PDA

View Full Version : Etapa 22: FC Viitorul - Pandurii 4-0



delaoltenia
13th March 2015, 09:40
Joi 19.03.2015, ora 14:00/Look TV, Digi .
Discutii doar aici, pe cel mai mare forum de sport din Romania .

Leo
16th March 2015, 01:18
1 solist.

delaoltenia
16th March 2015, 09:28
2.

cataa.
16th March 2015, 16:00
2 solist

Hingherul
19th March 2015, 15:20
ce caftesc astia mici la olteni :))

2-0 pana acum pentru printisori

... 3-0 show total :))

codrind
19th March 2015, 15:27
ce caftesc astia mici la olteni :))

2-0 pana acum pentru printisori

Se intorc punctele luate FCSB-ului ... :rosu:

Hingherul
19th March 2015, 15:27
de aia nu e bine ca o echipa mica sa bata pe Steaua. li se urca la cap si nu se mai pot concentra la urmatoarele meciuri :D


.... 4-0 :))


unde sunt baietii aia care ne povesteau ce antrenor meserias e Iedi? :))

LazioRoma
19th March 2015, 15:43
B L A T !! PANDURII-steaua 3 - 1 puncte impartite de ""tata puiu"" cu odrasla edward si odrasla de suflet gica ..!

Hingherul
19th March 2015, 15:44
blat, neblat, Viitorul ramane in liga 1 :D

LazioRoma
19th March 2015, 15:44
Dna = rusinea romaniei ! Daca nici la chestiile astea mici nu se insemana.. Ce sa mia vorbim ...

LazioRoma
19th March 2015, 15:45
blat, neblat, Viitorul ramane in liga 1 :D

Tu crezi ca GUNOIU asta de hagi odata ajuns in liga1 mai pleaca el de aici ?

phife
19th March 2015, 15:50
baga-mi-as la-n mortii lor. uie baaaaaaaaaaa !

Novac
19th March 2015, 16:21
Se intorc punctele luate FCSB-ului ... :rosu:

Chiar asa, cu 4-0?!??! Ma gandesc ca daca era blat faceau si ei unul mai strans la scor, meci de angajament... un 2-1 sau 3-2.

tfsRapid
19th March 2015, 16:46
Iar îÈ™i dau meciurile, fcsb i-a dat meciul pandurilor, iar astia lui Hagi. AÈ™a rege aÈ™a fotbal

TaciAcolo
19th March 2015, 20:48
blat ordinar sclavu de hagi trb sa stea in liga 1

*Coco*
19th March 2015, 23:17
Deci daca FCSB vs Viitorul se va termina 3-1/ 4-0 pentru FCSB toatele cele 3 partide in care aceste 3 echipe au fost implicate au fost BLAT !

delaparis
19th March 2015, 23:20
"Omenia" (http://www.onlinesport.ro/fotbal/liga-1/pandurii-steaua-3-1-viitorul-pandurii-4-0-nid-113054/)

Freek
19th March 2015, 23:24
De al dracu nu dau click cand te vad ca pui link-uri catre articole asa :mda: :D.

delaparis
19th March 2015, 23:49
Gresesti :D

Novac
20th March 2015, 00:28
Multi sunt cei ce nu dau click din acelasi motiv.

Freek
20th March 2015, 00:47
Gresesti :D

Incearca sa nu mai gresesti nici tu si incerc si eu :D. Pune bre o descriere mica ca nu te doare maus-ul.... Daca articolul pare bun nu refuza nimeni sa dea click sa-l citeasca integral, zau. :)

Novac
20th March 2015, 00:56
A inceput sa posteze jmechereste... pe model oltenesc :D

delaparis
20th March 2015, 01:18
"Omenia", termen cat se poate de romanesc lingvistic vorbind, nu inteleg unde e problema?
Trebuia modern gen "see more" sau "look here" ? :D
Watch out :))

Deci cu cat mai romaneste cu atat mai "smechereste pe model oltenesc"? :confused:

Novac
20th March 2015, 01:26
Oltenesc este obiceiul de a nu recunoaste faptul ca gresesti atunci cand o faci.


Nu deranjeaza faptul ca incerci sa ne consumi timpul inutil punand un link fara sa dai un citat din/ cateva vorbe despre discutia purtata acolo. Avem de ales intre a da click-ul sau nu ... eu aleg sa nu o fac.

Ti-a explicat si omul ala mai sus acelasi lucru dar tu BtamanBatman :(

delaparis
20th March 2015, 01:33
Gresesc cand pun titluri si link in afara subiectului sau incurc discutiile.
Aici e vorba de stil. E alegerea mea sa pun link citand o parte din titlul articolului. Poate starneste curiozitatea forumistilor sa dea click acolo. Oricum e pe subiect.

