PDA

View Full Version : Etapa 11: FC Steaua - Concordia 3-1



Leo
14th September 2015, 13:14
Luni, 21 septembrie 2015, ora 21.00.

six
14th September 2015, 15:04
surpriza etapei ;)

Tim
14th September 2015, 15:05
concordie :D

delaoltenia
15th September 2015, 10:35
1 .

Calandrinon
15th September 2015, 10:40
aici domneste concordia: scarboasa desfiintata !

Capitanu.Burcea
15th September 2015, 11:15
Nicio sansa pt sarmanii din zona metropolitana a orasului. Este ca nu stiti la cine ma refer, da? Perfect, asta era si ideea, Mariuse! :D

Leo
16th September 2015, 15:57
Egal.

Paul Atreides
16th September 2015, 16:01
Popa si Chipciu au oferte si ca din iarna este posibil sa plece.

Astazi, cei de la Digi spun acelasi lucru - Popa si Chicpiu sunt pe lista celor de la Astana si ar putea fi cumparati in dorinta kazahilor de-a se intari pentru prezenta in Liga Campionilor.

In momentul acesta, apare insa o situatie interesanta.

Pe de o parte, multi dintre fanii Stelei ii reproseaza lui Becali ca vinde tot ce are mai bun echipa si investeste prea putin din ceea ce incaseaza pentru aducerea de inlocuitori valorosi.

Astfel, cel putin pentru anumite perioade de timp, forta echipei scade in mod evident si rateaza obiective importante.

Pe de alta parte, Chipciu este tinta celor mai vocale contestari si, desi nu-s de acord cu cei care spun care s-ar afla intr-o forma dezastruoasa, categoric se afla departe de forma care l-a facut un fotbalist atât de important pentru Steaua.

In cazul lui Popa lucrurile sunt mai simple: nu e vina lui.

Ce-nseamna asta? Asta inseamna ca evolutiile sale cad mereu sub influnenta nivelului de exprimare a echipei. Astfel, el e victima formei Stelei si mai putin victima propriei sale forme.

Arkadiusz
16th September 2015, 19:59
X.



Pe de alta parte, Chipciu este tinta celor mai vocale contestari si, desi nu-s de acord cu cei care spun care s-ar afla intr-o forma dezastruoasa, categoric se afla departe de forma care l-a facut un fotbalist atât de important pentru Steaua.

o vorba din batrani zicea cam asa: "daca vrei sa pari destept baga-te intre prosti". :D cam asa si cu acest pseudo-fotbalist fara pic de creier.
a fi fotbalist presupune mult mai mult decat sa alergi ca prostu si sa tragi la poarta. se pare ca nu s-a gasit inca nimeni care sa i-o zica si sper nici sa nu afle vreodata :D.

Krys888
16th September 2015, 20:18
Incercati sa evitati confuziile ... FC Steaua este echipa Armatei , echipa CSA Steaua
Echipa lui Becali este FCSB ... si nu mai are nici o legatura cu CSA Steaua !!!!

m8k
16th September 2015, 22:12
....meciul cu satenii readuce echilibrul la palat.

Johnny D
17th September 2015, 07:12
Bate si FCSB pe cineva.

cimitiru' ghencea
17th September 2015, 10:06
concordie :D
:o:
wtf ?
asta vroiam sa scriu eu .
:D

Tyler Durden
17th September 2015, 10:31
:)) Atat despre meci!

Paul Atreides
17th September 2015, 11:42
Cum dracu sa fiti atat de multi si pe dinafara. Are mare dreptate Duba cand va baga unde va baga.
Ala cu Chipciu - se vede ca te uiti numai la tv. Daca ai fi avut macar odata o pereche de ghete in picioare si sa intri pe gazon n-ai fi debitat tampenia asta. Bhai Cris sau cum dracu ti se spune - Echipa lui Becali e Steaua. Cine spune altfel e retardat.
Johnny - esti rapidist dar respecta Steaua.
Ai inteles?
Cred ca da! :D

Johnny D
17th September 2015, 13:23
:)) Eu nu respect Steaua si nici n-o s-o respect vreodata!
Partea buna e ca FCSB fiind o clona a Stelei nici macar lipsa de respect nu-mi inspira, ar fi prea mult efort!:))
O sa respect Steaua in ziua in care vor zice peste 90% dintre stelisti ca numa miseii si cocalarii se pot bucura sa ia un meci la masa verde, cand el e pierdut pe teren, atat ala cu noi mai recent, cat si cupa lu Dinamo!;)

