PDA

View Full Version : Etapa 21: FC Steaua - "U" Craiova 2-0



delaoltenia
1st December 2015, 13:38
Duminica, 6 decembrie, ora 20:30

Leo
2nd December 2015, 13:38
Castiga oaspetii.

Lordliv
2nd December 2015, 22:37
cu tudor sau avram la centru,nicio sansa.
echipa din pitesti trebuie ajutata ca sa se redreseze.
doar este bun de patrimoniu national.:happy
joaca acasa in toate orasele.:))

Clau7_D
2nd December 2015, 22:49
Mai bine aveti grija sa nu joace Dumitras iar la voi in aparare ;)

Lordliv
2nd December 2015, 22:52
Mai bine aveti grija sa nu joace Dumitras iar la voi in aparare ;)

n.p.joaca frate-sau.:D
achim.

Capitanu.Burcea
3rd December 2015, 12:14
Suspecta prestatia oltenilor in meciul cu regele albanez, daca luam in considerare ca in meciul cu Astra si-au dat sufletul pe teren si parea ca trag la sampion lig. Dar e o fapta crestineasca sa ajuti regele, sa iti alegi calutul favorit pe acest sfarsit de campionat. Daca spui rege, spui si voievod peste doua etape :D asa ca e de asteptat ca reghele blatului sa debuteze cu o victorie concludenta impotriva Craiovei.

Desi leul nu e de acord din motive de PR, sa amintim ca unicul meci in care Craiova a tras la galere pe finalul campionatului trecut a fost cel cu Rapidul, castig de cauza avand tot clanul albanez, care si-a vazut una dintre odrasle iesite din rahat. Meh, toti sunt ********i, militieni, spurcati, blatisti, hoti, puscariasi, numai Craiova e bastionul corectitudinii si adevarului. Nu prea tine, asta e...

Lordliv
3rd December 2015, 12:29
:happy
a inceput intrecerea capitalista intre ceea ce a mai ramas din steaua si dinamo comuniste.:happy
la blatistul rednic,puscariasul a raspuns cu blatistul reghe./hello
a invatat sah in ...puscarie.;)

finut comentariul activului.:D

Leul Oltean
3rd December 2015, 12:43
Desi leul nu e de acord din motive de PR, sa amintim ca unicul meci in care Craiova a tras la galere pe finalul campionatului trecut a fost cel cu Rapidul ...O vorba veche olteneasca spune : nobody's perfect; in traducere ... ''perle poate produce si Capitanu, Cristinel le-a produs deja, anul trecut'' :D ...
Cu Rapidul, Craiova a jucat mult mai prost decat cu Iasi & Brasov, meciuri pierdute acasa. Nu a tras la poarta pana in min 70, abia trecuse de 3 ori centrul terenului. Dar s-a nimerit sa dea Mateiu primul sut pe poarta din cele cca 250 incercate pana atunci, de cand juca la Craiova si ... s-a ales praful.

Lordliv
3rd December 2015, 13:58
puscariasul isi refoloseste binecunoscuta stratejie inaintea unui meci cu o echipa de care ii este frica:
ii vreau pe ivan,mateiu si bancu-dar sunt prea scumpi.:))
pe vatajelu si balgradean i-ai uitat?:o:

Hingherul
3rd December 2015, 14:51
toata lumea stie ca sunt viitorean de mic dar pe olteni nu au cum sa nu ii bata fecesebeii! :D

Lordliv
3rd December 2015, 15:10
cu trucurile puscariasului? cu tudor/avram la centru? cu alti paduchi la margine?
cu discutii tete a tete cu iliev?cu farmecele centuristei?cu ierburile senseiului?
cu o decizie la masa verde? ( cum cersesc si la meciul cu tg mures):confused:
ca_cu fotbalistii pe care ii are, nu vad cum.:D

apropo de discutii tete a tete.gheneralul iordanescu i-a sugerat subliminal lui ivan ca altul ar fi viitorul lui fotbalistic daca ar pleca afara, de la...steaua.:))
:happy

Lordliv
4th December 2015, 11:21
terminand junioratul,andrei ivan a semnat pentru 5 ani cu csu craiova ( universitatea craiova)-deci liber la goluri in poarta pitestenilor!:D

Ferko
4th December 2015, 12:30
Blat. Reghe-Blat. Atat.

Lordliv
4th December 2015, 12:55
sunt convins.nu stiu insa cati jucatori de la craiova sunt sub contract cu centurista.
stiu ca dananaie era si am vazut ce a patit stiinta.
parca si izvoranu este.

mai adaug si prietenia kay-varela la cele spuse la o postare de mai sus.adica cum ar putea sa ne bata.:D

Marius
4th December 2015, 13:00
ivan ala pare mai prost decat ambii frati petreus. costea adica :d

Lordliv
4th December 2015, 13:06
corect.dar trebuie sa cunosti fenomenul ca sa faci asemenea afirmatii.:D

Capitanu.Burcea
4th December 2015, 13:16
Craiova are datoria morala de a se opune, de a fi o nuca tare. Nu fecesebeului, tuturor echipelor din Bucuresti. Fotbalului romanesc chiar :D Craiova trebuie sa revina enclava unde mergi la meci cu duba, nu vii la plimbare. Spre deosebire de spurcati, mie imi plac meciurile tari, in care se simte praful de pusca. Asta vreau sa vad diseara. Si pe HD se vede, nu incercati sa mimati din nou fotbalul, cum ati facut la Ovidiu :D

Craiova a demonstrat ca se poate impotriva echipei care s-a pisat pe spurcati :D, de ce sa nu repete si cu spurcatii insisi? Din pacate, prestatia cu albanezii mici, cu viitura, a fost una lamentabila. O trecem la 'se mai intampla', dar repetata si astazi, e clar ca echipa intra pe lista cu afiliati albanezi. Prea multe se strang si echipa trebuie sa raspunda si cu altceva decat 'am dat totul', 'ne-a furat pulea spatarul'. Hai, nu fiti cimisoreni oprimati de securitate, ca nu merge asa la nesfarsit :))

Clovni sau lei, Craiova e la mutare :yes:

Marius
4th December 2015, 13:25
Spre deosebire de spurcati, mie imi plac meciurile tari, in care se simte praful de pusca. Asta vreau sa vad diseara.

Spurcatilor le-a placut blatul de aseara cu iasi, deci te cam inseli :o:

Lordliv
4th December 2015, 13:34
andrici are 85% din actiunile csuc sa.rotaru-10%
asta apropo de actionarul majoritar rotaru.;)

da.daca vrea ca multi suporteri s-o recunoasca ca universitatea craiova ( trecand peste adevarurile juridice.incurcate de staicu nu de mititel),echipa trebuie sa joace cu ambitia specifica zonei.cum a jucat cu dinamo.


"Craiova trebuie sa revina enclava unde mergi la meci cu duba, nu vii la plimbare"
:happy:happy
de acord.

Lordliv
4th December 2015, 13:41
Spurcatilor le-a placut blatul de aseara cu iasi, deci te cam inseli :o:

vorbind serios.este prematur sa faci din ivan o vedeta.dar cine te opreste sa ceri cat consideri pe jucator?
piata? poate aia de legume.:D
stii cine este procuratorul lui ivan?
paraschiv,fost la steaua.


da.prunea si rednic au ajuns la o intelegere.doar au jurat pe acelasi drapel.:happy

cip
4th December 2015, 19:39
n.p.joaca frate-sau.:D
achim.
hai,ati pus-o! :o:
daca nici asta nu-i nume predestinat,apai nu stiu care mai e...va vinde asta cat ati zice praz si se muta la Bucale imediat dupa,ai sa vezi...:D

daca mai aveti si vreun Nila la echipa,eu zic sa-i confiscati mobilul si sa-l lasati pur si simplu in ceatza...:sneaky:

Lordliv
4th December 2015, 19:53
cum ciripesti tu,cip:yes:

Marius
4th December 2015, 22:27
vorbind serios.este prematur sa faci din ivan o vedeta.dar cine te opreste sa ceri cat consideri pe jucator?
piata? poate aia de legume.:D
stii cine este procuratorul lui ivan?
paraschiv,fost la steaua.

Unde am zis eu ca e gresit sa ceara cat vor pe el? Daca baiatul si impresarul lui ar avea putina minte, la prima strigare din afara ar trebui s-o uscheasca, eventual cu un contract pe 5 ani. In cel mai rau caz ajunge ca tiganelul ala de-a plecat de la rapid la Koln, esuat in fotbal, da' cu niste sute de mii bune in cont.

Lordliv
5th December 2015, 00:03
mariuse,chiar ti-am dat dreptate.


da, se incearca sa se ia bani multi pe andrei ivan

http://maximasport.ro/felix-grigore-si-andrei-ivan-superlative-ale-fotbalului-romanesc/

andrei ivan-revelatia anului 2015 in fotbalul romanesc.;)

Marius
5th December 2015, 08:51
Una e sa incerce, alta e sa si reuseasca. Mie mi se pare ca n-a aratat inca nimic in fotbal pana acum, iar daca Hagi nu prea reuseste sa-l dea pe Tanase pe un milion, si se chinuie de un an, imi e foarte greu sa cred ca il da felix pe Ivan.

Leul Oltean
5th December 2015, 09:20
ivan ala pare mai prost decat ambii frati petreus. costea adica :d

Daca baiatul si impresarul lui ar avea putina minte ...

Mie mi se pare ca n-a aratat inca nimic in fotbal pana acum ...Ce se oftica asta ... :happy

Leul Oltean
5th December 2015, 09:36
Suspecta prestatia oltenilor in meciul cu regele albanez ...Suspect ar fi fost daca bateau ... :))

E o diferenta clara de valoare intre printisori si olteni. S-a vazut in teren, in ambele meciuri.
Bine, nu e chiar cat 4-0 ala de pe tabela, insa la rezultatul final au contribuit raul, ramul, terenul si vantul ... ba chiar si Kovacs oleaca*, el taind orice speranta de revenire a oltenilor prin cateva decizii in prima parte a mitanului secund.

(*) Spun oleaca pentru ca nu a fost nevoie de mai mult. Ca daca era ...

Marius
5th December 2015, 10:38
Ce se oftica asta ... :happy

Esti atat de perspicace :drak:

Lordliv
5th December 2015, 20:10
2 conditii indeplinite ca sa fim furati.

avram la centru,orbulet la margine.

Lordliv
5th December 2015, 20:12
Ce se oftica asta ... :happy
este felul lui de a exista.:happy

Marius
5th December 2015, 20:16
2 conditii indeplinite ca sa fim furati.

avram la centru,orbulet la margine.

Unde mai ca patronul cinstit e la parnaie si o sa mai bata si vantul. E clar deja.

Lordliv
5th December 2015, 20:27
daca invatai sa citesti ,vedeai ca rotaru nu are decat 10% din actiuni.insignifiant.;)
oricum ,afacerile alea le-a facut cu pedelistii tai murdari.:ok:
dar oftica este prea mare.:D

Marius
5th December 2015, 20:55
Afacerile celelalte le-a facut cu pesedistii tai curati? :)))

Lordliv
5th December 2015, 21:01
toate interventiile tale sunt insinuante.put a frustrare acumulata de-a lungul anilor,pedistule.:yes:

cum spuneam, ce mi-e marker, ce mi-e marius.:rolleyes:

Lordliv
5th December 2015, 23:43
ce bine era daca acka si bawab jucau cu fcsb...


https://www.youtube.com/watch?v=0S8xBlFcAxs

Johnny D
6th December 2015, 03:04
Cica Steaua - U Craiova, da, poate la sah!:))

Aici e FCSB - CSU Craiova, echipe ce-mpreuna au mai putin de un deceniu de viata.
Clona mai veche bate, e amanta cea veche a lu Reghe, o cunoaste cel mai bine.

Arkadiusz
6th December 2015, 03:29
Oare numai mie imi vine sa borasc cand citesc/aud cum majoritatea il alinta cu "Reghe" pe cocalaru' asta infect? :groggy:
Nu ca ar fi o strategie noua pt sugatorii de **** pt bani din presa "sportiva" romaneasca. A se vedea si: meme, piti, laca, gigi, etc.

Ferko
6th December 2015, 11:24
Sa vedem cine de la cine invata : ragele de la reghe-blat sau invers.

Lordliv
6th December 2015, 12:25
acum cativa ani avram declara ca este dinamovist.:rolleyes:


Marius Avram (Dinamo)
Alexandru Deaconu (Steaua)
Sebastian Coltescu (Universitatea Craiova)
Alezandru Tudor (Dinamo)
Mugurel Draganescu (Dinamo)
Istvan Kovacs (CFR Cluj)
Ovidiu Hategan (Dinamo)
Victor Berbecaru (Steaua)

phife
6th December 2015, 13:17
dinamo si steaua au distrus craiova maxima :happy :happy
ce treaba a avut steaua cu distrugerea craiovei?

Tim
6th December 2015, 13:47
nu fac APEL nici de-al dreaq!

Lordliv
6th December 2015, 13:53
dinamo si steaua au distrus craiova maxima :happy :happy
ce treaba a avut steaua cu distrugerea craiovei?
cati ani ai copilas?
ai auzit de familia ceausescu,patroana acelui club?:rolleyes:

ps. vezi ca am protectie inalta la blesteme.:drak:
se intorc automat la cel care le defuleaza.

Tim
6th December 2015, 13:59
Etapa trecuta au jucat acasa la Cluj. Etapa asta joaca acasa in Pitesti.

Oare cand joaca steaua acasa la Moscova?:D

Lordliv
6th December 2015, 14:05
pai nu stii ca face parte din patrimoniul national?!:happy

eu sunt de acord sa o dam la schimb cu tezaurul furat de bolsevici.
asa fiecare entitate revine la obarsie.:ok:

Duba
6th December 2015, 14:17
Etapa trecuta au jucat acasa la Cluj. Etapa asta joaca acasa in Pitesti.

Oare cand joaca steaua acasa la Moscova?:D

He, he!! Ar fi vrut ei rusii sa puna mana din nou pe Steaua. Din fericire n-au reusit. Oprea e istorie, si, cat de curand, vom reveni si in Ghencea.

La Moscova doar rapidul are trecere!!!:D Valerii Moraru isi face treaba bine. :D


P.S.
timache, pe bune, chiar n-ai aflat ca ati pierdut si acest razboi????? :D

Tim
6th December 2015, 14:20
Razboi cu cine Dubo, cu echipele aduse de Ana Pauker in tara? Aici e posibil sa ai dreptate. In toate domeniile societatii s-au produs schimbari numai in fotbal nu! Chiar daca steaua sovietica nu mai exista , inca exista fanatici sovietici stelisti ca tine care merg la Pitesti.:D

Tim
6th December 2015, 14:23
Dubo , pun pariu cu tine pe orice ca de data asta cuplul regheblat-prodanca centurista nu vor mai avea izbanda . De ce? Dintr-un singur motiv: de data asta ciobanul vostru suprem nu mai e incarcerat!

phife
6th December 2015, 14:40
cati ani ai copilas?
ai auzit de familia ceausescu,patroana acelui club?:rolleyes:

ps. vezi ca am protectie inalta la blesteme.:drak:
se intorc automat la cel care le defuleaza.

si cum a distrus ceausescu echipa?
eu cred ca a cam ajutat-o... nu in mod direct, sigur dar..prin intermediul sistemului a cam tinut jucatorii care au format craiova maxima in tara si in craiova.
si voi ati beneficiat de comunism,nu stiu daca va permiteati sa tineti jucatorii acasa cand ei erau destul de ofertati (am auzit si eu), si automat asa s-a si format craiova maxima.

tu cati ani ziceai ca ai copilas?

Redboy
6th December 2015, 14:48
2 solist.

