PDA

View Full Version : Trophee des Champions 2015



delaparis
13th July 2015, 23:52
PSG - Olympique Lyonnais

Sambata 1 august - Stade Saputo, Montreal, Canada

delaparis
31st July 2015, 15:31
Daca doriti sa comentati :D

delaparis
1st August 2015, 15:49
Ia spune eventHorizon de ce nu intra lumea pe aici? Nu intereseaza subiectul sau moderez eu slab thd asta? :D

Hingherul
1st August 2015, 16:04
cred ca la tine e ceva. am vazut aceleasi reactii si la threadul ala cu pestele rau :D

Lordul
1st August 2015, 16:05
pe ce canal e ? e un meci de vazut

delaparis
1st August 2015, 16:15
Este produs de Bein Sports da nu stiu daca e transmis in Romania. In Europa doar Sport 1, TTNet, si et GazzettaTV le transmit se pare.

eventHorizon
1st August 2015, 16:16
Ia spune eventHorizon de ce nu intra lumea pe aici? Nu intereseaza subiectul sau moderez eu slab thd asta? :D

Normal ca e tot vina ta. Lipsesc cu desavarsire francezii de pe OLS, iar romanii interesati de Ligue 1 urasc PSG-ul araboilor. Care PSG probabil va si castiga, din pacate pt fanii fotbalului pe bune:D, ca la Lyon lipsesc doi jucatori esentiali ca Grenier si Fekir.

delaparis
1st August 2015, 16:17
cred ca la tine e ceva. am vazut aceleasi reactii si la threadul ala cu pestele rau :D
Pai pana la postul tau vorbeam singur pe aici. Parerea mea e ca m-am moderat binisor si in spiritul regulamentului :D

YoNuTzz
1st August 2015, 18:05
psg va face 4/4

Hingherul
1st August 2015, 18:08
Pai pana la postul tau vorbeam singur pe aici.
Deci recunosti ca ai nevoie de mine si de Grup :D

delaparis
1st August 2015, 22:16
Imi fac datoria ca moderator si va anunt ca PSG conduce cu 1-0 in min 10.


PS. poll inchis :)

YoNuTzz
1st August 2015, 22:21
2-0. poll inchis :))

deci psg nu face precum fcsb, si ia 4/4 :))

delaparis
1st August 2015, 22:26
Tare am impresia ca PSG va avea un start de sezon irezistibil. Dupa cum joaca si ce rezultate au avut in amicale cred ca putine echipe vor face fata in ligue 1.

YoNuTzz
1st August 2015, 23:04
pai in mod normal si natural psg face din nou tripleta interna...

acum sa vedem daca depasesc si bariera sferturilor.

au asa

13 - vs barcelona
14 - vs chelsea
15 - vs barcelona (cu dubla infrangere)

sa vedem cu cine jucati anul asta in sferturi, daca pica iar barcelona, iar ramaneti cu sferturile :))

delaparis
1st August 2015, 23:21
Pe catalani i-am batut in grupa totusi. Bine, nu juca Suarez dar totusi. Pe final de sezon Barca era de neinvins. O forma exceptionala ca in primavara trecuta mai rar vezi. Eu zic ca am progresat si nu ma uit la sferturi ci la echipe eliminate. Am scos Chelsea ceea ce nu e la indemana oricarei alte echipe din top 8 Europa.

YoNuTzz
1st August 2015, 23:22
da, dar pentru top 4 e greu

pe langa cele 3 echipe care sunt in fiecare an acolo si anume: barca, real si bayern, pentru al 4-lea loc se bat psg, chelsea, juventus, ateltico...

va fi complicat...

delaparis
2nd August 2015, 02:44
Putini au remarcat ca PSG are deja un trofeu sezonul asta cu victorie 2-0 contra Lyon asta seara in Canada /hello/hello/hello

Vorba lui Hingherul, e problema la mine cu moderare forum :D