Novac
17th September 2015, 13:34
:)

<< Este foarte clar ca nu pot lucra cu Gigi, iar acum nu mai este Steaua si eu nu pot antrena echipa aceasta. Eu stiu ca nu e Steaua. Pai nu e clar ca nu e Steaua? N-are sigla, n-are palmares. La fel si Craiova. N-are stadion, n-are teren de antrenament>>, a declarat Piturca la Dolce Sport.

http://www.onlinesport.ro/fotbal/liga-1/steaua/vvictor-piturca-exclude-o-revenire-la-steaua-nu-mai-pot-lucra-cu-gigi-si-asta-nu-e-steaua-nid-115740/?utm_source=rss-feeds&utm_medium=rss-website-feeds&utm_campaign=last-news

Paul Atreides
17th September 2015, 13:53
"Partea buna e ca FCSB fiind o clona a Stelei "

O mare tampenie. E exact invers.

Tyler Durden
17th September 2015, 14:01
"Partea buna e ca FCSB fiind o clona a Stelei "

O mare tampenie. E exact invers.

Deci Steaua este clona FCSB-ului?

Paul Atreides
17th September 2015, 14:20
Las-o moarta. Stii bine. Ia-l pe boul de burloi la tine in curte . Si creste-l. Poate porcul se va face de 300 kg. Ai sa ai si tu ce manca de Craciun.

phife
17th September 2015, 14:22
"Partea buna e ca FCSB fiind o clona a Stelei "

O mare tampenie. E exact invers.

ha&#191;

Paul Atreides
17th September 2015, 14:29
ha&#191;

Ai aparut si tu. Numai tu mai lipseai. Steaua e Steaua. Nimic altceva. Acum ai inteles cap patrat?

Leo
17th September 2015, 14:39
Asta cu echipa favorita F16, inceteaza cu jignirile.

Paul Atreides
17th September 2015, 14:46
Nu asta. Poate acesta. E o mare diferenta. Nu crezi moderatoareo?

Ferko
18th September 2015, 10:25
Bate si FCSB pe cineva.
Pe bune ???

Capitanu.Burcea
18th September 2015, 11:33
La 3 titluri de invingatoare morala (ultimul etapa trecuta, la Timisoara) un penalty si-o prescura pentru singura echipa ortodoxa ramasa in competitie. Inutil de precizat, prescura sfintita prin curier azi-dimineata, avand ca ingredient principal rahat raschetat de pe izmenele dreptcredinciosilor calugari.

Paul Atreides
18th September 2015, 12:00
Nu asta. Poate acesta. E o mare diferenta. Nu crezi moderatoareo?

Tim
21st September 2015, 16:08
Ce ati pariat? Asa emotii am pentru meciul asta!!

Ess
21st September 2015, 16:34
Deci Steaua este clona FCSB-ului?

da: steaua stelei are si mai putine colturi pe stema decat steaua fecesebeului, pt ca-i clona, incult ignorant ce esti!
la fel si powasonicul are mai putini pixeli in logo, decat panasonicul. bine...sa pastram proportiile din cazul de fata, mai bine comparam tutu motorz cu tata motors. tot aia...

plm...nimic nu stii... :mda:

petea
21st September 2015, 16:51
da: steaua stelei are si mai putine colturi pe stema decat steaua fecesebeului, pt ca-i clona, incult ignorant ce esti!
la fel si powasonicul are mai putini pixeli in logo, decat panasonicul. bine...sa pastram proportiile din cazul de fata, mai bine comparam tutu motorz cu tata motors. tot aia...

plm...nimic nu stii... :mda:

Chiar asa...:))

Hingherul
21st September 2015, 17:59
Diseara ne cataram peste rasi!

Bobi Cearton
21st September 2015, 18:57
In ce loc se va pozitiona Mirel in incinta stadionului?

Hingherul
21st September 2015, 20:55
mai aveti cinci minute sa votati 1!
sansa unica sa fiti catalogati ca "meseriasi" dupa meci si sa primiti felicitari cordiale :D

Tim
21st September 2015, 21:02
hingherule ,aicea is.

buhuhuuu...:D

Hingherul
21st September 2015, 21:04
ai votat 1. clar ai si pariat la fel. buhuhu lu` Leo ca azi trecem peste rasi :D

Hingherul
21st September 2015, 21:06
pac pac. ma-ntelegi? :D

delaparis
21st September 2015, 21:06
hingherule ,aicea is.

buhuhuuu...:D

Aoleu, iar castiga astia :nope:

Tim
21st September 2015, 21:07
slab scenariul

Hingherul
21st September 2015, 21:08
in momentul asta scuipam coji de seminte pe blana cainilor. alta viata pe podium babaiatule.... :D

Tyler Durden
21st September 2015, 21:22
povestiri cu final asteptat.:))

Hingherul
21st September 2015, 21:25
pac pac iar. vrea cineva seminte? :D

Hingherul
21st September 2015, 21:32
cat de tare a fost faza cu Tosca dand cartonas galben :))

capitane, ce faci bre? spionezi sau iei notite? :D

delaparis
21st September 2015, 21:35
Concordie mare in meciul asta :no:

Hingherul
21st September 2015, 21:39
asa e frumos. ce, noi suntem dinamo sa ne urasca lumea? :D

TheIceMan
21st September 2015, 21:39
surpriza etapei ;)

cooorect! :ok: :)

Hingherul
21st September 2015, 21:43
tzaca paca..... 3-0 :D

Leo, ar trebui sa inceapa sa iti fie rusine :))

TheIceMan
21st September 2015, 21:48
Mirel mai e antrenor?

Hingherul
21st September 2015, 21:49
e pe dracu. se joaca de-a antrenorul doar.

delaparis
21st September 2015, 21:57
Mirel mai e antrenor?

Nimic. I-a luat painea Tzitzi Clinceni :D

Hingherul
21st September 2015, 22:04
numai lume buna la fotolii :D

Capitanu.Burcea*, Novac+, sannicola, timache*, Tyler Durden*+

Capitanu.Burcea
21st September 2015, 22:17
Ne plac comediile, asta e explicatia :D

Hingherul
21st September 2015, 22:51
aseara a fost o piesa buna :D

Rusine, Leo! in rest.... numai meseriasi :))

delaparis
21st September 2015, 22:58
Ce tensionat a fost meciul! Nici macar un cartonas acolo macar de ochii lumii :))
Curat fotbal ... :headbang:

Dante7
21st September 2015, 22:59
Cam cat de prost... cam cat de imbecil si cretin sa fii sa-l fluieri pe Chipciu cand omul avea deja un gol marcat, un penalty scos iar echipa conducea cu 3-0 ? Wow ! Doar wow !

Hingherul
21st September 2015, 23:00
A fost un galben plus un penalty la final . Total deampulea. Arbitru jegos

Hingherul
21st September 2015, 23:08
Cu fluieratul cred ca exista o explicatie :)
Suporterii sunt deja scarbiti de ratarile astea de amator. Nu conteaza cate goluri ai dat si cat e scorul, suporterul vrea sa vada cum te bati pentru fiecare ocazie. Si-au batut prea mult joc in ultimele meciuri si de aici si reactia.

Dante7
21st September 2015, 23:18
suporterul vrea sa vada cum te bati pentru fiecare ocazie

Dintre toti jucatorii, Popa si Chipciu cred ca se ,,agita" cel mai mult. Deci chiar nu era cazul sa fie injurat vreun jucatori azi. Mai ales Chipciu, care repet, a facut un meci destul de bun.

Uneori cred ca unii ,,suporteri" nu merita Steaua. Echipa se sustine si la greu :rosu: Da, Chipciu nu mai joaca precum inainte. Dar sa nu uitam ca totusi ne-a castigat vreo 3 campionate :rosu:

delaparis
22nd September 2015, 00:30
Victorie fara dubii :mad:

http://www.onlinesport.ro/fotbal/liga-1/steaua/victorie-fara-dubii-pentru-steaua-cu-chiajna-la-debutul-lui-kharja-nid-115818/

Arkadiusz
22nd September 2015, 06:29
Da, Chipciu nu mai joaca precum inainte. Dar sa nu uitam ca totusi ne-a castigat vreo 3 campionate :rosu:

ce-a facut, mah?!:happy:happy unde, in FIFA 15?? :D e doar un jucator de ***** umflat cu pompa de presa si nimic mai mult, asa a fost mereu. si golu' de aseara fu de tot *****u', sut de amator, doar norocu' si indolenta portarului au facut posibil golul. si chipirciu asta, la fel ca multi alti impostori din Liga 1 ce se cred fotbalisti, are impresia ca daca o mai baga-n ate din cand in cand merita elogiat, indiferent cum o baga si indiferent ca in restu' meciului freaca manganu' pe teren.

