PDA

View Full Version : Etapa 12: FC Viitorul - Petrolul Ploiesti 1-0



delaoltenia
19th September 2015, 08:38
26 Septembrie 2015, 21:00 .

Leo
23rd September 2015, 13:12
Egal.

Hingherul
26th September 2015, 19:58
Viitorul e viitorul!!!

daca doriti sa salutati campioana.... :D

Bobi Cearton
26th September 2015, 20:03
Azi e ziua Petrolului, am observat o imbunatatire a jocului in meciul de Cupa cu Tarlungeni.

Bobi Cearton
26th September 2015, 20:37
Nicolita Bernabeu e mai bun ca Peteleu.

Hingherul
26th September 2015, 21:15
GOHOHOHOHOOOOL

ce gol vereeeeeeee


campionii, campionii, ole, ole, oleeeeeeeeeee

Hingherul
26th September 2015, 21:55
e gata.
mai salutati si voi meseriasii ca e dubios sa ma felicit singur :D

Leo
26th September 2015, 22:19
Ei lasa, tu ai voie.

Capitanu.Burcea
27th September 2015, 09:39
Si-a regasit pofta de gol echipa traficantului de organe :jerk: Campionatul este realmente sufocat de acasta pecingine albaneza care, sub acoperisul unei asa-zise cacademii, racoleaza tineri fara creier la varsta frageda, le da o spoiala in cateva cumetrii, apoi ii trimite sa faca fix paula pe te miri unde. Nu stiu cati vor mai pune botul la produsele infectate cu salmonella ale academiei, dar isi merita soarta cretinii ignoranti care platesc pentru aceste putregaiuri.

Marele gol ridicat in slavi de presa aservita a fost o greseala de portar. Oricum, fata de surata albaneza care cerseste in careul de 6 metri, spurcatii mici au macar cociones sa traga si de la distanta. Eu nu neg ca Viitura joaca (si) fotbal la 6 ani dupa scriptura, dar fara interventii si milogeli regale in ultimele campionate, proiectul s-ar fi terminat cu un mare fas (ca de altfel toata cariera de antrenor a umilitului lui Rudonja). Bai, alifie regala, il mai stii pe Rudonja? Ba, ce proiect aveau slovenii aia, sa se pise ei pe ditamai reghele...:jerk:

Duba
27th September 2015, 13:41
N-ar fi rau sa ne povestesti cum ati furat un punct echipei celui mai mare fotbalist al tuturor timpurilor. Cum fluierasul n-a acordat DOUA lovituri de pedeapsã cla-ri-si-me Viitorului.

Bobi Cearton
27th September 2015, 15:43
N-ai cum sa nu te bucuri cand vezi jucatori romani tineri promitatori.
E de apreciat ce face Hagi.
Si-a pus averea la bataie, a riscat si se pare ca a castigat.
Are echipa lui, terenul lui, totul e al lui.:yes:

Capitanu.Burcea
27th September 2015, 17:38
Cam tot ce a scos Hagi pana acum s-a oprit la stadiul de promisiune. 6 ani de promisiuni. Chiar si Torje :D Poate doar Turan, dar cred ca ne-ntrecem prea tare cu gluma...

Atata vreme cat nu exista transparenta nu cred ca haxgi e bagat singur in asta. Badaranul amesteca aiurea lucrurile, noi aici studiem managerul haxgi, nu fotbalistul. Da, e abil si viclean in biznis, ca orice machidon fara scrupule. Cumpara ieftin, vinde, atrage sponsori, numele haxgi inca e respectat pt fotbalistul de altadata. Atipic pt un machidon, regele nostru sta si la cersit: orice pt castig. Cand o sa vad 3 insi in nationala de la mizeria asta de echipa o sa mai vorbim. Vad ca se tot incearca promovarea la under 21, de unde sa poate fi oferiti spre adoptie domnilor generosi -dar flacaii sunt lemn. Baza tot cativa tigani imbatraniti sunt acolo. Ma uit, au tot timpul 4-5 insi in echipa refuzati peste tot de tolomaci ce sunt. Vax cacademie! Chiar, unde e ala care i-a rupt piciorul lui Bancu? Promitea mult. P-ala nu-l vinde la Celsi?

PS. Ce are aceasta cacademie in comun cu partenera de curvasaraie: doua centuriste care se dau virgine. Nu 11 m, 11 p... in gaoz merita amandoua.

Novac
27th September 2015, 18:15
Copii astia de la academie cam umbresc rezulatate mirifice ale lui Neacoita .... NIU dinamo:)

Poate ca si de aia tusiti voi pe toate topicele despre viitorul :D

Capitanu.Burcea
27th September 2015, 18:31
De cand m-am lepadat de blat nu mai suport blatul. Poate esti reticent la inceput, dar iti garantez ca merita efortul :D Ce sa spun, sunt un om liber. Scriu despre orice vrea plm in academia lui gicuta.

Bobi Cearton
27th September 2015, 22:23
. P-ala nu-l vinde la Celsi?



Daca nu era Murinio la Celsea, jucatorul lui Hagi (Cristi Manea) n-ajungea in veci acolo.

Copchilul lui Petre Marin chiar e talentat, golul cu Petrolul il recomanda, hai sa nu fim rautaciosi.

delaoltenia
29th September 2015, 15:34
alo, salutati campioana . :D