PDA

View Full Version : Etapa 22: Otelul - CSMS Iasi 0-0



delaoltenia
13th March 2015, 09:34
Miercuri 18.03.2015, ora 15:30/Look TV, Digi.
Discutii doar aici, pe cel mai mare forum de sport din Romania .

Leo
16th March 2015, 01:28
1solist.

delaoltenia
16th March 2015, 09:25
x.

Tim
16th March 2015, 15:00
blat sholdovenesc.:D

cataa.
16th March 2015, 15:58
egal

six
16th March 2015, 17:42
blat sholdovenesc.:D Tot pe Iași merg și yo,men :ok:

Hingherul
16th March 2015, 17:43
Otelu` nu moare!
bine, bate Iasiul aici dar decat voiam sa zic :D

Tim
18th March 2015, 17:27
#15 andrei640 » 18-03-2015 16:26

Dumnezeule!Orice ar spune oricine am avut un ghinion anul asta cat n-am avut 20 de ani de cand ma uit eu la echipa asta.Pe langa asta lipsa de valoare plus accidentarile (Plopeanu,Cristea,Ju la) managementul defectos din tur ,arbitrajul din tur si suntem unde suntem.
http://dunareabatrana.ro/201503185023/otelul-csms-iasi-azi-ora-1530.html#comment-29211








Dumnezeule, astia nici acum nu inteleg ce li se intapla si de ce li se intampla!

delaparis
18th March 2015, 18:03
Total ilogice rezultatele Iasului. E cand va spun ca se joaca cu blatul ... :cool:

Tim
18th March 2015, 18:53
Total ilogice rezultatele Iasului. E cand va spun ca se joaca cu blatul ... :cool:

si eu ce am zis?:o:

Leul Oltean
18th March 2015, 20:38
Total ilogice rezultatele Iasului. E cand va spun ca se joaca cu blatul ... :cool:Nu sunt deloc ilogice.

delaparis
18th March 2015, 20:49
Pai bat Viitorul, Astra si Petrolul iar acum nu sunt in stare sa dea un gol Otelului? :rolleyes:

Leul Oltean
18th March 2015, 20:56
Da. Au batut niste echipe care i-au luat la pret de matineu, ei au stat la cutie si au lovit pe contra.
Oricum, Petrolul si Viitorul au fost slabute in acest inceput de retur.

Tim
19th March 2015, 09:27
Daca si Megastar, ultimul taliban galatean , a renuntat sa mai apara cu comentariile lui caraghioase atunci soarta hotilor de la otelul e pe calea cea dreapta.......si vesnica.:D

Johnny D
19th March 2015, 09:43
Pai bat Viitorul, Astra si Petrolul iar acum nu sunt in stare sa dea un gol Otelului? :rolleyes:

S-au aparat tot meciu cu Astra si-au nimerit un gol... Asta e, fotbalul nu e mereu corect.
Intrebarea care se pune e: ii da cineva gol lu SMS asta!?:))

Doctor_Satan
19th March 2015, 12:08
Grahovac e un portar bun, care inspira aparatorii. S-a vauzt si-n sezonul 2010-2011 cat e de bun.

In ceea ce ne priveste pe noi, se vede rezultatul tentativei de a-i creste cota petardei de Tudorie. Ala-i mijlocas si l-au bagat in atac sa-l poata vinde pentru ca apoi sa puna echipa pe butuci jigodia de Adamescu.

cip
19th March 2015, 12:59
desfiintarea,tristilor!!!

Doctor_Satan
19th March 2015, 13:31
Daca ati ajuns sa va bucure desfiintarea unei echipe, care sunt tristii?

megastar
19th March 2015, 14:43
Daca si Megastar, ultimul taliban galatean , a renuntat sa mai apara cu comentariile lui caraghioase atunci soarta hotilor de la otelul e pe calea cea dreapta.......si vesnica.:D

Chiar crezi ca scapi de mine? :)) Eu tot alaturi de Otelul raman. Ne trebuie 22 de puncte, ce zici, le scoatem? Nu credeam ca mi se va simti lipsa, da rpromit sa vin mai des pe aici daca sufera unii dupa mine.

Tim
19th March 2015, 14:51
De ce sa le scoateti cand puteti sa le furati?:o:

Anul trecut nu asa iti facut? Dar acum 2 ani? si tot asa........:D

Novac
19th March 2015, 15:40
Adamescu este timisorean la origini? :o: :D

codrind
19th March 2015, 15:53
Clubul Oțelul Galați îl va acționa în judecată pe arbitrul Marian Balaci, pe care îl acuză că a viciat rezultatul partidei cu CSMS Iași, încheiată la egalitate, scor 0-0, în cadrul etapei a XXII-a a Ligii I...

Administratorul special al clubului, Vlad Răpișcă, susține că Balaci este vinovat de "furt" prin neacordarea unui penalti în minutul 35, în urma unui fault asupra lui Alexandru Tudorie.

"ALTUL" care se pricepe la fotbal :headbang:

Auzi cica VICIERE... de parca acordarea unui penalty este si, automat, GOL ... :happy
Mare-i gradina... si multi cu un singur neuron viabil... :))

Tim
19th March 2015, 16:00
N-ai cu cine, niste....galateni!! :))

Novac
19th March 2015, 16:17
<< "A fost un meci foarte greu psihic pentru mine. Oțelul este în sufletul meu! Nu mai este nimic din ce era când am fost eu aici. Niște oameni au făcut o mare nebunie aici! Cine a greșit la Galați să dea banii înapoi sau să facă pușcărie! Oțelul e cu un pas în Liga a II-a, pentru că eu nu cred că va mai reuși să se salveze", a spus Grahovac >>

hai ca nu sunteti inca retrogradati :D

Tim
19th March 2015, 16:20
Crezi ca se referea la marius stan? Cum PLM nu l-au incarcerat pe asta pana acum?

Novac
19th March 2015, 16:26
Nu, nu cred:))

Adica sa mearga la puscarie doar pentru ca a furat un titlu? :o:

Tim
19th March 2015, 16:28
plus 20 de milioane oiro. Vreau sechestru pe caprele familiei.:D


Iar Justitia Divina il va condamna pentru distrugerea Spiritului Timisoarei.

Novac
19th March 2015, 16:37
Tu baga tepusa aia si'n inima lui Sandu Mircea ca nici ala nu trebuie sa scape!

megastar
19th March 2015, 16:49
"ALTUL" care se pricepe la fotbal :headbang:

Auzi cica VICIERE... de parca acordarea unui penalty este si, automat, GOL ... :happy
Mare-i gradina... si multi cu un singur neuron viabil... :))

Rapisca ar trebui sa se intrebe de i-a adus pe alde Burca sau Munteanu la echipa. Si da, chiar nu are legatura cu Otelul si cu spiritul acestei echipe. Mie sincer mi-e dor de Marius Stan, care avea curajul sa le zica jucatorilor ca ii schimba pe toti decat sa dea afara antrenorul. Mi-e dor de un presedinte cu sange, nu de astia cum avem noi.

megastar
19th March 2015, 16:50
plus 20 de milioane oiro. Vreau sechestru pe caprele familiei.:D
Iar Justitia Divina il va condamna pentru distrugerea Spiritului Timisoarei.

Justitia divina a lovit si FC Timisoara si SC Vaslui. Ambele si-au aratat adevarata fata prin stenograme.

Doctor_Satan
19th March 2015, 17:00
Crezi ca se referea la marius stan? Cum PLM nu l-au incarcerat pe asta pana acum?

Sau Adamescu? :rolleyes:
Si daca se vorbeste despre hoti, Jabba ce mai face?


Nu, nu cred:))

Adica sa mearga la puscarie doar pentru ca a furat un titlu? :o:
Ala a fost titlu mai putin furat decat are FCSB vreo 20.


plus 20 de milioane oiro. Vreau sechestru pe caprele familiei.:D


Iar Justitia Divina il va condamna pentru distrugerea Spiritului Timisoarei.
Pai banii aia i-a lucrat Adamescu prin Astra si TNG. La cat esti de impatimit de ce se intampla la Otelul, poate ar fi trebuit sa observi "finantarea" de 5 milioane de euro de acum 2 ani constand in polite de asigurare fanteziste.

Si pentru distrugerea FC Timisoara te rogi sa plateasca Jabba?

megastar
19th March 2015, 17:08
Si pentru distrugerea FC Timisoara te rogi sa plateasca Jabba?

Nu-l intereseaza fotbalul din Timisoara, el ii da cu Otelul.

Tim
19th March 2015, 17:49
Tu baga tepusa aia si'n inima lui Sandu Mircea ca nici ala nu trebuie sa scape!

Ai incredere in mine, un gunoi nu scapa.:ok:

Tu nu vezi cat s-a curatat fotbalul romanesc de cand ma pish eu pe el?:D

Doctor_Satan
20th March 2015, 07:48
:happy

Doctor_Satan
20th March 2015, 08:48
A-propos, te-ai ploconit si mioralit, ca de obicei, pe la moderatori sa-ti lase clona asta nebanata?