imi aduc aminte de dubla cu Ajax, cand stelemeaua chiar arata a echipa de fotbal... chipciu a luat de vreo 3 ori actiuni "pe cont propriu" si dupa ce tabarau 3 adversari pe el, becalistu' prostovan tot incerca el sa avanseze cu mingea fara sa o paseze sau sa faca vreun dribling si bineinteles ca era deposedat. atat de prost e si unii tot il vad mare fotbalist pt ca da goluri frumoase uneori. eu nu l-as lua nici la FC Cacaceni, ofer multa **** celor care l-au bagat in nationala pe acest infect cu pretentii de fotbalist.
cum va explicati oare ca din toti jucatorii utilizati frecvent de steaua in 2013, in mandatul cocalarului regheblat, chipaciu e printre foarte putinii ramasi, ba mai mult, nu am auzit prin presa de vreo oferta de la o echipa cel putin decenta din afara pe numele lui?

Novac
22nd September 2015, 06:42
E forta Chipciu :D

Johnny D
22nd September 2015, 09:43
Pe bune ???

Ui si pe numele thread-ului!;)

Ferko
22nd September 2015, 09:44
Mieii (niste oi mai mici !) nu uita ca sug de la oi !

Johnny D
22nd September 2015, 09:50
Rusine, Leo! in rest.... numai meseriasi :))

Lasa fata in place, ea voteaza cu sufletul, de parca nu stii!
E o fata ciudatica Leo, cand e sa ia masuri punitive, e ca o masina, ca un robot, aplica regulamentul fara pic de emotie, in litera lui, cand insa e vb de Dinamo, e toata o emotie si basta! Dupa ce-o intelegi parca nu mai e situatia atat de ciudata. :)

Duba
22nd September 2015, 10:21
Cam cat de prost... cam cat de imbecil si cretin sa fii sa-l fluieri pe Chipciu cand omul avea deja un gol marcat, un penalty scos iar echipa conducea cu 3-0 ? Wow ! Doar wow !
Total de acord. Din pacate, suporterul roman, nu neaparat stelist, este extrem de usor de mani****t. Cand presa perversa repeta la infinit cum ca Chipciu nu mai joacă nimic, prostimea, chiar si atunci cand acesta isi face treaba, huiduie sau fluieră la cea mai mica greseala, nepunand in balanta realizările de pana atunci. Crestinism in stare pura!

P.S.
Meci castigat fara emotii, greselile eroului de la Liberet si super antrenorul Talnar, zis si bubosu', au făcut ca Steluta sa se impuna fara probleme.

Johnny D
22nd September 2015, 10:26
Se stia ca n-or sa fie probleme, nici etapa viitoare nu vor fi.:)
Dar peste 2 etape se schimba foaia, nu mai jucam cu semiamatori acasa!;)

Duba
22nd September 2015, 10:35
Pai la fel se stia si in meciul din returul campionatului trecut. La fel, mizeriile antisteliste trambitau ca Chiajna se va da la o parte, ca Baciu e stelist si se va da la o parte. Uite ca acum au antrenor un fost spurcat si i-am batut fara sa ne fortam.

Marius
22nd September 2015, 11:09
Steluta sa se impuna fara probleme.

Pe tricouri scrie fecesebe :o:

Duba
22nd September 2015, 11:24
Pt. mine, dar si pt. marea majoritate a stelistilor, FCSB = STEAUA.

Tyler Durden
22nd September 2015, 11:33
S-a jucat cu portile inchise?

Duba
22nd September 2015, 11:40
In ghiulesti se joaca altfel?

Tyler Durden
22nd September 2015, 11:44
Antipa, voi sunteti boborul stelist, mili-mili-mili-milioaneeeee.:)))

Ferko
22nd September 2015, 11:48
"Am început jocul foarte prost, le-am făcut niște goluri cadou și de acolo s-a rupt filmul. Ne pregătisem altfel mental pentru acest meci. Va fi catalogată drept o greșeală personală și îmi asum acest lucru... trebuia să boxez. Părerea mea e că a fost fault acolo. Am fost jenat, dar asta este. Dacă arbitrul nu a dat, mergem înainte. Am avut o primă repriză execrabilă. Urmează meciuri grele acum și trebuie să luăm puncte. Sper din toată inima să ne revenim pentru jocurile următoare", a declarat Florin Matache la DigiSport.

