PDA

View Full Version : Romania la Euro 2016



Marius
12th December 2015, 19:11
Grupa A

Franta
Romania
Elvetia
Albania

Marius
12th December 2015, 19:43
Era imposibil ca Romania sa rateze cea mai de rahat grupa de la euro :))

phife
12th December 2015, 19:46
hai ca avem noroc.
asa cum am prezis ca deschidem euro prezic acum ca o sa ne cada cel mai usor adversar din grupa 2. traiasca platinee si vive la france
batem albania si bagam curu in poarta cu restu tata puyu style...prindem optimi cu aceasta echipa submediocra

am spus da?
ne calificam in optimi.

Marius
12th December 2015, 19:50
Cea mai de ***** grupa.

Arkadiusz
12th December 2015, 20:18
Franta e gazda turneului iar la CM-ul de anul trecut s-a descurcat destul de bine aratand o pofta mare de joc, suntem victime sigure cu ei.
Elvetia e o echipa buna, are destule individualitati.
Nu stiu cum puteti crede ca Romania se califica din grupa asta, eu zic ca scoatem un punct amarat cu Albania sau doua cu mare noroc.

Jeleul
12th December 2015, 20:29
Franta, cea mai slaba echipa a grupei. O sa-i bata macelarii lui Tata Puiu' chiar pe Stade de France.

Marius
12th December 2015, 20:29
Avem nevoie de mutu :D

Tim
12th December 2015, 21:17
pariziene, pune vinul ala la rece !/hello

delaparis
12th December 2015, 22:44
Vin la rece? :groggy: ... poate bere.
Sau stai ca tu bei probabil "pishoarca" alba Bourgogne sau rose de Bandol :D
Bordeaux nu se bea rece. :ok:

Da, grupa usoara din care ne calificam. Vorbesc de francezi :)

Marius
12th December 2015, 22:55
Cam greu fara benzema. Nici Romania n-a ajuns sa se bazeze pe Olivier :D

delaparis
12th December 2015, 22:58
Fara Benzema?
Tu chiar crezi ca Franta e o tara exemplara moral? Iti spun eu ca pana la Euro se vor aranja toate si vedem pe Benzema si Valbuena zburdand impreuna in atac acolo in echipa lui Deschamps.

El Pistolero
12th December 2015, 23:02
Penibila grupa. M-am saturat de Franta cu Romania. Plus ca francezii au jucat de o gramada de ori si cu Elvetia pe la ultimele turnee finale. Mai e si Albania, cea mai de rahat echipa. :))

Ne batem cu Albania pentru locul 3.

Jeleul
12th December 2015, 23:15
Du-te bai pariziene cu echipa ta de doi banuti d-aici. Echipa asta e un rahat de foarte multi ani si asa o sa ramana multi ani de acum inainte.

Petarde!

phife
12th December 2015, 23:22
Franta e gazda turneului iar la CM-ul de anul trecut s-a descurcat destul de bine aratand o pofta mare de joc, suntem victime sigure cu ei.
Elvetia e o echipa buna, are destule individualitati.
Nu stiu cum puteti crede ca Romania se califica din grupa asta, eu zic ca scoatem un punct amarat cu Albania sau doua cu mare noroc.

pesimist..prea pesimist.
elvetia are cateva individualitati, xhaka, shaqiri (nu prea suna a elventieni) , sommer, burki (o sa joace doar unu dintre ei), lichsteiner,inler, mehmedi.. au o echipa chiar bunicica. doar ca... noi o sa jucam cu ei la egal si eu nu au un atac foarte clinic, si individualitatile lor nu pot sa intoarca un meci in favoarea lor. poate doar shaqiri intr-un moment de geniu absolut

TheIceMan
12th December 2015, 23:33
teoretic, de la Franta :D luam de la 3 in sus fara sa inscriem, cu mare noroc scoatem zero-zero cu Elvetia, si poate batem pe fratii (lui
pontache si berbecalii) albanezi. Deci, locul 3 este accesibil :D

Marius
12th December 2015, 23:41
noi o sa jucam cu ei la egal

Noi o sa jucam la ciupeala cu toate echipele din grupa. O sa fie acelasi joc defensiv si plictisitor. Si nici macar n-o sa avem adversare decente, sa zici ca te uiti la un meci ca sa vezi cum joaca o echipa adevarata.

delaparis
12th December 2015, 23:42
Du-te bai pariziene cu echipa ta de doi banuti d-aici. Echipa asta e un rahat de foarte multi ani si asa o sa ramana multi ani de acum inainte.

Petarde!

Echipa aia pe care o pui tu a ajuns in sferturi Euro 2012 si a pierdut contra castigatoareai turneului. In plus au mai schimbat ceva jucatori de atunci.
La CM 2014 tot in sfertur a pierdut la limita contra castigatoarei turneului ... :rolleyes:

Deci petarde ca astea mai dorim peste tot in Romania. ;)

Iar despre meciul direct in deschidere cred ca Romania are sanse sa scoata un punct decisiv pt calificare. Francezii se pot impiedica in meci de deschidere acasa. Presiune mare si performanta care lasa de dorit ...

Clau7_D
13th December 2015, 00:08
Vamos a la Paris :D greu de prins bilet in meciul de deschidere dar cu elvetienii si albanezii sigur n-o sa se inghesuie lumea :))

Acum, fotbalistic vorbind, jucam atat de urat si de inchis incat putem sa incurcam pe oricine...parerea mea e ca trecem de grupa iar mai departe traim si vedem /hello

delaparis
13th December 2015, 00:18
Vamos a la Paris :D greu de prins bilet in meciul de deschidere dar cu elvetienii si albanezii sigur n-o sa se inghesuie lumea :))


Cu Elvetia se joaca pe Parc des Princes daca nu ma insel deci la mine acasa /hello
48000 de locuri deci nu cred ca va fi problema pt un bilet la tarif normal.

Clau7_D
13th December 2015, 00:38
Cu Elvetia se joaca pe Parc des Princes daca nu ma insel deci la mine acasa /hello
48000 de locuri deci nu cred ca va fi problema pt un bilet la tarif normal.

Sper doar sa gasim bilete :) vorbeam cu un amic si el zicea sa mergem doar la Lyon la meci, e cam speriat de Paris in urma atacurilor. Crezi ca o sa mai fie probleme iar?

phife
13th December 2015, 00:40
Noi o sa jucam la ciupeala cu toate echipele din grupa. O sa fie acelasi joc defensiv si plictisitor. Si nici macar n-o sa avem adversare decente, sa zici ca te uiti la un meci ca sa vezi cum joaca o echipa adevarata.

o sa jucam la victorie cu albania, aia chiar nu au echipa

delaparis
13th December 2015, 00:47
Sper doar sa gasim bilete :) vorbeam cu un amic si el zicea sa mergem doar la Lyon la meci, e cam speriat de Paris in urma atacurilor. Crezi ca o sa mai fie probleme iar?

Ce probleme? Terorism?
Am mai spus, pe stadion in Franta esti in situatie de securitate maxima. Practic doar acolo nu risti nimic. Risti sa mori mai mult in accident de circulatie rutiera in drum spre stadion decat in tribune. :yes:

Clau7_D
13th December 2015, 00:57
Ce probleme? Terorism?
Am mai spus, pe stadion in Franta esti in situatie de securitate maxima. Practic doar acolo nu risti nimic. Risti sa mori mai mult in accident de circulatie rutiera in drum spre stadion decat in tribune. :yes:

:o: aveti multi bucuresteni acolo? :D

delaparis
13th December 2015, 01:00
Nu. Dar suntem campioni mondiali si in domeniul asta :D

Clau7_D
13th December 2015, 01:03
Nu. Dar suntem campioni mondiali si in domeniul asta :D

Doar in domeniul asta, sa nu ne intelegem gresit :D

mihaidascalescu
13th December 2015, 01:05
Ce serviciu ne au facut sortii, la meciul de deschidere dau moslemii cu bombardeaua si o sa avem 11 eroi romani in panteonul fotbalistic. Cit despre aia 11 frantuji fuckem, collateral damage.:happy:happy:happy

delaparis
13th December 2015, 01:10
Doar in domeniul asta, sa nu ne intelegem gresit :D
Sa nu ne intelegem gresit, da. Tu despre ce vorbesti? :D

Si ontopic, ce zice Mihai? :confused:

Clau7_D
13th December 2015, 01:18
Sa nu ne intelegem gresit, da. Tu despre ce vorbesti? :D

Si ontopic, ce zice Mihai? :confused:

Hai ca m-ai pierdut acum :))
Sa prindem noi bilete si apoi vedem ce e acolo :D

delaparis
13th December 2015, 01:26
Pe Parc des Princes se poate relativ usor. Problema ca de obicei este ca bisnitarii cumpara la volum si se pun pe net la vanzare. Probabil oficial o sa fie dificil dar pe net sunt sanse sa le avem chiar la pret redus. Romania - Elvetia nu cred ca va face plin deci cu 25 euro se poate cumpara pe net. Si chiar pe sectii interesante. De vanat pe sectia albastru jos (bleu bas). Acolo esti cel mai bine plasat :yes:

Arkadiusz
13th December 2015, 01:39
Noi o sa jucam la ciupeala cu toate echipele din grupa. O sa fie acelasi joc defensiv si plictisitor. Si nici macar n-o sa avem adversare decente, sa zici ca te uiti la un meci ca sa vezi cum joaca o echipa adevarata.

O echipa similara valoric ca cea a Romaniei dar cu ceva cohones in pantaloni, incluzand si selectionerul, ar avea o sansa sa se califice din grupa asta daca ar specula faptul ca presiunea cea mare e pe Franta si Elvetia.
Practic Romania nu are nimic de pierdut in grupa asta, deci ar trebui sa joace dezinvolt si nu cu eterna mentalitate "sa nu luam bataie". Dar desigur ca nu ne putem astepta la asa ceva de la niste indivizi care s-au chinuit serios in preliminarii cu adversari si mai slabi si nici nu cred ca marele maestru lingator de icoane va mai putea inventa ceva fotbalisti in doar 6 luni.

Dar vai, tot citesc eternele romanisme gen "e usoara grupa, daca nici acum nu ne calificam...". :happy Sunteti prea naivi daca credeti asta.


pesimist..prea pesimist.
elvetia are cateva individualitati, xhaka, shaqiri (nu prea suna a elventieni) , sommer, burki (o sa joace doar unu dintre ei), lichsteiner,inler, mehmedi.. au o echipa chiar bunicica. doar ca... noi o sa jucam cu ei la egal si eu nu au un atac foarte clinic, si individualitatile lor nu pot sa intoarca un meci in favoarea lor. poate doar shaqiri intr-un moment de geniu absolut

Nu suna a elvetieni, ha? Da' de frantuji nu spui nimic? :))
Sunt cel putin 2 jucatori titulari la elvetieni pe care mi i-as dori in orice echipa daca as fi antrenor.

ThePhenom
13th December 2015, 01:49
Auzi la gheneralul analfabet, grupa grea. Prinzi cea mai slaba echipa din urna a 4-a, una dintre cele mai accesibile formatii din urna a 2-a si tu te plangi ca e grupa grea. Cu orice antrenor competent, aici ar trebui sa iesim din grupe fara prea mari batai de cap. In schimb, cu gheneralul analfabet posibil sa plecam acasa dupa trei meciuri cu 0 puncte sau unul cu Albania in ultima etapa.

phife
13th December 2015, 01:53
Nu suna a elvetieni, ha? Da' de frantuji nu spui nimic? :))
Sunt cel putin 2 jucatori titulari la elvetieni pe care mi i-as dori in orice echipa daca as fi antrenor.

care sunt aia?
nu au echipa care sa sparga o aparare de genul autobaza. am spus,shaqiri poate, dar trebuie sa aibe si cu cine si sa fie formate niste relatii de joc.
si granit xhaka daca rupe poarta de la 80 de metri. si mehmedi daca dribleaza toate cele 2 aparari ale noastre..

ThePhenom
13th December 2015, 02:01
Dar desigur ca nu ne putem astepta la asa ceva de la niste indivizi care s-au chinuit serios in preliminarii cu adversari si mai slabi si nici nu cred ca marele maestru lingator de icoane va mai putea inventa ceva fotbalisti in doar 6 luni.

Dar vai, tot citesc eternele romanisme gen "e usoara grupa, daca nici acum nu ne calificam...". :happy Sunteti prea naivi daca credeti asta.

Lingatorul de icoane nu trebuie sa inventeze fotbalisti in doar 6 luni, ar trebui sa-i selectioneze doar pe cei care sunt in forma si nu toate gloabele care joaca la nationala doar pentru ca au prins un sezon bun in Liga 1 acum 2-3 ani. Dar cum nu se va intampla asta, probabil vom fi ciuca batailor inclusiv in aceasta grupa. Astept cu nerabdare sa treaca si turneul asta final si sper dupa vreo 15 ani ca vom avea iar un antrenor la nationala, nu toate glumele de genul rejelui, gheneralului asta anafalbet sau Piturca care au ajuns selectioneri din interesul unora sau altora, al caror scop este oricare altul decat performanta nationalei. Dar tare mi-e ca asta nu se va schimba prea curand..

Da, e grupa usoara daca iei in calcul ca te poti califica si de pe locul 3. O remiza cu Franta/Elvetia (mai degraba cu Elvetia) si victorie cu Albania si n-ai cum sa nu treci mai departe, de pe a treia pozitie in cel mai rau caz. Pai daca picam cu Spania, Croatia si Turcia ce mai ziceam?

YoNuTzz
13th December 2015, 03:01
in primul rand trebuie sa remarcam, cum franta dupa mizeriile din barajele cu irlanda si apoi cu ucraina, si de asemenea, dupa mizeriile de la ultimele 2 world cup-uri in care le-au cazut cap de serie odata africa de sud si odata elvetia, acum iar aranjeaza o tragere la sorti..

aveau 2 adversari usori din 6 din urna 2-a: elvetia si austria, le-a picat elvetia
aveau 2 adverasi usori din 6 din urna a 3-a: romana si ungaria, le-a picat romania
aveau 2 adversari usori din 6 din urna a 4-a: albania si irlanda de nord, le-a picat irlanda de nord.

o grupa de *****, de preliminari chiar cu romania si albania...

ceea ce e amuzant ca elvetia are jumatate de echipa tot asa plina de albanezi, kosovari, bosniaci, turci, deci tot pe acolo :))

inler, behrami, shaqiri, mehmedi, seferovic, drmici, xhaka, dzemaili

elvetieni adevarati baietii :))

cat despre noi, aici ori facem 2 de 0-0 cu elvetia si albania si facem 2 puncte, sau un egal in ultima etapa cu albania, cand deja avem 0/6

oricum din toate cele 24 de echipe, doar albania, irlanda de nord, si ungaria sunt mai slabe ca noi cred...

Arkadiusz
13th December 2015, 04:17
Cred ca discreditati cam mult Albania, tinand cont ca s-a calificat la EURO in fata Danemarcei si a Serbiei, adica formatii pe care eu le vad superioare Irlandei de Nord si Ungariei.


care sunt aia?

Inler si Lichtsteiner.

Marius
13th December 2015, 13:51
Vorbim de nationala care se teme de meciurile cu Feroe si a carei deviza este "nu mai exista echipe mici". Daca scoatem un punct, puiu merita inca un titlu de antrenorul secolului.

Julio_Zane
13th December 2015, 13:55
Facem un turneu mare

Ascultati-ma bine.


Suntem un grupa A

Variante:
1.
Picam pe 2)Extrem de probabil,avand adversari acceptabili,vom juca cu ocupanta locului 2 din grupa C,adica: . Germania-Polonia-Ucraina-Irlanda de Nord.

Adversar cu care picam in opinia mea: Polonia. Totusi,nu mi-as dori Polonia adversari,e cam 45-50 la 50 cu ei,fara Lewandowsi sau alde Millik sau
Blaszykowski am sta clar mai bine.Eu vreau sferturi bai! Dar nu stiu daca se va putea.Aici e clar de bulan.

Totusi,daca Irlanda de Nord face aici iar surprize,trecem de irlandezi.

Varianta 2: Terminam pe 3. Picam cu locul 1 in grupa C. Germania.

Romania-Germania ar fi gen 25-75.,Greu spre imposibil.



Varianta 3. Terminam en-fanfare,locul 1. Picam cu locul 3 grupele C D E. Picam cu Suedia. Ne batem cu echipa lui Ibra.Nu iese.


Avem deci: Romania-Polonia Romania-Germania sau Romania-Suedia

Cea mai probabila varianta este chiar prima.De ce asa?

Pai....ia sa ne gandim,

Elvetia are jumate de echipa plina de albanezi,kosovo-albanezi,bosniaci si zurci.Miroase a egal cu Albania.

Noi pierdem greu cu Franta,gen 1-2 sau facem,minune mare 0-0.Eu zic varianta egalului urat.Bagam curun poarta si Dumnezeu cu mila.Dar cum Il de Sus ne iubeste,iesim din belele.

Cu Elvetia facem egal sau pierdem ,Franta bate Albania.Cu Albania batem,Franta bate Elvetia.Facem 3 sau 4 puncte.Eu zic 4.Terminam pe 2 sau 3.

Okay.

Sa zicem ca avem bulan si trecem de Polonia sau Irlanda de Nord(Doamne Ajuta sa picam cu astia)

Atunci jucam cu echipa castigatoare din grupa D vs locul trei B E F.Spania ar fi castigatoarea grupei D.

Sferturi cu Spania.

Si eu zic ca vom fi revelatia acestui campionat,egal ce varianta luam.Si asta deoarece se duce generatia asta...

E timp de mai bine,in opinia mea.Ce sa faci,sunt un optimist convins

.Ar mai fi 3 candidate la acest titlu de revelatia turneuluiin opinia mea: Una ar fi Irlanda de Nord.Stim cu totii de ce.Astia au ceva ce se numeste joc urat,italian.O aprare beton.A,stai,semana cu noi.

Celelalte doua: Austria lui David Alaba ,Belgia cu Hazard,cu Fellaini,De Bruyna etc. Ultima idee ar fi: Suedia.Ibra si ultimul lui turbneu european.

Sper din tot sufletul sa ajunga departe,dar daca da de noi,sper sa ii batem.Daca avem cum.


Si ajungem in ultimele 4,suntem declarati favoriti secreti ai competitiei,ca deh,am trecut de dubla campioana europeana si detinatoare,si pierdem la mare lupta.Mai departe ma indoiesc ca se poate,nici valoric,nici cu sanse sau bulan.


Iordanescu,cheama-i cat mai repede la nationala pe Hagi,Dragomir,fa omule reconstructia si baga motivatie ca inca mai poti.

Eee,pai, si daca ajungem in ultimele 4,jur pe ce am mai sfant ca imi fac o poza cum pup icoane.Automat asta va fi al mai tare pronostic si eu al mai tare cu cele mai tari idei.Al mai coios,ce mai.

Arkadiusz
13th December 2015, 14:11
@Julio_Zane: te rog mult sa ai mila de noi si sa nu mai postezi bancuri asa amuzante ca murim de ras aici. Dar si mai grav e ca rade Duba de tine.


Vorbim de nationala care se teme de meciurile cu Feroe si a carei deviza este "nu mai exista echipe mici".

+1!
E prea penibila deviza aia. But hey, macar suna filosofic pt imbecili. :happy

Julio_Zane
13th December 2015, 14:23
in primul rand trebuie sa remarcam, cum franta dupa mizeriile din barajele cu irlanda si apoi cu ucraina, si de asemenea, dupa mizeriile de la ultimele 2 world cup-uri in care le-au cazut cap de serie odata africa de sud si odata elvetia, acum iar aranjeaza o tragere la sorti..

aveau 2 adversari usori din 6 din urna 2-a: elvetia si austria, le-a picat elvetia
aveau 2 adverasi usori din 6 din urna a 3-a: romana si ungaria, le-a picat romania
aveau 2 adversari usori din 6 din urna a 4-a: albania si irlanda de nord, le-a picat irlanda de nord.

o grupa de *****, de preliminari chiar cu romania si albania...

ceea ce e amuzant ca elvetia are jumatate de echipa tot asa plina de albanezi, kosovari, bosniaci, turci, deci tot pe acolo :))

inler, behrami, shaqiri, mehmedi, seferovic, drmici, xhaka, dzemaili

elvetieni adevarati baietii :))

cat despre noi, aici ori facem 2 de 0-0 cu elvetia si albania si facem 2 puncte, sau un egal in ultima etapa cu albania, cand deja avem 0/6

oricum din toate cele 24 de echipe, doar albania, irlanda de nord, si ungaria sunt mai slabe ca noi cred...

Nu stiu,dar esti prea pesimist.Eu nu vad Romania atat de slaba

Sub noi: Irlanda de Nord,Albania,Slovacia,Tara Galilor(in afara de Bale cine mai e )Islanda)okey,au un atacant,what else?=) Ucraina.

Egali noua ne sunt: Rusia (la fotbal,i-am batut unde i-am prins,a nu se uita)

Irlanda si in mare parte Turcia.Nu au jucatori care sa ne bata,oricat de valorosi sunt.I-am batut in preliminarii.

Am fi,obiectiv,cam pe locurile 13-16,valoric.

Tari clar peste noi: Franta Anglia (si totusi,nu am mai pierdut din 1970 un meci cu ei,surprise surprise) Germania Spania Italia Belgia Portugalia.

Tari un pic peste noi: 8.Croatia(pierdem mai mereu ei)9.Cehia 10. Austria(Alaba,Harnik,Stranzl) 11 Elvetia 12 Suedia

Restul egal sau sub noi.


.Daca iesim bine din primul meci,sigur terminam pe 2-3.Albania ar fi cam de 3-4.Totul depinde de albanezii din echipa Elvetiei.

Julio_Zane
13th December 2015, 14:26
@Julio_Zane: te rog mult sa ai mila de noi si sa nu mai postezi bancuri asa amuzante ca murim de ras aici. Dar si mai grav e ca rade Duba de tine.
+1!
E prea penibila deviza aia. But hey, macar suna filosofic pt imbecili. :happy

Mersi maestre.Nu ma intereseaza ce crede pulimea.

PS: Nu am mila de nimeni.Si sper sa muriti de ras.

tfsRapid
13th December 2015, 16:31
99% dintre fanii FCSPitesti cred ca echipa lor va castiga EURO 2016

on: locul 3 cu 3 puncte si ne calificam! :))

Johnny D
13th December 2015, 16:58
O sa fie un meci in care ma tem ca n-o sa-mi placa Giroud deloc!:))

Tim
13th December 2015, 17:02
Ce probleme? Terorism?
Am mai spus, pe stadion in Franta esti in situatie de securitate maxima. Practic doar acolo nu risti nimic. Risti sa mori mai mult in accident de circulatie rutiera in drum spre stadion decat in tribune. :yes:Si mai ales la meciul de deschidere unde sunt atatea oficialitati. Nu cred ca exista in Europa un loc mai sigur decat atunci pe stadion. Dar............ avantaj eu, cred ca nevasta-mea nu vrea sa vina. Cica nu vrea sa riste.
Sa vezi fecioreasca de ultras.:))

Bobi Cearton
13th December 2015, 19:39
Frantzujii au spus ca Romania e cea mai slaba echipa din grupa.

phife
13th December 2015, 19:52
Francezii vor fi umiliti la ei acasa la europeanul lor. Le schimbam imnul la intonare : la doua cuvinte- Romania

TheIceMan
13th December 2015, 20:32
Francezii vor fi umiliti la ei acasa la europeanul lor. Le schimbam imnul la intonare : la doua cuvinte- Romania

yeah, right! :)) :))

phife
13th December 2015, 20:57
pai sa fim tigani pana la capat zic.

TheIceMan
13th December 2015, 21:27
Sorry, n-am bagat de seama, am avut impresia ca vorbesti despre echipele de fotbal nu spectatori. Asa, da, ai dreptate :D

Johnny D
14th December 2015, 08:09
Frantzujii au spus ca Romania e cea mai slaba echipa din grupa.

Aici vorbim de toata presa sau de 2 betivi intr-un bar din Angers!?:))

Ce-i drept, ei cam au argumente, suntem asa penali ca nu i-am batut in toata istoria noastra macar o data intr-un meci oficial! :facepalm:

Julio_Zane
15th December 2015, 20:52
yeah, right! :)) :))

Nu joaca Benzema.

Ce zice reivan nu e chiar imposibil.Who knows...

delaparis
5th February 2016, 19:29
Cati bani incaseaza Romania pentru participarea la EURO 2016

- See more at: http://www.onlinesport.ro/fotbal/euro2016/cati-bani-incaseaza-romania-pentru-participarea-la-euro-2016-nid-117725/#sthash.KdJtetlW.dpuf

Ce parere aveti? Vom lua mai mult de 8 milioane?

Tim
6th February 2016, 14:27
Am biletele !!!!!!!!!!!/hello/hello










Simo, le pun in piciorul mesei !:jerk:

Clau7_D
6th February 2016, 14:36
Am biletele !!!!!!!!!!!/hello/hello


Nu esti singurul :D

Tim
6th February 2016, 15:06
Super mestere, ne vedem la o bere! Cica delaparis plateste tot la Paris .:)

Clau7_D
6th February 2016, 15:11
Ar fi un gest frumos din partea lui :) eu am doar la meciul cu Elvetia. Tu mergi la ambele din Paris?

Tim
6th February 2016, 15:16
La tot ! Si sa speram ca jucam chiar si finala.:))

Clau7_D
6th February 2016, 15:34
Te-ai intins si tu ca un banatean :)) ma bucur ca am prins meciul asta, imi e de ajuns :) ce sa zic, hai sa ne calificam in finala si gasesc eu cumva un bilet :))

JJ
22nd April 2016, 23:43
Mie mi se pare ca avem sanse bune sa ne calificam din grupe de mana cu Franta, si cred ca ne va ajuta Elvetia. Antrenorul Elvetiei e criticat din toate partile, cum era Piturca la noi. Inler, capitanul traditional al echipei nu va fi luat la Euro, ca n-a jucat deloc tot sezonul. Shaqiri e inca accidentat. Vestiarul e impartit intre albanezi si restul. Un pas gresit in duelul fraticid cu Albania si e haos acolo.

delaparis
22nd April 2016, 23:55
Mie mi se pare ca nu ai mai postat pe forum de mai bine de un an :) Bine ai revenit :yes:

Da, avem sanse sa trecem de grupa desi e dificil contra Elvetiei. Cred ca sansa o sa fie contra Frantei. Vom face egal acolo

delaparis
12th May 2016, 15:11
Iordanescu a anuntat lotul largit al echipei Romaniei pentru EURO 2016. In final va renunta la cinci dintre convocati
- See more at: http://www.onlinesport.ro/fotbal/echipa-nationala/lotul-largit-al-echipei-romaniei-pentru-euro-2016-nid-119140/#sthash.JqOiCmD3.dpuf

Capitanu.Burcea
12th May 2016, 16:21
Nici n-am apucat sa dam ochii cu Franta si lotul e deja largit :D

TheIceMan
12th May 2016, 19:00
:)) :))

pariziene, faci un subforum, ceva? :D

delaparis
3rd June 2016, 23:50
Andone are fractura ... la deget

Freek
4th June 2016, 00:06
Picior mana? sa-l taie!

Mere si cu gips.

delaparis
7th June 2016, 00:02
Filip e accidentat

http://www.onlinesport.ro/fotbal/euro2016/un-tricolor-s-a-accidentat-in-franta-nid-119594/

Julio_Zane
7th June 2016, 00:14
Go Tosca Go :D :D :D



ps: insanatosire rapida Filip!

petea
11th June 2016, 15:29
Sa mori in chinuri iordanescule...antrenor de kkt si ai iei cu tine pe tatarush, kiri, popa si kekesheru

phife
11th June 2016, 16:13
asa e ma brasso, de ce am avut noi ca portar un titular de la fiorentina cand puteam sa avem rezerva de la espaynol?