PDA

View Full Version : Etapa 22: CSU Craiova - Voluntari 1-2



Leo
5th December 2015, 14:06
Duminica, 13 decembrie, ora 14.00

Leo
9th December 2015, 18:30
Egal.

Capitanu.Burcea
11th December 2015, 13:59
Surpriza mare, mare surpriza, ics doi cu goluri, meci de over 3,5.

Leo
13th December 2015, 16:20
Jucatorii lui Multescu au reusit sa castige acest meci prin golurile marcate de Balan si Pancu. Pt olteni a marcat Bancu.

Leo
13th December 2015, 16:25
Nemultumiti de arbitraj oltenii se gandesc sa nu faca deplasarea la Iasi pt urmatorul meci cu CSMS.

Bobi Cearton
13th December 2015, 18:58
Ia uite cum face Voluntariul puncte! Arbitrul lor ši arbitrul nostru

http://jurnalulph.ro/sport/24670-ia-uite-cum-face-voluntariul-puncte-arbitrul-lor-si-arbitrul-nostru.html#sthash.n29nQCjm.dpbs

C a t a l i n
13th December 2015, 22:11
Nu o sa ma iau de faptul ca nu stie exact unde se foloseste virgula, dar nu pot sa nu remarc cat de frustrat e individul. Nu inteleg de ce aminteste de meciul cu Dinamo (de fapt inteleg), dar daca tot o face, oare de ce nu aminteste si de (ne)eliminarea lui Moussa? Si nu poti invoca lipsa de traditie a celor de la Voluntari ca argument al ramanerii Petrolului in prima liga. Iar in comparatie cu Craiova asta, Voluntari are o traditie mai lunga si mai bogata.

Lordliv
14th December 2015, 10:59
ca de obicei in fotbalul super corupt din romania.
cee ce a mai ramas din dinamo comunist castiga prin 2 goluri ale arbitrilor.
craiova este invinsa prin doua goluri ale arbitrilor.

si cand te gandesti ca ceea ce a mai ramas din dinamo comunist are forbiden in europa.:happy
iar negoita br. sunt pe buza prapastiei.:))


zlatinsky " arbitrul mi-a dat galben pentru ca mi-a spus ca din cauza mea a luat 6 etape de suspendare"

neprezentarea la iasi ar arata ca acest club are sange in instalatie.:yes:

sa joace cele mai corupte echipe in play-off.
alea 6-ceea ce a mai ramas din steaua comunista,ceea ce a mai ramas din dinamo comunist,viitorul ovidian al lui hagi,astra din giurgiu, cu cartoane in loc de suporteri,pandurii lui iordanescu-fiul si tg muresul insolvent al primarului.:rolleyes:

phife
14th December 2015, 11:27
Primul gol al meciului a fost marcat din pozitie corecta

Capitanu.Burcea
14th December 2015, 13:57
Se stie ca pe final de sezon la Craiova se dospesc checurile si cozonacii. Rezultat normal, nu cred ca a surprins pe cineva. Oricum, nu stiu de ce atata agitatie, etapa trecuta au facut totul ca sa nu ajunga la poarta pe linie duhovniceasca, acum a fost ceva lumesc, pe linie de partid :D

Lordliv
14th December 2015, 14:20
Se stie ca pe final de sezon la Craiova se dospesc checurile si cozonacii. Rezultat normal, nu cred ca a surprins pe cineva. Oricum, nu stiu de ce atata agitatie, etapa trecuta au facut totul ca sa nu ajunga la poarta pe linie duhovniceasca, acum a fost ceva lumesc, pe linie de partid :D

mai bine pe linie de partid decat pe linie mai.:D

partidistii sunt tovarasi.
mai-stii sunt subordonati.

Lordliv
14th December 2015, 14:20
Primul gol al meciului a fost marcat din pozitie corecta

pe cuvantul tau?:o:

Marius
14th December 2015, 14:30
felics asa a zis.

Lordliv
14th December 2015, 14:46
felics asa a zis.

felics nu apara interesele lui csu.este ahtiat doar dupa banii lui andrici.
oricum,asteapta sa i se dea un sut in posterior.

C a t a l i n
14th December 2015, 15:54
ca de obicei in fotbalul super corupt din romania.
cee ce a mai ramas din dinamo comunist castiga prin 2 goluri ale arbitrilor.
craiova este invinsa prin doua goluri ale arbitrilor.

si cand te gandesti ca ceea ce a mai ramas din dinamo comunist are forbiden in europa.:happy
iar negoita br. sunt pe buza prapastiei.:))


zlatinsky " arbitrul mi-a dat galben pentru ca mi-a spus ca din cauza mea a luat 6 etape de suspendare"

neprezentarea la iasi ar arata ca acest club are sange in instalatie.:yes:

sa joace cele mai corupte echipe in play-off.
alea 6-ceea ce a mai ramas din steaua comunista,ceea ce a mai ramas din dinamo comunist,viitorul ovidian al lui hagi,astra din giurgiu, cu cartoane in loc de suporteri,pandurii lui iordanescu-fiul si tg muresul insolvent al primarului.:rolleyes:


Da, ba, esti la fel de penibil precum comentatorii spurcati care au inchis ochii la penalty-ul neacordat la Palic si la cotul in figura aplicat lui Fai, dar au tinut-o intruna cu golul lui Essombe. Asa a castigat, ba, Dinamo ajutata de arbitri? Cand raportul greselilor mari e 2-1 in favoarea pandurilor? Ma intreb cat o pot de mult o pot lua unii pe aratura, neglijand faptul ca se fac de c***t.

Si Astra aia, mutata la Giurgiu si cu suporteri de carton, are o traditie mai lunga decat mizeria aia de echipa pe care o sustii tu. Asta nu inseamna neaparat ca are si identitate. Te sfatuiesc sa-ti scoti capul din cur si sa incerci sa si gandesti cu el. Poate vei realiza anumite lucruri, printre care si faptul ca echipa asta nu e adevarata Universitatea Craiova.

Lordliv
14th December 2015, 16:22
juniorule,stiu foarte bine cine este universitatea craiova. momentan,o mixtura din ambele echipe.dar va ramane din nou una.
asa ca lasa elucubratiile de dinamovist frustrat ramas fara dinamo-ul comunist.
doar cu reziduri.:))
dar tot obisnuit sa fure.cu raul,ramul,strambu...:rolleyes:

cat desprea cur si alte trufandale verbale pe care le vomiti din placere,pastreaza-le pentru pranzul de maine.nu la cina.iti creaza probleme digestive,juniorule.:))
si ia si un praz pe deasupra.:yes:

phife
14th December 2015, 16:53
pe cuvantul tau?:o:

Da. Am vazut din grafica,live mi s-a parut offside

C a t a l i n
14th December 2015, 21:19
juniorule,stiu foarte bine cine este universitatea craiova. momentan,o mixtura din ambele echipe.dar va ramane din nou una.
asa ca lasa elucubratiile de dinamovist frustrat ramas fara dinamo-ul comunist.
doar cu reziduri.:))
dar tot obisnuit sa fure.cu raul,ramul,strambu...:rolleyes:

cat desprea cur si alte trufandale verbale pe care le vomiti din placere,pastreaza-le pentru pranzul de maine.nu la cina.iti creaza probleme digestive,juniorule.:))
si ia si un praz pe deasupra.:yes:

Se vede ca stii care-i Universitatea Craiova. Chiar se vede. Nu e ca si cum te-ai face de ras...

Prazul n-am cum sa il iau eu, pentru ca ai ramas tu cu el in mana, de unde si asocierea dintre unu din Craiova, ca tine, si praz.

Leul Oltean
14th December 2015, 21:32
mizeria aia de echipa pe care o sustii tu V-a dat mizeria de v-au sarit mucii. :D

C a t a l i n
14th December 2015, 22:32
N-are nicio legatura ce spui tu. Vorbeam despre alte lucruri, nu despre rezultate. Nu faci decat sa te alaturi prietenului tau. Adica in aceeasi categorie.

Leul Oltean
14th December 2015, 22:39
V-a dat mizeria cu terenul in cap.

ThePhenom
14th December 2015, 22:42
V-a dat mizeria cu terenul in cap.

Si totusi e la -13 :D.

Leul Oltean
14th December 2015, 22:47
Pai pe unii ii ajuta arbitrii sa dea gol, la altii le scoate mingea din poarta.
Dar in meciul direct s-a vazut cum stau lucrurile. Pastrama v-am facut, pe voi si pe arbitri. :D

C a t a l i n
15th December 2015, 00:30
Opreste-te, iti faci de ras concitadinii.

Lordliv
15th December 2015, 01:12
anul 2013 a fost un an prost pentru ols.productia de struguri a fost acra,iar vinul s-a transformat in otet.:D

Leul Oltean
15th December 2015, 13:17
V-a dat mizeria de plangeti si acum.

Capitanu.Burcea
15th December 2015, 17:17
Plangem cand ne amintim, ca de vazut nu va vedem nicaieri :D

Din pacate csu a ajuns unealta becaliota de protocol si omenie. Dupa ce slugile sindicatului au omenit botosaniul, acum a venit randul csu sa cinsteasca voluntariul cu paine si sare. Evident, dupa ce au pierdut lamentabil si meciul direct, unde n-au ajuns la poarta. Iar cand au ajuns s-au ferit de ea, cum a facut ivan, marele golgheter cu turban.

Leul Oltean
15th December 2015, 22:45
Din pacate csu a ajuns unealta becaliota de protocol si omenie. Fleoshk.

Duba
16th December 2015, 09:50
Nici un fleoshk.:D Complexatul are dreptate, de mai bine de 10 ani n-ati mai reusit nici macar un egal in fata supercampioanei Steaua!!!! :D Nici cu echipa adevarata, cea a lui Mititelu, nici cu aceasta clona cu care vad ca te identifici.

Leul Oltean
16th December 2015, 11:03
Nici un fleoshk.:D Complexatul are dreptate, de mai bine de 10 ani n-ati mai reusit nici macar un egal in fata supercampioanei Steaua!!!! :D Nici cu echipa adevarata, cea a lui Mititelu, nici cu aceasta clona cu care vad ca te identifici.Asa e, ticalos mic. 0-0 in martie 2015 a fost cu fcsb. :yes:

Duba
16th December 2015, 11:19
Asa e, ticalos mic. 0-0 in martie 2015 a fost cu fcsb. :yes:


Uite ca uitasem de acel meci. Acum ca mi-ai adus aminte, parca la acel meci am avut un penalty clar la Tucudean, pe final de meci, dar flierasului i-a fost mila, probabil s-a gandit ca n-ati mai obtinut un punct de atata timp:D, si a trecut cu vederea infractiunea. :D

Leul Oltean
16th December 2015, 11:30
0-0 in nov 2008, am fost pe stadion, de aceea imi aduc aminte de el.
Si 1-2 in Ghencea, cu avram si onicas. am fost si la asta ... ;)

La meciul din martie 2015 trebuia sa ramneti in 10 din min 12 (Varela). In schimb am jucat noi in 10 o repriza. Avram, again.
La ultimul meci in 2015 trebuia sa ramaneti in 10 in prima repriza (lovire intentionata Balgradean). Avram again.

Esti total depasit, tataie. Si te mai miri de ce te fac toti posta. :D

Duba
16th December 2015, 11:38
Ma tu ai visat urat azi-noapte! Totusi, poate ne spui care-i ultima victoria in fata Stelei? Hai ca sunt sigur ca stii raspunsul! :D