Acum sa vedeti cum stiu mieii sa joace la rupere cu alte echipe. Fara cadouri.

Ferko
22nd September 2015, 11:49
S-a jucat cu portile inchise?
Numai poarta fcsb a fost "inchisa" ... nu chiar pana la sfarsit !
Poarta Chiajnei a fost "deschisa" de la inceput.

Duba
22nd September 2015, 11:56
Noi suntem, intr-adevar, milioane. Sunt insa destui nenorociti, unii chiar si pe aici, care incearca sa destabilizeze, si uneori chiar reusesc. In schimb, voi, amaratilor, sunteti atat de putini incat nu puteti umple amaratul vostru de stadion chiar daca ati juca cu MAGICA STEAUA.

Tyler Durden
22nd September 2015, 12:02
Ni la Gica Petrescu ce viseaza!!! Auzi la el: Magica Steaua! Baaa, sunteti un soi de Alina Plugaru a fotbalului! :))

Tim
22nd September 2015, 12:06
De ce jignesti fata care presteaza o meserie onorabila? E diferenta mare intre curve si tarfe!

Arkadiusz
22nd September 2015, 12:08
si asa "magica" supercampioana a blaturilor si-a mai trecut in cont o victorie dubioasa (oare a cata pe sezonu' asta?)...

jegu' de chiparciu:

https://www.youtube.com/watch?v=qKMZTmwMLx8

Marius
22nd September 2015, 12:16
Pt. mine, dar si pt. marea majoritate a stelistilor, FCSB = STEAUA.

D-aia sunt 500 de spectatori la meci? Pana si Hagi are mai multi spectatori la Ovidiu :))

Tim
22nd September 2015, 12:20
Auzi Dubo , cica tu esti fecesebist!

Duba
22nd September 2015, 12:33
"Am început jocul foarte prost, le-am făcut niște goluri cadou și de acolo s-a rupt filmul. Ne pregătisem altfel mental pentru acest meci. Va fi catalogată drept o greșeală personală și îmi asum acest lucru... trebuia să boxez. Părerea mea e că a fost fault acolo. Am fost jenat, dar asta este. Dacă arbitrul nu a dat, mergem înainte. Am avut o primă repriză execrabilă. Urmează meciuri grele acum și trebuie să luăm puncte. Sper din toată inima să ne revenim pentru jocurile următoare", a declarat Florin Matache la DigiSport.

Acum sa vedeti cum stiu mieii sa joace la rupere cu alte echipe. Fara cadouri.

Si ce vroiai să declare, spurcaciune?
Iti repet si tie, poate-ti intra in dovleac. Matache, eroul spurcat de la Liberet, si Talnar bubosu', spurcat suta la suta, au facilitat victoria Stelei. Este ca am dreptate?

Tyler Durden
22nd September 2015, 12:33
Timache, cred ca Duby e ceva care are terminatia ist, dar care incepe cu litera m.:D

Duba
22nd September 2015, 12:42
si asa "magica" supercampioana a blaturilor si-a mai trecut in cont o victorie dubioasa (oare a cata pe sezonu' asta?)...

jegu' de chiparciu:

https://www.youtube.com/watch?v=qKMZTmwMLx8

Zizou, alias Zidane, alias rossi spurcatul, nu întelegi absolut nimic din acest sport. Ia-o mai bine la laba, fa si tu o felatie ceva ... Pt. ca esti paralel cu acest sport. Ti-o spun prieteneste, spurcatule!

Tyler Durden
22nd September 2015, 12:43
Ti-o spun prieteneste, spurcatule!

Cum e asta! :))

Marius
22nd September 2015, 13:04
De remarcat totusi ca duba nu se dezice de gigel. Cam cum faceau aia cu borcica si ion-giovani :D

Tim
22nd September 2015, 13:05
Timache, cred ca Duby e ceva care are terminatia ist, dar care incepe cu litera m.:D

macovist?:o:

:happy

Hingherul
22nd September 2015, 13:13
Important e ca suntem peste rasi.
Acolo unde-i sade stelistului bine :D

Tim
22nd September 2015, 13:35
Parca ati exagerat cu atata concordie!