FREEk a spus asa:
"De al dracu nu dau click cand te vad ca pui link-uri catre articole asa"
Bun.
Si ce sa fac eu daca el "de al dracu" ? :)
Sa nu dea click acolo si sa lase pe altii ... :ok:

Novac
20th March 2015, 01:42
Despre asta vorbeam:
Incearca sa nu mai gresesti nici tu si incerc si eu :D. Pune bre o descriere mica ca nu te doare maus-ul.... Daca articolul pare bun nu refuza nimeni sa dea click sa-l citeasca integral, zau. :)

Hai sa nu o lungim mult pe tema asta. mie personal imi cam suna a luare in balon si nu a mea ca user ci a forumului in totalitate.

Nu mai vorbesc despre distrusul ala care posteaza unul din trei mesaje compus din trei :happy si tu te faci ca nu-l vezi... adica plm de regulment.
... nostim, nu? LEXUS nr 2.

Pana la urma este forumul vostru faceti ce vreti cu el.

delaparis
20th March 2015, 01:50
:cool:
Nu e nimeni "distrus" in perioada asta pe forum.
Sau poate doar Chelsea :D

Si repet, citeste articolul acolo in link. Daca e interesant sau nu, vorbim dupa. De asta-i forum, nu?
Doar nu o sa pun un rezumat asa al meu si apoi nimeni nu are nimic de zis.

Novac
20th March 2015, 01:53
vorbim maine, sambata, mai incolo.:)

Nb.

Freek
20th March 2015, 01:57
Gresesc cand pun titluri si link in afara subiectului sau incurc discutiile.
Aici e vorba de stil. E alegerea mea sa pun link citand o parte din titlul articolului. Poate starneste curiozitatea forumistilor sa dea click acolo. Oricum e pe subiect.

FREEk a spus asa:
"De al dracu nu dau click cand te vad ca pui link-uri catre articole asa"
Bun.
Si ce sa fac eu daca el "de al dracu" ? :)
Sa nu dea click acolo si sa lase pe altii ... :ok:

Sunt sigur ca se inghesuie lumea sa dea click. Daca esti si semi chior de somn nici nu bagi de seama ca e link :D.

De al dracu nu e de al dracu asa pe un ton serios, ci mai mult o glumita de atentionare dar daca pe tine te doare la Le Coq Sportif de parerea unora, n-am ce sa zic.

La mine merge forumul de zici ca moare. Nu castiga suficient din reclame? pai faceti un apel spuneti ca nu o duce bine si sunt sigur ca se rezolva, inclusiv prin donatii (da, eu sunt dispus sa donez chiar daca acum 1 an poate nu as fi fost) dar nu cu clickbait-uri din astea. Bun, poate e involuntar ce ai facut, dar daca e cu buna stiinta... no comment. :)


p.s. poti sa muti discutia offtopic unde vrea mataluta daca deranjeaza.

delaparis
20th March 2015, 02:06
Mama ce critici am de zici ca sunt Ponta pe fotbal intern :D

Bun, hai sa vedem ce alternative avem ca stil de redirectare pt a alimenta discutii pe forum.
FREEk, tu cum puneai articolul aici daca erai in locul meu?

Freek
20th March 2015, 02:13
Delaparis, dpmdv nu e cine stie ce inginerie forma unui link catre un articol si nici nu te critic de zici ca esti Ponta, dsicutam, ca d-aia e froum :sneaky:

Blablablbalbnaba

BLABLABLABLABLABLBALABLABLABLABLABLABLABLABLABLABL BL
www.link.plm/blablablablabla

Genereaza mai multe comentarii pe forum, genereaza mai multe click-uri pe link? habar n-am, dar macar nu ma simt luat de fraier daca citesc ceva de genul. + ca depinde si despre ce articol este vorba, nu toate merita comentate.

delaparis
20th March 2015, 02:21
depinde si despre ce articol este vorba, nu toate merita comentate.

Corect.
De asta zic, citeste acolo si vedem daca merita comentate.
Eu doar pun link, nu scriu articole si nici nu spun ca toate merita comentate :)

Freek
20th March 2015, 02:36
Pai asta ma deranjeaza pe mine, ce naiba tot incerc sa zic? :D ma pui sa dau click fara sa stiu la ce fel de articol ma duce. Daca as fi citit doua trei randuri din... nu stiu, 20 30 cat ar avea un articol as fi dat click sa citesc mai departe pentru ca mi-a starnit curiozitatea. Bine sa si ai la ce sa pui trei randuri, nu ca aici:
http://onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=4140131&postcount=6

Ca sa incheiem preteneste. Admit posibilitatea ca si eu am pretentii exagerate. PEACE! :D