PDA

View Full Version : Plangere penala la DNA impotriva lui Razvan Burlean



delaparis
4th March 2015, 15:58
“Am facut plangere la DNA impotriva lui Burleanu, pentru ca ar fi trebuit sa-i ia banii lui Piturca, care a luat cinci milioane de euro si el l-a lasat sa plece asa”, a spus Mititelu,

- See more at: http://www.onlinesport.ro/fotbal/echipa-nationala/adrian-mititelu-a-facut-plangere-penala-la-dna-impotriva-lui-razvan-burleanu-va-face-puscarie-nid-112744/#sthash.3NknNcqt.dpuf

Johnny D
5th March 2015, 08:54
Burleanu asta e un om senzational, aproape ca m-am uitat de 2 ori la emisiunea asta din ultimele zile cand fu invitat in studioul de la Digi.
Imi place la el absolut tot, elocventa, mondul de exprimare, faptul ca nu e artagos asa cum el insusi a spus-o, transparenta, modul in care e extrem de obiectiv si explicit la orice subiect cu privire la performantele FRF in contrastanta cu modul extrem de vag cand face referire la performantele nationalei, cu alte cuvinte diplomat si extrem de preventiv, ca un om al dracu ce-ar trebui sa fie pe o astfel de functie!:))
Bravo lui, chiar cred ca fotbalul romanesc a castigat cel putin 30 de ani prin schimbarea lui Sandu cu el, cred acum pt prima data!:yes:

Cand o sa ajung patronul Rapidului, o sa-l votez cu ambele maini de fiecare data!:D