Tyler Durden
22nd September 2015, 14:01
macovist?:o:

:happy

N-ar fi exclus. Duby are gusturi bune cand vine vorba de politica. :D

Tim
22nd September 2015, 14:14
eu cred ca genul ala de "femeie" i se potriveste!:))

Duba
22nd September 2015, 14:15
De remarcat totusi ca duba nu se dezice de gigel. Cam cum faceau aia cu borcica si ion-giovani :D
Eu nu ma dezic de STEAUA, apatridule! Nu ma dezic de URIASELE rezultate realizate in perioada Becali! De acel sfert cu 'ciorile',chiar si de acea semifinala, de eliminarea Valenciei, Galatei, a Betis-ului, a Ajax-ului, de cei 11 ani consecutivi in grupele cupelor europene, de cele 6 campionate, si alte cateva cupe. Da, nu ma dezic de performante! Cele mai mari la nivel de club dupa '89!

Tim
22nd September 2015, 14:19
si atunci ce tot o freci cu fecesebeul pe aici?:confused:

Tyler Durden
22nd September 2015, 14:27
nu ma dezic de performante!

Stelistul chintesential!

Duba
22nd September 2015, 14:32
si atunci ce tot o freci cu fecesebeul pe aici?:confused:
Esti idiot amice! Pe bune-ti spun!

Tyler Durden
22nd September 2015, 14:40
Ce amici dubiosi ai, Timache! :D

Leul Oltean
22nd September 2015, 14:41
Eu nu ma dezic de STEAUA, apatridule! Nu ma dezic de URIASELE rezultate realizate in perioada Becali ! :jerk:

Tim
22nd September 2015, 14:43
Esti idiot amice! Pe bune-ti spun!Spusa de tine, asta o pun in CV!:D

Tim
22nd September 2015, 14:43
Ce amici dubiosi ai, Timache! :DInvidiosule!:D

Tyler Durden
22nd September 2015, 14:55
N-am de ce sa fiu individios, eu chiar sunt amic cu Duby. :D

Dante7
22nd September 2015, 15:46
ce-a facut, mah?!:happy:happy unde, in FIFA 15?? :D e doar un jucator de ***** umflat cu pompa de presa si nimic mai mult, asa a fost mereu. si golu' de aseara fu de tot *****u', sut de amator, doar norocu' si indolenta portarului au facut posibil golul. si chipirciu asta, la fel ca multi alti impostori din Liga 1 ce se cred fotbalisti, are impresia ca daca o mai baga-n ate din cand in cand merita elogiat, indiferent cum o baga si indiferent ca in restu' meciului freaca manganu' pe teren.

imi aduc aminte de dubla cu Ajax, cand stelemeaua chiar arata a echipa de fotbal... chipciu a luat de vreo 3 ori actiuni "pe cont propriu" si dupa ce tabarau 3 adversari pe el, becalistu' prostovan tot incerca el sa avanseze cu mingea fara sa o paseze sau sa faca vreun dribling si bineinteles ca era deposedat. atat de prost e si unii tot il vad mare fotbalist pt ca da goluri frumoase uneori. eu nu l-as lua nici la FC Cacaceni, ofer multa **** celor care l-au bagat in nationala pe acest infect cu pretentii de fotbalist.
cum va explicati oare ca din toti jucatorii utilizati frecvent de steaua in 2013, in mandatul cocalarului regheblat, chipaciu e printre foarte putinii ramasi, ba mai mult, nu am auzit prin presa de vreo oferta de la o echipa cel putin decenta din afara pe numele lui?

Am vrut sa-ti raspund, pana am citit ,,stelemeaua". Imi pare rau, nu avem ce sa vorbim.

Arkadiusz
22nd September 2015, 18:49
Zizou, alias Zidane, alias rossi spurcatul, nu întelegi absolut nimic din acest sport. Ia-o mai bine la laba, fa si tu o felatie ceva ... Pt. ca esti paralel cu acest sport. Ti-o spun prieteneste, spurcatule!

Domnul Duba, specifica exact unde si cu ce am gresit daca vrei sa discuti cu mine. a, stai, am uitat ca nu esti capabil de asa ceva...

Ferko
23rd September 2015, 10:23
Si ce vroiai să declare, spurcaciune?
Iti repet si tie, poate-ti intra in dovleac. Matache, eroul spurcat de la Liberet, si Talnar bubosu', spurcat suta la suta, au facilitat victoria Stelei. Este ca am dreptate?
Ciobanoi ai fost, ciobanoi ai ramas !
Doua goluri facute cadou de portar (oare cat l-a costat pe Gifi acest cadou ???) si un gol facut cadou de arbitru. Deci 3 cadouri, trei puncte !