PDA

View Full Version : Etapa 12: CS Universitatea Craiova - Pandurii Tg Jiu 0-0



delaoltenia
19th September 2015, 08:38
26 Septembrie 2015, 18:30 .

Leul Oltean
22nd September 2015, 14:55
Mda, nici nu ma surprinde.
Taranii de la Bucale au vazut ca astea 2 echipe oltenesti bat pe toata lumea si ... nu pot opri fenomenul :cool: decat punandu-le sa joace impreuna.
Acum pot fi siguri ca nu vor mai castiga ambele, regie damboviteana de 2 bani. Expected.
18:30Nu cred.

Tim
22nd September 2015, 15:19
Eu de cand propun o autonomie pentru oltenia? :D

Granita tot la Orsova.

Leul Oltean
22nd September 2015, 15:29
O sa va coste mai mult, treaba voastra. Managerii olteni sunt mocca, deocamdata beneficiati de acest avantaj (unii vin acolo pur si simplu, atrasi probabil de o anumita deschidere :D mai larga oferita de ceva reprezentante ale sexului melodios, ala bazat mult pe voce).
Nu va rugati sa ajunga vremea sa ii cumparati la pret real, cum veti face probabil cu energia pe care nu o aveti. :)

Tim
22nd September 2015, 15:37
In cazul asta o sa alegem niste sirieni din pepiniera de la Moravita.:D

Leul Oltean
22nd September 2015, 16:07
Acum sa iti spun ceva. Am cunoscut eu o sirianca din pepiniera lu' ma-sa. Eu nu credeam ca araboaicele sunt capabile de asemenea sex. Eu nu credeam ca araboaicele fac sex.
Babaiatule, aia daca mai insista 5-6 minute ma baga la perfuzii, stateam pe acolo vreo 2 saptamani. Am intrebat-o daca ea este o exceptie sau ...
Mi-a zis ca asa sunt femeile de acolo. Toate. Cica ele sunt cele mai bune din lume. Asta era filiforma, asa ... nu frumoasa, dar buna de asezat pe orice, probabil inaltuta (mi-o amintesc doar orizontal), insa dupa ce a zis ca pleaca, am zis si eu : ''daca nu am murit acum, voi trai cat Budha sau Allah'' ...
Bineinteles, aici avem nevoie si e parerea lui dlp (probabil stie si el cate ceva, la urma urmei traieste si mananca intr-o tara musulmana, o fi vazut si el vreo jambiera :D mauretana) ...

On topic : pronostic xxx. :))

Tim
22nd September 2015, 16:37
degeaba, daca vine imbracata in burka, eu am probleme de erectie. Am nevoie dupa aia de o rusoaica sau o moldoveanca ca sa uit.:D

Leo
23rd September 2015, 13:00
1 solist.

Hingherul
26th September 2015, 17:42
liniste si pace aici. ma si miram sa vrea cineva sa vada olteni la dublu la TV :D

Hingherul
26th September 2015, 19:05
0-0

nici nu cred ca mai apare ariciul lopatar dupa asa meci plictisitor.

bine, el e si putin mai retras :D

Bobi Cearton
26th September 2015, 19:29
Craiova a jucat mai bine decat Pandurii.
Nu da goluri, insa.
Jucatori are.
Pe Ivan il tine pe stanga, izolat, cand locul lui e in centru ca varf central.
Baluta e prezent mai tot timpul prin careu, desi fizicul nu-l recomanda, nu prea ajunge sa dea cu capul:confused:, si cand ajunge da prost.:rolleyes: