PDA

View Full Version : Etapa 23: Steaua - ACS Poli Timisoara 3-1



Leo
13th December 2015, 16:59
Luni, 21 decembrie, ora 20.30

tfsRapid
13th December 2015, 17:03
Cred ca AC Recas se va impune in fata celor de la FCS Pitesti

Capitanu.Burcea
14th December 2015, 10:37
Flocea are stiinta si pricepere sa scoata cel putin un punct, insa un handicap pe care nu l-a avut in alte parti este evidentul dezechilibru psihic al fotbalistului cimisan, care ba e furat, ba e lucrat, ba asteapta sfarsitul lumii, ba e filat de securitate, de onu, de nasa, de fare, de big brother, de apador ch. Ba e cretin sadea (vezi penalty-urile din cupa ligii). Solutia ar fi sa bage cat mai multi spanioli, moldoveni si sarbi in primul 11, pt ca filonul cimisan e atins la scafarlica de boala vacii isterice -a se observa simptomele profesorului cu nume de caine, jackie v ionescu.

Tim
14th December 2015, 10:40
Noi luam ,nu dam, gol in minutul 92 . Sa fie vorba de cantitatea de ***** ingurgitata de strambu? Alte cauze nu vad , de unde PLM sa ai atata noroc..........plus arbitri.:D

Calandrinon
14th December 2015, 10:43
o mica plangere la TASS nu strica niciodata

Tim
14th December 2015, 10:45
Norocul nu se reclama la organe, norocul pur si simplu se intoarce. Acum depinde cand se intoarce impotriva, sa nu fie cand ti-e lumea mai draga.

Calandrinon
14th December 2015, 10:51
la ce echipa avem, doar norocul ne tine in viata. Oricum, din primele 6 suntem cei mai slabi

Tim
14th December 2015, 10:56
Asta vede toata lumea, este o calitate sa ai puterea si sa o spui.:)



De asta nu ii inteleg ultrashismul capitanului.

Capitanu.Burcea
15th December 2015, 17:28
. Oricum, din primele 6 suntem cei mai slabi

Si din ultimele 14, Timisoara e cea mai buna, prigonita si ghinionista :D

Dar sa recunoastem ca Acsu a demonstrat ca trage pt fotbalul romanesc sezonul asta, dovada victoria impotriva clanului albanez :floricica:

Succes, Politehnica! :D

delaoltenia
15th December 2015, 17:41
spune bre, blat au ba ? :D

Clau7_D
15th December 2015, 23:33
Si din ultimele 14, Timisoara e cea mai buna, prigonita si ghinionista :D

Dar sa recunoastem ca Acsu a demonstrat ca trage pt fotbalul romanesc sezonul asta, dovada victoria impotriva clanului albanez :floricica:

Succes, Politehnica! :D

Te faci frate cu dracu' pana treci podul :sneaky:

Capitanu.Burcea
16th December 2015, 00:58
spune bre, blat au ba ? :D

Sa vedem. Deja oaspetii sunt in depresie dupa doua ore de jucat degeaba, in care au fost si f..i si-au ramas si cu buzunarele goale. Poate le umple Gigi, face si el o jertfa de cateva mii de coco pentru un meci corect :D

Leo
16th December 2015, 20:45
Egal.

Tim
17th December 2015, 10:04
http://www.timesnewroman.ro/sport/ghinion-pentru-gigi-a-fost-limitat-si-numarul-fotbalistilor-pe-care-ii-poate-avea-un-cioban :)):))

Marius
17th December 2015, 10:13
fcsp isi continua defilarea cu un blat cu recasul :D

Tyler Durden
17th December 2015, 10:36
http://www.timesnewroman.ro/sport/ghinion-pentru-gigi-a-fost-limitat-si-numarul-fotbalistilor-pe-care-ii-poate-avea-un-cioban :)):))

:))

Ferko
18th December 2015, 10:25
spune bre, blat au ba ? :D
Ba ! Prefer vinul de Recas in locul tuicii de Pitesti.

Leo
19th December 2015, 20:07
Timisoara va avea 3 absente importante: Zicu, Goga si Luchin.

