu va dura tot returul.

Paul
10th April 2005, 11:42
Ne trebuia victoria asta. Mai avem de jucat acasa 5 meciuri in returul asta.
Mai avem nevoie practic de 8 puncte. Mi-e greu sa cred ca nu vom si in stare sa le facem.
Urmatorul meci in Gruia cel cu prazilienii. Sper sa ii batem. Trebuie sa ii batem. Sa ii batem la fotbal si nu cu rangile ca alti suporteri frustrati.

Sper ca niciodata in GRUIA sa nu fie nici un fel de violenta si nici acolo unde suporteri ai CFR-ului vor fi in tribuna.
Sper sa nu se infiltreze diferiti "suporteri noi si violenti" printre noi si sa ii depistram din timp.
Ne-o facut de tot rahatu astia din Park. Mi-era teama de acest lucru inca de 2-3 ani de cind am reinceput sa jucam cu ei prin B si au inceput sa ne ameninte si sa ne denigreze peste tot pe unde au umblat prin tara cu diferite banere.
Partea prosta e ca ne-a facut si orasul de rusine. Asta ne mai lipsea!!!. Sper sa putem spala acest lucru cu mult fair-play din partea noastra.

HAI CFRuuuu!!!

Pai daca bateti Craiova, ati scapat de retrogradare , dar e mai usor sa bateti Dinamo :D

ADelPiero
10th April 2005, 11:43
n`are cum sa pice:) Sper sa ramana in A ... daca Unirea nu poate:(

Paul
10th April 2005, 11:54
lasa ca ramane Gloria :)

ADelPiero
10th April 2005, 12:00
sa speram ca ne va ajuta si pe noi;)

fia
10th April 2005, 12:00
Pana jucati voi s-ar putea sa fie si ei in oala :D

ce_bine_e
10th April 2005, 12:10
pe cine batetzi voi la cluJi? poate pe poli timisoara aia din B;)) PE NOI NU AVETZI CUM:D...sunce peste voi...asta e:D..poate la anu.....singura echipa de care imi este mie frica in deplasare e poli timisoara, si acasa de steaua, si faru

ADelPiero
10th April 2005, 14:29
fia, si asta e o chestie :(:( ... deci, directia B :(

apparte
10th April 2005, 14:33
Sa ii batem la fotbal si nu cu rangile ca alti suporteri frustrati.

Sper ca niciodata in GRUIA sa nu fie nici un fel de violenta si nici acolo unde suporteri ai CFR-ului vor fi in tribuna.
Sper sa nu se infiltreze diferiti "suporteri noi si violenti" printre noi si sa ii depistram din timp.
Ne-o facut de tot rahatu astia din Park. Mi-era teama de acest lucru inca de 2-3 ani de cind am reinceput sa jucam cu ei prin B si au inceput sa ne ameninte si sa ne denigreze peste tot pe unde au umblat prin tara cu diferite banere.
Partea prosta e ca ne-a facut si orasul de rusine. Asta ne mai lipsea!!!. Sper sa putem spala acest lucru cu mult fair-play din partea noastra.

HAI CFRuuuu!!!
Care bannere?Ca nu mai au saracii nici d-alea!Le-au pierdut in vacarm! :evil: :evil: :evil:

Virus
10th April 2005, 16:46
TZEFERU stai linistit ca noi nu avem huligani in galerie. Cei care au tendinte au fost deja atentionati. Spre deosebire de U noi avem o galerie care stie sa isi calmeze suporterii si nu cred ca o sa fie violenta in Gruia. Galeria noastra este fairplay si asa va ramane. Dar nu o sa uitam ce au facut suporterii U.

ADelPiero
10th April 2005, 17:13
nici asa rupti ... cum au fost ... nu i`am putut bate :(:(:(

Rechinul Ucigas
10th April 2005, 20:17
pacat , eu vroiam sa bata apulum !

ce_bine_e
10th April 2005, 20:34
eu vroiam egal...

