PDA

View Full Version : Etapa 8: FC Viitorul - Poli Timisoara 4-0



delaoltenia
14th August 2015, 18:48
Vineri, 21 august, ora 21.00 .

Discutii doar aici, pe cel mai mare forum de sport din Romania .

cip
18th August 2015, 18:28
misiune imposibila,astia or sa aiba cel putin 2-3 penalty-uri cu noi...:(
singura noastra sansa ar fi sa le bata pe toate Ianis Hagi :rasc:

Hingherul
18th August 2015, 20:06
si de ar fi numai atat. parca vad ca primiti si un rosu ca sa fie treaba treaba :D

cip
18th August 2015, 22:09
mah,zi drept,asa-i ca tu te-ai dus la Yaki in plin ger doar ca sa afli strategia rejelui si ca aia cu concediul a fost doar un pretext? :o:
ca doar de plaja nici nu putea fi vorba :cool:
ce arbitri au mai fost acolo? :D

chiar ma gandeam de unde mama dreq ai mai scos-o si pe aia cu jonctiunea,acum m-am prins...imaginatie bogata,imaginatie bogata,dar pe asta nici Jules Verne n-o anticipa daca nu tragea cu urechea de pe sezlong,de sub patura :rasc:

Hingherul
18th August 2015, 22:20
atatea scenarii faci pentru un meci pierdut..... de parca ar fi ultimul :D

Lordul
18th August 2015, 22:32
bate Viitorul...toti se inclina in fata lui Hagi mai mult sau mai putin ajutati

cip
18th August 2015, 22:39
atatea scenarii faci pentru un meci pierdut..... de parca ar fi ultimul :D

bre,mie poti sa-mi spui ca suntem din aceeasi gashka :D
ce-o zas rejele in legatura cu meciul asta ?
sa ma mai uit sau ar fi pierdere complet inutila de timp? :sneaky:

delaparis
18th August 2015, 22:43
Viitorul lui Poli nu suna bine :D
Nici prezentul :))

Hingherul
18th August 2015, 22:43
bre,mie poti sa-mi spui ca suntem din aceeasi gashka :D
ce-o zas rejele in legatura cu meciul asta ?
sa ma mai uit sau ar fi pierdere complet inutila de timp? :sneaky:
nu te uita :D

cip
18th August 2015, 23:08
nu-i bai,am gasit un meci de cricket la aceeasi ora,cica avem ceva derby intre Varanasi si Aurangabad...:yes:
multam fain de pont,precene fecesebist! :rasc:

Hingherul
18th August 2015, 23:13
nu ai pentru ce.
adevarul ca ma saturasem sa te tot vad cu punga aia. umblai cu ea dupa tine mai rau ca un pensionar care se duce la piata :D

cip
18th August 2015, 23:16
ca si vedeai tu bine prin fantele alea...:))

Hingherul
18th August 2015, 23:18
ca sa vezi ca nu te las la greu, te uiti la cricket si iti fac eu un live text aici. mai bem o bere virtuala, mai o caterinca... :D

cip
18th August 2015, 23:25
nu stiu ce sa zic,te tin si eu la curent...dar nici in indienii aia nu poti sa ai o baza,mi-e sa nu fie si ala masluit...reje,maharaJAF,cam tot pe-acolo...:D

Hingherul
18th August 2015, 23:28
stai linistit ca nu e nevoie. pentru mine, rapiduletul e mort :D

cip
18th August 2015, 23:37
te joci cu focul,treaba ta,mai devreme sau mai tarziu va citi si Johnny D pe-aici...:cool:
Onutz,cum ne place noua sa-l alintam :D

Hingherul
18th August 2015, 23:41
ma astept la o mustruluiala severa pe RA. dar si eu mi-o caut.. :D

cip
18th August 2015, 23:45
n-as vrea sa fiu in blanita :D ta,minim 9 randuri de citit te-asteapta...
daca mai da si multiquote din urma,aiaiai...:))

Hingherul
18th August 2015, 23:53
bre, lasa dracu meciul ca e clar cine castiga aici. in calitate de nas, am o rupere de turta urmata imediat de o taiere de motz la sfarsitul lunii si ma tot hinghereste doamna Hinghi sa fac si eu ceva util in viata si sa gasesc un text de scris pe tavita. matale esti trecut prin astea ca ai familie numeroasa si mai mult de sex frumos, imi poti stimula inspiratia cumva?

cip
19th August 2015, 00:31
nu-i chiar numeroasa,doar doua :)
corporatista e la mare la training si studenta da ture cu masina prin oras la ora asta si-mi cheltuie banii,n-am cum sa te ajut de data asta ...

pe ce tavita bre? :o:
nush ce obiceiuri ciudate mai aveti voi acolo in Miticia,noi mai scriem uneori direct pe tort...cu frisca :D

Hingherul
19th August 2015, 00:33
bre, e rupere de turta nu petrecerea burlacilor.
ai de mine in ce m-am bagat.... eu credeam ca nasul are viata de leu (d`ala de savana nu jucarie de plus olteneasca). adica sta si bea ca porcul cu invitatii in timp ce nasa se ocupa de cele traditii......


