PDA

View Full Version : Nou echipament de joc pentru Otelul



megastar
17th September 2015, 17:46
Cristi Munteanu a anuntat astazi noul echipament de joc al Otelului, care e Adidas.
Setul pentru meciurile de acasa are jambiere in culorile alb si rosu, sortul albastru iar tricoul este alb, cu dungi rosii verticale la maneci. In partea superioara apare sigla Otelului, logo-ul Adidas si un cerc in culorile echipei, rosu,alb si albastru. Echipamentul de deplasare este aproape complet negru, cu insertii albe la maneci si guler, cu aceleasi insertii in partea superioara.

Poze echipament (http://fcotelulgalati.info/wp-content/uploads/Echipament-Otelul.jpg)

Novac
17th September 2015, 21:05
Al doilea din dreapta este sigur sirian :D

Marius
17th September 2015, 22:29
Asta e sfidare, sa joci cu adidas cand esti falimentar si nationala e cu homa.

megastar
18th September 2015, 07:12
Al doilea din dreapta este sigur sirian :D

Musulman sigur e. Cica ar fi francez.


Asta e sfidare, sa joci cu adidas cand esti falimentar si nationala e cu homa.

Nu cred ca s-a dat bani pe asta al nostru.

Doctor_Satan
18th September 2015, 08:57
Cristi Munteanu a anuntat astazi noul echipament de joc al Otelului, care e Adidas.
Setul pentru meciurile de acasa are jambiere in culorile alb si rosu, sortul albastru iar tricoul este alb, cu dungi rosii verticale la maneci. In partea superioara apare sigla Otelului, logo-ul Adidas si un cerc in culorile echipei, rosu,alb si albastru. Echipamentul de deplasare este aproape complet negru, cu insertii albe la maneci si guler, cu aceleasi insertii in partea superioara.

Poze echipament (http://fcotelulgalati.info/wp-content/uploads/Echipament-Otelul.jpg)
Nu prea-mi place tinta aia de la piept, zici ca-i bullseye.
Si nici echipamentul de deplasare nu e tocmai in regula. Ultima oara cand am jucat in negru, am avut un sezon slab si am retrogradat.

megastar
18th September 2015, 13:05
Aia cu cercul cica e facuta pentru a arata respectul echipei pentru suporteri.

Tim
18th September 2015, 13:11
Si respectul pentru creditori?

De unde banii ?


De ce nu punlicati lista cu cei peste 60 de creditori la care ati ramas datori, pe care I-ati inselat?
Publicati- lista, daca nu o public eu!



Uite aici cati ati nenorocit ca sa va infruptati voi ca ultimii talhari:

http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000542825&id_inst=3

Novac
18th September 2015, 13:20
uff! Las-o mai si tu mai usor 3-4 zile ... pana trece heatwave-ul asta care-i (sper) ultimul pe anul asta. Parca prea te ambalezi asa... pentru nimicuri ... ne tii in tensiune, zau.

ps. Mai da-ne un mic ragaz macar cat sa-l plangem pe tribun :D

Tim
18th September 2015, 13:36
Novace , tu esti stelist galatean?:o:

Novac
18th September 2015, 13:38
Ete paula. Aici sunt doar sa rad de ei ca si-au tras echipament Abibas, original :D

Marius
18th September 2015, 14:20
Meciul Oțelului de sâmbătă, pe teren propriu, cu Bucovina Pojorâta, ar putea fi ultimul din istoria clubului. Săptămâna viitoare, justiția trebuie să se pronunțe cu privire la cererea de intrare în faliment a clubului gălățean.

Macar inaugurati echipamentul asta nou :))

Doctor_Satan
18th September 2015, 16:47
Si respectul pentru creditori?

De unde banii ?


De ce nu punlicati lista cu cei peste 60 de creditori la care ati ramas datori, pe care I-ati inselat?
Publicati- lista, daca nu o public eu!



Uite aici cati ati nenorocit ca sa va infruptati voi ca ultimii talhari:

http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000542825&id_inst=3
E greu cu Recasul pe canicula.
Cat despre datoriile acumulate, intreaba-l pe Adamescu, ca el n-a platit o factura de cand a preluat clubul.
Cam la fel cum facea alt umflat cand nu platea banii pe jucatorii transferati, dupa care trambita prin toata presa ca el n-are datorii si erau multi care-l credeau.

Si poate te uiti mai atent pe lista creditorilor iar atunci vei vedea ca multi sunt jucatori si personal al clubului care nu si-au mai primit banii de la jigodia aia umflata de Adamescu.

Meciul Oțelului de sâmbătă, pe teren propriu, cu Bucovina Pojorâta, ar putea fi ultimul din istoria clubului. Săptămâna viitoare, justiția trebuie să se pronunțe cu privire la cererea de intrare în faliment a clubului gălățean.

Macar inaugurati echipamentul asta nou :))
Cererea va fi admisa, din moment ce si planul de reorganizare al firmei de asigurari al capusarului a fost respins.

Tim
18th September 2015, 17:17
Cererea va fi admisa, din moment ce si planul de reorganizare al firmei de asigurari al capusarului a fost respins.AMIN!:ok:/hello



Asa pot si eu sa-mi trec papusa la muzeu.

megastar
18th September 2015, 18:39
Mai tim, nu te-ai saturat sa ne tot canti prohodul de atatia ani si noi sa te tot dezamagim? De cate ori ne-ai spus ca se desfiinteaza Otelul? De cate ori ai suferit in tacere cand te-am contrazis?

megastar
18th September 2015, 18:41
Ete paula. Aici sunt doar sa rad de ei ca si-au tras echipament Abibas, original :D

Sa razi ca ce? As rade si eu de Steaua ta daca as mai avea loc. Totusi dintre 20 de milioane de oameni ( minus cativa banei din Braila) e imposibil sa te auzi.