Lordul
19th December 2015, 20:17
e clar bate FCSB ...pardon experienta si stiinta lui Flocea vor face ca meciul sa curga spre egal

cip
19th December 2015, 20:22
Timisoara va avea 3 absente importante: Zicu, Goga si Luchin.
asa,foarte bine,eu de cand va tot zic ca Flocea asta e un mare smecher,cred ca le-a dat indicatii...in felul asta mai iutim jocul,nici n-or sa stie miticii ce i-a lovit...:D

Capitanu.Burcea
20th December 2015, 06:45
Luchin s-a accidentat in timp ce se incheia la sandale. L-a sunat pe Goga: vino, frace, ca ma taie la lingurica! Nu, pot, frace, ca mi s-a pus un carcel in timp ce taiam porcu'. Hai sa vedem la Zicu. Zicule, vino si ne-ajuta sa ne-ncaltam, ca ne abuzeaza securitatea, nu ne lasa sa ne-ncaltam. Zice Zicu: nu pot, frace, ca mi s-a pus o crampa cand ma taia Goga...

six
20th December 2015, 09:39
Fără emoții :D

Capitanu.Burcea
20th December 2015, 10:51
Acum intre noi fie vorba, ce se aude prin oras: stati cu curu-n poarta sau in p..a? :D

cip
20th December 2015, 10:52
Luchin s-a accidentat in timp ce se incheia la sandale. L-a sunat pe Goga: vino, frace, ca ma taie la lingurica! Nu, pot, frace, ca mi s-a pus un carcel in timp ce taiam porcu'. Hai sa vedem la Zicu. Zicule, vino si ne-ajuta sa ne-ncaltam, ca ne abuzeaza securitatea, nu ne lasa sa ne-ncaltam. Zice Zicu: nu pot, frace, ca mi s-a pus o crampa cand ma taia Goga...
asa informatii klaare,numai un dinamovist ni le putea da...:rasc:

Tim
20th December 2015, 13:57
Ce veseli sunt miticii ! E normal, doar stau la capitala si asteapta sa vina banii din Banat sa le umple bugetul. Buget de unde se infrupta toti saracii, de unde se sponsorizeaza echipe de fotbal din toata tara. Numai in Banat ,noi nu avem voie sa ne folosim banii nostril in interesul comunitatii pentru ca nu de da voie Curtea de Conturi de la mitici.

Din nou suntem faliti. Din nou au reusit sa ne distruga. Nu-i bai , renastem inca odata.

Capitanu.Burcea
20th December 2015, 14:18
Renasteti singuri de data asta, ca Bucurestiul a stricat toti jokerii din cauza voastra. Echipe de traditie mutate in Banat, jucatori, nou-hau, unde tot ce aveati de facut era sa-i hraniti si alintati: Poli, Poli a noastra! :D I-ati pus pe butuci. Cate Poli din Bucuresti ati pus pe butuci? :))

Haha, mor, deci capitala traieste cu bani din Banat. Bai, dar sunteti bolnavi, in plm! :))

Apropo, am vazut ieri echipa campioana de rugby a fruncistilor, care a jucat cu 100 de spectatori derby-ul grupei, cu niste italieni. Ideea e ca nici nu meritati o echipa, oricare ar fi ea. Sunteti afoni, antisport, antifenomen, nu stiti decat sa va plangeti de dimineata pana seara. Va fac un bine aia ca au sistat manariile din primarie. Faceti tingiri, cazane de tuica, potcoave si lasati dreacu' sportul, ca nu e de voi :D :D

On topic: haidi ipohondriiii, haiditi ipopotamii tatii!!!! :happy

cip
20th December 2015, 14:28
doar o suta,dar ai vazut ce inimosi eram si cum le-am umplut tolba italienilor? :P
asa jucam noi cel mai bine,ce atata presiune...:D

Tim
20th December 2015, 14:35
DOAR POLI TIMISOARA nu a avut voie sa faca divizare ca sa se salveze. Da capitane, suntem singura echipa din fotbalul romanesc care din pozitia de vicecampioana am fost retrogradati. am promovat in urmatorul an dar ni s-a refuzat si asta.


Apoi a aparut insolventa si toate *****ele de echipe de la bucale au mers inainte de parca nimic nu s-a intamplat.



Mi-e mare sila de voi astia care sustineti *****ul in pragul casei.

Tim
20th December 2015, 14:42
si tu ce crezi, noi nu ne-am dori un neacoita la club? si primar si da casele inapoi bancilor? sau cine nu si-ar dori un antrenor asa norocos incat si arbitrilor sa le vina sa fluiere penalty in minutul 4? tu crezi ca noi nu visam la un negru din ala luptator de sumo care sa se impiedice de mingea aflata in bratele portarului advers?


