PDA

View Full Version : Jose Mourinho la Manchester United



cr7luci
5th February 2016, 17:37
Zvonuri peste zvonuri si toate aceste zvonuri il dau pe portughez la marele MANCHESTER UNITED din vara.

cr7luci
5th February 2016, 17:55
Nu stergeti topicul pentru ca e important pentru istoria clubului.

Bogdy LFC
23rd March 2016, 20:39
Jegul la jeg trage...Mourinho la United s-ar fi potrivit de la bun inceput. Aroganta si frustrarea il caracterizeaza...

Lasand gluma la o parte, Mourinho la United este un ''big gamble''. Isi va impune propriul stil de joc, stil la care cei mai multi dintre ''fani'' greu vor achiesa...iar daca NU va castiga trofee, e mare deranj.

Decat Guardiola, mai bine Mou la United. :ok:

Dante7
3rd May 2016, 16:11
Oricum o sa va rupa gogoasa-n voi Dortmund si bucuria voastra e fix pix.

:)):)):))

cr7luci
23rd May 2016, 14:41
Lui boschetele de Bogdy de ce nu i-ati sters mesajul in care ne jigneste (pe suporterii Utd) ?

A.Puscas
23rd May 2016, 17:30
Mourinho e clar in momentul asta...si am inteles ca Zlatan e si el ffff aproape semnat

Din ce se zvoneste, pe langa Zlatan...vrea cel putin un fundas central, mijlocas central, si right winger
Exact pozitiile de care am discutat mai demult pe forum, ca sunt cele mai problematice...deci surpriza nu-i una majora, ma bucur insa ca au vazut si ei chestiile respective

Rooney o sa joace precum numarul pe care-l poarta pe tricou, numar 10, in spatele lui Zlatan...pe stanga Martial, varf Zlatan

Probabil Blind zboara ca si titular, ramane Smalling ...iar in centru e vraieste totala, nu vreau pe absolut niciunu' care e acum in loc acolo

Lordul
23rd May 2016, 23:35
Mourinho e garantia succesului...a castigat titluri si cupe peste tot unde a antrenat ...iar in UCL a facut minim semifinale , cu Porto si Inter a luat trofeul iar cu Chelsea si Real s-a oprit in semifinale

delaparis
23rd May 2016, 23:58
Imi pare rau. Preferam Blanc la Manchester :)

cr7luci
27th May 2016, 16:24
Sper sa faci treaba...daca nu faci treaba atunci e grav...75.000 de suporteri pe stadion cu madulare belite o sa-ti molesteze partul :)

Lordul
27th May 2016, 17:46
"Mă simt extraordinar. Cred că vin aici în momentul potrivit al carierei. Ai nevoie să fii pregătit pentru un club ca United, care e un club gigant și are nevoie de cei mai buni antrenori. Sunt pregătit pentru această provocare, mă simt mândru și onorat și abia aștept să revin în iarbă

Putem privi clubul din două perspective: una privind ultimii trei ani, iar alta având în vedere istoria clubului. Prefer să uit ultimii trei ani și să mă concentrez pe clubul uriaș pe care îl conduc acum. Vreau să câștig și vreau ca jucătorii să înțeleagă că vreau să câștig trofee aici. Am nevoie ca jucătorii și fanii să simtă că putem cu adevărat să ne îndeplinim obiectivele.

Voi da absolut totul pentru a duce clubul în direcția pe care ne-o dorim.

Cred că știu ce îmi pot oferi fanii, iar ei știu ce le pot oferi. Cei mai importanți sunt, normal, jucătorii și relația pe care o voi avea cu ei", a declarat Jose Mourinho pentru televiziunea clubului.

El Pistolero
27th May 2016, 18:21
Prima data cand nu ii doresc succes. Ramane cel mai bun antrenor, dar nu pot tine cu United. :))

cr7luci
27th May 2016, 22:26
Prima data cand nu ii doresc succes. Ramane cel mai bun antrenor, dar nu pot tine cu United. :))


15 - 0 va dam...sinucideri in masa pe Emirates o sa fie.

Nadalfan
5th July 2016, 13:35
Love him already!!1

"I worked at big clubs before...Man United is a totally different dimension"
"If I have to prove something, imagine the others.There are some manager who last won a title ten years ago" - Wenger dig :))) ce poate fi mai misto de atat?!
"to finish 4th is not the aim"

A facut-o lata cand a zis ca am luat deja 3 jucatori si-si mai doreste unu'. Pana acum doar Zlatan si Bailly erau oficiali. Miki nu era :))]

On Fergie - "He will always be welcome to training ground. His opinion always an important one for me. We will have time to share together"
Rooney nu va juca la mijloc."Maybe not a striker anymore...never a no.6 for me...he will be a 9, a 10, maybe a 9 and a half...not even an 8. A good pass, especially without pressure, doesn't make you a midfielder. My pass can be amazing too without pressure" :)) - o sa joace 10, iar cand Zlatan o sa fie absent o sa joace 9...

YoNuTzz
5th July 2016, 14:41
multi il detesta pe mourinho...nici eu nu sunt fanul lui...plus ca a fost doar la rivale
eu tin cu man utd si milan, el a fost la chelsea si inter.

daaaaar, omul e fff bun si are mentalitate de invingator.
in primul an ne califica in UCL, si in al 2-lea an ia titlul...mark my words.

cr7luci
5th July 2016, 16:02
Eu in primul an al lui vreau sa castige titlul,cupa Angliei,cupa ligii,supercupa Angliei,trofeul Europa League cat si Supercupa Europei.In al 2-lea an vreau sa retrogradam ...glumesc...vreau sa luat tot aceleasi trofee iar in locul Europei League sa fie trofeul Champions League si sa castigam si campionatul mondial al cluburilor. :)Asta vrea Luciopatus Strigotelis de la el.

Lordul
5th July 2016, 17:00
eu ma multumesc cu Premier League , FA Cup si Uefa Championsleague la anul ! anul asta e musai campionatul si poate Europa League

cr7luci
5th July 2016, 18:09
Toti vrem mult si la final luam o mare **** prin gurita.Asa e mereu..cand ai asteptari mari o sugi...eu prefer sa fiu sceptic si sa urmaresc din umbra evolutia echipei condusa de Murila.

A.Puscas
5th July 2016, 18:58
Rooney va fi 10, in spatele lui Ibra ....atacul oarecum e pecetluit, adica asa ar trebui

Stanga Martial
Dreapta Miki
Mijloc Rooney
Varf Zlatan

Herrera/Rashford/Lingard pe banca, la nevoie in campionat...meciuri ca titulari in EL si cupe

Acum sa facem ceva cu dezastrul de la mijloc, am mai zis ....N-as alege nici macar unul din Schweinsteiger/Fellaini/Carrick/Schneiderlin care sa joace ca titular, dar ma multumesc cu unul singur + un world class pe-acolo, ideal ar fi 2

Pogba/Kante ramane visul meu umed

Mata si Depay zburat rapid, sa nu aud de ei

cr7luci
5th July 2016, 19:01
Depay as vrea sa ramana fiindca imi placea la PSV si sper sa arate acelasi joc care l-a consacrat.

cr7luci
15th August 2017, 16:15
In primul sezon in care lotul a fost asa si asa a reusit sa castige 2 trofee micute (supercupa si cupa ligii Angliei) si un trofeu major (Europa League) + cel mai important lucru...jucam in Champions League.A ratat cupa Angliei (meciul cu Chelsea) si Supercupa Europei (cu Real Madrid).I se iarta.Sezonul asta titul trebuie castigat + o clasare cat mai sus in Champions League (de ce nu si trofeul).Cupele alea micute raman ca un bonus dar si la alea trebuie sa tintim.
Murila e antrenor bun ...mare strateg.

ggmu !!! :)

cr7luci
19th August 2017, 10:44
Iti molestez partul intr-un stil violent si brutal.O sa ti se spuna ,,Melcul cu gaoaza sparta,, !!! :)

cr7luci
19th August 2017, 10:45
Jegul la jeg trage...Mourinho la United s-ar fi potrivit de la bun inceput. Aroganta si frustrarea il caracterizeaza...

Lasand gluma la o parte, Mourinho la United este un ''big gamble''. Isi va impune propriul stil de joc, stil la care cei mai multi dintre ''fani'' greu vor achiesa...iar daca NU va castiga trofee, e mare deranj.

Decat Guardiola, mai bine Mou la United. :ok:


Iti molestez partul intr-un stil violent si brutal.O sa ti se spuna ,,Melcul cu gaoaza sparta,, !!! :)