PDA

View Full Version : Otelul Galati - FC Academica Clinceni



Johnny D
12th November 2015, 07:18
Farul s-a mai impedicat, bun, dar etapa viitoare vine Clinceniul ala uracios la voi, ma astept sa va descurcati si cu ei nu doar cu noi!:D
Observ ca sunteti intr-o usoara crestere de forma, ar fi bine sa scoateti punct sau puncte si cu ei!:yes:

Sambata de la 11. Noi avem meci imediat de la 13.30 la Balotesti live pe Jijisport si ne-ar prinde bine un ghimpe in coaste mai putin!

Hai Otelu!/hello

megastar
12th November 2015, 13:01
Ii impiedicam, mai ales ca vom putea juca tot pe stadionul Otelul. Repet insa, nu cred ca cineva va poate pune probleme sezonul asta.

Doctor_Satan
12th November 2015, 14:20
Nu stiu daca ii impiedicam, ca ai nostri sunt cam firavi si nu prea faulteaza.
Ca despre impiedicat la rezultat, nici nu poate fi vorba.
Sper sa ma insel.

Johnny D
13th November 2015, 07:29
Sa te inseli!:ciocan:

Repet insa, nu cred ca cineva va poate pune probleme sezonul asta.
Ne punem noi singuri nu vezi, cu Rapid Slobozia ratam 2 penalty-uri din doua, avem talentu asta cand scoru pe clasament e strans.
E drept ca s-a revansat situatia etapa asta la Berceni dar, mai bine prevazator decat data viitoare sa fie fara sansa de revansa.

megastar
14th November 2015, 16:55
Din pacate nu ne-am putut tine de cuvant si Otelul a pierdut, nemeritat as spune eu. Am avut cateva ocazii foarte bune iar adversarii nostri au preferat sa stea la cutie si dupa ce au inscris au inceput tragerile de timp. Arbitrul a fost prea permisiv cu aceasta atitudine si ar fi putut lua niste masuri mai dure. La final jucatorii Clinceniului au tipat, s-au certat cu spectatorii, au exagerat bucuria victoriei, toate astea facand ca publicul galatean sa reactioneze dur.