PDA

View Full Version : Bucovina Pojorata - Otelul Galati 4-0



megastar
28th November 2015, 13:57
Au marcat: Dutica '25, Rus '27 (pen), Buhaceanu '52, '72.
Bucovina: R. Pop - D. Cristescu, Prundean, A. Rauta, Dutica, V. Stanescu, Cainari (cpt.), Seb. Rus, Juncanaru, M. Coman, Buhaceanu
Rezerve: Turita - Patca, Colta, Acostachioae, Nan, Padurariu, Kuruc
Antrenor: Dan Mandrila
Otelul: Grecu - Codreanu, Cojoc (cpt.), V. Stefan, I. Miron, R. Tatar, Dajbog, C. Stoian, R. Stanescu, Chipirliu, Ct. Constantinescu
Rezerve: Vicol - Diarra, M. Adacalitei, Perju, M. Blanaru, Iorgus, Sefer
Antrenor: Daniel Florea


A fost probabil un meci de adio pentru multi jucatori, acestia urmand sa plece la cules prin vreo tara exotica.

dextercioby
28th November 2015, 15:14
Va desfiintati dupa ce picati inc-o liga anul asta. Sint curios daca va clonati cu una care promoveaza acum, cum a facut Poli 1.0, 2.0, 3.0, ... :D

megastar
28th November 2015, 17:55
Daca picam s-ar putea sa fie mai bne. Eu sunt de parere ca ar fi trebuit sa mergem direct in Liga a III-a inca din acest sezon. Erau mult mai putine cheltuieli la aceleasi venituri.

Leul Oltean
29th November 2015, 11:03
A fost probabil un meci de adio pentru multi jucatori, acestia urmand sa plece la cules prin vreo tara exotica.Am inteles ca le veti organiza meciuri de retragere. :sneaky:

Acum spune repede si fara sa te balbai : cand ai ajuns langa teren, ai lasat masina acolo scoasa din viteza (emotiile, deh) si aceasta a luat-o la vale ... s-a oprit intr-o capita de fan, corect ? :D

Johnny D
30th November 2015, 22:36
Daca picam s-ar putea sa fie mai bne. Eu sunt de parere ca ar fi trebuit sa mergem direct in Liga a III-a inca din acest sezon. Erau mult mai putine cheltuieli la aceleasi venituri.

Pai nu pica numa ultima? E greu sa-i depasiti pe Ceahlaul, la aia le-a plecat toata echipa neplatita!:)) Farul cica e in faliment declarat, greu de-ntors intr-o instanta ulterioara... e f greu sa retrogradezi, tre sa fii chiar superpraf, nu doar foartepraf!:P

ciorbicafaristu
30th November 2015, 23:33
De ce e greu de întors, gioni?

megastar
1st December 2015, 14:30
Am inteles ca le veti organiza meciuri de retragere. :sneaky:

Acum spune repede si fara sa te balbai : cand ai ajuns langa teren, ai lasat masina acolo scoasa din viteza (emotiile, deh) si aceasta a luat-o la vale ... s-a oprit intr-o capita de fan, corect ? :D

Am parcat-o direct in capita sa fiu sigur :) .

megastar
1st December 2015, 14:32
Pai nu pica numa ultima? E greu sa-i depasiti pe Ceahlaul, la aia le-a plecat toata echipa neplatita!:)) Farul cica e in faliment declarat, greu de-ntors intr-o instanta ulterioara... e f greu sa retrogradezi, tre sa fii chiar superpraf, nu doar foartepraf!:P

Ceahlaul ( la cum e clasamentul acum) retrogradeaza direct. Numai ca urmeaza si playout-ul si de acolo mai retrogradeaza cateva. Referitor la Farul, stiu ca au mai trecut printr-o faza similara si au scapat.