Dar ce sa facem, noi suntem doar POLI TIMISOARA.

Capitanu.Burcea
20th December 2015, 14:47
Asta e problema, ca nu sunteti :D Sunteti o echipa locala de zgomote si comicarii, care incearca in zadar sa-si depaseasca conditia de echipa mediocra de pluton. Nu aveti capacitatea de a ridica o echipa, desi sunteti al 2-lea oras al tarii. Asta ar trebui sa va puna pe ganduri. Dupa ce terminati cu gandurile cele negre, selfiurile alea back and black :D

Capitanu.Burcea
20th December 2015, 14:50
Apropo de Curtea de Conturi, cica e o lege de *****, 350/2006 pe care ati facut-o varza. Niste formalitati, niste *****uri. Vor astia sa infunde sportul si spiritul cimisan, birocratii dreacu'! :D

cip
20th December 2015, 15:00
Asta e problema, ca nu sunteti :D Sunteti o echipa locala de zgomote si comicarii, care incearca in zadar sa-si depaseasca conditia de echipa mediocra de pluton. Nu aveti capacitatea de a ridica o echipa, desi sunteti al 2-lea oras al tarii. Asta ar trebui sa va puna pe ganduri. Dupa ce terminati cu gandurile cele negre, selfiurile alea back and black :D
nah,asta ne mai lipsea amu,sa ne sui in cap si clujenii si constantenii...:ciocan:
asa intrigant inca n-am vazut,cred ca esti frunce si acolo la voi in pch ...:rasc:

Capitanu.Burcea
20th December 2015, 15:06
Ma refeream la bugete, bre! PE 2015 am vazut ca ati fost dupa capitala :))

Nu implic pch intr-o discutie juridica, ma refeream la juristii timisoarei :D

cip
20th December 2015, 15:16
nu stiu la ce te refereai,dar atata ne tot certi de zici ca tii cu Steaua la meciul asta...:))

Capitanu.Burcea
20th December 2015, 15:24
A zis capitanu' ca sunteti pe lista neagra si ca bun crestin ma ingrijesc sa va spalati
pacatele macar intr-unul dintre meciurile pe care le mai aveti de jucat :)))

cip
20th December 2015, 15:29
daca o zas capitanul nu mai comentam,ce n-ai spus asa de la inceput?
ce naiba,mai aveam umpic si ne certam naibii pe-acilea...:))

Capitanu.Burcea
20th December 2015, 15:34
E greu sa nu te certi cu Timache, are nervii in piuneze. A pierdut presedintia, playoff-ul, postul de moderator pe politica...:D

cip
20th December 2015, 15:49
achso,pai eu credeam ca la capitanu' dinamovist din Bucale te refereai...:o:
atunci chiar nu mai era nimic de comentat :rasc:

Hingherul
20th December 2015, 15:51
salut precene! nu uitati, cand e mingea in careu la voi, dati cu mana in ea sa o scoateti de acolo. nu lasati toata treaba numai in baza portarului :D

cip
20th December 2015, 16:19
salut precene stelist si ete ciuciu,avem antrenor dinamovist uns cu toate alifiile :rasc: ,nu-l pacaliti voi de doua ori la rand,fac pariu ca a dat militaria jos din pod si le-a confiscat deja mobilele fundasilor...:cool:
ceva emotii am doar cu mijlocasii defensivi,dar o sa compensam cumva cu aia ofensivi :D

Hingherul
20th December 2015, 16:38
aha, am inteles. va bazati pe zicu :D

Capitanu.Burcea
20th December 2015, 17:35
Pofteste, precene cimisan, nu fi timid! Gusta din branzica corectitudinii si elixirul slugii vesnice, din care s-au mai ospatat panduri, botsani, voluntari, chiajne si cacademii renumite din albania! :ok:

Care se mai incalta manual inainte de meci? :D

cip
21st December 2015, 12:30
razi tu razi,dar uiti ca v-ati avut mereu ca fratii,inca de la infiintare...:rolleyes:
si-apoi ce dovada mai buna vrei,au iesit ciobanii si in strada pentru voi...cica vor mai mult de 2-3 caini de incredere pe langa stana...:o:
asta-mi aminteste de Forje,care cand s-a ambetat nitel a inceput sa cante cu Steaua,dar asta e un alt subiect si nu vreau sa ma abat,am asa niste emotii la meciul asta...ma tot uit la ceas de azi dimineata...:rasc:

Leul Oltean
21st December 2015, 14:37
Haha, mor, deci capitala traieste cu bani din Banat. Bai, dar sunteti bolnavi, in plm! :))Nu sunt bolnavi, asa sunt ei.
I-am cunoscut si vii, adica la beuturica, la ei acasa ... dupa 2-3 bucati, incep sa se bata pe umar intre ei si sa bage d-astea : ca noi (sudistii) traim bine pentru ca ei muncesc foarte mult, foarte eficient si inteligent. Ca daca nu ar fi ei, noi nu am avea nici apa sau bani de apa ... :happy

Tim
21st December 2015, 14:52
N-avem nicio sansa , ne-a zis si Flocea asta. Cica a revenit regheblat cu pungile lui de urina si de atunci alearga oile ca apucate de galbeaza.
Nu-I bai , nu se sfarseste lumea nici anul asta. O veni ea si vremea noastra.

delaoltenia
21st December 2015, 15:02
Liga 1 - Etapa 23
Data: 21.12.2015
Ora: 20:30
Live: Look TV, Digi Sport, Dolce Sport
Stadion: "Nicolae Dobrin"
Oras: Pitesti


FC Steaua: Nita, Rapa, Varela, Tosca, Guilherme, Muniru, L. Filip, Adi Popa, Stanciu, Hamroun, Tade
Antrenor: Laurentiu Reghecampf

Poli Timisoara: Kirschstein, Belu, Melinte, Artean, D. Popescu, Fernando Llorente, Ov. Popescu, Barbut, Javi Hernández, Curtean, Elek
Antrenor: Florin Marin

Tim
21st December 2015, 15:09
ceva nu e clar, nu joaca Sarmov? Pai atunci cine prinde mingea cu mana in careu? eu mizez pe Luchin, cica e cel mai afectat de lipsa banilor, sigur poate sa faca un penalti sau sa ne lase in 10.

delaoltenia
21st December 2015, 15:11
Laurentiu Reghecampf: "Mă gândesc doar la meciul de luni. Este cel mai important meci, fiind ultimul. De acum înainte jucăm doar finale. Trebuie să câștigăm tot și să câștigăm campionatul. Va fi un meci dificil și va fi presiune mare pe noi, pentru că venim după trei victorii consecutive. Sper ca băieții să joace cât mai bine. Va fi foarte bine pentru moral, dacă mergem în vacanță cu patru victorii consecutive. Vreau ca până începe play-off-ul să fim pe primul loc. Dacă noi câștigăm meciurile, iar rivalele se încurcă, așa cum s-a întâmplat și aseară, va fi foarte bine".


Florin Marin: "Steaua arată foarte bine din punct de vedere fizic. Preparatorul fizic probabil că are metode și mijloace de pregătire miraculoase, deoarece, într-un timp foarte scurt a reușit să aducă echipa la un potențial fizic foarte bun. Când spun asta, iau în calcul și faptul că s-au jucat până acum 26 de meciuri și echipa arată foarte bine din acest punct de vedere. Dovada este că în cele trei jocuri, echipa a arătat bine. Victoria noastră din toamnă poate fi un ascendent moral, dar lucrurile stau altfel acum. La Steaua s-a schimbat antrenorul, acolo se traversează o perioadă foarte bună, steliștii au un moral foarte bun. Nu au primit gol, au revenit jucătorii care au fost accidentați".

Tim
21st December 2015, 15:17
nu-l stiam pe Flocea capabil de atata ironie.


inteleg ca saptamana trecuta au fost si cei de la antidoping. daca meciul din seara asta se joaca cu cei de la antidoping la vestiare , chiar si asa neplatiti, avem o sansa.

Sunt curios cine ne arbitreaza.


Banuiesc ca pitestenii sunt suporteri violeti.:)

cimitiru' ghencea
21st December 2015, 15:20
reghe trebuie sa termine anul cu victorii pe linie .banuiesc ca :D cap de mop are multi jucatori de la timisoara sub contract.:cool: despre neubert ce sa mai vorbim,numai bivolaru se pricepe mai bine la urinoterapie...:D
fara probeme pentru fcsb ,desi eu voi tine cu acsu .

delaoltenia
21st December 2015, 15:21
bai, berea promisa si va dau un pont . :D

Leul Oltean
21st December 2015, 15:26
bai, berea promisa si va dau un pont . :DAre Neubert. La punga.

Tim
21st December 2015, 16:03
neubert, neniubert, problema e ca degeaba alearga aia ca disperatii daca nu o baga in ate. aici e nevoie de ceilalti 3 jucatori , de arbitri. daca nici asa nu e suficient , eu mizez pe kirckstein , face ala niste gafe de iti lasa gura apa.

delaoltenia
21st December 2015, 16:05
eu mizez pe victoria celei mai iubite echipe din Ro ...si miza e mare . :D

Hingherul
21st December 2015, 21:04
AHAHAHAHA ce autogol lucrat :D

Marius
21st December 2015, 21:06
flocea e blat si el :(

A ramas strambu' rednic singurul antrenor vertical din liga 1 :(

cip
21st December 2015, 21:10
ahaha,avem nevoie de o Bunica la meciul asta...:D

Hingherul
21st December 2015, 21:12
salut precene! iti vine bine punga e numarul tau? :D

Marius
21st December 2015, 21:13
ahaha,avem nevoie de o Bunica la meciul asta...:D

Ii aveti pe llorente si hernandez, va invidiaza van gaal.

Marius
21st December 2015, 21:17
M-am razgandit, mai bine il botezati pe zicu romica, si asa are fizic de tractorist.

cip
21st December 2015, 21:20
salut precene! iti vine bine punga e numarul tau? :D
nu-nteleg de ce esti asa de vesel :o:
daca bat,fecesebistii se apropie de ai tai...:D

Hingherul
21st December 2015, 21:22
ideea e ca impreuna sa depasim rasii. nu stiu daca intelegi :D

cip
21st December 2015, 21:27
ideea e ca impreuna sa depasim rasii. nu stiu daca intelegi :D
inteleg,deci te bazezi pe blatistii regali...:rasc:

Hingherul
21st December 2015, 21:28
inteleg,deci te bazezi pe blatistii regali...:rasc:


pai ce, voi nu va bazati pe zicu in atac? :))

cip
21st December 2015, 21:35
pai pe cine altul? :o:
ce,noi avem preparator fizic Merlin la echipa? :D

Hingherul
21st December 2015, 21:37
2-0 plecati bre acasa ca astia de la fcsb nu stiu de gluma :D

cip
21st December 2015, 21:41
mai stam un pic,Kirchstein inca n-a aratat ce poate...:D

Leul Oltean
21st December 2015, 21:41
Vad ca e 2-0 pentru posircari. Cine a facut henturile in careu ?

Marius
21st December 2015, 21:45
tudor alexandru.

phife
21st December 2015, 21:46
sa-l salutam pe stanciu, un jucator pe care nu-l vom vedea la vara la euro pentru ca nu-i place lu tatapuyu.
si spre deosebire de alti jucatori care nu-i plac jeneralului asta alearga de rupe la fiecare meci.

Tim
21st December 2015, 21:50
multumim Curtea De Conturi pentru grija pe care o are ca banii timisorenilor sa ajunga la bucuresti.

Leul Oltean
21st December 2015, 21:51
Sunt altii mult mai buni decat el pe care SIGUR nu ii vom vedea.

LE : Salutati-l. :D

Leul Oltean
21st December 2015, 21:51
multumim Curtea De Conturi pentru grija pe care o are ca banii timisorenilor sa ajunga la bucuresti.:))

Scuze, eram pe faza si nu m-am putut abtine.

Tim
21st December 2015, 21:54
:))

Scuze, eram pe faza si nu m-am putut abtine.

chiar, Craiova de ce are voie sa bage bani in echipa de fotbal? voi nu aveti curte de conturi? voi dupe ce legi functionati?

Leul Oltean
21st December 2015, 21:58
Omule, esti intr-o mare eroare. Mai exact, pe acolo pe unde esti tu, se intersecteaza mai multe erori.
Craiova nu baga vreun leu in echipa de fotbal. Nici macar utilitati la stadion nu plateste. Nimic.
btw ... cum se numeste societatea comerciala pe care se desfasoara activitatea echipei ACS Poli ? :rolleyes:

phife
21st December 2015, 21:59
Sunt altii mult mai buni decat el pe care SIGUR nu ii vom vedea.

LE : Salutati-l. :D

in afara de stefan radu -de ce nu vorbeste nimeni despre stefan radu: cel mai bun jucator roman in momentul asta?- nu mai stiu unul.

multumesc pentru lectia de gramatica, nu ma descurcam fara tine.

Cristy RVD
21st December 2015, 22:01
sa-l salutam pe stanciu, un jucator pe care nu-l vom vedea la vara la euro pentru ca nu-i place lu tatapuyu.
si spre deosebire de alti jucatori care nu-i plac jeneralului asta alearga de rupe la fiecare meci.

propun sa-l salutam pe adi popa, midgetul handicapat care aproape-si rupe genunchiul cand vrea sa centreze.
el va fi la euro.

LE: Stefan Radu nu e cel mai bun jucator roman in momentul asta :))

Tim
21st December 2015, 22:02
las-o asa , stiu placa cum ca unele echipe pot fi finantate pe baza de proiect ,alte nu pentru ca au actionariat primaria. asta e golaneala cum a fost atunci cu divizarea. orice facem noi nu e bine, tot ce fac ceilalti e corect.

phife
21st December 2015, 22:03
propun sa-l salutam pe adi popa, midgetul handicapat care aproape-si rupe genunchiul cand vrea sa centreze.
el va fi la euro.

LE: Stefan Radu nu e cel mai bun jucator roman in momentul asta :))

pai cine e?

Leul Oltean
21st December 2015, 22:06
Esti nu numai in eroare, dar si foarte confuz.
Ti se pare ca la Craiova sunt mai multi bani decat la voi ? Pai e normal sa fie. Craiova a terminat pe 5 anul trecut ... voi ? Numai de aici sunt peste 2 mil.oiro diferenta de buget. Cu 2 mil.platesti lejer salariile pe un an. Pricepi ?

Hingherul
21st December 2015, 22:09
mai stam un pic,Kirchstein inca n-a aratat ce poate...:D

3-0
mai stati? :D

Tim
21st December 2015, 22:11
asa mahhhhhhhhh aveam ca marcheaza ambeleeeeeeeeeee

cip
21st December 2015, 22:13
3-0
mai stati? :D
3-1,mai doua de-astea pe final si plecam...:D

Marius
21st December 2015, 22:15
Il salutam pe bunica popescu :D

Hingherul
21st December 2015, 22:16
ce ma enerveaza ca nici la meciul asta nu canta delfinii :D

Tim
21st December 2015, 22:21
ce ma enerveaza ca nici la meciul asta nu canta delfinii :Dnu vrem sa acoperim magistralul cor behaitor

Hingherul
21st December 2015, 22:27
treaba e ca iar ati luat-o in buze. sa va amuze :D

Leul Oltean
21st December 2015, 22:32
Care ''iar'', Einstein ? In tur ati luat-o voi intre buze ...

phife
21st December 2015, 22:37
Care ''iar'', Einstein ? In tur ati luat-o voi intre buze ...

cupa sau cupa ligii.

cip
21st December 2015, 22:38
treaba e ca iar ati luat-o in buze. sa va amuze :D
lecitina,lecitina
ca in tur v-am rupt narina :rasc:

Hingherul
21st December 2015, 22:46
mama ce va mai place sa puneti erorile la socoteala.... uitati ca era cantarea romaniei la voi in galerie cand va trageam ca pe rasi? :D

plangeati, sughitati dar tot cantati :))

cip
21st December 2015, 22:52
mama ce va mai place sa puneti erorile la socoteala.... uitati ca era cantarea romaniei la voi in galerie cand va trageam ca pe rasi? :D

plangeati, sughitati dar tot cantati :))
asta era pe timpul lui Burebista,bre :o:
tu cum ai aflat,ti-a povestit Duba? :))

Hingherul
21st December 2015, 22:53
zici ca sunteti frati cu rasii. si aia tot un accident au avut cu noi si de atunci nu te mai intelegi cu ei :D

cip
21st December 2015, 22:56
du-te mah la culcare,atata esti de excitat de zici ca ati batut Barcelona...:))

Hingherul
21st December 2015, 22:58
am batut voluntariu. nu e de colea. :D

cip
21st December 2015, 23:00
fugi bre de-aici,nici pe Barbulescu nu l-am vazut asa bucuros in '86 cand s-a repezit la cupa aia...:))

Hingherul
21st December 2015, 23:05
suntem peste rasi :D

cip
21st December 2015, 23:07
absolut normal,in ultima vreme furati mai rau ca ei...:cool:
de fapt mai bine :rasc:

Hingherul
21st December 2015, 23:20
hai, punga-n cap si pas vioi spre casa! cu cantec daca se poate :D

cip
21st December 2015, 23:28
bine bre,noapce-n buda atunci la toti fecesebistii! :rasc:

Hingherul
21st December 2015, 23:39
nu-ti raspund ca e capcana :D

cip
22nd December 2015, 08:40
am incercat si eu,nah...:rasc:

delaoltenia
22nd December 2015, 10:18
tot banatu-i fruncea !
app, felicitari mah frunce . :)

cip
22nd December 2015, 10:24
pen'ce,bre? :o:

delaoltenia
22nd December 2015, 10:28
pentru halba aia cu peretii grosi . :D

cip
22nd December 2015, 10:35
pentru halba aia cu peretii grosi . :D

era virtuala,bre...:D
nu ma risc,pai asa informatii rutiere precise cand trec granita,cine-mi mai da mie dupa aia? :))

SwedishMafia
22nd December 2015, 10:36
iorgulescu e un nesimtit.... la ce naiba nu da titlu de campioana lu FCSB?! Manelistu reghe se pisa pe toti. Incepand cu tiganu sumudica ! :D

Tyler Durden
22nd December 2015, 10:48
Manelistu reghe se pisa pe toti. Incepand cu el :D

Indeed!:D

Capitanu.Burcea
22nd December 2015, 11:13
wcsb e chintesenta blaturilor, nepotismului, mizeriei neamului asta. Necinstea si furtul sunt legalizate in clona wcsb si nici un slujitor al puscariasului nu va recunoaste ca fc oaia e capul unei cooperative ordinare.

http://www.prosport.ro/sport-life/special/reghecampf-si-sotia-sa-sunt-in-conflict-de-interese-din-3-decembrie-oficial-frf-e-destul-de-evident-ce-risca-antrenorul-si-intermediarul-de-jucatori-potrivit-noului-regulament-14927332

Meciul de aseara s-a jucat pe teren, evident ca pitestenii au avut probleme, si numai bulanul ghencist porcesc a dus scorul la o diferenta mincinoasa.

Autogolul lui haplea in chiloti sa fie pt inima dusmanoasa a lui Timache :ok: Goooooooool, Timacheeee! Goooooooooooool, baaaa! De Craciun sa te bucuri de barboieni si sharmovi si s-auzim de desfiintare cat mai curand! :D

Leul Oltean
22nd December 2015, 11:46
s-auzim de desfiintare cat mai curand! :Daici nu te mai inteleg.

Capitanu.Burcea
22nd December 2015, 11:59
Sunt pe craca, n-auzi ca le-a oprit Curtea robinetul cu infuzie de capital? Si Sarmisegetuza cat a rezistat fara apa? :D

Ma gandesc ca vine din urma adevarata Poli. Acolo meciuri, orgolii, mers cu palaria printre randuri... :D

cip
22nd December 2015, 12:07
toa'se capitan,permiteti...
cand erati in insolventa nu erati asa batos,ce se intampla? :o:
vi s-a umflat bastonul de maresal din ranita? :rasc:

Leul Oltean
22nd December 2015, 12:17
Ma gandesc ca vine din urma adevarata Poli.Pe biciclete. Mda, destul de ... Onesti. ;)

Tim
22nd December 2015, 13:12
aici nu te mai inteleg.

ce nu ii intelegi? ei vor doar cu oile si umpluturi de pe o raza de max 50 km , gen Voluntari, Chiajna........


Tu nu vezi ca abia au legat 2-3 victorii si deja sunt cu coada pe sus? Urmeaza perioada aia cu "supra tutti siamo noi " si alte tampenii de genul. Asta pana se lovesc de vreu 17 nentori sau alti pescari care ii pun cu botul pe labe.

Arkadiusz
22nd December 2015, 15:48
Sau pana se mai fac de ***** once again in ucele.

Duba
22nd December 2015, 16:26
Victorie logica si inca 3 puncte in contul supercampioanei Steaua.
In primavara incepe masacrul! Abia astept!:D Multi de pe aici, si nu numai, isi vor taia venele.:D

STEAUA, NASCUTA PENTRU A INVINGE!

cip
22nd December 2015, 16:42
Victorie logica si inca 3 puncte in contul supercampioanei Steaua.
In primavara incepe masacrul! Abia astept!:D Multi de pe aici, si nu numai, isi vor taia venele.:D

