PDA

View Full Version : Masturbatorul automat



Taquito
23rd November 2015, 22:27
Cercetatorii chinezi au creat un aparat pentru băncile de spermă prin care procesul de colectare a spermei sa fie mai simplu pentru pacienti. Se pot seta temperatura, frecventa, amplitudinea miscarilor.

pHi8hTvT3II

Eu i-as fi pus si niste picioare si buci.

Hingherul
23rd November 2015, 22:57
mai da-i dracu si pe astia cu tehnologia lor... Lordul are un borcan in care a bagat doi bureti de bucatarie si apoi a tras peste ei o manusa de latex. scuipa putin si merge treaba ca unsa. fleshlight hand mande. cica e asa eficient ca uneori da cateva zeci de mililitri la o mulsoare :D

uite aici o schita facuta la ora de teologie :))
http://genius.com/discussions/41700-How-to-make-your-very-own-fleshlight-you-will-never-ever-need-a-girl-again

Johnny D
24th November 2015, 07:53
Inca o data Hingherul ma uimeste cu capacitatile sale superla(xa)tive de-a folosi internetul!:))

Novac
24th November 2015, 11:35
Eu dimineata voiam sa-ti recomand prieteneste sa-ti gasesti dracului o prietena ca-i timpul si te'mpinge hormonil sa postezi *****uri pe forum, parol :o: Te-am iertat la sapte dar vad ca tot ... te mananca :)) tot la topice deochiate'ti deschide Aghiuta ochii.

Paul Atreides
24th November 2015, 12:53
Taquito si masturbatorul automat. Intr-un fel e in nota acestui thread. Subiecte sensibile. Poate Vadime gasesti alta denumire. Subiecte idioate ar fi mai nimerit. Chiar daca sunt si eu sunt 'exilat' aici de nu stiu cine. O banuiesc pe Leo in cardasie cu Hingheru :D