PDA

View Full Version : Rapid - Otelul



megastar
7th November 2015, 14:51
Partida e in direct la Digisport si Dolcesport de la ora 13.30.

megastar
7th November 2015, 15:22
La pauza e 0-0.

megastar
7th November 2015, 19:02
Pana la urma s-a terminat 0-0 si Otelul obtine un egal in Giulesti.
Rapid: Romero - Kusnir, Moke (cpt.), Grassi, Raiciu - Luque, Trandu - M. Martin, Nkoyi (Embalo '29), I. Popa (Jeslinek '70) - Cioabla (G. Tudoran '22)
Rezerve: Draghia - Avramia, Al. Mitu, Embalo, Jeslinek, Monzo, G. Tudoran
Antrenor: Dan Alexa
Otelul: N. Grecu - C. Stoian, Ad. Codreanu, Asanache, Murgoci (cpt.) - R. Tatar, R. Stanescu, I. Codreanu (Dajbog '74) - Chipirliu (M. Adascalitei '90+2), Carjan, Diarra (Ed. Dumitru '68)
Rezerve: Vicol - Ed. Dumitru, Al. Avram, V. Stefan, Dajbog, Perju, M. Adascalitei
Antrenor: Daniel Florea

Cristy RVD
7th November 2015, 20:35
V-am urmarit pe viu si nu jucati rau de loc. Mi-a placut Chipirliu. E ambitios, are ceva tehnica, a facut o faza frumoasa. Stanescu, in schimb, pierde mult prea multe mingi si e cam indolent. Dumitru, pustiul intrat in repriza a doua, nu cred ca are mai mult de 16 ani.

As fi vrut sa-l vad si pe Miron.

megastar
7th November 2015, 22:19
Chipirliu pe mine m-a enervat ca a fost egoist. Am fost norocosi astazi cu forma lui Grecu, insa ma bucur ca in multe momente am fost egalii liderului.
Oricum nu cred ca Rapidul sa aiba probleme cu promovarea, aveti clar cel mai bun lot.

Johnny D
9th November 2015, 08:47
Felicitari pt rezultat!:ok:
Am avut azi o cota de zici ca juca Barcelona cu Villareal, si ei si noi 1.30 acasa, totusi o mica diferenta la joc si la scorul final!:))


Eu n-am vazut meciul dar am pierdut 2p mari, mergeam la 5, defapt la 2.5, play off-ul o sa decida totul.
Mie de Faru mi-e frica, tre neaparat sa-i batem in acest retur altfel dezvoltam complex nasol la ei pt play off si vin puternic pe turnanta!


Ciorbicul si echipa lui devin sperietori!

megastar
9th November 2015, 15:26
Un lucru rau totusi la Rapid. Aia cu targa sunt nemancati.

Johnny D
10th November 2015, 08:23
:)) Mai degraba lesinati de stres! :D

Johnny D
11th November 2015, 16:16
Azi va invitam la meci, Berceni - Rapid 2 solist pe Jiji sport, diseara la 20.30!:yes:

Johnny D
12th November 2015, 08:15
Farul s-a mai impedicat, bun, dar etapa viitoare vine Clinceniul ala uracios la voi, ma astept sa va descurcati si cu ei nu doar cu noi!:D
Observ ca sunteti intr-o usoara crestere de forma, ar fi bine sa scoateti punct sau puncte si cu ei!:yes: