PDA

View Full Version : Jucatorul anului 2006 la Otelul Galati



STEELMAN
2nd December 2006, 14:07
trebuie sa gandim in ansamblu si in ciuda ultimelor meciuri, daca tragem linie si gandim la rece nu putem uita returul de senzatie si de ce nu si acest tur in chiar daca inceputul si sfarsitul lui nu a fost chiar asa grozav.am nominalizat jucatorii care d.p.m.d.v au fost mai reprezentativi si au pus osul la echipa

Cristian
2nd December 2006, 14:14
Dupa parerea mea cel mai bun si mai exponential jucator la Otelul Galati in anul 2006, si nu numai in 2006 ci si de-a lungul timpului este Viorel Tanase (capitalul echipei)

WOLF_ULTRAS
2nd December 2006, 14:15
Semeghin :D

STEELMAN
2nd December 2006, 14:16
stai ba sa punem poll!

WOLF_ULTRAS
2nd December 2006, 14:17
stai ba sa punem poll!

:D

STEELMAN
2nd December 2006, 15:48
semeghin.luptator ,ambitios, profesionist.rar asa jucator

Andutzu
2nd December 2006, 16:48
semeghin,dar si paraschiv dak mai lucreaza putin poate o sa merite pe deplin banderola :D

STEELMAN
2nd December 2006, 17:16
daca se lasa tase probabil para va avea banderola

Dregan
2nd December 2006, 23:47
Semeghin pe anul asta ! V. Tanase pt intreaga lui cariera:ok:

SORINULTRA
3rd December 2006, 09:37
merg totusi pe mana lui tase , pt. ca fara el se cunoaste ca nu avem mijloc . desi eu zic ca nu e bine ca am ajuns sa stam in trun jucator de varsta lui

Doctor_Satan
4th December 2006, 08:41
Eu am votat Viorel Tanase.
Este un model de jucator si o emblema a clubului! Jucatorii mai tineri nu trebuie sa se bazeze pe el, ci sa invete cum sa fie adevarati profesionisti!
Dar, cel mai mult, ar trebui sa puna osul la treaba si sa-l faca sa-si incheie cariera in glorie!
Multumim Tanase pentru exemplul pozitiv care esti!

drunkthrone
5th December 2006, 15:23
Semeghin , cel mai ambitios si cu chef de hartza

bada_otelul
5th December 2006, 19:19
dilema:tanase,un simbol al clubului si un jucator foarte bun si la ora actuala,sau seme un jucator inimos,si cu o tinta foarte buna atunci cand vine vb de ploaie torentiala :D

The_Blonde
6th December 2006, 12:53
Eu l-am votat pe Seme pentru constanta de care a dat dovada si pentru faptul ca este cel mai apropiat de suporteri

VILI
6th December 2006, 19:29
Semeghin !!!:great:

maur85
9th December 2006, 11:22
imi place la semeghin ce are rautate in el si de multe ori el da suflu in atac.
viorel tanase este emblema clubului si chiar a ligii 1.e de admirat cum mai poate tine ritmul si acum.mi l-as dori in apropierea clubului dupa ce se retrage.
emil jula a inceput sa prinda gustul golului si vad ca se straduieste sa joace mai bine.m-am uitat pe un site al lui u cluj si am vazut ca jula era votat ca cel ami bun jucator al lor.
sa nu uitam prestatiile din retul ale lui paraschiv,daniel stan si baltoi care nu ami este intre noi.
si gado a jucat bine dar mai are si zilele lui proaste.
inca un jucator care mi-a placut este ionut badescu.mic si ager.
mi-a fost greu sa aleg ........... dar l-am ales pe jula

julyeta
9th December 2006, 19:59
SeMe :cheer: