PDA

View Full Version : Adevarul despre Diablo vs. MariusTR



MariusTR
1st December 2006, 12:20
Adevarul e ca am folosit unele metode neortodoxe si nu am jucat corect.
Clar Diablo este cel mai bun, a iesit invingator detasat.

Trebuia sa primesc :rosu: dupa primele 5 posturi.
Si lovitura cu scoala de soferi era sub centura si aia m-a descalificat complet.
Nu am venit cu argumente si raspunsuri la intrebari, ci am batut pasul pe loc, diablo luandumi-o inainte.
Oricum am pierdut la voturi, am zis totusi ca ar fi bine sa recunosc... Diablo a fost superior la toate capitolele.

Iulian Lazialu
1st December 2006, 12:25
prin ce faci tu acum arati ca esti un om care trebuie sa ramana pe forum;)

Elphax
1st December 2006, 12:26
prin ce face e enervant deja, CHILL MAN!

r0bby
1st December 2006, 12:49
Mariuse cred ca ai aratat print toate modurile azi ca ai gresit si ca DiabLo ar trebui sa se intoarca pe forum!Este un gest frumos insa cred ca deja exagerezi!

MariusTR
1st December 2006, 12:50
Ok, nu mai deschid alte threaduri :)

Iulian Lazialu
1st December 2006, 12:53
daca diablo se intoarce,promiti ca vei sta?

Sasuke Uchiha
1st December 2006, 15:15
a fost o lupta prosteasca de la inceput...marius nu pleca :ok:

pinki
1st December 2006, 15:34
da, lupta a fost prosteasca, pt ca putea sa nu mai existe deloc, daca marius era asa matur cum se crede....

dj_jaxxx
1st December 2006, 15:38
Mah parca suntem la telenovele sa mor io...

Ce e Arena? Un loc unde lumea vine sa-si verse nervii fara sa incalce regulamentul. Se stie dinainte ca o sa se dea lovituri sub centura daca sansa se iveste. Sunt de parere ca ce se intampla aici nu ar trebui sa afecteze activitatea forumul tinand cont de scopul sectiunii. Daca lumea nu poate sa se abtina si se ivesc numa certuri care afecteaza tot forumul atunci inchieti naiba toata sectiunea Arena si gata!

Voturi aiurea, threaduri sarcastice...pentru ce? Asta e doar un forum virtual unde lumea vine din diferite motive pintre care pun pariu ca nu se gaseste cearta. Si toate astea de ziua Romaniei....heh N-aveti altele de facut decat sa va ocupati cu certuri virtuale?

Sasuke Uchiha
1st December 2006, 17:21
da, lupta a fost prosteasca, pt ca putea sa nu mai existe deloc, daca marius era asa matur cum se crede....

vorbesti de parca diablo ar fi vreun inger...:rolleyes:

pinki
1st December 2006, 19:01
pana una alta, nu diablo a inceput :ok: si asta conteaza... :) (si nu ma refer la duelul din arena, ma refer la inceputurile disensiunilor intre cei 2)

edd
1st December 2006, 19:47
Mah parca suntem la telenovele sa mor io...

Ce e Arena? Un loc unde lumea vine sa-si verse nervii fara sa incalce regulamentul. Se stie dinainte ca o sa se dea lovituri sub centura daca sansa se iveste. Sunt de parere ca ce se intampla aici nu ar trebui sa afecteze activitatea forumul tinand cont de scopul sectiunii. Daca lumea nu poate sa se abtina si se ivesc numa certuri care afecteaza tot forumul atunci inchieti naiba toata sectiunea Arena si gata!

Voturi aiurea, threaduri sarcastice...pentru ce? Asta e doar un forum virtual unde lumea vine din diferite motive pintre care pun pariu ca nu se gaseste cearta. Si toate astea de ziua Romaniei....heh N-aveti altele de facut decat sa va ocupati cu certuri virtuale?

