PDA

View Full Version : Sa fim impreuna cu Diablo!



Vraciul
1st December 2006, 10:41
Probabil voi fi banat pentru asta dar NU MAI IMI PASA.
Vreau ca toti pariorii care il apreciaza pe Diablo sa solidarizeze cu el. Nu mai intrati aici pana cand lui Diablo nu i se vor cere scuze sau macar sa se recunoasca faptul ca s-a gresit enorm fata de el.
Acum sa va vad, unii probabil sunt bucurosi ca el nu va mai intra pe forum dar cred ca cei mai multi ii vor simti lipsa.

Parazitu'1919
1st December 2006, 10:46
unii probabil sunt bucurosi ca el nu va mai intra pe forum
foarte putini


si daca nu mai intram cum vedem daca s-a inchis conflictul ?

YoYoyOi
1st December 2006, 10:57
E buna solidaritatea asta a voastra si intentia la fel. DAr voi nu stiti toate amanuntele conflictului. Au gresit amindoi. Unul intr-un fel si celalalt in alt fel. Si toti ne luptam sa-i convingem pe amindoi sa ramina;). Nu doar pe unul.
Solidaritatea trebuie sa fie pentru amindoi.

Parazitu'1919
1st December 2006, 11:01
pe ala sa'l covinga prietenii lui

Iulian Lazialu
1st December 2006, 11:03
diablo so comportat f frumos cu mine pe forum si nu numai.
respect:ok:

Celso
1st December 2006, 11:12
respect DiabLO!!!:ok:

Lover
1st December 2006, 11:14
Respect pt DiabLo ! ;) Cel mai tare...
o sa citesc forumul...dar nu mai postez o vreme ! sper sa ma pot tine de cuvant...

dar totusi :| unde s-a dus? ca nu am intrat pe forum...nu inteleg. explicati-mi si mie, ca nu am timp sa citesc tot, tre sa plec

smileyady
1st December 2006, 11:32
Poate numarul meu de posturi nu spune multe,dar va urmaresc zilnic si Solidarizez cu el.

CrisS
1st December 2006, 11:35
DiabLo the only one!!! "The Chonsen" :ok:

Jerry20cm
1st December 2006, 11:35
Vraciule exceletn thread :ok:

MariusTR
1st December 2006, 11:35
Vreau sa-mi cer scuze daca am gresit fata de Diablo. Sper sa revina.

CrisS
1st December 2006, 11:36
Vreau sa-mi cer scuze daca am gresit fata de Diablo. Sper sa revina.

haha....nu te-ai gandit ca poate e prea tarziu?!:jerk:

CrisS
1st December 2006, 11:58
baaaa facem ceva sau stam asa??!!! marius si-a cerut scuze...hai sa facem ceva sa il aducem inapoi pe DiabLo!!! Stan cu mainile in san? postati!!!

Parazitu'1919
1st December 2006, 12:01
sUper DiabLo /hello /hello /hello

YoYoyOi
1st December 2006, 12:02
Crezi ca daca postati 500 de mesaje va fi altfel? Diablo nu e sa vada mesajele. Cind va intra vom fi toti calare pe el :D

r0bby
1st December 2006, 12:05
Respect DiabLo!
Intoarce-te pe forum!

dan
1st December 2006, 12:18
intotdeauna m-a ajutat cand am intrebat ceva pe forum sau am avut nevoie de vreo informatie.si niciodata nu s-a comportat urat fata de mine.
asa ca sunt alaturi de DiabLo si de voi.

resita
1st December 2006, 12:21
intotdeauna m-a ajutat cand am intrebat ceva pe forum sau am avut nevoie de vreo informatie.si niciodata nu s-a comportat urat fata de mine.
asa ca sunt alaturi de DiabLo si de voi.

la fel s-a intamplat si in cazul meu.
diablo suntem alaturi de tine si la bine si la rau :ok:

TaciAcolo
1st December 2006, 12:24
Diablo come back man!!! daca nu mai postezi intru si eu in greva si mai muliti vad ca au de gand sa faca asta ...vrei sa moara sectiunea de pariuri sportive?:(

tchibos
1st December 2006, 12:34
Terminati cu amenintarile gen "nu mai intru, nu mai postez, fac greva". Credeti ca daca puneti asa problema rezolvati ceva? Va spun eu ca si inaintea voastra au fost altii si tot asa dupa ce nu veti mai fi voi vor veni altii. NImeni nu e de neinlocuit.

DiabLo trebuie sa revina pentru ca asa vrea, ca asa trebuie, ca aici se simte bine. E baiat destept si cred si sper ca va continua aici.

CrisS
1st December 2006, 12:36
DiabLo trebuie sa revina pentru ca asa vrea, ca asa trebuie, ca aici se simte bine. E baiat destept si cred si sper ca va continua aici.

si noi speram :ok:

iuli
1st December 2006, 12:37
eu abia m-am trezit :lol:

ce s-a intamplat de a fost banat diablo??? pt. injuraturile de pe arena?

cat a fost banat???

i-am pus si acolo o intrebare lui mariustr dar nu a vut sa raspunda...cred..

marius, dak te-ar da seful tau afara din firma...si apoi ai veni pe forum si te-ar lua la misto diablo...cum ai reactiona? e cam aceeasi treaba ca atunci cu permisul..

caine19
1st December 2006, 12:38
Da care e treaba cu Diablo:P ?

Dudubetwin
1st December 2006, 12:39
iulica: nu e banat diablo ma ... el si`a scris singur "Banned" la custom name .. pt ca a hotarat sa nu mai posteze .. de aceea ..

YoYoyOi
1st December 2006, 12:39
n-a fost banat mai stai flexat. s-a retras doar.

iuli
1st December 2006, 12:40
vausem banned :lol: si asa am crezut

cand revine? :)

tchibos
1st December 2006, 12:41
n-a fost banat mai stai flexat. s-a retras doar.

pentru o zi, cel mult

iuli
1st December 2006, 12:43
asa ma...mi-am amintit de ce am intrebat asta...a scris la bet fight...concursul va fi suspendat...deci vrea sa stea mai mult pe bara...nu? :|

TaciAcolo
1st December 2006, 12:47
poate se rezgandeste cand vede cata e lume e cu el:)

YoYoyOi
1st December 2006, 12:48
pentru o zi, cel mult

nu prea cred, dar ramine de vazut:thinkso:

Celso
1st December 2006, 12:49
asa ma...mi-am amintit de ce am intrebat asta...a scris la bet fight...concursul va fi suspendat...deci vrea sa stea mai mult pe bara...nu? :|

da ..mi`a trimis banii inapoi :|....sper sa revina:) !!!

tchibos
1st December 2006, 12:51
Daca intra azi cand e calm altfel se poate discuta cu el si sunt convins ca va o lua decizie matura. Asa cum am zis deciziile de maturitate le ia cand e calm, nu la nervi si sunt convins ca daca nu va reveni asupra deciziei azi, cel putin se va mai gandi si odata cu trecerea timpului va mai uita din tensiunea acumulata.

Ps: Cand vroiam sa ii trimit si eu bani pentru concurs ..

iuli
1st December 2006, 12:55
Ps: Cand vroiam sa ii trimit si eu bani pentru concurs ..


ii pierdeai aiurea amigo :D

tchibos
1st December 2006, 12:58
pai si ce sa fac cu atatia?.. pentru ce muncesc... pe tine nu te-am vazut sa iti anunti intentia de a te inscrie

iuli
1st December 2006, 12:59
eu vroiam in ultima zi...ca sa spere lumea ca poate castiga...si apoi, bang, sa apar eu si sa nu mai aveti nici o sansa :lol:

Vadim
1st December 2006, 13:02
Am avut un feeling sa nu fac acel concurs... asta e m-am invatat minte.

iuli
1st December 2006, 13:03
de ce vadim?? era o idee buna

Celso
1st December 2006, 13:04
da chiar de ce??? concursul nu are nici o vina!!!:)

Vadim
1st December 2006, 13:04
Daca se facea, da. Eu am vorbit ceva cu Diablo, el renunta pentru o cearta pe care o are cu o alta persoana. Nu mi se pare fair si m-am lecuit.

2 la mana, Diablo ca si alti moderatori au sustinerea mea, asa mi se pare corect, mai ales intr-o disputa in care ambii au partea de lor de vina. Nu imi plac pozitiile de forta, nici eu nu (mai) adopt pozitii de forta in fata ratiunii. Cine vrea sa renunte orbeste o poate face.

pushtyu
1st December 2006, 13:05
come back diablo :(

tchibos
1st December 2006, 13:09
concursul chiar e o idee buna si daca DiabLo ramane se poate face

Ballack_29
1st December 2006, 13:29
yoyoyoyo ai si dat repede report post, cand m-a jignit marius io nu m-am dus repede ca paraciosu ca m-a jignit el, am tacut ca n-avea rost sa mai ma pun la mintea lui.


oricum da 100 post report ca si asa aici nu o sa mai posteze NIMENI, te asigur :ok:

tchibos
1st December 2006, 13:40
stai tu calm.. nu mai da astfel de asigurari

YoYoyOi
1st December 2006, 13:42
"am tacut ca n-avea rost sa mai ma pun la mintea lui."

De ce n-ai facut asta si acum?
Postul tau trebuie sters. Deja e prea de tot.

iuli
1st December 2006, 13:44
dupa ce am obeservat mai multe chestii...

nu sunt de acord cu comportamentul lui diablo...cum ca nu mai posteaza...

insa in legatura cu faza cu injuratul...probabil asa faceau multi...dak erau in situatia lui

pinki
1st December 2006, 13:46
lipsesc si eu cateva ore si se intampla numai ciudatenii pe-aici!

oricum, diablo are sustinerea mea... :D

DR. LITTO
1st December 2006, 13:49
cineva ar trebui sa inchida toate thread-urile de pe pariuri sportive .. sa nu mai posteze nimeni ...pana se intoarce Diablo ...intr-adevar Diablo a fost unul care a ridicat pariurile sportive de la 0 ... :rosu: pt totzi care nu-s cu Diablo

ultimul post al meu ...pana se intoarce ... Diablo

Celso
1st December 2006, 13:51
"Fac ceva pe pariurile tale si pe siguranta ta ca amicii tai care fac bani de pe urma pariurilor de pe OLS te sustin orice ai face si orice prostie de copil imatur ai face.Si nu numai pe pariurile tale, ci pe tot ceea ce reprezinti tu pe OLS"

Cam asta a fost exprimarea lui MariusTR!!....trebuia sa gandeasca inainte sa scrie asa ceva, ..ma indignat la maximum aceasta fraza, pe mine, dar pe Diablo!!...adica mai pe scurt, el facea ceva pe noi:mda: ...asta e mult mai dura, decat ceea ce ia zis DiabLo!!! si acum mai vine cu o multime de threaduri, in care isi cere scuze....!! cam greu!! sper ca DiabLo sa revina:ok: !!!