STEAUA, NASCUTA PENTRU A INVINGE!
atata tot stai in gura lu' migi...:D

delaoltenia
22nd December 2015, 16:47
am ZAS, felicitari ! :D

Duba
22nd December 2015, 16:48
Se va declansa infernul! Nu va mai fi razboi, va fi ma-sa-cru!:D Ce bine de voi ca nu v-ati calificat in play-off, fruncistilor! :D

cip
22nd December 2015, 16:54
Duamne apara si pazeste,pai ce sa cautam noi acolo cu toti derbedeii de la fcsb,dinamo si viitorul...n-aveti decat sa va macelariti intre voi. de-acum incolo..:D

delaoltenia
22nd December 2015, 17:10
is cam acrisori strugurii aia .
ce zici bre, ca tot veni vorba de struguri, sa dau cep la un recas demisec-castel huniade sau continuare cu zaibar autohton . intreb doar, fara invitatie. :D

cip
22nd December 2015, 17:17
zaibar autohton...aveti si voi ceva bun acolo,ar fi pacat sa dati cu picioru'...:D

Tim
22nd December 2015, 17:18
Se va declansa infernul! Nu va mai fi razboi, va fi ma-sa-cru!:D Ce bine de voi ca nu v-ati calificat in play-off, fruncistilor! :D

mah Dubo,iti spun cu toata sinceritatea de care is capabil; ma pish pe infernul vostru. Daca asta e ceea ce va doriti voi, sa aveti parte numai de asta in viata.

am zas!:ok:

delaoltenia
22nd December 2015, 17:28
zaibar autohton...aveti si voi ceva bun acolo,ar fi pacat sa dati cu picioru'...:D

multam bre, bag sama ca esti un fin cunoscator . ;) :)


timule, ce patisi frate, te lovi trenu sau trecurati in opozition . :D

Tim
22nd December 2015, 17:35
timule, ce patisi frate, te lovi trenu sau trecurati in opozition . :Ddaca iti doresc sa fii la fel de OK ca mine sa stii ca nu te injur, dimpotriva.


Dar ma stii ca imi place sa dau in prosti.

delaoltenia
22nd December 2015, 17:40
uiti un lucru, posta unu' acum cateva ore ca a fost atras de intelijenta userilor ols. asa ca unde vezi tu atata prostime ? :D

acu' sa-mi spui daca-i valabila si varianta sa-ti doresc sa fii la fel ca mine in clipa asta .

petea
22nd December 2015, 19:48
Victorie logica si inca 3 puncte in contul supercampioanei Steaua.
In primavara incepe masacrul! Abia astept!:D Multi de pe aici, si nu numai, isi vor taia venele.:D

STEAUA, NASCUTA PENTRU A INVINGE!

A inviat babaciunea! Ca pana la venirea lui regheblat s-a dat la fund.
A prins glas!

Capitanu.Burcea
22nd December 2015, 23:02
Tu nu vezi ca abia au legat 2-3 victorii si deja sunt cu coada pe sus?.

Timache, tu sa explici :D cum s-au incaltat invers fundasii vostri centrali. Luchin, Scutaru, Canu. Astia joaca la voi, da? L-ati bagat in teren pe mizeria aia cu piciorul din lemn de cires si crezi ca scapi asa usor cu manevrele astea jackie-ionesciene, de ascuns in porumb?

App, vezi ca la uefa v-au turnat stan si becali. Asa meritati, ba, slugilor! Voi i-ati facut campioni in ultima etapa, ei v-au retrogradat! :ok: Ce imi pare mie rau, ca nu mai avem exclusivitate pe retrogradarile voastre :))

Arkadiusz
23rd December 2015, 10:23
mah Dubo,iti spun cu toata sinceritatea de care is capabil; ma pish pe infernul vostru. Daca asta e ceea ce va doriti voi, sa aveti parte numai de asta in viata.

am zas!:ok:

De acord cu tine. Si dupa "infernul" declansat urmeaza dansurile de oameni mari din UCL sau EL, unde bineinteles ca wcsb se va face de ***** ca de obicei, spre deliciul nostru. Dar ce conteaza, jucatorii incaseaza cascavalu' pt simpla prezenta in competitie, iar "suporteri" ca duba se mai tot gasesc.
Tre' sa fii megaretardat sa crezi ca noi, astia care mai si gandim catusi de putin, simtim invidie ca impostorii aia de la WCSB vor lua campionatu' asta romanesc de ***** si or sa ne reprezinte iar in cupele ioropene. Dar deh, prostia si infatuarea merg mai mereu brat la brat...