Duba
6th December 2015, 14:52
Dubo , pun pariu cu tine pe orice ca de data asta cuplul regheblat-prodanca centurista nu vor mai avea izbanda . De ce? Dintr-un singur motiv: de data asta ciobanul vostru suprem nu mai e incarcerat!

Bati campii, asa cum o faci de obicei. Reghe a castigat primul campionat, a terminat pe primul loc in grupele EL, a eliminat Ajax, a batut Chelsea si s-a calificat in grupele CL cu Gigi 100% in libertate. Era aproape campion cu Steaua in al doilea campionat cand a fost arestat Gigi. Habar n-ai pe ce lume traiesti!

Lordliv
6th December 2015, 14:55
hai ca defulezi prea multe ineptii ca sa te bag in seama,copilas.;)
totusi...

jigodia ilescu arunca in 90 anatema asupra tuturor celor peste 2 milioane de membri ai pcr.sindromul vinei colective.
in loc sa fie infierati si beliti cei peste 100 000 de activisti si ********i.
asa faci si tu.estropiezi adevarul.
de avantajele regimului ceausist comunist a beneficiat steaua-echipa lui valentin si nicu ceausescu.
mai ales dupa 1984 cand a contribuit din plin la destramarea CRAIOVEI MAXIMA.

ai inteles,copilas?:rolleyes:

phife
6th December 2015, 15:05
hai ca defulezi prea multe ineptii ca sa te bag in seama,copilas.;)
totusi...

jigodia ilescu arunca in 90 anatema asupra tuturor celor peste 2 milioane de membri ai pcr.sindromul vinei colective.
in loc sa fie infierati si beliti cei peste 100 000 de activisti si ********i.
asa faci si tu.estropiezi adevarul.
de avantajele regimului ceausist comunist a beneficiat steaua-echipa lui valentin si nicu ceausescu.
mai ales dupa 1984 cand a contribuit din plin la destramarea CRAIOVEI MAXIMA.

ai inteles,copilas?:rolleyes:

miros ipocrizie si simt o nuanta de "***** nu m-am gandit la asta".

te victimizezi ca s-a intamplat ca s-a dres, ca aia au furat ca aia au distrus...era comunism coane, toti au beneficiat,toti au suferit. Nu cred ca avea cineva puterea sa schimbe asta. in locul stelei putea sa fie ramnicu valcea sau mai stiu eu ce minune,eu m-am adaptat,sterg din "istoria fotbalistica" perioada aia la modul individual, atunci dinamo,steaua,craiova reprezentau in mare RSR nu se reprezentau pe ele, nu ma indentific (ca altii) cu performantele de atunci. face partea din istoriei echipei,nu am cum sa ascund asta, dar nu ma identific cu victoriile de atunci. si in mare parte nici cu jucatorii pentru ca multi dintre ei aveau prea putine in comun cu Steaua[apropo,care jucatori ai craiovei maxima au venit la steaua?eu stiu doar un exemplu in sens invers].
si totusi sa spui ca v-a destramat comunismu echipa pe care tot "el" a creat-o e ipocrizie,victimizare si toate astea vin impachetate intr-o mare aroganta.

Marius
6th December 2015, 15:25
Daca rapiduletzu a fost prima echipa comunista a Romaniei, craiova lu' dinel a fost ultima? :)))

Lordliv
6th December 2015, 18:10
"era comunism coane, toti au beneficiat,toti au suferit.":happy:happy

si eu cand iti spuneam ca esti pe aceeasi lungime ideologica cu ilici iliescu:vina colectiva,toti romanii au fost vinovati ca au trait in comunism.:))

asa este coane ( ne tragem de sireturi):D.universitatea craiova a suferit la fel cum a "suferit" steaua lui valentin ceausescu.
mai ales in perioada 1984-1989,cei mai negri ani din istoria fotbalul romanesc.

cum era chestia aia din ferma animalelor? cu egalitatea?:D

asa este ca te simti complexat in fata unei fiinte evoluate?
ti se pare aroganta?:D
nici macar s-o blestemi nu poti.:happy

ia niste muzica de thomas bergersen.

https://www.youtube.com/watch?v=B_w8Ux0cET0&list=PL4adbQCQMmoa5h3jt7s3Tq4yyq6CB6-tP&index=65



ps.am aflat.madame reprezinta interesele a 9 fotbalisti de la csu craiova.
caz inchis?:thinkso:

Clau7_D
6th December 2015, 18:16
ps.am aflat.[B]madame reprezinta interesele a 9 fotbalisti de la csu craiova.
caz inchis?:thinkso:

in tur a fost suficient dumitras, clar ca e caz inchis :) ala trebuie neaparat sa isi inceapa mandatul cu o victorie mare...

Lordliv
6th December 2015, 18:24
in tur a fost suficient dumitras, clar ca e caz inchis :) ala trebuie neaparat sa isi inceapa mandatul cu o victorie mare...
am vrut sa merg la meci, dar m-am linistit.;)

ps.ce inseamna sa ai prieteni informati.nu-i asa mariuse?!:rolleyes:


ps2.cum sunt naiv(:o:),speranta moare ultima.:D:))

Clau7_D
6th December 2015, 18:26
iti dai seama ca si eu ma bucur daca le puneti piedica handicapatilor :)) dar sunt cam rezervat :)

Lordliv
6th December 2015, 18:34
sunt convins ca toata po****tia neinregimenta la becali doreste astazi victoria stiintei.
dar cu 9 jucatori detinuti de familia reghe este chiar imposibil.:mda:

ps.cer clubului csu sa prezinte lista cu jucatorii aflati sub contract cu prodanca.

Clau7_D
6th December 2015, 18:45
cu lista sau fara o sa vezi in timpul meciului care din jucatori stau capra :) sau, mai elegant spus, ce jucatori prind o zi mai slaba

Lordliv
6th December 2015, 18:58
normal.dar nu vreau ca felix sa ia suporterii stiintei de prosti.;)
mai ales ca este cel mai bun conducator de club de fotbal din romania in 2015.:groggy::shocked::sleep:

phife
6th December 2015, 19:13
lordliv ca o plangacioasa. la toti le-a mers bine ,numai lor rau :(
asa e cu fiintele evoluate, conditia geniului, schopenhauer..

Bobi Cearton
6th December 2015, 19:18
normal.dar nu vreau ca felix sa ia suporterii stiintei de prosti.;)
mai ales ca este cel mai bun conducator de club de fotbal din romania in 2015.:groggy::shocked::sleep:

Pe ce criterii a ajuns Felix conducătorul anului? Îl văd mult mai capabil pe Narcis Raducan.

Leul Oltean
6th December 2015, 19:44
...era comunism coane, toti au beneficiat,toti au suferit. (...) in locul stelei putea sa fie ramnicu valcea sau mai stiu eu ce minune ...Mai ai si altele, dar astea sunt cele mai tari. :))

Lordliv
6th December 2015, 19:47
Mai ai si altele, dar astea sunt cele mai tari. :))

are un geamantan plin.:happy:happy:happy
ce vrei,e stelist facut la apelul bocancilor.
nu stie trecutul.habar nu are de prezent,iar de viitor ce sa mai vorbim.diasporean get beget.

Lordliv
6th December 2015, 19:51
Pe ce criterii a ajuns Felix conducătorul anului? Îl văd mult mai capabil pe Narcis Raducan.
o avea si el contract cu carierista?!:D

Leul Oltean
6th December 2015, 19:53
n.p.joaca frate-sau.:D
achim.
hai,ati pus-o! :o:
daca nici asta nu-i nume predestinat,apai nu stiu care mai e...Serios ? E de-al vostru, din Panonia. Il mai cheama si Zoltan, in buletin. :D

Marius
6th December 2015, 19:59
ps.cer clubului csu sa prezinte lista cu jucatorii aflati sub contract cu prodanca.

Da-i un pm lui felix, sunt sigur ca intra pe forum :)):))

Leul Oltean
6th December 2015, 20:02
Unde mai ca patronul cinstit e la parnaie si o sa mai bata si vantul. E clar deja.Esti din ce in ce mai caraghios. Pricepi ? Nu cred. :D

Lordliv
6th December 2015, 20:05
Da-i un pm lui felix, sunt sigur ca intra pe forum :)):))
sugubatule,chestia asta a fost pentru publicul tau.doar traiesti din trafic. ( mi-a soptit mie un pasaroi:D)
sa fii insa sigur ca ma voi adresa si clubului.:yes:
felix? doar un mercenar agronom.

Lordliv
6th December 2015, 20:06
Esti din ce in ce mai caraghios. Pricepi ? Nu cred. :D

caraghios,putin spus...

Leul Oltean
6th December 2015, 20:07
Cica pe Ivan nu il lasa Avram sa joace decat daca are casca alba ... :happy

Bine, pe de alta parte nu pricep ce mai cauta Avram la un meci de liga I, nu mai vorbesc de un fcsp-Craiova ...

Lordliv
6th December 2015, 20:12
Cica pe Ivan nu il lasa Avram sa joace decat daca are casca alba ... :happy

Bine, pe de alta parte nu pricep ce mai cauta Avram la un meci de liga I, nu mai vorbesc de un fcsb-Craiova ...
am vazut si eu ...au inceput sicanele.

pai tudor a fost delegat la un meci de b.pe care l-a facut praf.:D

Bobi Cearton
6th December 2015, 20:37
Limbricul Avraam e stelist, ține cu Chiteștiu.

phife
6th December 2015, 20:38
Mai ai si altele, dar astea sunt cele mai tari. :))

corb la corb isi sufla-n cur, ofc.

totusi,eu zic ca al tau consatean a dat-o pe cea mai grea.

phife
6th December 2015, 20:53
oltenii il fluiera pe ala cu umaru praf. bravo tata.

Capitanu.Burcea
6th December 2015, 21:07
Pitestiul a inclinat terenul, Craiova e pregatita sa primeasca pumnalul in inima :sneaky:

Bobi Cearton
6th December 2015, 21:10
oltenii il fluiera pe ala cu umaru praf. bravo tata.

Popov e oltean de la sud de Dunăre.

phife
6th December 2015, 21:11
Popov e oltean de la sud de Dunăre.

sau oltenii sunt bulgari de la nord de dunare.
hai ma ca usor-usor incep sa prind limbajul lu bobi.
dar,scuza-ma, ce treaba are?


ala in negru isi demonstreaza inca o data siesi ca e cel mai prost arbitru din liga1.

Hingherul
6th December 2015, 21:19
Dresura de juveti ce face Steaua. Saracii vanatori de strigoi sunt atat de debusolati incat in repriza secunda o sa inceapa sa se dea cap in cap. Le-a tras presul Steaua in prima repriza. Rar am vazut sa isi bata joc in halul asta de vreo echipa :))

Capitanu.Burcea
6th December 2015, 21:21
Ca la Termopile se bat oltenii neinregimentati de doamna cu mopul. Cred ca sunt vreo 2-3 prin aparare :D

Lordliv
6th December 2015, 21:21
ai ochelari de apevist.adica de cal.2 rosii pentru jigodiile de la steaua trebuiau.

capitane,nu de tine era vorba.:D

Leul Oltean
6th December 2015, 21:22
oltenii il fluiera pe ala cu umaru praf. bravo tata.:))

stelimea din trivale il fluiera, nu oltenii.

phife
6th December 2015, 21:26
:))

stelimea din trivale il fluiera, nu oltenii.

stelimea din trivale care si-a creat o societate proprie, desprinzandu-se de originile sale.

Leul Oltean
6th December 2015, 21:30
stelimea e stelime, de oriunde ar fi. sunteti toti la fel ...

Lordliv
6th December 2015, 21:35
:))

stelimea din trivale il fluiera, nu oltenii.

avem cateva cozi de mop.este sigur.
dumitras cum a intrat ,cum a facut hent.
probabil credea ca este in careu.
papp l-a lovit fara minge pe popov,macar galben trebuia.
apoi al doilea galben, sau trebuia rosu direct pentru directa in figura lui pufi.

rosu si la ultima faza la tudorie sau cum pm il cheama pe ratatul ala.
nu jucam nimic,dar nici echipa patrimoniului national nu joaca altceva.
doar duritate excesiva in joc.
slaba strategie aleasa de sandoi.

cateaua din trivale?;)
de asteptat atitudinea tuicarilor.

Capitanu.Burcea
6th December 2015, 21:38
La 2 galbene primeste si Breeveld unul. Spurcatii nu se dezmint nici astazi :ok:

phife
6th December 2015, 21:38
stelimea e stelime, de oriunde ar fi. sunteti toti la fel ...

stelimea e stelime, for sure.
oltenii ce sunt?

Capitanu.Burcea
6th December 2015, 21:58
Simulare ordinara stanciu si spurcatii primesc un penalty de la 20 de metri :ok:

Lordliv
6th December 2015, 22:00
eu nu ma mai uit la parodia asta de arbitraj.

Capitanu.Burcea
6th December 2015, 22:02
Ivan e cu oile. A tremurat coiul in el la pasa aia care trebuia sa-l lase pe Rocha singur cu portarul.

phife
6th December 2015, 22:06
eu nu ma mai uit la parodia asta de arbitraj.

va macelaresc pitestenii :happy adevarul e ca pe cat de prost e omu negru,pe atat de prost joaca si craiova. sau ma rog,pe cat de corupt e ala pe atat de slab joaca si oaspetii (gazdele?)

Capitanu.Burcea
6th December 2015, 22:10
La ce spume la gura fac aia in in tribune, putem spune ca Stiinta e urata de-a binelea in Pitesti. Cum e fcsb in Bucuresti :D

Hingherul
6th December 2015, 22:12
Ce gol baaaaaaa..... ce i-a tras Papp pe falus pe juveti..... :))

delaparis
6th December 2015, 22:13
a incasat-o Balgradean :sneaky:

phife
6th December 2015, 22:14
hai ca v-a racorit asta.
penibila craiova. sa nu te increzi in olteni ca duc o treaba pana la capat.
e nasol acum,reggae e cocalar dar e bun motivator si stie sa faca pregatire fizica.
2-0, incep sa ii suspectez de blat.

Hingherul
6th December 2015, 22:14
2-0 si Steaua se sterge cu neamarinii la dos :D

Leule, fa ca prazu'! :))

Capitanu.Burcea
6th December 2015, 22:14
Eu am spus de mult ca spurcatii au invatat multe din acel meci de la Buzau :D

Craiova a jucat MIZERABIL. Spre blat :D

phife
6th December 2015, 22:15
papp a dat un gol si a omorat 2 oameni.
se pune si asta ca viciere de rezultat?

SwedishMafia
6th December 2015, 22:19
papp a dat un gol si a omorat 2 oameni.
se pune si asta ca viciere de rezultat?

:happy:happy

YoNuTzz
6th December 2015, 22:25
daca nu era sutul lui papp, era evident ca se termina 0-0..

oricum foarte slaba steaua...sa vedem ce se transfera in iarna...

cat despre craiova..cred ca li se cam termina sperantele ptr play-off, dar le multumim in orice caz ca au batut-o pe dinamo cu 3-0 :D

Capitanu.Burcea
6th December 2015, 22:27
Mai corect e asa: daca era eliminat cand l-a calcat pe bulgarul ala, Papp nu ar fi marcat acest gol de *****.

Victorie cu complicitatea arbitrului si a majoritatii adversarilor.

Mi-e scarba de spurcatii din pitesti.

Leul Oltean
6th December 2015, 22:29
hai ca v-a racorit asta.Tu, bineinteles, nu te bucuri ... :))

Leul Oltean
6th December 2015, 22:31
Victorie cu complicitatea arbitrului si a majoritatii adversarilor.
Craiova a jucat MIZERABIL. Spre blat :D
Iti pierzi toata credibilitatea cu d-astea. ;)

btw ... tu nu stiai ca 90% din pitesteni sunt stelime ?

