PDA

View Full Version : Scuze publice pentru Diablo



MariusTR
1st December 2006, 11:28
Diablo, te rog sa ma scuzi daca am folosit cuvantul "copil" la adresa ta. Nu te cunosc si afirmatiile mele erau hazardate. Nu esti deloc un copil , eu am gresit, dimpotriva , pentru varsta ta ai facut mai mult decat au facut altii la dublul varstei.
Te rog sa te razgandesti asupra deciziei. OLS are nevoie de tine, eu vreau sa ramai pe OLS.

Nu are rost sa plecam amandoi. De tine are nevoie OLS cu adevarat.

Parazitu'1919
1st December 2006, 11:43
FRUMOS GESTUL TAU
este momentul sa va impacati si sa ramaneti AMANDOI pe forum

MariusTR
1st December 2006, 11:49
Important e sa revina Diablo, eu nu sunt important in acest moment ... sper insa ca sa fie destul pentru Diablo sa inteleaga ca imi pre rau ca mi-am permis sa ma joc cu o persoana pe care nu o cunosc si care reprezinta multe pentru acest forum.

Iulian Lazialu
1st December 2006, 11:50
nu am avut prea mare tangenta cu marius insa cred ca trebuie sa ramana pe pe forum.
e un moderator bun(pt mine ) pe diverse.
iar diablo e un moderator bun pe pariuri.

r0bby
1st December 2006, 11:51
Mariuse da cate threaduri deastea mai deschizi?Pana acum ai deschis 3! 2pe forum si unul pe RA!Oricum...frumos gest!

MariusTR
1st December 2006, 11:57
Pai daca am gresit ? e si normal sa cer scuze.

caine19
1st December 2006, 12:44
Mie mi se apre amuzanta chestia asta cu Diablo:happy , e ca o telenovela

Elphax
1st December 2006, 13:56
mai rau :)

pinki
1st December 2006, 14:47
cam tarziu, cam tarziu :D

stii cum e vorba aia, ca e mai bine sa previi... asa si tu, mai bine te opreai acu' vreo 2 luni decat sa deschizi acum n-spe mii de threaduri cu scuze :mda:

r0bby
1st December 2006, 18:27
Pink_me are dreptate!:)

Alexz
1st December 2006, 19:58
mah eu am lipsit..am fost la ftb. Ce s-a intamplat,pleaca diablo de pe forum ??

Celso
1st December 2006, 20:00
a plecat :(

tchibos
1st December 2006, 20:00
deocamdat stim ca doar de la moderare

pinki
1st December 2006, 20:05
lasa, ca revine el :D

resita
1st December 2006, 20:07
deocamdat stim ca doar de la moderare

pleaca de tot

Dudubetwin
1st December 2006, 20:26
serjentule: citeste si o sa te "dumiresti" ... daca nu .. ghinion

Alexz
1st December 2006, 20:32
serjentule: citeste si o sa te "dumiresti" ... daca nu .. ghinion

pai asta e chestia omule!!!! unde sa citesc sa ma dumeresc.....damm da greu de cap mai sunt unii:mda:

dj_jaxxx
1st December 2006, 20:38
mergi in Arena

YoYoyOi
1st December 2006, 20:40
Sergent intra pe Arena la Votati Diablo vs MariusTR si o sa vezi;)

Alexz
1st December 2006, 21:06
da mersi..am vazut....

Sincer nu inteeleg scopul acestei intreceri "prostesti",frate am vaz. ca suntem juniori (15-22-23 ani) si mai seniori(25 plus ani) pe acest forum....pt. mine acesta este de recrearea..de a cunoaste alti oameni..de a face prieteni...de a aranja niste meciuri de ftb cu unii,de a afla cum gandesc altii mai seniori...

Nu isi au rsot aceste atacuri.... nu are rost sa te iei de viatza sociala a altuia...las'al in pace!! pt. asta intra si mai face omul 10-15 posturi pe zi...sa uite de viatza personala...sa se mai distreze....sa fie in contact si cu alltii....

ca [pana la urma asta e scopul oricarui forum indiferent cai pe profil sportiv ,artistic..ca am vb. de lemne...sau de alte etc...

lumea intra sa fie in contact cu altii...daca nici aici nu putem sa ne simtim mai bine...sa scapam si noi de stres de pb. cotidiene,de munca,de facturii...atunci unde.....

m-a deZamagit cea ce am vaz. in arena aia a lui peste'

e o rusine.

YoYoyOi
1st December 2006, 21:13
la concluzia asta au ajuns multi, dar tot multi sint cei care sustin ideea de Arena.
Si vezi ca pe orice forum sint persoane pro sau contra unui lucru. Unii isi stapinesc nervii altii nu.