Angelina Jolie
10th April 2005, 22:30
pe cine batetzi voi la cluJi? poate pe poli timisoara aia din B;)) PE NOI NU AVETZI CUM:D...sunce peste voi...asta e:D..poate la anu.....singura echipa de care imi este mie frica in deplasare e poli timisoara, si acasa de steaua, si faru
Vezi-ti lungul nasului copile. De alea 3 puncte din meciul cu iasu sunt cel mai sigur in meciurile care au ramas.

ce_bine_e
10th April 2005, 23:38
:degete: bine vedeam noi ....eu ti-am zis ca nu avetzi valoare! :degete:
:degete:
:degete:
:degete:
:degete:

ADelPiero
11th April 2005, 13:46
dupa acest meci ... s`ar putea sa ramanem si fara acest "antrenor" ... of of mai mai ...

Angelina Jolie
11th April 2005, 17:26
:degete: bine vedeam noi ....eu ti-am zis ca nu avetzi valoare! :degete:
:degete:
:degete:
:degete:
:degete:
Refuz sa ma contrazic cu un copil de 14 ani. :jerk:
FORZA CFR!!!

ce_bine_e
11th April 2005, 19:10
v-ai m-ai spart...nu-ti da griji ca nici eu nu am de gand sa ma cert cu unu ca u....asa ca ......

Angelina Jolie
11th April 2005, 19:21
"V-ai" te-am spart? Pune mana pe carte copile ca ajungi la profesionala.
In rest FORZA CFR!!!

GeKuRA
11th April 2005, 19:26
:):):) probabil bate Clujul ... aia care e in A ... nu trebuie sa mai dau argumente(vizavi handicapatilor :rosu: ) ... posibil si un egal ...
cand vine meciul cu Iasu' .. discutam atunci :ok: :ok:

ce_bine_e
11th April 2005, 19:28
1. esti "dezamagit" daca te iei de o greseala de scriere !
2. nu ai refuzat sa mai vb cu mine?

Virus
12th April 2005, 01:30
comic baiatul acesta de 14 ani... :)

ADelPiero
12th April 2005, 02:33
asa ai fost si u :evil: recunoaste !!!

ce_bine_e
12th April 2005, 17:58
eu nu am nimica cu cluju....dar oriunde exista si "buruieni"!...din pacate unele au acces la net!:(

King of Hell
12th April 2005, 18:03
RA']:):):) probabil bate Clujul ... aia care e in A ... nu trebuie sa mai dau argumente(vizavi handicapatilor :rosu: ) ... posibil si un egal ...
cand vine meciul cu Iasu' .. discutam atunci :ok: :ok:

Ma io ma ofer sa te astept la gara si tu ma faci handicapat? :rolleyes:

Angelina Jolie
13th April 2005, 00:43
eu nu am nimica cu cluju....dar oriunde exista si "buruieni"!...din pacate unele au acces la net!:(
SI din pacate unii copii, in loc sa mearga la culcare fug la calculatorul lui tati si dau mesaje geniale pe forum. "V-ai" de noi.
HAI ARDEALUL!

GeKuRA
13th April 2005, 00:59
Ma io ma ofer sa te astept la gara si tu ma faci handicapat? :rolleyes:

era vorba de aia care au batut niste concetateni doar pt. faptul ca joaca la alta echipa .. tot din oras :no: :no:
ce-ar fi daca ar veni unu si te-ar bate ca tii cu "U" ?!?! si sa-ti fie vecin ...:D:D:D
vezi ca e posibil sa vin .. mai discutam pana atunci... :ok: :ok:

ce_bine_e
13th April 2005, 16:43
din clipa asta nu mai am ce discuta cu acest specimen de om! gata ardeleanule, potzi scrie ce vrei eu unu nu ma mai intereseaz...pur si simplu, eu nu inTru pe acest forum sa ma contrazic cu u!

Angelina Jolie
14th April 2005, 00:12
Ha ha ha. Amuzant esti mai copilas. Moldovene e ora Colgate. Toata lumea la spalat pe dinti si apoi directia patutul.

ce_bine_e
14th April 2005, 18:26
no comment