PDA

View Full Version : Etapa 17: Poli Timisoara - FC Dinamo 0-1



delaoltenia
1st November 2015, 18:31
Sambata, 17 noiembrie, ora 20:30

Leo
4th November 2015, 15:22
Hai DINAMO!

Tim
6th November 2015, 11:51
Capitane , ati rezolvat minutul 4 (patru) ? :D

Leo
6th November 2015, 20:50
Care este situatia banilor la Poli, tot neplatiti sunt jucatorii? :D

Tim
7th November 2015, 15:21
Ce e cu intrebarile astea destabilizatoare? Vrei sa bagam iar echipa de tineret?:D

Leo
7th November 2015, 16:22
Sper sa nu se amane meciul din cauza cetii.

dextercioby
7th November 2015, 21:19
Cred ca nu se joaca, nu se vede mai nimic.

delaparis
7th November 2015, 23:10
Nu stiu daca se joaca deoarece, ai dreptate, nu se vede nimic. Dar chiar si asa Dinamo castiga :D

delaparis
7th November 2015, 23:31
la adresa lui Cip:

E misto la voi acolo dupa granita. Daca oltenii ne-au dat cu fotbalul in cap voi ne primiti bine si in plus ne dati si toate punctele. Mai puneti si ceata sa nu se vada cum faceti :D Meserie nu gluma :) :ok:

Leo
8th November 2015, 01:16
Victorie si trei puncte importante. Felicitari timisorenilor pt gestul emotianant fata de victimele de la Colectiv!

Capitanu.Burcea
8th November 2015, 11:06
N-au astia echipe cat putem noi sa le retrogradam /hello

Seara trista pt fruncisti, le-am mancat coliva si in retur :D

Cu fruncistii nu trebuie sa ai multe abilitati. Le dai mingea si restul rezolva ei /hello

Rusine mare, ba! Pasalac, sugiuc, babalac, eunuc, sa n-ai tu picior de ienicer turc in primul 11, tu, floarea imperiului otoman :mda:

Lasa ca vin din urma ai lu' banatean, aia promovati din pix dintr-o divizie in alta. Sa vezi atunci lupta impotriva echipelor bolsevice, promovate cu tancul :rolleyes:

Revad acum golul, unul de orice antologie a fruncilor inguste. Sa radem cu fruncile, atata cretinism nu am mai vazut de la tontogolul tiganesc al puradelului ghencist /hello

Lordliv
8th November 2015, 12:04
parafrazand un vechi proverb (:D) ceata sa fie,noroc sa ai!:happy
ca de fotbal nu poate fi vorba aici.:rolleyes:

Leul Oltean
8th November 2015, 13:35
Mai puneti si ceata sa nu se vada cum faceti :D Un vechi truc teuton. :D

Sa va fie rusine, incapabililor ! O data, fix una data am tinut si eu cu voi, de cand v-ati (re)infiintat ... si nu ati fost in stare sa scoateti un amarat de punct cu cracanatii :D astia. Vi i-am trimis largiti peste tot, nu mai puteau pronunta decat vocale (''aaaaaaaa....'', ''oooooo......'') si voi - tot nevolnici, ati avut de partea voastra totul : rau', ramu', ceatza si olteanu ... :mda:

Tim
8th November 2015, 14:34
asa, mai fute-ne si tu.:(