PDA

View Full Version : Etapa 19: Chiajna - Otelul 3-0



Leo
22nd February 2015, 21:16
Vineri, 27 februarie, ora 18.00

aLLiin
22nd February 2015, 21:21
1 solist si Galatiul in B.

megastar
24th February 2015, 10:23
Si unii spuneau ca Concordia nu are suporteri.

Doctor_Satan
24th February 2015, 10:57
Concorditii au scos un rezultat mare etapa trecuta si joaca acasa.
Daca nu castigam, ne va fi foarte greu sa mai evitam retrogradarea.

six
24th February 2015, 16:37
Forza Concordia :ok:

Doctor_Satan
25th February 2015, 08:47
Din lipsa de vreo echipa vopsita in Poli ati ajuns sa tineti cu Concordii?
Sau e ura atat de mare incat va rugati in fiecare zi sa piarda Otelul?

Marius
25th February 2015, 08:55
Sa piarda nu-i suficient, doar desfiintarea e solutia :D

Johnny D
25th February 2015, 09:05
X bai Mariuse, si prin asta ma adresez lui Sumudica; X ca de obicei si totul e ok, joci mereu pentru Rapid!:yes:

megastar
25th February 2015, 12:59
Din lipsa de vreo echipa vopsita in Poli ati ajuns sa tineti cu Concordii?
Sau e ura atat de mare incat va rugati in fiecare zi sa piarda Otelul?

Nu-i provoca. Imediat o muta si pe asta la Timisoara.

Doctor_Satan
25th February 2015, 13:34
Nu mai e nevoie, ca Jabba si-a terminat de spalat banii cu astia pe post de scurgere de zoaie.

megastar
25th February 2015, 15:50
Recasul nu a fost mutat de Jabba.
On topic: Inca nu stim daca i-a venit cartea verde lui Matondo. E foarte posibil sa se repete situatia de la meciul cu Dinamo, cand nu am avut niciun atacant valid.

Leo
25th February 2015, 20:10
Egal.

Leul Oltean
25th February 2015, 22:22
Egal.Astfel de postari au darul de a rascoli orgolii si sentimente, a modifica personalitati si destine, a cadea imperii ... :))

Doctor_Satan
26th February 2015, 12:15
Recasul nu a fost mutat de Jabba.
On topic: Inca nu stim daca i-a venit cartea verde lui Matondo. E foarte posibil sa se repete situatia de la meciul cu Dinamo, cand nu am avut niciun atacant valid.

Mutarea Recasului a fost din cauza ca au dobandit un reflex pavlovian: "pica o Poli, mutam prima echipa pe care o prindem".

cataa.
26th February 2015, 13:05
1.

Hingherul
27th February 2015, 19:04
acum am dat si eu la meci. cum joaca cocsarii? arata ca au intentia sa depaseasca rapiduletu` in clasament?

Hingherul
27th February 2015, 19:15
gol Concordia. Shumudick deja se crede elefant :D

Hingherul
27th February 2015, 19:27
2-0 dar nu conteaza
vesti grozave pentru Otelul Galati!!! http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=652136

megastar
27th February 2015, 19:38
Glume de santier. Otelul nu a jucat tocmai rau, insa doua faze gresite si Chiajna a dat doua goluri. Mai speram vreo 10 minute.

Hingherul
27th February 2015, 19:40
care "nu tocmai rau"?? tocmai ati avut o faza de atac de cascadorii rasului. fara rautate dar cu echipa asta nu aveti ce sa cautati in liga 1

megastar
27th February 2015, 19:43
Jucatorii sunt de Liga I, insa e un blocaj psihic. In plus, nu avem atacanti valizi in lot. Chiar nu are cine sa stea in fata.

Hingherul
27th February 2015, 19:45
las-o ca macane. voi sunteti in blocaj inca din tur. rapidistii sunt si blocati si infometati si toate belelele pe capul lor.
de orice pot rade referitor la ei dar niciodata nu pot spune ca nu joaca cu determinare.

megastar
27th February 2015, 19:49
Spune si mie ce faze a mai avut Concordia in afara de cele doua goluri? Repet, lipsa atacantilor, ghinion si nesiguranta portarului ne aduc aici.

Hingherul
27th February 2015, 19:51
eu vorbeam de voi nu de aia. na gol. :)
ati batut drumul degeaba :D

bateti cuba cu mesariasii:

aLLiin, cataa., Hingherul, six

megastar
27th February 2015, 19:57
In 2-3 etape Otelul va arata mult mai bine. Din pacate probabil va fi prea tarziu.

six
27th February 2015, 20:29
Tim,io zic sa relaxezi papusa :D ca astia ie :P ca si decedati :pace:

Leul Oltean
27th February 2015, 20:30
las-o ca macane. voi sunteti in blocaj inca din tur. rapidistii sunt si blocati si infometati si toate belelele pe capul lor.
de orice pot rade referitor la ei dar niciodata nu pot spune ca nu joaca cu determinare.:happy:happy:happy

Marius
27th February 2015, 21:43
Partea buna e ca cf braila are sanse de promovare :))

SwedishMafia
28th February 2015, 00:58
Jucatorii sunt de Liga I, insa e un blocaj psihic. In plus, nu avem atacanti valizi in lot. Chiar nu are cine sa stea in fata.

tu pe ce lume traiesti? Nu vezi ce jucatori are otelul?In afara de cernat care joaca din talent, ca fizic e game over...restu is jucatori slabi spre f slabi.La ce situatie financiare are otelul, nici nu poate sa aduca jucatori de calitate pentru nivelul campionatul romanesc.Asta e, veti retrograda. Poate reveniti peste 2 ani.

megastar
28th February 2015, 08:42
Fiecare vede ce vrea. In primul rand am vazut o lipsa de coeziune in echipa. Cu atatia jucatori noi, chiar nu suntem o echipa. In prima repriza nu am jucat deloc rau, insa am cazut de tot dupa primirea golului. Asta e vina antrenorului, dar si a jucatorilor care sunt profesionisti si trebuie sa isi vada de joc.
Am mai spus-o, nu-i o problema retrogradarea, nu tin cu Otelul pentru ca e in Liga I.

Lordul
28th February 2015, 10:23
Otelul se duce spre Liga II...inca o fosta o campioana a Romaniei care probabil va retrograda

Leul Oltean
4th March 2015, 12:46
Fiecare vede ce vrea. In primul rand am vazut o lipsa de coeziune in echipa. Cu atatia jucatori noi, chiar nu suntem o echipa. In prima repriza nu am jucat deloc rau ...Ba da, ati jucat rau.
A fost, in primul rand, o abordare nerealista si aici e vina antrenorului. Chiajna este abordabila doar pt ca are nume de ****re, nu si altceva. Este foarte urata, intre altele.
Nu te apuci sa joci academic, deschis, frumos cu machidonii. Baietii de treaba :D ai Otelului nu sunt vinovati, dar nici foarte ... fotbalisti. Totusi, ei ar putea deveni, ba chiar foarte repede, insa le trebuie (macar un) antrenor.
Va trebuie un Sorinaccio, de exemplu. Partea proasta e ca si noua ne (mai) trebuie. Partea buna este ca nu ne mai trebuie multa vreme. :)

Doctor_Satan
4th March 2015, 13:04
Un Sorinaccio nu ne mai este util din acest moment.
Ala joaca foarte mult la egal si noi avem nevoie de multe victorii, mai ales ca inca mai avem meciuri cu contracandidate.
Dar problema noastra cea mai mare o reprezinta lotul. Majoritatea sunt liberi de contract din ligi secunde sau din campionate obscure.

Leul Oltean
4th March 2015, 13:54
Un Sorinaccio nu ne mai este util din acest moment.
Ala joaca foarte mult la egal ...Nu stiu cum joaca ala, dar in 13 meciuri are 9 victorii si 4 egaluri, golaveraj 19-6.
Aveti nevoie de unul ca el, pentru ca baietii vostri de treaba nu stiu sa stea in teren, unii stiu sa puna mingea jos dar nu stiu sa ridice capul din pamant, alearga dar nu stiu in ce directie, muncesc mult dar nu stiu sa acopere spatiile ... d-astea.
Am observat ca, atunci cand au mingea, baietii de la Otelul combina frumos. Problema este ca, atunci cand nu o au, adversarii combina si mai frumos. :(