PDA

View Full Version : Florin Marin, asul sau jokerul Otelului?



Doctor_Satan
4th March 2015, 13:14
Din aceasta saptamana, "prolificul" antrenor Tibor Selymes a fost inlocuit de Florin "Flocea" Marin, in tentativa de "a crea un soc pozitiv" in randul jucatorilor.
Voi ce credeti, va fi Flocea asul din maneca sau bufonul care va face tumbe spre liga secunda?
Ii uram succes si cred ca primul meci va fi destul de concludent in ceea ce priveste capacitatea lui de a ne salva, din moment ce jucam acasa tot cu o contracandidata.

megastar
4th March 2015, 14:48
Eu nu vreau un soc pozitiv. Vreau sa marcam naibii odata. Vreau un antrenor norocos. Selymes in ultimele doua meciuri a avut si un ghinion teribil.

Doctor_Satan
4th March 2015, 15:49
Eu nu tin minte cand am fost norocosi ultima oara si nici nu ma astept sa se schimbe ceva la acest capitol.
Vreau sa fim din nou mai buni decat adversarul si sa trecem peste piedicile arbitrilor si sa pierdem doar in meciuri in care adversarii intra ca la K1 fara sa primeasca vreun cartonas pentru ca joaca la Dinamo, sau cand joaca volei si apoi sa primeasca tot ei penalty pentru ca sunt FCSB sau in care luam rosu in primul minut la o faza care nu-i pe poarta pentru ca jucam la Ploiesti.
Dar acest lucru nu se va intampla cu acest lot, pentru ca nu e suficient de bun sa castige macar acasa cu Gaz Metan sau U Cluj.

Novac
4th March 2015, 16:48
Babicu' inca mai respira in fotbalul romanesc? :o: parca era penal omu'... retea de futuri masini de lux

Doctor_Satan
4th March 2015, 16:56
Pai gata, aia a trecut. Probabil a luat ceva cu suspendare sau a fost achitat si acum a revenit cu forte proaspete.
Chiar, cu ce masina umbla? Sau, mai bine zis, cu a cui masina umbla?

Novac
4th March 2015, 17:13
:)) acum apare ala urland ca-i masina de Timisoara.:D

megastar
4th March 2015, 18:07
Uite ca Florin Marin are mana buna. A venit cartea verde lui Yulu-Matondo. Sa vedem ce inseamna asta.

Doctor_Satan
5th March 2015, 11:23
:)) acum apare ala urland ca-i masina de Timisoara.:D
Poate sa apara, ca acum nu mai e decat o clona, la fel ca si echipele din timisoara.


Uite ca Florin Marin are mana buna. A venit cartea verde lui Yulu-Matondo. Sa vedem ce inseamna asta.
O sa aflam sambata o parte.
Oricum, sa salvezi o echipa cu un lot de toata jena si la 9 puncte distanta mi se pare mult mai greu decat sa obtii rezultate cu un lot bun.
Pe langa faptul ca trebuie sa gasesti metode de a bate echipe mai bune, mai trebuie sa si motivezi jucatorii resemnati cu retrogradarea.

megastar
5th March 2015, 11:55
Eu consider ca daca obtinem doua rezultate bune in urmatoarele doua meciuri, se poate produce un declick.

Doctor_Satan
10th March 2015, 11:49
Si iata ca dupa etapa 20 am ajuns la o distanta de 9 puncte fata de primul loc care ne-ar salva.
La Botosani nu ne putem face sperante ca putem obtine ceva, iar contracandidatele pot mari si mai mult aceasta distanta.
Conducerea noastra parca-i Becali: schimbi 4 antrenori si inca nu te prinzi ca lotul e problema.