:ok: ai mare dreptate!!! SA SE INCHIDA ArenA!!! :ok:

racer06_lazio
1st December 2006, 21:03
oameni ziceti ca a fost o lupta prosteasca, dar oare nu am comentat toti pe marginea ei?akuma asta e...
sa se inchida arena:D:D:D, desi vroiam sa incepem o lupta lazio vs juve:D:D:D

tchibos
1st December 2006, 21:03
si eu vroiam o lupta cu sergiu

delaparis
1st December 2006, 21:05
desi vroiam sa incepem o lupta lazio vs juve:D:D:D

:rolleyes:

ia uite cum incet incet se intelege rostul acestei sectii :ok:

racer06_lazio
1st December 2006, 21:12
vroiam si noi....
dar akum va inteleg dak tineti cu juventinii si nu ne lasati sa ii batem :D:D:D:D:
VOM REVENI:drak: :drak: :drak:

Alexz
1st December 2006, 22:49
numai "lemne" pe forumul asta......ce tot tre' sa ne atacam zi de zi unu' pe altul pentru astea's forumurile.....??

aici lumea ar trebuie sa intre sa cunoasca alti oamneii,parerile altora...sa comunicam constructiv.....ca de asta intra omul...sa mai scape si el de pb. zilnice...de sotie...de copii(dp caz),de stresul de la munca,de facturi...pt. a se relaxa...iar aici doar ca ala ara 27 de ani si nu are casa,sau viata..ca celalat nu are carnetul luat si ca castiga numai 2000 de euro pe luna.....

fara certuri..ca devenim penibili.:ok:

Hard
2nd December 2006, 00:06
...mancati-as:happy
Ma bag si eu la echipa lui Juve:D

Vadim
2nd December 2006, 01:59
E bine ca nu a murit nimeni, ramanem in legatura...

Cristian
4th December 2006, 16:29
Eu zic ca ar mai trebui sa le mai dati o sansa... asta e a gresi e omeneste.

Jerry20cm
4th December 2006, 17:08
nu i-a dat nimeni afara, cristi.
au plecat de buna voie:)
poate se vor intoarce...

Bumbescu
4th December 2006, 18:27
vorba aia...a renuntat el bumbescu la greva pe termen nelimitat.....:D

Cristian
5th December 2006, 09:13
Si eu am avut o asemenea greva pe termen nelimitat, si am renuntat la ea :D
E mai bine pe forum... poate se vor intoarce :D

Kainsashiki
10th December 2006, 02:26
Adevarul e ca am folosit unele metode neortodoxe si nu am jucat corect.
Clar Diablo este cel mai bun, a iesit invingator detasat.

Trebuia sa primesc :rosu: dupa primele 5 posturi.
Si lovitura cu scoala de soferi era sub centura si aia m-a descalificat complet.
Nu am venit cu argumente si raspunsuri la intrebari, ci am batut pasul pe loc, diablo luandumi-o inainte.
Oricum am pierdut la voturi, am zis totusi ca ar fi bine sa recunosc... Diablo a fost superior la toate capitolele.

adevarul e ca esti un prefacut! si cu asta am zis tot despre tine.

Sasuke Uchiha
10th December 2006, 04:37
tu parca te-ai retras !

Kainsashiki
10th December 2006, 05:01
care-i problema ta?

Hard
10th December 2006, 05:13
un nou duel?:D

Sasuke Uchiha
10th December 2006, 05:17
:happy :happy
nu nu....
daca zici ca te retragi pai te retragi :D
sa revina si marius !

Kainsashiki
10th December 2006, 05:20
un nou duel?:D

stai linistit ca nu mai bag pe oricine in seama, ii las sa scrie pana le putrezesc degetele.

daca asa s-au nascut, n-am eu ce sa le fac..

Sasuke Uchiha
10th December 2006, 05:23
:happy :happy domn perfect, ar trebui sa-ti schimbi semnatura :happy mare important ce esti !

umbro_alex17
10th December 2006, 10:58
Cel mai important lucru...este ca a revenit "mentorul nostru" ,acum putem sa facem din nou bani :D .....nu este el perfect,ca nimeni nu este perfect,dar este mai "echilibrat" decat altii de pe forumul asta....:ok: