PDA

View Full Version : Brooklyn Nine-Nine



Sir. Eko
25th November 2015, 11:40
Brooklyn Nine-Nine is an American action comedy television series that airs on Fox.

Starring
Andy Samberg
Stephanie Beatriz
Terry Crews
Melissa Fumero
Joe Lo Truglio
Chelsea Peretti
Dirk Blocker
Joel McKinnon Miller
Andre Braugher

https://en.wikipedia.org/wiki/Brooklyn_Nine-Nine

Acum a inceput sezonul 3. Imediat termin si eu primul sezon si trebuie sa zic ca ii foarte bun :ok:

Ca sa nu fiu doar eu, ci si astia platiti sa vorbeasca despre asa ceva.


Brooklyn Nine-Nine has received critical acclaim. As of December 2014, Rotten Tomatoes gave Season 1 a score of 88% based on 49 reviews, with the consensus, "Led by the surprisingly effective pairing of Andy Samberg and Andre Braugher, Brooklyn Nine-Nine is a charming, intelligently written take on the cop show format"and, about Season 2, a score of 100% based on 11 reviews, with the consensus, "Brooklyn Nine-Nine's winning cast, appealing characters and wacky gags make it good comfort food."

Eddy DoubleD
25th November 2015, 15:04
Nu era topic? Primele doua sezoane sunt bune. Al 3-lea e cam meh, dar Inca merge. M-au enervat ca Bill Hader a aparut doar 1 episod.

Freek
25th November 2015, 22:51
Pe mine m-au enervat cand a aprut Bill Hader, ar haz si n-are haz.
Spre deosebire de alte seriale de comedie gen, nu stiu, gen Modern Family, la asta rad nu zambesc. :D

Eddy DoubleD
25th November 2015, 22:59
Pe mine m-au enervat cand a aprut Bill Hader, ar haz si n-are haz.


Iesi mah. Bill Hader e tare :D Cand l-au tot promovat inainte de sezon, am crezut ca vine ca regular.

Freek
25th November 2015, 23:04
Ies acu' ca am ramas fara tigari :D. Mie mi se pare foarte amuzant capitanu, imi scapa numele lui real, in fine, e tare... Il vazusem intr-un serial cu subarimnu sulii, rol cica serios, nu imi transmitea nimic dar aici vad ca ii iese.

Hopshio
25th November 2015, 23:06
urmaresc si eu serialul :D e bun, nu imi pare peste modern family dar e bun.

Eddy DoubleD
25th November 2015, 23:36
Ies acu' ca am ramas fara tigari :D.

:D

Well, e tare si capitanul negru. Era naspa daca iesea din serial. Dar tot voiam sa fie si Hader.:D Face pereche buna cu Andy.

Sir. Eko
1st December 2015, 11:11
Nu era topic? Primele doua sezoane sunt bune. Al 3-lea e cam meh, dar Inca merge. M-au enervat ca Bill Hader a aparut doar 1 episod.

Termin si eu imediat sezonul 2.
Se poate no spoilers gen ? :))

Eddy DoubleD
1st December 2015, 15:59
Termin si eu imediat sezonul 2.
Se poate no spoilers gen ? :))

Eh, cine sa stie ca esti tu in urma? :)) Oricum, nu prea ai ce spoilere sa dai aici. Sa zici merci ca acum nu-ti faci sperante ca Bill Hader e regular.:D