am prins si eu un teambuilding d`asta cand am fost la curtea regelui. se uita una ca lesinata dupa trupul meu dar era suspicios daca o lasam pe doamna Hinghi in camera la tv si eu ieseam la sedinta :D

cip
19th August 2015, 00:43
nu stiu precene ce-i cu ruperea aia de turta,n-am auzit in viata mea :o:
de nasit am nasit doar de 2 ori,la finii mei din Zalau la nunta si la botezul copilului lor,mai pe urma...am urmat ritualurile de rigoare,asa cum m-au indrumat aia din jurul meu...in afara de faptul ca o pus-o preotul pe doamna nasa cip sa se lepede de satana de 3 ori,nu-mi mai amintesc mai nimic :))

Hingherul
19th August 2015, 00:50
si pe mine m-a pus al dracu popa sa ma lepad. amuzant a fost ca cine ma stia ca ateu convins si mare blasfemiator a stat cu ochii geana pe mine sa vada daca nu incep sa ma zvarcolesc in momentul in care intru in biserica :))
la botez am dat de o ursitoare rea. ce ii mai placea caterinca.....


hai ca v-am facut trafic nu gluma. cine vede zice ca se joaca meciul secolului :D
aproape doua pagini :happy

cip
19th August 2015, 00:57
bine,noapce buna! :)
sa mai vii pe la noi,din meciul asta tre sa scoatem minim 7 :D

Hingherul
19th August 2015, 00:59
voi aveti grija sa joace Zicu. de restul ma ocup eu :D
noapte buna! eu ma duc pe administrativ ca vrea lordliv sa faca sex cu mine :)
ma crede yoyo azi :))

Johnny D
19th August 2015, 09:13
stai linistit ca nu e nevoie. pentru mine, rapiduletul e mort :D

Numa
bine!
C-o sa
doara
mai rau
cand va
reinvia!
:evil:
R9!:cool:

Tim
19th August 2015, 09:40
Atentie ce pariati la meciul asta, v-am spus ca incep sa ma implic. Asa nu se mai poate. Daca nu ma credeti macar luati in considerare pronosticul Lordului.:D

Capitanu.Burcea
19th August 2015, 10:09
O sa va rugati sa aveti un arbitraj corect, cum a fost cel din Groapa :D

Va fi macel, orfanii pregatesc niste faze fixe concepute de insusi maretul rege, inspirate de triplusaltistul Oprea. Sa vedeti atunci frangeri, anorexii si hipetrofii in careu, de-or sa stea fluierasii numai cu servetele umede la nasurile princiare. Atentie si la croncanul din Faurei, care sade ca un bulibasa numai cu talpile pe tibiile adversarilor, sub inaltul patronaj al brigazilor ortodoxe afiliate.

Nu degeaba Ovidiu a scris Tristele, prefigurand evenimentele mizere care se desfasoara acum la malul marii. O echipa de tristi, un rege mercantil, o mizerie nationala. Sictir, vorba unui dac!

Tim
19th August 2015, 10:49
Urmariti acest meci!:evil:

cip
19th August 2015, 13:14
O sa va rugati sa aveti un arbitraj corect, cum a fost cel din Groapa :D

asa presimt si eu,ba chiar as plusa...teama-mi e ca dupa meciul asta o sa-i regretam chiar si pe fratii burloiu,cu tot cu fanta aia a lor de lumina...:rasc:

Marius
19th August 2015, 14:20
Adevarul e ca doar cu arbitrii ar reusi echipa de pe locul 3 sa bata o viitoare retrogradata :)))

Tim
19th August 2015, 14:21
Acum nu exagera si tu, inca nu suntem pe 3.:D

Marius
19th August 2015, 14:25
dar aveti sanse mari sa ajungeti cu dana lexa. mai ales ca de la anul o sa fie doar o serie in liga 2 :D

Tim
19th August 2015, 14:29
Ramai acelasi preatanar si preavisator.De aceea nu esti preafericit.:D

Capitanu.Burcea
19th August 2015, 21:13
...teama-mi e ca dupa meciul asta o sa-i regretam chiar si pe fratii burloiu,cu tot cu fanta aia a lor de lumina...:rasc:

Parca erau meciuri diferite, totusi. Fanta era a lui Savaniu :P Offside-ul de 2 metri din capul de creta al lui Jackie erau vreo 10-15 cm. Nici nu mai stiu cum se judeca atunci regula offside-ului, hai sa-i dam credit arbitrului :rasc: Oricum trebuia sa fie 40-1 pt noi atunci...:rolleyes:

Revenind la fratii Burloiu, stii cumva, a fost 11m la Stoican, la 0-0, pt noi? Io asa vad pe rezumatul asta mizer. Cred ca ati derulat voi mai in fata. Si pe vremea aia arbitrii nu stricau echilibrul in primele 10 minute, ca astazi... :rolleyes: Nu mai conteaza ce a facut Burloiu mai departe. Faptul ca nu sunteti corecti si vedeti doar ce va convine nu va recomanda drept un partener serios de dialog :)

Leo
19th August 2015, 23:24
2 solist.

petea
20th August 2015, 08:31
meci frumos daca nu se afirma arbitrii.

cip
20th August 2015, 18:34
Parca erau meciuri diferite, totusi. Fanta era a lui Savaniu :P Offside-ul de 2 metri din capul de creta al lui Jackie erau vreo 10-15 cm. Nici nu mai stiu cum se judeca atunci regula offside-ului, hai sa-i dam credit arbitrului :rasc: Oricum trebuia sa fie 40-1 pt noi atunci...:rolleyes:

Revenind la fratii Burloiu, stii cumva, a fost 11m la Stoican, la 0-0, pt noi? Io asa vad pe rezumatul asta mizer. Cred ca ati derulat voi mai in fata. Si pe vremea aia arbitrii nu stricau echilibrul in primele 10 minute, ca astazi... :rolleyes: Nu mai conteaza ce a facut Burloiu mai departe. Faptul ca nu sunteti corecti si vedeti doar ce va convine nu va recomanda drept un partener serios de dialog :)
la naiba,acum am citit pe cafenea ca Neacoita l-a ejectat pe dinu vama...:o:
ce s-a intamplat?
a cheltuit prea mult si nu s-a incadrat in bugetul lunar?
ca altfel nu-mi explic,randament a dat din ce-am vazut... :rasc:

Hingherul
20th August 2015, 18:40
pfff, daca il ejectau inainte de meciul cu voi pe blatistul asta, bateati rasii de ii ascultati cu urechea. :D
acum e clar. dinamo moare! /hello/hello/hello

cip
20th August 2015, 18:48
pai asta am vrut sa subliniez si eu...:rasc:
nu-i bai,le dam dubla in play-off,ce sa mai...:))

Hingherul
20th August 2015, 19:21
practic, de acum, dinamo incepe sa miste in fata voastra. so pe ei! :D

cip
20th August 2015, 19:30
practic,deocamdata avem meci cu spurcatii mici...:D
ce atata trolling,aici discutam doar chestii la obiect...:rasc:

Hingherul
20th August 2015, 19:35
aici am stabilit ca avem derby la cricket! acum o dai la intors? :D

cip
20th August 2015, 20:00
pai m-a enervat patronul hinduist de la Varanasi,era in Rolls si tot zicea ceva de Buda cu muzica de-a lor data la maxim in difuzoare...cica le da 72-0 la aurangabazi si nu stiu ce le mai face...dejavu,meci de sah caut acum,am vazut ceva in Kirghistan,niste regionale,daca bine am inteles...si daca si alea sunt masluite,chiar ma las de sport :D

Hingherul
20th August 2015, 20:15
da ce bre, de ce sa te lasi? septica nu iti mai place? :D

cip
20th August 2015, 21:08
a inceput cu Rosenborg,tu chiar n-ai pace?
asa ceva...:rasc:

Hingherul
21st August 2015, 16:18
cipane, nu stiu daca ar ajunge curierul la timp ca sa iti trimit punga aia inapoi dar.... ca sa fie mai usor, vrei sa iti trimit o schema cum sa iti confectionezi singur una? :D

am auzit ca ploua pe la voi pe acolo. Viitorul e in forma.... deci sanse mari ca diseara sa va auzim cantand :))

Fedayn
21st August 2015, 17:28
ce repede scapa unii de accesorii :))


:rasc:

Hingherul
21st August 2015, 17:37
ca te vad cu rasii, vrei si tu schema aia ca sa nu mai stai mereu sa imprumuti pungi de la prieteni? e altceva cand ai lucrul tau :D

cip
21st August 2015, 18:03
cipane, nu stiu daca ar ajunge curierul la timp ca sa iti trimit punga aia inapoi dar.... ca sa fie mai usor, vrei sa iti trimit o schema cum sa iti confectionezi singur una? :D

am auzit ca ploua pe la voi pe acolo. Viitorul e in forma.... deci sanse mari ca diseara sa va auzim cantand :))
doar cotele la fante ma intereseaza,a mea e de-aia de banatean onest...:rolleyes:
noi cand o comitem,eu unul nu mai vad sa tastez a doua zi,or observ ca tu nu ai probleme de genul asta...:))

aLLiin
21st August 2015, 18:19
1 solist

Hingherul
21st August 2015, 18:19
salut prietene cip! m-am tot gandit la obiectivul tau de a se scrie aici minim 7 pagini si sincer mi-e si jena sa te intreb despre meci asa direct.
am zis sa te iau mai pe ocolite, mai prinzi si tu curaj, mai facem si postari..... tu cand erai mic pe unde iti petreceai vacantele de vara?
aveai "hotoaica" cu care sa furi fructele din pomii vecinilor?
chiar, stiai ca "hotoaica" a fost inventata de un dinamovist? nu am dovezi clare dar simplul fapt ca se numeste asa ma duce cu gandul la ei....

Leo
21st August 2015, 18:47
Cipi, ia exemplu de la fecesebistul asta, vezi ce scoala are de a muta gaina moarta din curtea lui?

cip
21st August 2015, 18:48
salut prietene cip! m-am tot gandit la obiectivul tau de a se scrie aici minim 7 pagini si sincer mi-e si jena sa te intreb despre meci asa direct.
am zis sa te iau mai pe ocolite, mai prinzi si tu curaj, mai facem si postari..... tu cand erai mic pe unde iti petreceai vacantele de vara?
aveai "hotoaica" cu care sa furi fructele din pomii vecinilor?
chiar, stiai ca "hotoaica" a fost inventata de un dinamovist? nu am dovezi clare dar simplul fapt ca se numeste asa ma duce cu gandul la ei....
nu stiu ce-i aia,eu ma cataram direct in pom si-mi luam burta de fructe...oameni buni aici in Banat,inchideau ochii si proprietarii,nu trebuia sa inventam tot felul de ustensile de astea sofisticate ...:D
o singura data ne-a alergat unul cu furca,in Dog :D necea,dar aia nu se pun,ca-s olteni bufani,nu prea ai ce sa le ceri...:))


ca hotoaica a fost inventata de un dinamovist,asta nu stiam dar nici nu ma mira...ba chiar deloc :rasc:

Hingherul
21st August 2015, 18:53
ok, acum ca am spart gheata.... despre meci ce zici? :D

cip
21st August 2015, 18:57
greu,am auzit ca e accidentat Zicu...:D

Hingherul
21st August 2015, 18:58
ca parca daca nu era accidentat nu era tot aia. am observat ca de cand s-a intors la voi a redevenit Zicu ala de il stiam eu :D

cip
21st August 2015, 19:00
Cipi, ia exemplu de la fecesebistul asta, vezi ce scoala are de a muta gaina moarta din curtea lui?
ihi...:D
hai totusi sa vedem pana unde merge...:P

pfffoai,iti dai seama ce-ar fi sa bata Poli la Omidiu? :))

cip
21st August 2015, 19:05
ca parca daca nu era accidentat nu era tot aia. am observat ca de cand s-a intors la voi a redevenit Zicu ala de il stiam eu :D
pai acum o pagina ai zis sa avem grija sa joace Zicu,ca de restul te ocupi tu :o:
ce se intampla,tre sa schimbi strategia din mers? :sneaky:

Hingherul
21st August 2015, 19:07
pai da. in ideea ca daca joaca, practic nu joaca. acum ca e clar ca nu o sa joace nu prea mai e convenabil ca o sa bage antrenorul un jucator in locul lui. e ca si cum ati juca 11 la 11.
pricepi? :D

cip
21st August 2015, 19:18
11 la 11 pe dreq,zici ca n-ai fost la Yaki vara asta...
stai sa inceapa meciul si sa vezi brigada de arbitraj,fac pariu ca o sa ti se pare ca-i cunosti de undeva,din vedere...:D

Hingherul
21st August 2015, 19:27
IAKI, bre! IAKI nu YAKI
numele vine de la mostenitorii lui. Ianis si Kira

cel mai des l-am vazut pe rege la masa cu unul cu parul grizonat. daca vezi asa ceva la arbitrul din seara asta sau la vreun tusier, schimba imediat programul ca e clara treaba :D

cip
21st August 2015, 19:53
bine mah,dar tu ai stat doar cateva zile acolo :o:
nicio garantie,fac pariu ca i-a luat prin rotatie,nu m-ar mira sa ne fure unul cu parul ca pana corbului,care a mers acolo la Mamaia ca omul,in iulie :D
cum necum,ai dreptate pana la urma,toate ingredientele pt un meci de ne uitat :rasc:

Marius
21st August 2015, 20:01
Fii-sa aia nu era pe la hotel? Vorbeste lumea ca s-a facut buna si parca e si majora.

Hingherul
21st August 2015, 20:09
Nu cred ca a fost pe acolo ca o reperam daca zici ca e buna :)

cip
21st August 2015, 20:12
nu stie Hinghi,n-auzi ca-i tot dadea la coaste doamna de cate ori il surprindea cu privire de-aia periferica? :sneaky:

doar la spionat de strategii regesti a avut dezlegare in sejurul ala...:rasc:

Hingherul
21st August 2015, 20:13
cum necum,ai dreptate pana la urma,toate ingredientele pt un meci de ne uitat :rasc:

Gaseste repede o alternativa in programul tv ca acusi bate de ora 9 si incepe sa vina lumea. Parca si vad dinamovistii cum incep cu glumele.... eu i-as bana sa te scap de stres dar nu pot chiar asa pe fata. Omor forumul :D

cip
21st August 2015, 20:25
ei,asta ne mai lipsea aici,dinamovistii si glumele...:))
pai normal ca glumesc,n-au astia niciun stress...ciuciu Europa,ciuciu bani,ciuciu iesire din insolventa ...
bashca l-au mai dat afara si pe dinu vama,pai doar asta ii mai putea salva cu rostogolirea aia a datoriilor,chiar nu inteleg ce-i in capul lui neacoita...:))

