PDA

View Full Version : Play-Off; etapa 3: Dinamo-Pandurii 1-1



Leo
14th March 2016, 12:16
Duminica, 20 martie, ora 20.30.

cip
15th March 2016, 13:27
2-2,pt caini marcheaza Pulici si Palici...
acesti hekle si jakle din groapa :rasc:

delaoltenia
15th March 2016, 16:39
2-2,pt caini marcheaza Pulici si Palici...
acesti hekle si jakle din groapa :rasc:
up :D

Johnny D
17th March 2016, 09:19
Dinamo condamnata la victorie! Norocul lor ca Sapunaru e accidentat, asta fu si norocul lu Hagi etapa trecuta altfel nu mai egalau in veci!:)

Leo
17th March 2016, 13:28
Victorie Dinamo.

Bobi Cearton
19th March 2016, 08:55
Rednic a anuntat ca o tireaza in vara de la Dinamo.
Asta e stilul lui, nu sade intr-un loc mai mult de 1 an.

Bobi Cearton
20th March 2016, 12:37
Negoita, alertat, l-a chemat pe Stramb la negocieri si se pare ca l-a indoit.

delaoltenia
20th March 2016, 14:36
Victorie Dinamo.

up! :D
https://www.facebook.com/urasc.dinamo/?fref=nf

Hingherul
20th March 2016, 17:05
Sa nu ne batem joc!!!

54533

Leo
20th March 2016, 19:34
Echipele de start

DINAMO: Cerniauskas - Hanca, Puljic, Mevlja, St. Filip - Anton (cpt) - D. Rotariu, Bicfalvi, Palic, Kortzorg - Gnohere.
Rezerve: Mutiu - Nedelcearu, Essombe, Ekeng, Bartalstovu, V. Lazar, Vl. Olteanu.
Antrenor: Mircea Rednic

Pandurii: R. Stanca - Ungurusan, Sapunaru, Vasiljevic, Acsinte - Mrzljak, Ropotan - Antal, D. Nistor (cpt), Radut - Hora.
Rezerve: Mingote - Vasco Salgado, Erico da Silva, Grecu, V. Nicoara, Rauta, Wellington.
Antrenor: Edward Iordanescu

Arbitru: Cristian Balaj (Baia Mare)

Hingherul
20th March 2016, 20:35
avem rasi cocarjati, de panduri sodomizati, la TV! /hello/hello/hello

delaparis
20th March 2016, 21:18
:))
pardon :)

Bobi Cearton
20th March 2016, 21:20
Dinamo se apropie la 3 pcte de Astra.

Hingherul
20th March 2016, 22:17
1-1 babaiatule :D

demisia, demisia.. /hello/hello/hello

Bobi Cearton
20th March 2016, 22:24
Ce imputit e Balas:rolleyes:

delaoltenia
20th March 2016, 22:25
e timpul sa felicitati meseriasii. :D

delaparis
20th March 2016, 22:27
Fotbal putin, nervi multi ... am avut spectacol

Bobi Cearton
20th March 2016, 22:33
M-am uitat la film pe Protv, am vazut doar 10 min din meci.
Cica a fost penalti neacordat pandurilor de Balas in min 70:confused:

Daca e asa, sa-l ft cainii pe Balas:yes::D

Hingherul
20th March 2016, 22:33
Pardon. Am avut rasi cocarjati, de panduri sodomizati :D

SwedishMafia
20th March 2016, 22:33
1-1 pt Steaua. Bun, bun :D

delaoltenia
20th March 2016, 22:34
penalty neacordat durilor, eliminare pe spranceana sau ochi de militian, tot tacamul sa ajute echipa fostei si actualei secu.
ha, ha, D-zeu nu doarme, egal pe final de meci. :))

Bobi Cearton
20th March 2016, 22:37
Pe cine a ajutat Balas, pe Dinamo sau pe Steaua?
Etapa viitoarea Edi Iordanescu vede meciu cu Steaua de pe Coloana Infinitului, Nicoara la fel.

delaoltenia
20th March 2016, 22:43
mai mult echipa din hazna, scorul corect ar fi fost 2-1 pt duri.

SwedishMafia
20th March 2016, 22:54
new dnamo functioneaza, ba ! strambule, nu-I lasa, ba !!! pune-o pe fata ta sa aduca jucatori ! se pricepe :D

Clau7_D
20th March 2016, 23:16
Babaeti, inca doare ca v-am calarit in Groapa? :sneaky:
Despre meciul de azi...plm...nu meritam nimic cu jocul asta de *****

delaparis
20th March 2016, 23:18
new dnamo functioneaza, ba ! strambule, nu-I lasa, ba !!! pune-o pe fata ta sa aduca jucatori ! se pricepe :D

Zii de bariera ceva ... ce se intampla cu tine? :confused:

SwedishMafia
20th March 2016, 23:19
Zii de bariera ceva ... ce se intampla cu tine? :confused:

gata. zic. esti tigan ? :D

delaparis
20th March 2016, 23:25
gata. zic. esti tigan ? :D

Sa zicem ca sunt. Probleme?
Uite cum facem, te injur, tu raspunzi si eu te banez. E ok pt tine? Pt mine nu e nicio problema :D

Novac
21st March 2016, 09:01
Misto asta/ :)


"Bărbații sunt de doua feluri..." - spre surprinderea mea (tu) incepi sa te maturizezi! Se pare că '70 a fost un an bun. :)

Ref la vizită ... incă nu/ ne-a dat fratele chinez o nuie originală - a trimis componentele greșite după care a fugit in concediu ( an nou). Ne vin săptămâna asta produsele, testăm & montăm după care venim (si) acolo ... eu nu am fost in Fr dar nici nu prea-mi doresc asta/ "frumuseți" sunt peste tot in lumea asta :D

Vedem cum evolueză sit. si te anunt/ 1week infront.

cimitiru' ghencea
21st March 2016, 09:31
pandurii stiu sa-si vanda scump pielea cand nu joaca cu spurcatii din ghencea ,dar se stia asta .
rednic a incercat ,din nou ,sa pacaleasca fotbalul bagand echipa cu curu-n poarta ,dar nu i-a iesit .golul plutea in aer ,era numai o chestiune de sansa ca arbitrul sa fluiere inainte ca gorjienii sa marcheze.
pe de alta parte ,ce sa faca si saracu' strambu ? cand titularul tau pe postul de fundas dreapta a fost rezerva la o echipa de pluton ,iar capitanul echipei nu reuseste sa fuga 20 de metri dupa un adversar ,ce poti sa faci ca antrenor ?
macar acum cred ca s-au potolit si cei mai visatori dintre suporteri care sperau ca dinamo va lua vreun trofeu anul asta.parerea mea e ca nici gand.:D

SwedishMafia
21st March 2016, 10:06
Sa zicem ca sunt. Probleme?

Nicidecum.:D deci azi "ie" fer :D?

Cristy RVD
21st March 2016, 17:11
Baaaaaa, dar cat ii mai fura si ii mai cotonogesc pe astia de la Dinamo? Cum se poate asa ceva? Adica Hanca ii da aluia cu cotul in cap in careu de-i muta urechea si niciun cartonas galben pentru simulare? Rusine!

Of, si cica nu mai suporta saracii sa fie dezavantajati de fluierasi :(

Dinamo a fost echipa cea mai avantajată de greșelile de arbitraj în acest sezon. A beneficiat de 15 eori de arbitraj în timp ce contra ei s-a fluierat numai de 9 ori.

delaoltenia
21st March 2016, 17:30
gata. zic. esti tigan ? :D

Romanul, oriunde s-ar afla in lumea asta, se bate cu pumnul in piept si se jura ca nu da doi bani pe ceea ce crede si spune lumea despre el. Eu zic ca e mincinos si ipocrit, suntem o natie care pune mare pret pe "gura lumii".
Atentie, generalizez dupa cum bine se vede.

In alta dezordine de idei, de la bunicul meu citire (sa-i fie tarana usoara), "ba tataie, tiganu la tigan trage si paduche la paduche". :rolleyes:

cimitiru' ghencea
22nd March 2016, 09:08
Baaaaaa, dar cat ii mai fura si ii mai cotonogesc pe astia de la Dinamo? Cum se poate asa ceva? Adica Hanca ii da aluia cu cotul in cap in careu de-i muta urechea si niciun cartonas galben pentru simulare? Rusine!

Of, si cica nu mai suporta saracii sa fie dezavantajati de fluierasi :(

Dinamo a fost echipa cea mai avantajată de greșelile de arbitraj în acest sezon. A beneficiat de 15 eori de arbitraj în timp ce contra ei s-a fluierat numai de 9 ori.

mai ai putin si te trec la categoria "banateni".:D
poate ne povestesti ceva si despre cum a sechestrat-o politia pe sotia lui stanca si a tinut-o in beciurile securitatii pana a lasat cotofana trimisa de paljci sa intre in poarta .bineinteles ,si asta tot cu largul concurs al arbitrilor ,care au suflat inspre poarta .:rolleyes:
nu mai bine ai vorbi tu despre echipa ta ? de fapt ce sa vorbesti despre ei ,i-am vazut cat sunt de buni ,nu sunt in stare sa bata rapid suceava ...:))

Clau7_D
22nd March 2016, 12:24
Baaaaaa, dar cat ii mai fura si ii mai cotonogesc pe astia de la Dinamo? Cum se poate asa ceva? Adica Hanca ii da aluia cu cotul in cap in careu de-i muta urechea si niciun cartonas galben pentru simulare? Rusine!

Of, si cica nu mai suporta saracii sa fie dezavantajati de fluierasi :(

Dinamo a fost echipa cea mai avantajată de greșelile de arbitraj în acest sezon. A beneficiat de 15 eori de arbitraj în timp ce contra ei s-a fluierat numai de 9 ori.

:groggy: multi vad, putini pricep :sneaky:
Hai, baga iar exemplul ala cu faultul lui Gnohere la 3-0 pentru Dinamo :rolleyes: