PDA

View Full Version : Jessica Jones



Xaviesta
1st December 2015, 16:16
http://www.imdb.com/title/tt2357547/

Am ajuns la episodul 6. destul de misto :ok:

Eddy DoubleD
1st December 2015, 17:15
Vazut primele 4 episoade din Jessica Jones. Incepe lent, dar prince contur. David Tennant joaca rolul villain-ului:ok: Fac treaba buna astia de la Netlix. Bonus: Krysten e o dulceata :floricica:

Aici. Also, ma enerveaza cand se fute cu bestia aia de negru...De ce as vrea sa vad asa ceva???

irinaidu
8th December 2015, 01:52
Aici. Also, ma enerveaza cand se fute cu bestia aia de negru...De ce as vrea sa vad asa ceva???

Sa zicem ca nu tu erai the target audience pt asta :drak: Avand in vedere cativa barbati naspa apar in filme/seriale facand amor, zic ca merit si eu sa vad ocazional si unu bun :ok:

Am vazut si eu seria si mi-a placut. Are unele momente stupide, dar per total este interesant.

Freek
8th December 2015, 08:26
@Eddy legat de dulceata

Bleax. Atat de inodora insipida incolora mi se pare incat ma rugam la zeul spagheta sa dea ortul popii in BB. :nope:

Eddy DoubleD
8th December 2015, 15:41
@Eddy legat de dulceata

Bleax. Atat de inodora insipida incolora mi se pare incat ma rugam la zeul spagheta sa dea ortul popii in BB. :nope:

Unde am zis eu ca imi place cum joaca? :))

Freek
8th December 2015, 16:40
Da eu unde am zis? :))

Mutra ei, no me gusta. E stearsa. :nope: Parerea mea.

Xaviesta
8th December 2015, 20:43
:))

l-am termiant. mai bun decat ma asteptam, un 8.5/10 asa. ultimul episod :D Astept sezonul 2 din Daredevil, ala e the real shit:ok:

Eddy DoubleD
8th December 2015, 21:02
Da eu unde am zis? :))

Mutra ei, no me gusta. E stearsa. :nope: Parerea mea.

Scrisesem in topicul gresit :))


Dupa ce a cracanat-o negrul, nah, imi place si mie mai putin. But she's fine :) Mie mi-a placut in BB. Mi-a placut si cum a murit. A fost una din cele mai bune scene.

JJ
3rd September 2018, 22:36
Nu m-a prins serialul asta. Femeia era antipatica in BB si e antipatica si aici.