PDA

View Full Version : Farul - Otelul 1-0



megastar
25th October 2015, 12:45
Partida a fost castigata de constanteni cu 1-0, prin golul marcat de Chitu in minutul 39. Otelul a ramas in 10 oameni pe final de meci dupa ce Miron a vazut doua cartonase galbene in decurs de 5 minute.
Farul: Gudea – Corcoveanu( min. 75 Doru Bratu), Ad. Ionescu, M. Ion, S. Chitu, Cristocea, Bajan, I. Barna, Milea( min.52 Butoi), St. Rusu, Fl. Patrascu.
Otelul: Grecu – Marus, Cojoc (min.70 V.Stefan), Asanache, Murgoci, R. Tatar, Dajbog, C. Stoian, Diarra(min.46 Miron), Codreanu, Carjan (min.65 Adascalitei).

Johnny D
26th October 2015, 07:55
Frumos ca mai ai chef sa intrii sa comentezi, Rapidu meu de era in locu Otelului nu cred ca mai aveam chef nici sa aud!

Doctor_Satan
26th October 2015, 09:21
Din pacate, asa au gandit si majoritatea suporterilor, motiv pentru care Adamescu a facut ce-a vrut, ca intr-un sat fara caini.

Johnny D
26th October 2015, 12:26
Daca as fi eu la Bucuresti fii fara grija ca altfel ar sta lucrurile!
Ce sabii si topoare, mi-as cumpara pusca cu luneta si i-as pusca fiica in genunche, asa ca avertisment, sa mai faca el kkturi d-alea!:))
La cat de multa experienta am io la trasu cu arma probabil as nimeri-o in piept... asta e, ghinion, nu trebuia sa-ti bati joc de Rapid/Otelu!:D

megastar
26th October 2015, 21:46
Frumos ca mai ai chef sa intrii sa comentezi, Rapidu meu de era in locu Otelului nu cred ca mai aveam chef nici sa aud!

Otelul e una din nebuniile noastre. Pe langa jobul plicticos, e nevoie si de chestii de genul asta. Plus ca ma preocupa Otelul de atat de mult timp ca probabil mi-a intrat in sange.

Doctor_Satan
27th October 2015, 08:35
Daca as fi eu la Bucuresti fii fara grija ca altfel ar sta lucrurile!
Ce sabii si topoare, mi-as cumpara pusca cu luneta si i-as pusca fiica in genunche, asa ca avertisment, sa mai faca el kkturi d-alea!:))
La cat de multa experienta am io la trasu cu arma probabil as nimeri-o in piept... asta e, ghinion, nu trebuia sa-ti bati joc de Rapid/Otelu!:D
:happy