Leo
21st August 2015, 20:28
Ar fi bine sa nu aveti si voi vreun stres. Hai cu Poli in Liga secunda sa lasam stresul pt altii. :D

cip
21st August 2015, 20:35
Ar fi bine sa nu aveti si voi vreun stres. Hai cu Poli in Liga secunda sa lasam stresul pt altii. :D
am mai fost,n-am face neaparat o tragedie din asta...
la voi e mai complicat,cu ditamai palmaresul intern masluit si trofeele internationale...:rolleyes:
alea cu ghetele de aur,ca altele n-aveti...bine,daca stau bine sa ma gandesc...si alea...:))

Leo
21st August 2015, 20:41
Hai cu echipele de start si lasa comedia.

cip
21st August 2015, 20:46
daca tie ti se pare comedie ca Dinamo a desfiintat o competitie europeana,treaba ta dar nu-i frumos :rasc:

Leo
21st August 2015, 20:50
Echipele de start


FC Viitorul: Rimniceanu - Ciupe, Hodorogea, Mitrea, Ganea - Flip, Nedelcu, Achim - I. Hagi, Fl. Tanase, Aganovici.

ACS Poli Timisoara: Kirschstein - B. Iordache, Melinte, Canu, D. Popescu - Luchin, Llorente - Barbut, M. Croitoru, Curtean - Elek.

cip
21st August 2015, 20:51
Barbut,Croitoru Curtean si Elek :o:
jucam ofensiv azi :sneaky:
ceva dubii am la Curtean,mi-e sa nu jucam iar cu mana moarta :D

Leo
21st August 2015, 20:55
Gazdele nu pot conta pe cel mai bun jucator al lor, Florin Cernat, iar Bogdan Taru sufera si el in urma unei accidentari. La Poli, Scutaru, Doman, Zicu si Pedro Henrique sunt indisponibili.
Timisorenii au cel mai slab atac din Liga 1, alaturi de ilfovenii de la FC Voluntari.

cip
21st August 2015, 21:00
Hagi gimbileste cu ceva oficial grizonat inca inainte de a incepe meciul :o:
pas bon :D

Marius
21st August 2015, 21:01
dana lexa si-a luat pantalonasii pe el, vrea sa para barbat? :)))

Hingherul
21st August 2015, 21:06
Ops.... cip, fa-te ca te uiti la cricket :))

Marius
21st August 2015, 21:07
Hoti arbitrii astia :D

cip
21st August 2015, 21:10
pastele ma-sii,gol pe bune...:headbang:
daca nu egalam rapid ma duc la culcare...:D

Hingherul
21st August 2015, 21:12
Ai grija sa nu faci zgomot cand te urci in pat. Sa o sperii pe doamna cip cand s-o trezi si te-o vedea cu punga aia pe cap :))

Marius
21st August 2015, 21:14
dana lexa le-a promis ceva arbitrilor, prea trag cu recasul.

delaparis
21st August 2015, 21:20
ei,asta ne mai lipsea aici,dinamovistii si glumele...:))

Iti ajunge gluma asta de echipa pe nume ilegal Poli :D

Hingherul
21st August 2015, 21:23
Na, gol si printisorul.... cred ca Poli retrogradeaza :D

Cip, sa nu stragi prea tare baierele alea de la punga! Lasa putin loc sa intre aer :))

Marius
21st August 2015, 21:24
Ai dracu' arbitrii astia, nu se mai opresc din furat. Sa vina capitanu' sa ne spuna :))))

Hingherul
21st August 2015, 21:25
De cand cu....Poli, o sa ajunga si dinamovistii sa aiba simtul umorului :))

delaparis
21st August 2015, 21:28
Poli se pregateste pt play-out, e clar.
:)

Totusi Hagi jr ala are ceva gene mostenite de la ta'su :cool:

Hingherul
21st August 2015, 21:31
Pana rezolva Steaua cu sigla si cu numele... cred ca ma fac viitorean. Vorba aia, futurist de mic :D

Fedayn
21st August 2015, 21:35
pfffff....nu mai exista pic de respect 😁

Hingherul
21st August 2015, 21:37
Timache iar se da plecat in vacanta ca sa scape de rusine? :))

cip
21st August 2015, 21:38
magari...
pai eu am ras de voi cand ati luat-o de la Rosenborg?:D

Marius
21st August 2015, 21:39
La care voi te referi? Duba fecesebistul nu e online :D

Tim
21st August 2015, 21:41
La care voi te referi? Duba fecesebistul nu e online :Dde ce ai sters ieri IP-ul asta ******* ******* ***.?

Leo
21st August 2015, 21:42
Singura solutie: DEMISIA!!!!

Marius
21st August 2015, 21:43
Pentru ca n-ai voie sa le pui pe forum. Iar in curand o sa fii banat pentru te incapatanezi sa pari interesant.

Fedayn
21st August 2015, 21:44
breh, nu este imoral sa iei gol in min 5?

:rasc:

Tim
21st August 2015, 21:44
este IP-ul unui infractor, azi am depus plangere la procuratura


chiar atat de mult te plateste de il slugaresti asa?

Tim
21st August 2015, 21:44
** ** *** ***

cip
21st August 2015, 21:45
Singura solutie: DEMISIA!!!!
nici vorba,cu Alexa pana la capat! :D

Hingherul
21st August 2015, 21:45
Timache, zi bre despre meci! Ca din ce vad nu inteleg nimic. Da detalii :))

Novac
21st August 2015, 21:45
Eu ziceam ca-i de la canicula dar se pare ca nu, la cap e ceva defect.

Leo
21st August 2015, 21:46
breh, nu este imoral sa iei gol in min 5?

:rasc:


Daca este din penalty, cam este. :evil:

Fedayn
21st August 2015, 21:46
eu propun sa ne concentrăm asupra meciului...tacticile de gherilă pot astepta :))

Hingherul
21st August 2015, 21:46
TRILULA

Plm, pai sa nu te duci direct la culcare?? :D

Tim
21st August 2015, 21:46
ce meci mah?

Fedayn
21st August 2015, 21:47
mha...și golul 3

delaparis
21st August 2015, 21:47
E blat :D

Marius
21st August 2015, 21:47
Ce va da regele, se vede ca arbitrii trag cu el :)))

Hingherul
21st August 2015, 21:47
ce meci mah?

Viitorul cu niste unii de prin Ilfov :D

Fedayn
21st August 2015, 21:48
TRILULA

Plm, pai sa nu te duci direct la culcare?? :D

cipilica deja sforaie:))

Hingherul
21st August 2015, 21:49
cipilica deja sforaie:))

Ar fi bine dar mi-e sa nu se fi axfisiat de la punga aia si sa fie lesinat de fapt :))

Marius
21st August 2015, 21:50
este IP-ul unui infractor, azi am depus plangere la procuratura


chiar atat de mult te plateste de il slugaresti asa?

Din partea mea, poti sa depui plangeri si la ONU sau la ONG-uri germane. Dar cand spui ca slugaresc pe cineva sau ca sunt platit ca sa scriu pe forum, din momentul ala lasam gluma la o parte.

Fedayn
21st August 2015, 21:52
Ar fi bine dar mi-e sa nu se fi axfisiat de la punga aia si sa fie lesinat de fapt :))

la asa scor...cred ca si'a luat un sac:))

ps: marius, recunoaste ca te plăteste băsescu :happy

Hingherul
21st August 2015, 21:53
gata, am inchis si poll-ul ca nu cred ca mai voteaza cineva :D

dextercioby
21st August 2015, 21:55
Unde e tehnica din *Politehnica Timisoara ? :(

Marius
21st August 2015, 21:55
ps: marius, recunoaste ca te plăteste băsescu :happy

Am fost la el aseara, mi-a dat un milion ca sa scriu pe forum si azi :D

Hingherul
21st August 2015, 21:59
Sper ca Alexa sa aiba taria sa ramana la echipa! Pai ce, sa radeti numai de Ratrei? :D

Fedayn
21st August 2015, 22:01
Am fost la el aseara, mi-a dat un milion ca sa scriu pe forum si azi :D

esti cam scump...tutarii lu' voiculescu prestau pt 50 ron..

:rasc:

cip
21st August 2015, 22:02
hai noapte buna,voi n-aveti activitate vineri seara?:o:
aici nu mai e nimic de vazut,ca doar nu suntem liverpool sa intoarcem cum vrem :D
asta e situatia si trebuie tratata ca atare,cu calmul de rigoare :D

Fedayn
21st August 2015, 22:03
ce glume de fundasi...eu cred ca sunt blat cu reghele

:rasc:

Fedayn
21st August 2015, 22:04
uite'l breh ca nu doarme :))

Hingherul
21st August 2015, 22:06
aici nu mai e nimic de vazut

Gresit. Eu cred ca mai sunt de vazut cel putin doua goluri frumoase. Plus ca tot astept faza aia cand va dezavantajeaza arbitrul :))

Marius
21st August 2015, 22:12
capitanu' e suspect de tacut

Hingherul
21st August 2015, 22:12
cand ai ghinion ai pana la capat. macar daca era vremea frumoasa si nu s-ar fi dus polistii degeaba pana la mare :D

sa bati tu atata drum doar ca sa ti-o traga regele... :happy

cip
21st August 2015, 22:15
la 3-0 pt adversari chiar nu mai e nimic de comentat :D

Fedayn
21st August 2015, 22:16
sunt optimist...cred ca o sa mai vedem un gol...

Leo
21st August 2015, 22:16
cand ai ghinion ai pana la capat. macar daca era vremea frumoasa si nu s-ar fi dus polistii degeaba pana la mare :D

sa bati tu atata drum doar ca sa ti-o traga regele... :happy

Spre deosebire de altii care nu au batut deloc drumul si tot 0-3 au luat. Unde mai pui ca au fost si cap de serie. :))

Fedayn
21st August 2015, 22:17
la 3-0 pt adversari chiar nu mai e nimic de comentat :D

breh...tu ai devenit oltean...esti prea resemnat :))

Marius
21st August 2015, 22:18
Daca nu l-am fi avertizat inainte de meci mai avea o scuza :D

Hingherul
21st August 2015, 22:23
cipane, cum e bre atmosfera in oras la scorul asta? a inceput lumea sa cante? :happy

4-0

nici acum nu canta? :happy:happy:happy:happy

dextercioby
21st August 2015, 22:25
Gol cioretele din offsaid. :D

Marius
21st August 2015, 22:26
Cand iti da gol balanel stii ca esti echipa de liga 2 :D

cip
21st August 2015, 22:26
sunt optimist...cred ca o sa mai vedem un gol...
pai si ce rezolvi cu asta.te face mai fericit?
iaca 4-0,acum e bine? :D

Fedayn
21st August 2015, 22:26
si banel???? :))

Hingherul
21st August 2015, 22:28
mai merge unul. sa fie cincila cincila :D

Leo
21st August 2015, 22:28
Iaca patrula. Stelistii stiu bancul. Acum si polistii il invata. :D

Fedayn
21st August 2015, 22:30
pai si ce rezolvi cu asta.te face mai fericit?
iaca 4-0,acum e bine? :D

nu...vorba lu' hinghi...vrem si ceva cantece...da' dupa golul 5 :))

scuze, uitasem ca tu nu vorbesti cu "militienii" ;)...si inca aia nenorociti :D

cip
21st August 2015, 22:32
cipane, cum e bre atmosfera in oras la scorul asta? a inceput lumea sa cante? :happy

4-0

nici acum nu canta? :happy:happy:happy:happy
absolut nimic,cam nimeni nu stie de meci :o:
de viaduct m-au intrebat si le-am spus ca nu mai e inundat.dupa potop :D

Leo
21st August 2015, 22:34
Lasa Cip, va spalati toate pacatele cu fecesebistii. :)

Hingherul
21st August 2015, 22:36
absolut nimic,cam nimeni nu stie de meci :o:

cu stocul de baterii cum stati? se pare ca o sa consumati serios cu lanterna aia rosie pe care o tineti :D


daca ai nevoie de ceva, pungi, baterii, aspirine.... nu ezita sa dai de stire. facem cheta :D

Johnny D
21st August 2015, 22:37
Timisoara si Voluntariu nu prea au treaba cu Liga 1, eu le vad cam victime anu asta.

Hingherul
21st August 2015, 22:39
Iaca si rapidistul Ionel. Multa treaba are el cu liga 1 :))

Johnny D
21st August 2015, 22:41
De anul viitor!:sneaky:

Insa uite cine vorbeste, Doar Steaua nici macar nu joaca sa se califice in Liga 1, esti si mai out decat mine la capitolul Liga 1!:))

Marius
21st August 2015, 22:43
Daca doriti sa felicitati viitoarea campioana :D

Marius
21st August 2015, 22:45
Aganovic ala n-a fost si pe la rasi prin lot?

cip
21st August 2015, 22:46
hai pa,3 puncte la Viitorul si cu asta basta...atata ne place sa tot comentam :D

Hingherul
21st August 2015, 22:48
Bai da' asa oameni ursuzi..... de la cate in sus incepeti sa cantati? :))

Hingherul
21st August 2015, 22:51
PATRULAzero!

Tim
21st August 2015, 22:53
Sper sa fie ultimul meci pentru Alexa. Asta nu are treaba cu antrenoratul. Pare chiar mai slab decat R2.

Hingherul
21st August 2015, 22:56
Cand nu ai treaba cu fluierasii casuni pe antrenor. Frumos iti mai sade...

Marius
21st August 2015, 22:56
dana lexa e de viitor. Cineva trebuie sa antreneze si in liga 2 :drak:

Hingherul
21st August 2015, 22:58
Cipilica, te strange punga aia de nu mai zici nimic? :D

Tim
21st August 2015, 22:58
Mah, asta nu e fotbal. Aia 11 bezmetici nu stiu ce cauta pe teren.

Hingherul
21st August 2015, 22:59
Pai cand iti zicea toata lumea asta tu spuneai ca va fura arbitrii.... :D

Marius
21st August 2015, 23:00
Cam ce salarii le da primaria lui goga si zicu? Nu de alta, dar merita :D

cip
21st August 2015, 23:10
Cipilica, te strange punga aia de nu mai zici nimic? :D
mai lasa-ma bre sa respir,n-auzi ca mi-o iau cand e cazul?:D

Hingherul
21st August 2015, 23:12
Bai ce gura are timache asta.... a demisionat Alexa :(

Poate il cheama Jabba maine la Rahova si il convinge sa ramana. Pe modelul Ratrei :D

Marius
21st August 2015, 23:13
Pentru baietii delabanat, se stie!

cip
21st August 2015, 23:16
Alexa o sa fie un bun antrenor peste ceva timp...o sa vedeti...:ok:

Leo
21st August 2015, 23:18
Panduru e liber?

Hingherul
21st August 2015, 23:18
Mie acum imi placea. Cand era la apogeu :D

Hingherul
21st August 2015, 23:22
Eu as aduce un oltean la echipa. Sa fie soc :))

cip
21st August 2015, 23:28
Panduru e liber?
nu,cica activeaza pe undeva prin fosta URSS...:o:
pacat,nu castiga meciuri dar macar ii batea pe jucatori daca lua 0-4,aveam si noi o satisfactie...:D

Leo
21st August 2015, 23:33
nu,cica activeaza pe undeva prin fosta URSS...:o:
pacat,nu castiga meciuri dar macar ii batea pe jucatori daca lua 0-4,aveam si noi o satisfactie...:D

Atunci slugoiul severinean ar fi perfect. :D

Hingherul
21st August 2015, 23:34
52434

Leo
21st August 2015, 23:36
Iti sta bine Hingherule!

Hingherul
21st August 2015, 23:37
aia e tinuta de banatean :D

Leo
21st August 2015, 23:39
Ti se pare.

cip
21st August 2015, 23:39
52434
pai noi am luat 4,ce se intampla? :o:
ala arata 3,cred ca ai ramas cuplat de la ala cu Rosenborg :))

cip
21st August 2015, 23:44
dublura :)

Hingherul
21st August 2015, 23:44
uita-te in dreptul fruntii. o sa vezi ca e punga deformata acolo. e banatean clar :D

cip
21st August 2015, 23:58
bai dar nu te mai astampari,de-abia astept sa va vanda migi ...sunt curios cu cine o sa tii dupa aia,nu m-ar mira sa aflu ca si cu concordia chiajna cand joaca aia cu Poli :D

cip
22nd August 2015, 08:16
Dan Alexa si-a dat demisia,asta nu prea ma bucura...:(
totusi,sa remarcam faptul ca e banatean cu caracter,scuzati de pleonasm...:D

nah,tot raul spre bine,aveam nevoie de un mijlocas la inchidere pt meciul cu FCSB,or chirurgul e cel mai potrivit pt asta,n-are decat sa intre pe teren si sa faca ce stie el mai bine...:sneaky:

Tim
22nd August 2015, 09:37
In ciuda imaginii publice pe care o are din vremea cand era jucator, Alexa este un om deosebit, serios, muncitor si corect. Asta nu inseamna ca este si bun antrenor. Poate mai tarziu dar acum nu. L-a facut Hagi ieri ca la scoala.


Jucatori avem, astept un antrenor sa ii puna in teren si sa le dea o tactica de joc. Altfel ne intoarcem in B.

Bobi Cearton
22nd August 2015, 09:42
Alexa este antrenor fff slab, cam ca Radoi, trebuia dat de mult afara.

Sa vina Jaky Ionescu!:D

Tim
22nd August 2015, 09:47
Sincer , eu l-as prefera pe neamtul ala care a fost la galati, Liennen.

Duba
22nd August 2015, 09:53
Echipa lui Hagi este de departe cea mai spectaculoasa din prima liga. Sper sa nu mai prind pe aici cretini care fac afirmatii care n-au nicio legatura cu realitatea.

Daca Steluta n-o reusi anul asta nici macar in campionat, macar echipa lui Gicuta stelistul sa se impuna!:D

Capitanu.Burcea
22nd August 2015, 10:01
Slabi sunteti, ma, panaramelor! :D

V-am asigurat conditii, am pus presiune pe arbitri, pe adversari, v-am dat cei mai inimosi jucatori si antrenori de la Dinamo (de-a lungul timpului, zic) :D si nu sunteti in stare nici sa stati in ghete, incompetentilor!

Pe bune, veniti in fiecare etapa sa va plangeti de arbitraj, iar voi sunteti vai de pana voastra :mda: Abuz total la primul gol regesc. Banatanu', tantos, fanda pe calcaie, pana i-a rupt ala marsarierul :jerk:

Desi nu m-ar mira sa fie ceva premeditat :D Se stie ca poli e presul albanezilor de pe vremea cand statea capra in ghencea, presul curziceniului..de ce n-ar fi si pres de cacademician? Ce, cacademicianu' nu trebuie sa-si stearga si el curu' cu o otreapa? Sa mearga reghele la targul de sclavi cu feciorii cu pampersii plini? Nu, pt asta avem poli, avem cumetri, fini, afiliati etc.

Ferko
22nd August 2015, 13:05
Dan Alexa si-a dat demisia,asta nu prea ma bucura...:(
totusi,sa remarcam faptul ca e banatean cu caracter,scuzati de pleonasm...:D

nah,tot raul spre bine,aveam nevoie de un mijlocas la inchidere pt meciul cu FCSB,or chirurgul e cel mai potrivit pt asta,n-are decat sa intre pe teren si sa faca ce stie el mai bine...:sneaky:
Incet sa nu te auda tudor (sau vreun prieten de-al lui) ca-l scoate pe chirug dupa prima cazatura a lui Ady Hopa. Atentie si la pipciu (alt artist in cazaturi).

newcool
26th August 2015, 13:52
Iar recas....