Lordliv
6th December 2015, 22:33
a incasat-o Balgradean :sneaky:

te bucuri?ai si ai si de ce.cu o echipa de duzina va scoate rednic in primele 6.
ca mai mult nu puteti.

era normal ca dupa ce pufi a fost lovit de n ori fara minge sa clacheze.
la fel de intentionat jigodiile steliste l-au terminat pe popov.

Arkadiusz
6th December 2015, 22:33
Jeg de echipa craiova... am mai zis-o de multe ori ca astia in afara de cocalari cu gura mare nu-s nimic altceva. M-a mancat in cur sa pariez ca or sa fie in stare si mortii astia sa dea macar un gol azi, dar degeaba.
Oile au castigat pe merit, n-am ce zice, bravo lor. Afirmatiile de genu' "fara golu' lui Papp era altceva" sunt complet inutile.

Capitanu.Burcea
6th December 2015, 22:34
Ati facut jocurile pt spurcati, leule. Scapa ala singur si nu da o pasa de ***** la Rocha, care ramanea singur cu portarul. E ceva putred :rolleyes:

Lordliv
6th December 2015, 22:35
si mai jeg de echipa,steaua.niste cotonogari de nota 10.

Hingherul
6th December 2015, 22:35
Am urmarit atent miscarile fecesebistilor in seara asta. Ca viitorean de viitor pot spune ca ne asteapta un meci greu cu campioana etapa viitoare :D

Leul Oltean
6th December 2015, 22:36
Jeg de echipa craiova... am mai zis-o de multe ori ca astia in afara de cocalari cu gura mare nu-s nimic altceva. M-a mancat in cur sa pariez ...:))

In cazul asta, nu Craiova e de vina. De fapt, nimeni altcineva. :D

Leul Oltean
6th December 2015, 22:37
Ati facut jocurile pt spurcati, leule. Scapa ala singur si nu da o pasa de ***** la Rocha, care ramanea singur cu portarul. E ceva putred :rolleyes:Inceteaza, spre binele tau. :D

Lordliv
6th December 2015, 22:39
Am urmarit atent miscarile fecesebistilor in seara asta. Ca viitorean de viitor pot spune ca ne asteapta un meci greu cu campioana etapa viitoare :D

inceteaza,spre binele tau :D

Bobi Cearton
6th December 2015, 22:42
Craiova a jucat prost, n-a contat.

Hingherul
6th December 2015, 22:45
Craiova a jucat prost, n-a contat.

Inceteaza, spre binele tau. :D

delaparis
6th December 2015, 22:48
Incetati, spre binele vostru :D

Lordliv
6th December 2015, 22:52
inceteaza si tu cu incetarile.:D
gata,am plecat.
sa se spele cu ea pe cap.adica cu steaua,sau cum :drak:s-o numi.

Marius
6th December 2015, 23:16
straton a fost blat

Leul Oltean
6th December 2015, 23:20
asta a fost o gluma

ThePhenom
7th December 2015, 00:14
era normal ca dupa ce pufi a fost lovit de n ori fara minge sa clacheze. la fel de intentionat jigodiile steliste l-au terminat pe popov.
:happy. Are deja vreo 2 ani la voi si inca nu v-ati dat seama ca Balgradean e o gluma de portar? E chior, e la ordinea zilei sa ia goluri de pe la 40 de m. Totusi e destul de ciudat ca majoritatea le-a luat cu Steaua cand era cocalarul antrenor.

phife
7th December 2015, 00:30
Tu, bineinteles, nu te bucuri ... :))

Sunt intr-un delir continuu
Totusi ,dumitras ala a cam fost pe blat.

Am zis,se intoarce reggae si dupa el....mopu

ThePhenom
7th December 2015, 02:09
http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL/Competitii/Liga+1/VIDEO+Nastase+dezlantuit+la+adresa+arbitrului+A+ba gat+Dinamo+man

:happy. E greu la batranete...

chimbonda
7th December 2015, 02:43
Tot respectul pentru fostul tenismen Nastase, dar pentru omul Nastase am doar flegme. Mai acum cateva luni se plangea ca salariul de parlamentar e mic si ca el da pe un mic dejun tot salariul. Un papitoi in costum de general. Nu ai ce sa-i ceri.

Johnny D
7th December 2015, 07:25
Cica Steaua - U Craiova, da, poate la sah!:))

Aici e FCSB - CSU Craiova, echipe ce-mpreuna au mai putin de un deceniu de viata.
Clona mai veche bate, e amanta cea veche a lu Reghe, o cunoaste cel mai bine.

V-am zis, era pe fata. Din acest moment clona cea veche devine favorita la titlu, asta ma uitat s-o spun.


In apararea mea, am votat X inainte sa stiu ce antrenor vine la echipa.... cel putin asa cred acum, altfel nu-mi explic votul.


Daca rapiduletzu a fost prima echipa comunista a Romaniei, craiova lu' dinel a fost ultima? :)))

Nu conteaza cine a fost primu, ci cine a continuat sa fie dupa ce-a descoperit ca s-a nascut.
Nu alegi cum sau unde te nasti, dar alegi cum traiesti, aici e diferenta intre oameni cu principii si oameni ce aleg sa nu le aiba.;)

cimitiru' ghencea
7th December 2015, 09:29
recunosc ca m-am inselat:


de asemenea , m-as bucura ca bugetarii din craiova sa incerce sa joace la fel cum au facut-o cu noi in meciul cu spurcatii,dar sunt sigur ca vor pierde "onorabil " cu 1-0 dupa un meci de "mare uzura" ...;)
au pierdut cu 2-0...;)
un rezultat care nu mira pe nimeni ...
nici pe cei care stiu cat de mult inseamna intoarcerea lui cap de mop la steaua nici pe cei care " stiu" ca regheblat e un mare antrenor ...
PS in materie de prostie, hagi este surclasat de ilie nastase .

Ferko
7th December 2015, 10:03
"Ordinul de zi" la fcsb a fost : la spital cu ei ! Si fcsb s-a conformat din primele minute, iar "arbitrul" n-a vrut sa strice "echilibrul" jocului. A venit reghe-blat cu strategia :"pe ei si pe mama lor !". Si cu ajutorul "arbitrului" i-a iesit. Sunt curios cum o sa fie cu viitorimea care are strategia "au, m-a lovit, scoate-l afara !".
Acum incepe "campionatul". RAHAT (nu din ala turcesc, ci din ala romanesc) de mancat pentru "presa sportiva".

Marius
7th December 2015, 10:10
ivan ala merita 25 de milioane. Rar gasesti un atacant care nu intra in careul advers 94 de minute :D

Lordliv
7th December 2015, 10:49
nu intamplator "marii' stelistii de pe ols sunt si basisti.sunt obisnuiti sa traiasca in minciuna.mai ales acest individ marius,care face umbra forulmului de pomana.ca moderator.
craiova ieri a jucat execrabil.doar ca echipa patrimoniului national sa poata iesi in evidenta.:D
cand ai 9 jucatori sub contract cu prodanca,intr-o tara cand spaga si necinstea sunt la ordinea zilei nu poti sa emiti pretentii.
bawab a luat exact 3 etape ca sa nu joace cu steaua.balgradean tot se cerea afara,dumitras si achim penibili,etc
toti pulifricii din presa spagara ridica in slavi "marea revenire" a fcsb-ului.:happy
fara aranjamentele de culise fcsb-ul nu batea craiova.este mult prea slaba.
dar asa a procedat de fiecare data.frustrarea stelistilor este prea mare.
craiova prea i-a tavalit de multe ori.

cu revenirea tandemului de familie campionatul este ucis.viitorii puscariasi la puscarias trag,
nu mai putem vorbi de fotbal.
taranca parvenita are peste o suta de fotbalisti din divizia a sub contract.
10 sunt doar de la pandurii.
niciun pulifrici din presa nu are curajul sa spuna asta.

@ferko
nu mai vorbim de arbitraj.
incepand cu sicanele facute lui ivan ( apropo,pap ala de ce a jucat cu masca neagra?!) si terminand cu acceptarea directei aceluiasi pap in fata lui pufi,dar trecand si pe la trimiterea la spital a lui popov ( fault violent ) aceasta caricatura de om si-a facut datoria.

ps.sandoi nu merita sa stea pe banca universitatii craiova.un caracter labil dar si las.
cartu scotea echipa din teren, ieri.

Lordliv
7th December 2015, 11:03
spiritul reghe renaste steaua!:happy:happy:happy
:)):)):))

ce titlu gretos.:))

Leul Oltean
7th December 2015, 11:12
de asemenea , m-as bucura ca bugetarii din craiova sa incerce sa joace la fel cum ... :))

Este chiar printre putinele echipe de liga I care nu mananca bani de la (vreun) buget public.
Spre binele tau, inceteaza. :D

Clau7_D
7th December 2015, 11:12
toate cele 5 titluri din subsolul paginii sunt despre spurcati :)) obiectivitate 100% :rolleyes:

Lordliv
7th December 2015, 11:17
:))

Este chiar printre putinele echipe de liga I care nu mananca bani de la (vreun) buget public.
Spre binele tau, inceteaza. :D

asta i-a invatat partidul sa zica,asta debiteaza.:))

stadionul steaua,proprietate a statului roman prin man, a fost folosit ani de zile de fcsb fara sa plateasca vreun leu.
basca alte sute de facilitati statale.cine este bugetar?
dar nesimtirea nu are limite...

Marius
7th December 2015, 11:20
cand ai 9 jucatori sub contract cu prodanca,intr-o tara cand spaga si necinstea sunt la ordinea zilei nu poti sa emiti pretentii.
bawab a luat exact 3 etape ca sa nu joace cu steaua.balgradean tot se cerea afara,dumitras si achim penibili,etc
toti pulifricii din presa spagara ridica in slavi "marea revenire" a fcsb-ului.:happy
fara aranjamentele de culise fcsb-ul nu batea craiova.este mult prea slaba.
dar asa a procedat de fiecare data.frustrarea stelistilor este prea mare.
craiova prea i-a tavalit de multe ori.

cu revenirea tandemului de familie campionatul este ucis.viitorii puscariasi la puscarias trag,
nu mai putem vorbi de fotbal.
taranca parvenita are peste o suta de fotbalisti din divizia a sub contract.
10 sunt doar de la pandurii.
niciun pulifrici din presa nu are curajul sa spuna asta.

@ferko
nu mai vorbim de arbitraj.
incepand cu sicanele facute lui ivan ( apropo,pap ala de ce a jucat cu masca neagra?!) si terminand cu acceptarea directei aceluiasi pap in fata lui pufi,dar trecand si pe la trimiterea la spital a lui popov ( fault violent ) aceasta caricatura de om si-a facut datoria.

ps.sandoi nu merita sa stea pe banca universitatii craiova.un caracter labil dar si las.
cartu scotea echipa din teren, ieri.

Nu intamplator semeni tot mai mult cu duba :)))

Deci jumate din lotul clonei a fost blat, jucatorii de baza au fost suspendati, iar restul au fost timorati de arbitrul care nu l-a eliminat pe cai in prima repriza. Zici ca vorbesti despre barselona, nu despre clona aflata pe locul 8 in liga unu. Dar tu esti specialistul. Tu si duba ce va mai pricepeti la folbal :happy :happy

Leul Oltean
7th December 2015, 11:24
(...) arbitrul care nu l-a eliminat pe cai in prima repriza. Discutam cumva despre arbitrul care nu l-a eliminat pe Tudorie la agresiunea evidenta si intentionata asupra lui Balgradean ?

phife
7th December 2015, 11:27
nu intamplator "marii' stelistii de pe ols sunt si basisti.sunt obisnuiti sa traiasca in minciuna.mai ales acest individ marius,care face umbra forulmului de pomana.ca moderator.
craiova ieri a jucat execrabil.doar ca echipa patrimoniului national sa poata iesi in evidenta.:D
cand ai 9 jucatori sub contract cu prodanca,intr-o tara cand spaga si necinstea sunt la ordinea zilei nu poti sa emiti pretentii.
bawab a luat exact 3 etape ca sa nu joace cu steaua.balgradean tot se cerea afara,dumitras si achim penibili,etc
toti pulifricii din presa spagara ridica in slavi "marea revenire" a fcsb-ului.:happy
fara aranjamentele de culise fcsb-ul nu batea craiova.este mult prea slaba.
dar asa a procedat de fiecare data.frustrarea stelistilor este prea mare.
craiova prea i-a tavalit de multe ori.

cu revenirea tandemului de familie campionatul este ucis.viitorii puscariasi la puscarias trag,
nu mai putem vorbi de fotbal.
taranca parvenita are peste o suta de fotbalisti din divizia a sub contract.
10 sunt doar de la pandurii.
niciun pulifrici din presa nu are curajul sa spuna asta.

@ferko
nu mai vorbim de arbitraj.
incepand cu sicanele facute lui ivan ( apropo,pap ala de ce a jucat cu masca neagra?!) si terminand cu acceptarea directei aceluiasi pap in fata lui pufi,dar trecand si pe la trimiterea la spital a lui popov ( fault violent ) aceasta caricatura de om si-a facut datoria.

ps.sandoi nu merita sa stea pe banca universitatii craiova.un caracter labil dar si las.
cartu scotea echipa din teren, ieri.

Bai cat de penibil esti :))
Intr-adevar,avram a arbitrat in stilul caracteristic :penibil spre dezastruos dar de aici pana la a scoate echipa din teren,obicei campenesc,e mare diferenta.
Nu ati trecut de 10 ori centrul terenului cu gloabele alea...termina cu vaicareala

Leul Oltean
7th December 2015, 11:29
Nu ati trecut de 10 ori centrul terenului ...Deci nu te intereseaza fcsp sau Gigi ... :D

Lordliv
7th December 2015, 11:33
Nu intamplator semeni tot mai mult cu duba :)))

Deci jumate din lotul clonei a fost blat, jucatorii de baza au fost suspendati, iar restul au fost timorati de arbitrul care nu l-a eliminat pe cai in prima repriza. Zici ca vorbesti despre barselona, nu despre clona aflata pe locul 8 in liga unu. Dar tu esti specialistul. Tu si duba ce va mai pricepeti la folbal :happy :happy

esti atat de previzibil,********ule.;)

oricum,se poate trage apa dupa postarile tale.:yes:

clona este fcsb-tolerata de ani de zile de sistemul corupt basist.

Lordliv
7th December 2015, 11:35
Bai cat de penibil esti :))
Intr-adevar,avram a arbitrat in stilul caracteristic :penibil spre dezastruos dar de aici pana la a scoate echipa din teren,obicei campenesc,e mare diferenta.
Nu ati trecut de 10 ori centrul terenului cu gloabele alea...termina cu vaicareala


tot inferior te simti?:D

Leul Oltean
7th December 2015, 11:38
spiritul reghe renaste steaua !:))

Hingherul
7th December 2015, 11:39
prazilieni :D

Lordliv
7th December 2015, 11:42
inceteaza,spre binele tau.:D

Hingherul
7th December 2015, 11:44
dimpotriva. continuati, spre binele forumului! :D

Lordliv
7th December 2015, 11:46
ti-a facut si tie vadim parte?!:D

nu te stiam asa de pasator de forum.:))

Hingherul
7th December 2015, 11:47
eh, e spiritul Reghe! ala care renaste Steaua :D

phife
7th December 2015, 11:52
Deci nu te intereseaza fcsp sau Gigi ... :D

Ce zic eu ,ce te legeni codrule..
Instinctul asta care te face sa-ti aperi oltenii te trage in jos. E baiat mare, se descurca singur. Macar de ar vrea sa se scoata din rahat,nu sa se afunde mai tare acest schopenhauer oltean.

Marius
7th December 2015, 12:02
Acum ca meciul s-a terminat, se desfiinteaza craiolguta inainte sau dupa ce olguta pierde primaria? :D

Leul Oltean
7th December 2015, 12:10
Ce zic eu ,ce te legeni codrule ...Iar eu spun ca nu va crede nimeni pe cei care o tineti langa '' nu ma intereseaza fcsb'' ... ;)
Nu va intereseaza dar comentati de zor meciurile si arbitrajele ...

Hingherul
7th December 2015, 12:14
deci cu Craiova v-ati lamurit. acum puneti-va toate sperantele in Pandurii daca vreti sa mai salvati din orgoliul oltenesc pe final de campionat :D

phife
7th December 2015, 12:15
Iar eu spun ca nu va crede nimeni pe cei care o tineti langa '' nu ma intereseaza fcsb'' ... ;)
Nu va intereseaza dar comentati de zor meciurile si arbitrajele ...

Iti dai seama cat de interesat sunt eu de ce crezi tu. Cine vrea sa inteleaga bine, cine nu sa fie sanatos, nu ma apuc eu sa dau socoteala la fiecare.

Lordliv
7th December 2015, 13:57
trei amploiati albastriti ai patronului.trei lingai ai sistemului ******** din romania.
trei doamne, si toti trei.:yes:

delaoltenia
7th December 2015, 14:30
a sosit momentul sa felicitam meseriasii . :D

Dario, Duba, Hingherul, Julio_Zane, TheIceMan

Marius
7th December 2015, 15:00
craiolguta a fost invinsa de soros si de fmi.

delaoltenia
7th December 2015, 15:22
eu stiu ca a fost invinsa de Steaua .
app, stie cineva, balgradean are contract cu d-na Ana Maria ? :D

Lordliv
7th December 2015, 15:34
Peste 500 de fani alb-albaștri au scandat “Nicolae Dobrin”, iar replica piteștenilor a fost: “Reghe, Reghe!” și “Becali, Becali!” A fost ziua în care fotbalul însuși a murit cu adevărat în Pitești.


mariuse,ai pus mana pe niste ciosvarte sorosiste, de esti tot timpul in gura cu el?:groggy::nope::shocked::sleep:
nu este incompatibilitate?:o:

pufi balgradean este unul din cei 9 jucatori de la scu care are contract cu prodanca.

delaoltenia
7th December 2015, 15:42
pufi :))

asa il alintati ?
bun baiat, daca bine-mi aduc aminte a slujit si echipa din groapa aia . altu mai bun n-ati gasit ? :D

Leul Oltean
7th December 2015, 16:00
Peste 500 de fani alb-albaștri au scandat “Nicolae Dobrin”, iar replica piteștenilor a fost: “Reghe, Reghe!” și “Becali, Becali!”Tare de tot. ;)

In alta ordine de idei, titlu in Prosport din categoria Spiritul Reghe : Blitzkrieg à la Reghe !

... cu golurile dupa min 80 ... :))

Lordliv
7th December 2015, 16:02
pufi balgradean: " stelistii erau frustrați! m-au lovit intenționat.":))
pana si un angajat al prodancai anunta ca stelistii sunt un popor de frustrati.si pe teren si in tribune si pe forumuri. (?):D


intreaba-l pe managerul felix grigore.el este cel mai bun conducator din fotbalul romanesc.;)
el l-a adus.

Lordliv
7th December 2015, 16:08
Tare de tot. ;)

In alta ordine de idei, titlu in Prosport din categoria Spiritul Reghe : Blitzkrieg à la Reghe !

... cu golurile dupa min 80 ... :))

umbla toti imbecilii din presa romaneasca dupa banii puscariasului.

este bine ca nu a fost un blitzkrieg dupa min 90.pentru frustrati.:drak:

Marius
7th December 2015, 16:09
Pe felics cine l-a adus? olguta, ponta sau ciolos?

Lordliv
7th December 2015, 16:11
iar se baga asta in seama.:))
ti-ai luat solda de la guvernul soros?:happy

Leul Oltean
7th December 2015, 16:12
''Sus, 'nea Gigi, sus ! ...'' :))

delaoltenia
7th December 2015, 16:19
EMIL SANDOI - "per total, cred că Steaua a meritat victoria "

Leul Oltean
7th December 2015, 16:22
a sosit momentul sa felicitam meseriasii . :D

Dario, Duba, Hingherul, Julio_Zane, TheIceManStelisti polari, olteni, banateni plus Duba si mai rau ca Duba. Pleava. :D

delaoltenia
7th December 2015, 16:28
Stelisti polari, olteni, banateni plus Duba si mai rau ca Duba. Pleava. :D
ia oglinda neamule, 3 lei bucata . :D




---->
...un popor de frustrati.si pe teren si in tribune si pe forumuri. (?):D ...

Lordliv
7th December 2015, 16:28
EMIL SANDOI - "per total, cred că Steaua a meritat victoria "

pai unde sa manance si el o paine dupa ce va fi dat afara de la craiova.ajunge coleg cu lutu.:D

Lordliv
7th December 2015, 16:30
ia oglinda neamule, 3 lei bucata . :D




---->

cica a fost ieri la tvr, pacala se intoarce.:))

delaoltenia
7th December 2015, 16:35
leutul la tvr ??!! :o:

de aia nu are ursu coada si craiova autostrada . :D

Leo
7th December 2015, 17:37
Slaba prestatia Craiovei.

phife
7th December 2015, 18:09
[

pufi balgradean este unul din cei 9 jucatori de la scu care are contract cu prodanca.

eu zic sa-ti indrepti atentia spre antrenorii impresariati de anamaria.
si nu sunt 9 jucatori, sunt mai putini.

Lordliv
7th December 2015, 20:20
53395

phife
7th December 2015, 20:24
multumim ca ne publicati :))

Lordliv
7th December 2015, 20:27
eu zic sa-ti indrepti atentia spre antrenorii impresariati de anamaria.
si nu sunt 9 jucatori, sunt mai putini.

mergi la culcare,copilas.

delaoltenia
7th December 2015, 20:27
multumim ca ne publicati :))


ce-ti mai place sa faci sluj . :(

Lordliv
7th December 2015, 20:29
este tipul de moderator ales dupa chipul si asemanarea sefului.
o clona.:yes:

delaoltenia
7th December 2015, 20:32
tu vorbesti de clone mai lordule ?
o tineti langa de aproape 1 an, Steaua este aceeasi mai putin sigla...si desigur patronul cretin vremelnic mare vedeta .

Lordliv
7th December 2015, 20:51
csu craiova este o clona numai in capul frustratilor.
o folosesc ca sa abata atentia asupra adevaratei clone din fotbalul romanesc, fcsb.
ai inteles?
mai sunt doua infatisari si va fi 100% universitatea craiova.
frf cand a dat un loc craiovei ( ca o compensatie pentru excluderea abuziva a universitatii craiova) stia bine istoricul.stia ca mititelu nu detine nimic pe universitatea craiova.doar hartii false de ale lui staicu.
dar in aceeasi situatie se afla si steaua.

dar nu ma intereseaza sa te conving pe tine.
tu,ca si ceilalti de pe aici sunteti habarnisti pe subiectul asta.:yes:

mai bine i-ai sterge mucii mucosului ala de reivan.dupa ce s-a milogit toata vara de sleahta lui marius ca sa devina moderator:happy acum incearca sa-si dea aere senatoriale pe aici.:happy cu mine nu-i merge.
tot un diasporean amarat ramane.:D

delaoltenia
7th December 2015, 21:10
n-am zis ca am habar de Craiova ta cum la fel de bine nu ma prea intereseaza daca e clona sau ba . am prieteni carora le spun ca actuala echipa a Craiovei trebuie sustinuta .
in fine, la fel de habarnist esti si tu cand incerci sa aduci in discutie un subiect cu care esti efectiv paralel, FCSB-ul actual este FC Steaua Bucuresti . in alta ordine de idei ma deranjeaza catusi de putin atitudinea ta, normala cand vine din partea unui rival, cat atitudinea unor asa zisi stelisti care stau pres in fata voastra pozand in stelisti marca CSA si uitand ca nu cu mult timp in urma faceau tumbe la victoriile Stelei, aceeasi Stea patronata de ciobanul puscarias .
la urma urmei ii priveste, dar putin respect si ciocu mic baieti, Steaua nu sunteti voi, o mana de boroisti sau talpanisti din gasca generalului uneperist facut la apelul bocancilor, gabita oprea .

Marius
7th December 2015, 21:14
Echipa infiintata direct in Liga 2, adica fix ce acuzau luptatorii astia anticomunisti din Banie la CCA si avand acelasi nume cu o echipa scoasa discutabil din competitii nu e o clona.

Logica de praz aici :D

Lordliv
7th December 2015, 21:19
mie imi miroase a logica de boschetar stelist aici.:D

Lordliv
7th December 2015, 21:22
n-am zis ca am habar de Craiova ta cum la fel de bine nu ma prea intereseaza daca e clona sau ba . am prieteni carora le spun ca actuala echipa a Craiovei trebuie sustinuta .
in fine, la fel de habarnist esti si tu cand incerci sa aduci in discutie un subiect cu care esti efectiv paralel, FCSB-ul actual este FC Steaua Bucuresti . in alta ordine de idei ma deranjeaza catusi de putin atitudinea ta, normala cand vine din partea unui rival, cat atitudinea unor asa zisi stelisti care stau pres in fata voastra pozand in stelisti marca CSA si uitand ca nu cu mult timp in urma faceau tumbe la victoriile Stelei, aceeasi Stea patronata de ciobanul puscarias .
la urma urmei ii priveste, dar putin respect si ciocu mic baieti, Steaua nu sunteti voi, o mana de boroisti sau talpanisti din gasca generalului uneperist facut la apelul bocancilor, gabita oprea .

daca nu te intereseaza, asta nu-ti permite sa vorbesti aiurea.

Marius
7th December 2015, 21:25
mie imi miroase a logica de boschetar stelist aici.:D

Mai tunde si tu parul din nas :D

Lordliv
7th December 2015, 21:26
replica de boschetar stelist.:yes:

Marius
7th December 2015, 21:27
Esti prea serios cand vorbim de craiolguta, zici ca e vorba de pesede :))) Fii si tu mai relaxat, baga o gluma, o ironie.

delaoltenia
7th December 2015, 21:28
daca nu te intereseaza, asta nu-ti permite sa vorbesti aiurea.

interpretezi aiurea si doar in functie de ce esti interesat . rugamintea mea a fost sa ocolim discutiile despre clone, si cred ca as fi indreptatit, daca asta te-a deranjat .

Lordliv
7th December 2015, 21:29
nu prea glumesc cu boschetarii.mai ales daca sunt si stelisti.:ok:

hai gata,v-am facut destul trafic.:cya:

phife
7th December 2015, 22:00
mergi la culcare,copilas.

pup puy myc :*

asta saracu e chiar bolnav ma :(. imi pare rau de el.

Lordliv
8th December 2015, 01:22
fotbal in romania.

4 din cele 6 echipe care trebuie sa joace play-off au castigat datorita unor arbitraje favorabile.
steaua,dinamo,viitorul si tg mures.

Lordliv
8th December 2015, 01:26
pup puy myc :*

asta saracu e chiar bolnav ma :(. imi pare rau de el.

ce milog paranoic...:))
cersesti sa fii bagat in seama, diasporene.:D

ps."moderatorii" lui marius.:))

Hingherul
8th December 2015, 02:00
Da puy myc! M-ai strigat? :))
Nu ai somnic sau ai visat urat? Cum ca v-a luat balaurul Mititelu clubul....
Vrei sa iti spuna unchiu' Hinghi o poveste cu "Universitatea, campioana unei mari iubiri", sa adormi frumos? :D

cimitiru' ghencea
8th December 2015, 09:40
''Sus, 'nea Gigi, sus ! ...'' :))

cine-i exchibitionistul asta ? :happy

delaoltenia
8th December 2015, 09:44
idolul tau, giGi berbecali . :D

cimitiru' ghencea
8th December 2015, 10:04
lasand la o parte faptul ca e idolul tau ,arata mai degraba ca mita bicilista ,alt model pe care il urmezi in viata ...

delaoltenia
8th December 2015, 10:08
pai bine bro, nu spuneai ca iubesti branza de pipera ? :))

Leul Oltean
8th December 2015, 10:11
Echipa infiintata direct in Liga 2, adica fix ce acuzau luptatorii astia anticomunisti din Banie la CCA si avand acelasi nume cu o echipa scoasa discutabil din competitii nu e o clona.

Logica de praz aici :D:))

Ca bine zici. Zic ''bine'', nu ''foarte bine'', deoarece ... jignim prazul. :D
Logica ta e de plevusca pescuibila pe Dambovita. Parca te laudai ca esti jurist (nu ca ar fi de lauda). Pai de ce s-a reinfiintat in liga a 2-a ? Nu cumva datorita unei rezolutii a FRF, urmare a unei decizii in instanta ?
Eu nu sunt jurist, dar pot pricepe macar lucrurile simple. Tu le pricepi ? Nu cred. :D

phife
8th December 2015, 10:14
:))

Ca bine zici. Zic ''bine'', nu ''foarte bine'', deoarece ... jignim prazul. :D
Logica ta e de plevusca pescuibila pe Dambovita. Parca te laudai ca esti jurist (nu ca ar fi de lauda). Pai de ce s-a reinfiintat in liga a 2-a ? Nu cumva datorita unei rezolutii a FRF, urmare a unei decizii in instanta ?
Eu nu sunt jurist, dar pot pricepe macar lucrurile simple. Tu le pricepi ? Nu cred. :D

De ce a existat fcu-csu in liga a doua?

Leul Oltean
8th December 2015, 10:16
De ce a existat fcu-csu in liga a doua?Intreaba pe aia de la FRF, nu pe mine. Nu eu am decis asta.

phife
8th December 2015, 10:17
ce milog paranoic...:))
cersesti sa fii bagat in seama, diasporene.:D

ps."moderatorii" lui marius.:))

Mai paranoic ca tine?
Am acces pe ra si vad multe, de aia rad de tine :)) ca aberezi grav.
Si degeaba spui ca m-am milogit si astea ,imi dau seama ca nu ai altceva de spus.sau ca iti e foarte greu sa judeci o situatie .

Leul Oltean
8th December 2015, 10:19
Am acces pe ra si vad multe ...Te mai lauzi mult cu asta ? Ca e singurul lucru remarcabil pe care il faci, ca moderator ...

Lordliv
8th December 2015, 10:26
Da puy myc! M-ai strigat? :))
Nu ai somnic sau ai visat urat? Cum ca v-a luat balaurul Mititelu clubul....
Vrei sa iti spuna unchiu' Hinghi o poveste cu "Universitatea, campioana unei mari iubiri", sa adormi frumos? :D
du-te bai in pm...

Lordliv
8th December 2015, 10:27
[QUOTE=reivan;4237922]Mai paranoic ca tine?
Am acces pe ra si vad multe, de aia rad de tine :)) ca aberezi grav.
Si degeaba spui ca m-am milogit si astea ,imi dau seama ca nu ai altceva de spus.sau ca iti e foarte greu sa judeci o situatie .[/QU

....

cimitiru' ghencea
8th December 2015, 10:33
pai bine bro, nu spuneai ca iubesti branza de pipera ? :))

n-am zis niciodata ,da ' nu ma mira nimic din partea ta , sis' ...

phife
8th December 2015, 18:05
Te mai lauzi mult cu asta ? Ca e singurul lucru remarcabil pe care il faci, ca moderator ...

avand in vedere ca multa treaba n-am ca lumea e civilizata la mine nu am de ce sa ma plang.

e ca democratia,cu cat trebuie sa ma implic mai putin ,cu atat e mai bine. ma implic foarte putin,inseamna ca acolo treaba merge bine.