PDA

View Full Version : Premier League la Eurosport pana in 2019.



Sir. Eko
18th February 2016, 12:55
Eurosport va difuza în exclusivitate în România meciurile din Premier League până în 2019.

Eurosport, destinația preferată a iubitorilor de sport, a anunțat astăzi prelungirea acordului cu English Premier League, care cuprinde drepturile de transmisie exclusive TV și digitale (prin Eurosport Player) în România, pentru următoarele trei sezoane începând din 2016/17.

Eurosport, destinația preferată a iubitorilor de sport, a anunțat astăzi prelungirea acordului cu English Premier League, care cuprinde drepturile de transmisie exclusive TV și digitale (prin Eurosport Player) în România, pentru următoarele trei sezoane începând din 2016/17.



Gata nu mai au 50/50 sau cum aveau pana acum cu Dolce.
Cele mai bune o sa fie LIVE la TV, iar restu pe player-merge pe telefon, tableta etc :ok:

Excelent :ok:

http://tv.eurosport.ro/fotbal/eurosport-va-difuza-%C3%AEn-exclusivitate-%C3%AEn-rom%C3%A2nia-meciurile-din-premier-league-p%C3%A2n%C4%83-%C3%AEn-2019_sto5182443/story.shtml

Nadalfan
18th February 2016, 14:54
Aia e ma. Foarte tare treaba.

Cristy RVD
18th February 2016, 15:08
Am fost azi la conferinta de presa la care au anuntat. Nu e sigur ca nu o sa aiba parteneriat cu Dolce, a zis CEO-ul lor ca e posibil.

miril
18th February 2016, 15:11
In sfarsit s-a intrat in randul lumii, cu transmisii in direct sau/si pe un player, in cazul Romaniei Europlayer, cu posibilitatea de a urmari aproape toate meciurile din EPL, cu exceptia celor de sambata, unde, cel putin in tarile scandinave, se pot urmari maxim doua meciuri din cele care se joaca la ora 16, ora EC, ora 17, ora Romaniei.

YoNuTzz
18th February 2016, 15:28
superb :D

liverpool-kid
18th February 2016, 15:35
Bine pe de o parte rău pe de alta...de exemplu se va suprapune cu giro sau vuelta iar in sezonul rece cu sporturile de iarna...unii se mai uita si la altceva decat EPL

phife
18th February 2016, 15:39
Bine pe de o parte rău pe de alta...de exemplu se va suprapune cu giro sau vuelta iar in sezonul rece cu sporturile de iarna...unii se mai uita si la altceva decat EPL

de aia exista eurosport HD,eurosport 1&2.
pe ei ii doare mai mult de ce aduce audienta.

Johnny D
18th February 2016, 16:05
YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES MF-er! POHTA CE-AM POHTIT!:yeah::yeah::yeah::yeah::yeah:


Am fost azi la conferinta de presa la care au anuntat. Nu e sigur ca nu o sa aiba parteneriat cu Dolce, a zis CEO-ul lor ca e posibil.

Parteneriat de mine sa aiba, doar sa le imparta cu Dolce in sensul in care sa le dea si lor drept de transmisie, dar nu drept exclusiv pe anumite meciuri, ci in cel mai rau caz, sa le dea SI PE Dolce, nu DOAR PE!


Bine pe de o parte rău pe de alta...de exemplu se va suprapune cu giro sau vuelta iar in sezonul rece cu sporturile de iarna...unii se mai uita si la altceva decat EPL

Crape inima-n ei! Alea foarte rar se dau live din ceva motiv! Mai mare retarzie decat sa dai porcariile alea cand sunt meciurile live nu se exista! Ori le dai live, ori le dai in ***** ******* de retardat cand nu sunt meciuri live, logic... daca nu esti retardat complet!
Sper ca cei de la eurosport nu (mai) sunt!


Am o idee chiar mai buna, sa vanda dracului ciclismul, sporturile de iarna si toate prostiile alea cu motor la Dolce, sa le dea aia de dimineata pana seara! Cine vrea sporturi nepo****re, sa-si ia televiziune nepo****ra, si-am incheiat discutia!:))

Sir. Eko
18th February 2016, 18:04
Am fost azi la conferinta de presa la care au anuntat. Nu e sigur ca nu o sa aiba parteneriat cu Dolce, a zis CEO-ul lor ca e posibil.

Atunci nu au facut nimic.
Ma rog...pe mine playeru ala. Lasa frate sa ne uitam pe net la tot ce vrem, sa transmita ei ce cred ca ii ok, iar noi dam pe net la ce meci e mai spectaculos.

El Pistolero
18th February 2016, 19:25
Vor face parteneriat mai mult ca sigur, asta pentru ca spatiul de emisie pe ES e destul de limitat. Au multe competitii, iar ES 2 e ocupat cu Bundesliga.

Eddy DoubleD
18th February 2016, 19:58
iar noi dam pe net la ce meci e mai spectaculos.

Acestream is life.:ok:

Sir. Eko
19th February 2016, 12:14
Acestream is life.:ok:

Se vede bine Acestream clar, e HD. Dar si ala mai pica din cand in cand...tin minte ca au mai incercat odata cu un player pe eurosport si m-am uitat odata cand eram la munte, mergea foarte bine. E mai simplu. Plus ca nu toata lumea stie sa isi caute link de acestream pentru meciuri.

cr7luci
20th February 2016, 21:27
Capul penisului lui Luci este la fel de monstruos ca un cap de ciuperca.