PDA

View Full Version : forzzzzaaaa stiintzzzzaaaa



Alexx21
4th August 2003, 02:13
Nu inteleg :? dc intra toti fraieri :oops: ca suporteri ai UNIVERSITATII CRAIOVA si scriu Forta Dinamo,sau alte echipe bucurestene!
Tie-ti minte Craiova este si ve ramane [alaturi de poli(fratii nojtri)] cea mai iubita ekipa din Romania! :yeah: :happy !
Nimeni nu ne va putea intrece iar cei care vor incerca vor primi de la olteni multa, multa /fu/ /fu/ si :ciocan: mai ales javrele (cainii rosi :x ). si ziceti ca nu avem ekipa dar asta e pt ca nu ne lasati voi sa ne facem! va folositi de mafiotii vostri pt a lua jucatorii buni crescuti in craiova!
P.S. Si pt suporterii UNIVERSITATII CRAIOVA :yeah: :yeah: sa nu mai ziceti ca Sorin Cartu nu e un antrenor bun... ca alta solutie la ora actuala nu exista si cred ca nimeni nu e mai potrivit ca antrenor la UNIVERSITATEA decat un fost jucator la aceasta ekipa! Catru face parte din aceasta Perioada de Glorie prin care nu se stie daca Craiova va mai trece vreodta!
FORZZZZZZAAAAA STIINTZZZZZAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"HAI CRAIOVA,CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI" :D :yeah: :thinkso: :happy

Blue
4th August 2003, 02:20
tu esti atat de beat ca nu mai nimeresti sa intrii la sectziunea noastra?
si mai taci :drak: cu fratzia cu timisorenii
Forza Stiinta!!!!!!!!!!!!!!!!
poate se indura moderatorul si iti muta mesajul :(

deep purple
4th August 2003, 02:39
Alex, iti inteleg intentiile bune dar eu sunt timisorean si nu cred ca-i frumos din partea ta sa ma faci frate cu Blue de exemplu. Nici eu nu te-am facut var cu Michael Jackson sau Shaquille O'Neil. :D
Apropo, Fortza Stiintza si pastrati-l pe Cartu.

Sergio
4th August 2003, 02:49
si mai taci :drak: cu fratzia cu timisorenii





Vezi cum te-am prins iar in off-side?

Daca tu consideri asta o jignire, nu mai am ce comenta. /nope/

EDMOND_
4th August 2003, 06:54
Deep , vorbea de timisoreni , frate ....Din postarile tele nu prea semeni a timisorean !

Alexx , fiecare echipa are un forum , nu se mai deschide altul.... Incearca pe forumul Universitatii .....

Blue
4th August 2003, 08:28
Sergio, nu stiu ce intzelegi tu din asta, am mai explicat odata la pag.2 la subiectul "care e cea mai tare galerie" ; am copiat-o ,sper ca e clar acum:
................................................
VREAU SA FAC TOTUSI O PRECIZARE PENTRU CA S-AU TOT FACUT UNELE
CONFUZII,INCLUSIV LA TV SI GALERIA CRAIOVEI A FACUT O RECTIFICARE DAR SE PARE CA N-AU INTZELES TOTZI CUM STA TREABA

GALERIILE NOASTRE NU SINT INFRATZITE(gasesc expresia o aiureala).
INFRATZIRE ESTE DOAR INTRE TIMISORENI SI RAPIDISTI ,E TREABA VOASTRA,DAR NU-MI PLACE.
Nu putem fi fratzi,avem sange diferit, sintem prea deosebiti si de voi si de rapidisti.Nu se poate asa ceva.
Singurii compatibili ca singe ar fi pitestenii dar NU VOM FI NICIODATA FRATZI CU EI pentru ca asta cu fratzia intre galeriile a doua echipe rivale este o tampenie.

Noi sintem DOAR PRIETENI ,AM PASTRAT TOTUSI O OARECARE DISTANTZA DE BUN SIMTZ, daca unii timisoreni si rapidisti le place sa spuna chestia asta despre noi , asta e treaba lor.
DAR NIMENI DE LA NOI N-A SPUS ASTA si nici nu cred ca o va spune.

DECI SUPORTERII STIINTZEI PRIVESC CU PRIETENIE SI SIMPATIE PE CEI RAPIDISTI SI TIMISORENI ,
RESPECTAM TOATE GALERIILE, MAI PUTZIN CELE ALE STELISTILOR SI DINAMOVISTILOR CARE NE SINT RIVALI.
scuze pentru paranteza facuta in discutzie.
..........................................
Toate cele bune

Alexx21
4th August 2003, 11:45
Ma scuzati dak am gresit, dar yo cred ca pe timisoreni i-am ajutat foarte mult in sezonul trecut!
Si cand am zis de Timisoreni ca sunt fratii nojtri ma refeream mai mult ca galerie! Si ei au un public minunat....dar nu ca la Craiova!!!
Sunteti de acord cu mine??????
FORZZZZAAAA STIINTZZZZAAAA yeah

EDMOND_
5th August 2003, 15:14
I-am ajutat cu adevarat ! Nu stiu inca de ce ,si cine a fost cel care a hotarat acest lucru... Stiu insa ca ne-a costat locul 3 in campionatul trecut
(priviti clasamentul si veti vedea ) ....
Si culmea este ca nu regret!

Sorin
5th August 2003, 18:53
fratii nojtri ma refeream mai mult ca galerie!
Sunteti de acord cu mine??????

nici la galerie
nu!