PDA

View Full Version : Bilete 2006 - 2007 © sicanto



sicanto
1st December 2006, 04:12
Pariez de 5 ani, si pana acum am incercat tot felul de metode, unele mai diverse decat altele, dar pana acum nici una nu a dat rezultatele scontate.De multe ori mi-am spus ca nu se poate castiga extraordinar din pariuri, ca este un sistem mult prea sigur, depinde de noroc.Dar in ultima perioada incep sa cred ca se poate ca sistemul sa poate fi daramat.De-a lungul istoriei s-a demonstrat ca orice sistem poate fi invins.Poate vom reusi si noi.
Metoda mea se bazeaza doar pe simple sdate statistice, o analiza a 20 de conditii pentru a alege un meci pe un bilet.Procentajul de reusita il consider unul mare, oricum urmeaza sa va demeostrez si sa imi demostrez ca metoda este una buna.

Pentru aceasta voi incepe cu o suma decenta pentru orice roman de rand:100RON
Obiectivul meu este ca in 5 luni sa ajung la suma de 100.000RON
Daca voi reusi s-ar putea ca sistemul sa poata fi invins.Timpul imi va confirma sau imfirma spusele.
Succes tuturor celor care imi vor acorda timp si incredere.Haidetzi sa ne recuperam banii pierduti.

sicanto
1st December 2006, 04:17
Va rog nu adaugati nici un comentariu la acest thread, putetzi comenta pe thread-ul: "Comentarii la metoda sicanto"

sicanto
1st December 2006, 04:20
In fiecare zi, in functiede timpul pe care il am voi incerca sa pun cate o conditie si sa explic de ce o refer, si cum imi conditioneaza alegerea meciurilor pe bilete.
Va fi un proces lung, dar sper sa aduca si rezultate pe masura.

sicanto
1st December 2006, 04:39
In fiecare saptamana respectiv zi se va face o selectie a campionatelor in care se vor juca meciuri.Acestea se vor prioritiza in functie de cunostintele pe care le avem despre fiecare campionat in parte.Astel daca cunoastem foarte bine si putem obtine cele mai multe informatii depsre campinatul Angliei, acesta va fi primul in ierarhie.Aici pot intra si cupele europene, campionatele de hochei, handbal, tenis etc, in functie de ce cunostinte are si paote obtine fiecare.
Dupa ierarhizare se va face o selectie a ligilor din fiecare tara selectata, in care se joaca meciuri in sapamana respectiva.
De asemenea in functie de selectia saptamanala se vor face si selectiile zilnice.

Stiu ca pare o conditie dificila, dar este prioritara, veti aprecia mai tarziu importanta acestei conditii.

Voi reveni mai tarziu cu exemplul meu pe ziua de azi.

sicanto
1st December 2006, 04:53
1.Romania
2.Germania
3.Anglia
4.Italia
5.Franta
6.Olanda
7.Ucraina
8.Turcia
9.Austria
10.Polonia
11.Hochei Cehia
12.Hochei Germania

se va face o analiza a meciurilor din prima jumatate a ierarhiei, cautandu-se o selectie cat mai mare din acestea.Se va tine cont si de ligile inferioare, daca sunt cunostinte asupra lor.

Moshu
1st December 2006, 17:42
bun...zi-mi si mie la metoda asta...sa zicem ca iau exemplul tau cu ligile, Romania 1 si Ucraina 7

in RO se joaca Steaua - Dinamo
in UC se joaca Sevastopol - Sahktior

tu o sa joci Steaua-Dinamo considerandu-l mai sigur?

caine19
1st December 2006, 17:48
bun...zi-mi si mie la metoda asta...sa zicem ca iau exemplul tau cu ligile, Romania 1 si Ucraina 7

in RO se joaca Steaua - Dinamo
in UC se joaca Sevastopol - Sahktior

tu o sa joci Steaua-Dinamo considerandu-l mai sigur?

nu!
El se baza pe cunostintele pe care le are despre campionatul ala;) .
Si normal ca romania e pe primul loc.. hai ca nu e asa de greu de priceput:P

Moshu
1st December 2006, 17:52
pai da...si romania il stie mai bine si in RO e un derby clasic...sau poftim FC Vaslui - Otelul Galati

pe cand in Ucraina, unde nu cunoaste foarte bine e un meci lejer fara mari emotii...tot meciul din RO il alege? ca se presupune ca acolo are mai multe info...

sicanto
1st December 2006, 18:28
bilet 1


TuS Koblenz v Hansa 1 to score 1.35
FK Austria Wien(A) v N 1 to score 1.30
Hartberg v Kärnten 1 to score 1.33
Bosch v Volendam 1X 1.24
Mainz 05 v Stuttgart 1 to score 1.42
Sport. Lisabon v Benfica 1 to score 1.21


Cota 5
Miza 20

Castig:46Castig 100

bilet 2


FK Austria Wien(A) v N 1 to score 1.30
Hartberg v Kärnten 1 to score 1.33
TuS Koblenz v Hansa 1 to score 1.35


Cota: 2.30
Miza:20
Castig:46

sicanto
1st December 2006, 18:32
pai da...si romania il stie mai bine si in RO e un derby clasic...sau poftim FC Vaslui - Otelul Galati

pe cand in Ucraina, unde nu cunoaste foarte bine e un meci lejer fara mari emotii...tot meciul din RO il alege? ca se presupune ca acolo are mai multe info...

aici intervine a doua conditie, dupa ce ierarhizezi campionatele, ierarhizezi meciurile, care sunt derbiuri, meciuri de mijlocul clasamentului, din coada lui, etc.
de exemplu e normal ca intre un meci dintre steau-dinamo si un meci de mijlocul clasamentului din portugalia, l-as alege pe al doilea daca merg pe strategia de gol marcat, fiind un meci de mijlocul clasamentului si dupa ce analizez si statisticile celor doua echipe ma hotarasc daca il aleg.Si tot asa, ideea e ca tot timpul trebuie sa existe o comparatie intre meciuri, si campionate, si nu in ultimul rand sa se tzine cont de statistici.Voi prezenta mai incolo cum ma ajuta statisticile sa joc la gol marcat.

ciorbicafaristu
1st December 2006, 18:35
cu pariuri combi n-ai sa faci tu niciodata 100000 de ron din 100....ma faci sa rad

sicanto
1st December 2006, 18:36
dar stii cum e, daca nu itzi propui obiective maretze, s-ar putea sa nu reusesti niciodata sa le atingi.

sicanto
1st December 2006, 18:44
de exemplu astazi am jucat un bilet la stanleybet, nu fac reclama, cu 15 meciuri pe el, toate cu se marcheaza 2,3 goluri intr-un meci si am un castig de 1 miliard, oricum ce am de pierdut, in afara de 2.5 RON.

MECIRURILE ALESE SUNT(VOI SPUNE DOAR PRIMA ECHIPA)

franta divizia 2
Tours 23
Le havre 23
chaterouex 23

germania liga 2
Essen 23

olanda liga 2
zwolle 23
almere 23
helmond 23
den bosch 23
dordrecht

italia
genoa 23

germania divizia 3
ahlen 23
union berlin 23

austria divizia 2
lask 23
leobon 23
hartberg 23

Cota: 49740
Miza: 2.1
Catig:104379

ce as aea de pierdut aici

Parazitu'1919
1st December 2006, 18:46
deci tu nu joci online?

sicanto
1st December 2006, 18:48
ba da joc si online,dar prefer oferta asta de la stanley cu se marcheaza 23 goluri si o mai joc din cand in cand.

in principiu joc online.

iuli
1st December 2006, 19:11
ma...lasa-ne

ciorbicafaristu
1st December 2006, 19:12
si ai castigat vreodata?

sicanto
1st December 2006, 19:31
asta era doar un exemplu de bilet fantezist, strategia mea nu se bazeaza pe bilete de genul asta, astea sunt doar asa de noroc pana la urma urmei.

si iuli, nu inteleg care e problema ta, eu doar am pus un bilet pe care l-am jucat azi, l-am gandit ceva, dar tot e super fantezist, e doar o incercare, nu tre sa dai repede cu parul..............

Dudubetwin
1st December 2006, 19:37
iuli & ciorbicafaristu: Va rog frumos fara comentarii aiurea pentru ca sica e un parior de vreo 2 ..3 ori mai mare ca voi !! poate e chiar

cel mai mare parior din acest moment de pe site .. nu stiu inca daca si`a pierdut antrenamentul sau nu .. dar va spun atata sicanto = sicabets

puteti cauta threadul lui de bilete de pe paginile anterioare subforumului "bilete" thread cu numele Bilete: sicabets :ok:

scuze sica daca nu trebuia sa spun ca sicanto = sicabets :ok:

dj_jaxxx
1st December 2006, 19:38
scuze ca intervin dar in primul post ai mentionat ca alegi doar un meci pe bilet, dar primele tale bilete includ 3 meciuri sau mai multe.

oricum bafta cu biletele tale

ciorbicafaristu
1st December 2006, 19:46
in primul rand ca n-am zis niciodata ca-s mare parior...mai degraba cel mai slab de pe acest forum...dar chiar si asa tot cred ca acest target de 100000 de ron este imposibil de atins cu un fond atat de mic si cu bilete combo, chiar si de catre un geniu al pariurilor

sicanto
1st December 2006, 19:46
azi e prima zi, nu am mai pariat de cateva luni, am incercat sa ma axez pe altceva, de multe ori e bine sa iei cate o pauza, ca sa nu tzi se urce la cap castigurile.

dudubetwin ,m-ai ginit aqparent, eu sunt sicabets, mi-am uitat parola si a trebuit sa imi fac alt cont.merci pentru sutinere, vad ce forumul a evoluat foarte bine, va felicit, fata de acum 1 an jumate, sunt o groazade pariuri, deci cu cat suntem mai multzi cu atat ne putem da mai multe sfaturi si poate reusim sa punem la punct un sistem cat mai sigur.

haidetzi sa incercam, astept orice critica , recomandare, doar impreuna putem reusi.

Dudubetwin
1st December 2006, 19:49
ciorbica: m`am aprins asa tare cand am vazut postul lui iuli:

ia uite .. dati cate o "geana" pe aici:

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=10190

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=10998

dj_jaxxx
1st December 2006, 19:50
Pai eu sunt de parere ca pe termen lung, biletele single aduc profit mai mare decat biletele combo. Tu ce crezi, sau ce experienta ai avut cu asta?

ciorbicafaristu
1st December 2006, 19:54
nu numai pe termen lung...

iuli
1st December 2006, 20:01
iuli & ciorbicafaristu: Va rog frumos fara comentarii aiurea pentru ca sica e un parior de vreo 2 ..3 ori mai mare ca voi !! poate e chiar

cel mai mare parior din acest moment de pe site .. nu stiu inca daca si`a pierdut antrenamentul sau nu .. dar va spun atata sicanto = sicabets



ce imi vine sa rad cand aud asa ceva :happy :happy

cand vezi cum joaca...bilete combo, 5-6 meciuri...

apoi am intrat sa vad biletele lui...mai nimic dar hai...

bafta...

dar mai gaseste-ti cuvintele...de 2-3 ori mai bun :happy

iuli
1st December 2006, 20:04
ciorbica: m`am aprins asa tare cand am vazut postul lui iuli:

ia uite .. dati cate o "geana" pe aici:

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=10190

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=10998

si ce ar trebui sa vedem aici??? doua threaduri cu bilete..dar e pe....minus

Alexz
1st December 2006, 20:05
in primul rand ca n-am zis niciodata ca-s mare parior...mai degraba cel mai slab de pe acest forum...

Imi pare rau,locul asta e laut de mine...eu sunt analfabet in pariuri:cheer:



p.s:ce s-a intampalt cu diablo....??pleaca:cry: :cry: ??

sicanto
1st December 2006, 20:07
in primul rand ca n-am zis niciodata ca-s mare parior...mai degraba cel mai slab de pe acest forum...dar chiar si asa tot cred ca acest target de 100000 de ron este imposibil de atins cu un fond atat de mic si cu bilete combo, chiar si de catre un geniu al pariurilor

sunt 6 luni timp in care ar trebui sa imi ating targetul.

trebuie sa recunosc ca suma cu care am inceput e foarte mica, dar merita incercat, oricum fiecare poate paria mai mult.eu vreau sa incep asa, sa vad daca imi intru in mana.

dar hai sa facem un mic calcul.

luna decembrie are 4 saptamani:

avem 4 weekenduri in care putem paria cel mai mult:
deci cam in jur de 8 bilete cu o cota medie de 4, aici includ doar biletele realiste.

hai sa luam un exemplu:
primul weekend: 8 bilete cu miza de 25 si cota de 4 in medie, sa zicem ca doar jumate din ele vor iesi => castig de 300

apoi in zilele de luni, marti, miercuri, joi de obicei nu prea sunt meciuri
deci in medie as paria 2 bilete in zilele astea, cu cota de 2-3 si desigur cu miza mare.

deci daca dupa primul weekend as avea 300. =>de luni pana joi ar fi cate 2 bilete in medie pe zi pe care as paria 50, 1 bilet cu meciuri din toate zilele pe care as pune tot 100,toate cu o cota medie de 3 =>daca doar 50% din bilete ar iesi => un castig de 400RON deci dupa saptamana as ajunge la aproximativ 700RON.

apoi in weekend maresc iarasi miza la 100Ron pe bilet.
daca scot 50% bilete castigatoare=>profit de 1200RON =>1500RON dupa 2 weekenduri.

acum dupa ar trebuias evolueze lucrurile saptamanal ar trebui as imi dublez suma=>

decembrie: 1 saptamana: 700
2 saptamana: 1500
3 saptamana: 3000
4 saptamana: 6000

deci daca reusesc sa imi obtin rezultatele astea in prima luna, nu ar fi greu sa ating is obiectivul.

important e ca in viata sa ai viziunea si sa cautzi orice metoda de a o transforma in realitate.cu multa munca, atentie rabdare si ambitie se poate.

am incercat de multe ori sa ating obiectivele astea, dar de fiecare data m-am pierdut pe parcurs, deoarece pierdeam din vedere viziunea si ma entuziasmam la castigurile imediate.dar cu fiecare greseala am descoperit unele lucruri si am facut un pas inainte, chiar daca uneori lucrul asta m-a costat multzi bani.

dj_jaxxx
1st December 2006, 20:09
ma...lasa-ne

Asta a fost reactia lumii cand ti-ai inceput tu threadul de bilete?

Daca dupa o luna, doua nu merge, atunci te poti pronunta.

Alexz
1st December 2006, 20:09
Sica...eu itzi tin pumnii...dar sa stii ca o sa fie greu pe parcurs...tre'sa fii disciplinat la maxim "sa nu te arunci" La orice castig/esec major.....BAFTA:ok:

iuli
1st December 2006, 20:11
Asta a fost reactia lumii cand ti-ai inceput tu threadul de bilete?

Daca dupa o luna, doua nu merge, atunci te poti pronunta.

:o:

cei care nu am inteles...am reactionat asa deoarece a zis ca vrea sa faca din 100 ron 10000...si face bilete combo...

Dudubetwin
1st December 2006, 20:12
si vraciul face bilete combo .. si daca socoteste numa ce a pus pe thread are + vreo 6-700 de euro

ciorbicafaristu
1st December 2006, 20:14
in teorie totul e simplu...in practica e putin mai greu...oricum eu iti urez succes...si sa faci macar 10000 de ron

dj_jaxxx
1st December 2006, 20:16
:o:

cei care nu am inteles...am reactionat asa deoarece a zis ca vrea sa faca din 100 ron 10000...si face bilete combo...

totusi, trebuie sa avem rabdare cu toti.

mai de graba putem da sfaturi de genul "cred ca ai un obiectiv prea mare" decat un simplu "lasa-ne"

sicanto
1st December 2006, 20:16
merci haidetzi sa incercam, astept orice sfat, si sa incercatzi sa ma opritzi cdn vedetzi ca ma entuziasmez prea mult si risc peste limita.
de multe ori intr-o strategie e necesara si parerea unor persoane din exterior.

oricum sper sa imi intru repede in mana si sa reusesc sa pun cap la cap tot ce am adunat pana acum...................

Alexz
1st December 2006, 20:17
da mei...ar trebui sa ne ajutam reciproc sa ne incurajam...urat gest iuli

"mai lasa-ne" :rosu:

iuli
1st December 2006, 20:17
totusi, trebuie sa avem rabdare cu toti.

mai de graba putem da sfaturi de genul "cred ca ai un obiectiv prea mare" decat un simplu "lasa-ne"


tu ai cate un fix pe zi...gata ma ok...fie cum zici tu...

dj_jaxxx
1st December 2006, 20:20
tu ai cate un fix pe zi...gata ma ok...fie cum zici tu...

incercam sa inteleg rationamentul tau.

nu ti-ar fi placut sa vin in threadul dau sa-ti zic "lasa-ne", e vorba de respect.

iuli
1st December 2006, 20:22
incercam sa inteleg rationamentul tau.

nu ti-ar fi placut sa vin in threadul dau sa-ti zic "lasa-ne", e vorba de respect.

nici nu ai cum sa zici asa ceva despre pariurile mele...

aaa...si trebuie sa meriti respectul cuiva...

...deocamdata sunt putini care merita respectul meu...nu ma considera ingamfat...dar acum sunt putin nervos si zic lucrurilor pe nume

dj_jaxxx
1st December 2006, 20:25
nici nu ai cum sa zici asa ceva despre pariurile mele...

si tu ai cum sa zici asa ceva despre pariurile lui inainte de a completa primul sau bilet?

edd
1st December 2006, 20:33
bafta man!!:ok:

sicanto
1st December 2006, 20:44
aparent alegerea meciului dintre koblenz si hanza a fost o alegre proasta, m-am gandit eu la ceva acolo, dar nu a fost sa fie, deci asta o voi lua si ca o conditie:
niciodata nu paria ca echipa gazda da gol cand joaca cu o echipa din primele 5 locuri, indiferent de randamentul lor pe teren propriu.

dupa prima zi sunt pe -40.
Bani cont +60

sicanto
1st December 2006, 21:05
Mainz 05 v StuttgartX2 1.21
Legia Warsaw v GKS Belchatow1X 1.18
Sport. Lisabon v Benfica [...1 to score 1.21
Beverenv Anderlecht marcheaza prima 2 1.35
Genoa v Juventus 2 1.80


Cota: 4.20
Miza: 10
Castig:42

sicanto
1st December 2006, 23:56
dupa prima zi de pariuri sunt pe -50, am pierdut 50% din suma initiala

iuli
2nd December 2006, 00:04
nu are nimic....era de asteptat doar

sicanto
2nd December 2006, 00:24
avand in vedere ca tactica mea se bazeaza ami mult pe gol marcat as avea de adaugat ca in urmatoarele campionate si ligi se poate paria pe gol marcat, asta pe gamebookers, nu mai stiu daca mai exista situri care sa te lase sa pariezi asa, ar mai fi varianta stanleybets, dar cotele sunt foarte mici la ei.


Anglia(premier league,premiership,liga 1, liga 2, conferinta)
Germania(bundesliga, liga 1)
Franta(liga 1)
Italia(liga 1)
Spania(prima divizie)
Portugalia(liga 1)
Scotia(liga 1,liga 2, liga 3)
Austria(liga 1, liga 2)
Argentina(liga 1)
grecia(liga 1)
Irlanda(liga 1)

acestea sunt toate campionatele si ligile in care se poate paria pe gol marcat.
Sunt 19 ligi din care se pot selecta meciuri => in total in fiecare weekend se joaca in medie 200 de meciuri, adica 200 echipe joaca pe teren propriu, cel putzin 10% din acestea dau cel putzin un gol pe teren propriu.Acum problema e sa le aleg macar 5% din acele echipe, adica doar 10 meciuri, care mi-ar aduce o cota de 5-6.Pare usor la prima vedere......
Biletul asta ar trebui sa fie cel mai sigur, daca voi tzine cont de toate conditiile si analiza corecta a meciurilor.

Maine am sa va zic ce conditzii am cand aleg meciurile pe care sa pariez.

Astept completari, critici , propuneri.

sicanto
2nd December 2006, 00:26
nu are nimic....era de asteptat doar

asa e iuli era de asteptat, e prima zi, stii cum e incepi prost, termini bine, sau mai e si varinta termini si mai prost, acum vom vedea, mai este timp 179 de zile ca sa imi ating obiectivul.
vom vedea cine rade la final.

Dudubetwin
2nd December 2006, 00:28
sica: capul sus :ok: !! nu esti primul care termina prima zi pe minus :ok: !! iti vei reveni pe parcurs :ok:

sicanto
2nd December 2006, 00:38
daca vretzi sa discutam mai mult, sa ne dam sfaturi, critici, injuraturi etc, ma mai putetzi gasi si pe adresa de messenger sicabets, poate reusim totusi sa gasim metoda mult visata de totzi de pe acest forum

iuli
2nd December 2006, 08:59
asa e iuli era de asteptat, e prima zi, stii cum e incepi prost, termini bine, sau mai e si varinta termini si mai prost, acum vom vedea, mai este timp 179 de zile ca sa imi ating obiectivul.
vom vedea cine rade la final.

adevarul e ca nu vei ajunge niciodata la 100.000 ron...asta e clar...nici macar 1000...

oricum iti urez bafta...

Alexz
2nd December 2006, 10:41
sicanto vrei sa joci numai pe gol marcat....??

daca da sa stii ca sunt cote bune si la outsideri,merita si ei incercatzi...chiar daca sunt condamnati sa ia bataie...poate baga si ei un gol gen 3-1,4-1 etc...:ok:

Lover
2nd December 2006, 11:40
cu metoda asta nu o sa ajungi niciodata pe plus...parerea mea...

sicanto
4th December 2006, 19:21
1.Maccabi Haifa v Hapoel 1 to score 1.06
2.Maritimo v Setubal 1 to score 1.15
3. Man C v Watford1 to score 1.20


Cota:1.46
Miza:20
Castig:29.2
Profit:9.2

Buget 40

White Shadow
4th December 2006, 19:26
Bine ai revenit Sica.

Iti doresc multa bafta.

Ai tot respectul din partea mea pt ca ai un sistem pe care il folosesti in fiecare an :ok:

archaeus
4th December 2006, 19:36
bine ai revenit sica :ok:

sicanto
4th December 2006, 19:39
mai trebuie lucrat la el, dar pe termen lung si cu putzin de noroc poate da rezultate.si in primul rand e nevoie de rabdare, si putere de a face fatza tentatiilor de a paria mult.cate putzin se face mult, ca in povestea gainei cu ouale de aur, pentur cei care o stiu.
vom vedea.

Ballack_29
4th December 2006, 19:46
vestitul sica? :D


veteranul sica? :)

Succes!

sicanto
4th December 2006, 21:16
vestit nu, veteran cam da, doritor de succese cu sigurantza.
acum ramane de vazut daca imi duc promisiunea pana la capat de data asta.

imi apre bine ca am ramas in istoria forumului, vad ca multzi au inceput sa parieze pe net si cu cap, fata de cum stateau lucrurile acum vreo 18 luni:yeah:
brava tuturor, respect

sicanto
4th December 2006, 23:55
1.Maccabi Haifa v Hapoel 1 to score 1.06
2.Maritimo v Setubal 1 to score 1.15
3. Man C v Watford1 to score 1.20


Cota:1.46
Miza:20
Castig:29.2
Profit:9.2

Buget 40


Buget: 30 e bine sunt pe drumul cel bun.......:happy

jarod
5th December 2006, 00:26
Stii de ce cred eu ca ai pierdut biletul? Uite:

vraciule un secret cand joci gol marcat: urmereste ce a facut echipa gazda pe teren propriu in ultimele 5 meciuri ,daca in cel putzin 2 din ele nu a marcat, nu mai alege meciul.Apoi uita-te la meciurile oaspetilor din deplasare, daca vezi ca au primit putzine goluri in ultimele 5 meciuri nu ii alege,

sicanto
5th December 2006, 20:30
Oldham v Crewe [To score/n...
1 to score 1.17
Millwall v Huddersfield [T...
1 to score 1.25
Barnet v Grimsby [To sco...
1 to score 1.21
Lincoln v Bristol R [To sc...
1 to score 1.18
Macclesfield v Rochdale [T...
1 to score 1.30
Blackpool v Cheltenham [T...
1 to score 1.15
Bristol C v Carlisle [To s...
1 to score 1.15
Tottenham v Middlesbrough ...
1 to score 1.15


Cota:4.13
Miza:10
Catig:41

Profit:31

sicanto
5th December 2006, 20:37
FC Barcelona v Werder Bremen
1 1.40
Davos v Kloten
1X 1.23
Servette v Zug
12 1.13
Scunthorpe v Tranmere [To ...
1 to score 1.21
Blackpool v Cheltenham [T...
1 to score 1.15
Brighton v Swansea [To s...
1 to score 1.25
Leyton v Bradford [To scor...
1 to score 1.25
Port Vale v Gillingham [To...
1 to score 1.25
Charlton v Blackburn [To s...
1 to score 1.30
Mansfield v Swindon [To sc...
1 to score 1.27
Wycombe v Darlington [To s...
1 to score 1.21
Notts Co v Hartlepool [To ...
1 to score 1.20
Milton Keynes Dons v Stock...
1 to score 1.17
Chester v Boston U [To sco...
1 to score 1.18
Tottenham v Middlesbrough ...
1 to score 1.15

Miza:5
Catig:100
Profit 95


Buget ramans: 15

dj_jaxxx
5th December 2006, 21:04
Sunt de parere prea multe evenimente (chiar si la cota 1.01) iti diminueaza sansa de castig raportat la cota biletului. Tinand cont ca 0-0 nu este un rezultat asa iesit din comun in fotbal, riscul este mare ca un meci din 8 sa iasa cu un asa rezultat. Si asa agentiile de pariuri dau cotele mai mici decat indica realitatea.

Ai mai multe sanse sa castigi 30 de euro punand 40 de euro pe un singur meci sau 2 la cota 1.75 decat punand 10 euro pe 8 meciuri la cota 4

fanatic88
5th December 2006, 22:44
jaxx are drepatate yo as fi mai sigur daca as lua un meci d cota 2 si sa fac bani

sicanto
6th December 2006, 20:36
Manchester Utd v Benfica 1 1.36
West Ham v Wigan 1 to score 1.2
Newcastle v Reading [ 1 to score 1.2
Genoa v Empoli 1X 1.22

Cota:2.39
Miza:15
Catig:35

Buget: 0

dj_jaxxx
6th December 2006, 21:00
Salut,

Vad ca tot o tii cu pariuri de genul "1 to score". Nu zic sa nu incerci, insa alege si tu ligile care trebuie.

Media cea mai mare de goluri/meci a fost in Estonia sezonul asta, 3.52. Dupa care vin campionatele din Tara Galilor, Armenia si Singapore. Acuma nu stiu daca exista pariuri de genul 1 to score pentru ligile astea dar ma rog...

Premiership din Anglia este pe locul 89 din 94 la ligi (principale si secunde) din Europa la media de goluri pe meci cu 2.17 Divizia 1 italiana este pe locul 63 si divizia 2 italiana pe locul 93!

Scuze ca am intervenit din nou, insa am vrut ca asta sa fie un fel de constatare mai mult decat o critica. Pana la urma sunt banii tai dar tu ai fost cel care a mentionat ca accepti sugestii :)

Bafta la meciurile de azi! :ok:

Lover
6th December 2006, 21:08
Manchester Utd v Benfica 1 1.36
West Ham v Wigan 1 to score 1.2
Newcastle v Reading [ 1 to score 1.2
Genoa v Empoli 1X 1.22

Cota:2.39
Miza:15
Catig:35

Buget: 0

de ce continui sa joci pe echipe ca west ham...newcastle...pe gol marcat? nu te inteleg :mda:
la fel de bine puteai pune cska to score...si cred ca era cota mai mare...parerea mea.

White Shadow
6th December 2006, 21:12
Lover , tu ai pariat pe Cska to score ?

Lover
6th December 2006, 21:13
am pus la pariloto ... nu am cum sa pun asa ceva
ziceam si eu asa...ca nu prea cred ca rezista hamburger fara sa primeasca gol in UCL , si cska are nevoie de victorie, si spera sa nu fie egal la porto

sicanto
8th December 2006, 17:00
dupa prima saptamana ama pierdut 100, deci sunt pe -100
azi m-ai bag in cont 20RON, pentru a incerca sa imi revin un pic.

primul bilet pe azi, l-am atasat, voi atasa de acum biletele din superstitie.

Buget:15
Miza:5

sicanto
8th December 2006, 17:24
Miza:5
Buget: 10

sicanto
8th December 2006, 19:59
Buget 10
Miza: 4

sicanto
8th December 2006, 23:34
2/3 bilete castigatoar, dar profit 0
un bilet mai complex m-a scos din gaura.

sicanto
9th December 2006, 11:30
am atasat toate biletele pe care le-am jucat vineri.

momentan bugetul este de 57.44RON
oricum inca sunt pe minus avand in vedere ca am bagat 120RON,abia am recuperat 50%.
dar weekendul asta trebuie sa dau lovitura.
vom vedea bafta all!

trebuie sa atingmacar jumatate din targetul stabilit 700RON, dupa prima saptamana.

Alexz
9th December 2006, 12:10
daca nu prindeai combi ala cu cota 16 ...erai cu fondul serios subtiat acum..pacat ...macar 4 ron daca pariai...oricum sunt sigur ca o sa reusesti sa faci macar cateva sute de roni,nu stiu daca chiar 700 ...dar vei reusi..bafta in continuare :ok:

sicanto
9th December 2006, 12:37
Jiul Petrosani v Rapid B. 2 1.45
Tavria S v Stal Dneprm1 1.25


Miza:10
Cota:1.81
Castig:18.1

sicanto
9th December 2006, 13:32
inca doua bilete pe ziua de azi, mai fanteziste dar sigurele

sicanto
9th December 2006, 13:33
un bilet pe gol marcat, l-am gandit ceva, vom vedea ce va iesi.

Buget ramas:23

sicanto
9th December 2006, 16:28
inca 3 bilete pe ziua de azi mai spre seara.
sa vedem daca va ieis ceva din cele de pana acum.
ori ma afund iar, ori voi iesi bine din gaura.
vom vedea.

sicanto
9th December 2006, 16:43
merg pana la ora 16 cucele 5 pariuri, vom vedea ce voi obtine.

buget ramas: 5

sper sa fiu bine dispus peste 3 ore, sa fie un weekend plin de goluri.

Dudubetwin
9th December 2006, 16:46
parerea mea personala este ca nu`ti iese niciun bilet din astea cu >5 meciuri

sicanto
9th December 2006, 16:53
eu presimt ca imi va iesi cel putzin 1-2.
trebuie, par a fi meciur icat se poate de sigure.
voi vedeadacaam simtit bine.
la sfarsitul zilei voi avea in cont in jur de 400 ron.
sau in cel mai rau caz, 20 ron

umbro_alex17
9th December 2006, 18:30
Iti plac gazdele ....sper sa iti iasa macar un bilet,sa nu ramai dezamagit,cred ca incerc si eu de maine,dp ce imi reincarc fondu' un easy money pe 1 to score,dar nu mai mult de 2 meciuri pe bilet,ma multumesc si cu cota de 1,25 din 2 goluri marcate,....:ok:

sicanto
9th December 2006, 18:49
pe fiecare bilet m-am ars cu 2-3 meciuri, ce e si cu probabilitatile astea.
tre sa revin la metoda clasica si sa am multa rabdare, lacomindu-ma asa nu ajung nicaieri.
mici sanse.acum la prima vedere pare ca multe meciuri sigure au iesit.

sicanto
9th December 2006, 19:16
o zi cu multe goluri, singura problema e ca am prins cate meciuri in care nu s-a marcat.

am trecut la un pas de a ma imbogatzi astazi, pe 2 bilete m-am ars cu cate un meci, 1 din 20, mama lui, iar unul mi-a iesit pana la urma.ghinion mare nu gluma.
am fost la un pasa de a scoate aproape 600RON.
inca nu imi vine sa cred, cu 10 minute inainte de final, nu mai aveam nici o sperantza de castig, iar la urma................

voi posta biletele.

un meci de hokei luat din prostie, m-a scos, meciuriile de snooker sunt ca si castigate.

sicanto
9th December 2006, 19:17
macar unul a iesit.

Buget:100

sicanto
9th December 2006, 19:25
offffffffffffffffffffffffffff,mama lor.

astea sunt pariurile, agonie si extaz..........
de asta cred ca isi au farmecul lor.

meciurile de hochey s-au terminat la egalitate, deci sunt castigatoare.

mysteryo87
9th December 2006, 19:27
mey sicanto ce bulan ao avut pe amandoua cate un meci..
bine ca tzia iesit macar unu..bafta in continuare

sicanto
9th December 2006, 19:53
poate va mai iesi ceva.
ca am avut mult prea mare ghinion pana acum

umbro_alex17
9th December 2006, 19:58
eu ti-am verificat beletele acu' vreo 10 min,si ma uitam cum nu inscrisese birmingham....lasa ca e bine ca ai prins un bilet de 90 RON,dar f...mare pacat de celelalte 2 cu un singur meci pierdut.


edit : stai ca am incurcat-o cu birmingham....ma uitam tot de la engleji era o echipa care era condusa cu 2-0 in min 84...si tu aveai 1 to score....a da...cristal palace gol min 90 din pen,mare noroc ai avut

sicanto
9th December 2006, 21:38
Brighton v Cheltenham [To score/not to s >>> 1 to score 1.15
NY Rangers v OTW Senators 2 1.57
FC Sevilla v Real Madrid [To score/not t >>> 2 to score 1.3

Cota:2.35
Miza:17.58
Catig:41

mysteryo87
9th December 2006, 21:50
mey o sa pierzi pe real fc sevilla - real madrid 4-0 scor corect cota 51@gamebookers

umbro_alex17
9th December 2006, 21:54
mey o sa pierzi pe real fc sevilla - real madrid 4-0 scor corect cota 51@gamebookers

woow :o: ...cat ai cotizat ?? :P

mysteryo87
9th December 2006, 21:58
1 euro :) merita incercat..da ca sami scot baniii l`am pus cu 1 solist :))

fanatic88
9th December 2006, 22:02
nu cred ca o sa bata sevilla asa clar mai mult nu cred ca o sa bata

umbro_alex17
9th December 2006, 22:02
mda...poate dupa frigul de la kiev...o sa aiba chef de ftb mai mult si nu o sa mai jaoce doar pe final, eu unul nu am pus meciul,sper sa iti iasa si tie si lui sica :P

deci ca sa va iasa la amandoi ar trebui un 4-1 ,din pacate :D

fanatic88
9th December 2006, 22:03
este un meci de over parerea mea

mysteryo87
9th December 2006, 22:06
ei vezi de aia tre sa pui un bilet de rezerva ca sa`ti scoti baniii :) e bine si daca il prind la cota de 2.38 da nu ar strica nici aia de 51:D

sicanto
9th December 2006, 22:09
:)

mysteryo87
9th December 2006, 22:16
mey
ia uite la sevilla a castigat toate meciurile de pe teren propriu..6 0 0...deci nu prea cred ca a bate realu`..poate daca prinde o zi buna scoate in egal..maxim..nici vb sa bata...daca te uiti la statistici..in 2003 a batut realu pe sevilla in deplasare cand era in varf...insa dupa aia a pierdut de 3 ori si a scos un egal..deci eu ma duk pe 1 solist

mysteryo87
9th December 2006, 22:22
hai sa va mai zik o surpriza barcelona-real sociedad 0-1 :)

mysteryo87
9th December 2006, 22:27
ups...

sicanto
9th December 2006, 23:34
icna un bilet pe care ma ard doar cu un meci.
sper ca azi am prins tot ghinionul, iar maine va fi mai bine.
care era sansa ca din 5 bilete pe 4 sa pierd din cauza unui singur meci.
offfffffffffffffffffffff

sicanto
10th December 2006, 00:01
azi am avut cred una din cele mai naspa zile de cand pariez, am ratat 3 bilete cu un castig total de aproximativ 500 ron, din cauza a cate un meci.

norocul meu ca am prins unul, si cateva mai mici.

Bugetul actual este de :70RON, cu doua bilete in desfasurare amvele cu sanse mari de castig.daca imi vor iesi voi ajunge la 120RON, deci voi porni de unde am inceput, as recupera ce am pierdut.
sper ca maine sa am mai mult noroc decat azi, in mod normal maine ar trebui sa fie o zi mare.

bafta all!

Kainsashiki
10th December 2006, 06:16
sicanto, nu stiu daca stii, dar tu esti cel "vinovat" ca m-am apucat de pariuri...:D:D

prin ianuarie sau februarie..am intrat pe forum si vedeam cum castigai mereu la pariuri, si atunci am zis...gata, fac 18 ani si ma duc sa-mi fac card, bag 100 euro pe card si pun zilnic ce pune si sica..

dar, in martie cand am facut cardu..tu disparusei de pe forum, si m-ai lasat la greu :( si a trebuit sa invat singur :D

dar sa stii ca am invatat multe de la tine, de la shadow si de la expertul, multe reguli.

iti doresc sa castigi cel putin la fel de mult ca si mine din pariuri..:bere:

umbro_alex17
10th December 2006, 11:19
Sica am remarcat ieri o chestie destul de interesanta, din totalul de 220 de meciuri doar 40 s-au terminat fara gol marcat de gazde, adica doar 18% din totalul gazdelor nu au dat gol,...asadar vreau sa zic ca mi se pare interesanta metoda ta cu gol amrcat de gazde,dar sa fie un nr mai redus de meciuri,...poate pana in 10 si o selectie cat mai buna,cred ca o sa incerc si eu sa vad ce rez. obtin, :ok:

Dudubetwin
10th December 2006, 11:29
eu as zice altceva ... uita-te cate meciuri s`au terminat 0-0 :) (iti spun eu .. 17 meciuri s-au terminat 0-0 dar multe dintre acestea nu

puteaufii pariate la betfair. aici ma refer la "at last one goal" => daca faci un easy money (iti propui .. 10 - 15 meciuri sa prinzi

at last one goal) ai cota pe fiecare meci ~1.1 asa ca e mult mai bine sa joci at last one goal la betfair (e riscul si mai mic deoarece pot

inscrie si gazdele si oaspetii) decat sa joci 1 to score la gamebookers.

sicanto
10th December 2006, 13:08
ultimele 3 bilete m-au terminat tot cu cate un meci, care este sansa fratilor.

diablo ma bucur ca te-am putut inspira, vezi ca se poate castiga din pariuri, daca ai rabdare.
felicitari.astept sa vb pe messenger:id:sicabets.

sicanto
10th December 2006, 13:26
Feyenoord v Den Haag
1 1.20


C.B. Granada v Menorca
1 1.33


Akasvayu Girona v Gran Can...
1 1.17


Gençlerbirliği v Antalyaspor
1X 1.14

MIZA:15
Castig:32

sicanto
10th December 2006, 14:00
poate azi va iesi ceva, sau macar sa ma ard cu 4-5 meciuri.

Lover
10th December 2006, 14:04
daca cumva nu ai observat...
te-au scos tot meciuri din astea care probabil nu le cunosteai deloc...hockey, NHL , sau ce mai erau acolo
pune dreacu numa fotbal daca nu stii alea...uita-te pe ultimele 3 bilete, pe care ziceai ca ai pierd cate un meci...daca puneai doar meciurile din fotbal acuma erai fericit...asa...
NU MAI PUNE MECIURI DE CARE NU AI HABAR !!!

sicanto
10th December 2006, 14:09
eu as zice altceva ... uita-te cate meciuri s`au terminat 0-0 :) (iti spun eu .. 17 meciuri s-au terminat 0-0 dar multe dintre acestea nu

puteaufii pariate la betfair. aici ma refer la "at last one goal" => daca faci un easy money (iti propui .. 10 - 15 meciuri sa prinzi

at last one goal) ai cota pe fiecare meci ~1.1 asa ca e mult mai bine sa joci at last one goal la betfair (e riscul si mai mic deoarece pot

inscrie si gazdele si oaspetii) decat sa joci 1 to score la gamebookers.
dudu pare misto chestia asta cu at least one goal, este valabil oferta pentru toate meciurile sau au si ei doar o selectie restrnsa a unor campionate>

Dudubetwin
10th December 2006, 14:10
in majoritatea campionatelor este "at last one goal" ....

ps: editeaza pozele cu biletele astfel incat sa ramanda doar biletul ...

umbro_alex17
10th December 2006, 14:11
NU MAI PUNE MECIURI DE CARE NU AI HABAR !!!

Trebuie sa ii dau dreptate lui lover, sau macar redu nr. de evenimente,fa biletul asa cum il faci tu cu vreo 20 de meciuri,si apoi mai redu din ele,lasale pe alea care crezi ca sunt cele mai sigure... da si daca iti iese beletu' de mai sus te-ai scos:D




bafta:ok:

sicanto
10th December 2006, 14:31
daca cumva nu ai observat...
te-au scos tot meciuri din astea care probabil nu le cunosteai deloc...hockey, NHL , sau ce mai erau acolo
pune dreacu numa fotbal daca nu stii alea...uita-te pe ultimele 3 bilete, pe care ziceai ca ai pierd cate un meci...daca puneai doar meciurile din fotbal acuma erai fericit...asa...
NU MAI PUNE MECIURI DE CARE NU AI HABAR !!!

aici e situatia in care te iei dupa cota, si itzi doresti sa itzi mai creasca cota, cand ai o cota de 10 si mai pui un meci cu cota 1.4, chiar daca nu stii despre ele, ti se pare sigur.aici vine lacomia, si daca nu prind cat mai repede un bilet mare, simt ca ma duc la fund, tre sa am in cont, 200-300RON, pentru a putea junge sa pariez cate 2-3 meciuri pe bilet, si de asta am lacomesc, nu e prea bine, dar sunt in criza de timp.
vom vedea.
merci pentru observatzie.

Lover
10th December 2006, 15:19
da...da de ce nu pui o cota de 1.4 din fotbal? de ce tre sa fie din nhl, hockey?

sicanto
12th December 2006, 20:32
:yeah:

sicanto
13th December 2006, 13:30
marti din nou, m-am ars cu un meci, dar am recuperat ce am pierdut spre seara.
momentan stagnez.....
trebuie sa ma limitez la mai putzine meciuri pe bilet, si la o mai mare rabdare.
pacat ca e final de an si nu prea vor fi meciuri o perioada, dar trebue sa ne descurcam, 50% din meciurile care se joaca intr-o zi sunt sigure,, acum depinde daca nimerim acele meciuri.


FOND ACTUAL:60 RON

Dudubetwin
13th December 2006, 14:43
ti`am mai spus .. decupeaza biletele sa ramana doar meciurile .. nu si fondul alb din spate

sicanto
13th December 2006, 23:45
dupa mai multe zile pline de ghinion, astazi am avut noroc.
am prins un bilet frumos ajungand la un buget de 200RON.
deci am recuperat sumele initiale si sunt chiar pe + 80 RON.

DE MAINE VOI INCEPE PARIURILE MICI, AM DEJA CEVA BANI IN CONT.

PARIURI CU COTA 1.5-3 PE BILET SI MIZA DE 50 ron.

trebuie sa scot 1000 de euro pana la sfarsitul lunii.
pentru a fi in graficul de 100000RON.ADICA CAM 25000euro.

vom vedea.
bafta all.
am atasat biletele jucate azi.

dj_jaxxx
13th December 2006, 23:49
pai la arsenal s-a terminat 1-0, tu n-ai avut 2 to score?

sicanto
13th December 2006, 23:50
cine se pricepe poate sa ma ajute si pe mine cu 2 meciuri din nba din seara asta.
merci.

sicanto
13th December 2006, 23:51
pai la arsenal s-a terminat 1-0, tu n-ai avut 2 to score?

/hello

mysteryo87
13th December 2006, 23:51
buay arsenal a jucat in deplasare:)

fanatic88
13th December 2006, 23:52
as putea eu sa te ajut cam ce cote?

dj_jaxxx
13th December 2006, 23:52
/hello

ah...lol eu am crezut ca inseamna ca ambele echipe sa marcheze "two to score" :D

bravo, misto cota :ok:

sicanto
13th December 2006, 23:54
maxim 1.70
preferabil meciuri sigure.

un meci il am colo colo da gol, asa avea nevoie de 1,2 din nba
ar fi boston celtics sau detroit pistons.
ce recomanzi?

dj_jaxxx
13th December 2006, 23:54
cine se pricepe poate sa ma ajute si pe mine cu 2 meciuri din nba din seara asta.
merci.

Phoenix sa castige (combina-l cu ceva ca e cota mica) sau Phoenix handicap (cre ca e -11 de acuma) single.

fanatic88
13th December 2006, 23:56
bulls+suns dak vrei cat de cat sigure!cote mai mari CHA Bobcats - CLE Cavaliers 1 (+12:0)
MIL Bucks - NJ Nets 1 (+8:0)

sicanto
14th December 2006, 00:01
o incercare in nba pt searA asta.
+ un bilet in desfasurare.

MIZA:20
BUGET:180
PROFIT:+60

mysteryo87
14th December 2006, 00:01
CHA Bobcats v CLE Cavaliers +11/-11 1 @ 1.91 ce zici?

sicanto
14th December 2006, 00:03
pt seara asta ma multumesc cu alegerea deja facuta.
nu mai pun mai multe bilete, ca sigur le voi pierde.
e de ajuns pt ziua de azi.
avem timp maine.

mysteryo87
14th December 2006, 00:04
okay sicanto bafta in continuare :ok:

sicanto
14th December 2006, 09:19
inca un bilet castigator si unul pierzator.
aparent apar surprize si la snooker.asta e


BUGET:210 RON
Profit:+90 RON
/hello

sicanto
14th December 2006, 09:29
Dupa Un Inceput In Cadere, Mi-am Revenit Treptat Recuperand Ce Am Pierdut Si Scotand Si Profit, E Bine.
Vom Vedea In Continuare Ce Va Urma.:)

umbro_alex17
14th December 2006, 09:37
sicanto : poti sa ma ajuti si pe mine,imi explici si mie cum fac un grafic in excel ca tine ??:)


edit : mda...cred ca im inteles.mersi ... bafta in continuare!!

azi iti recomand braga+tottenham

sicanto
14th December 2006, 09:40
fa si tu 2 coloane una cu ziua si cealalta cu bugetul in ziua respectiva.
apoi le selectazi si dai insert chart si de acolo vezi tu.
nu e asa de greu.

sicanto
14th December 2006, 09:47
MIZA:10
CATIG:20

BUGET:200

sicanto
14th December 2006, 19:55
bilet 1 castigator =>+12

BUGET:222RON

INCA 2 PE SEARA ASTA, UNUL MAI CURAJOS SI UNUL CAT MAI SIGUR.:yeah:
BAFTA ALL!!!

MIZA TOTALA PE BILETE:72

BUGET RAMAS:150RON

sicanto
14th December 2006, 23:47
din 4 bilete puse, 3 castigatoare 1 pierzator, ca de obicei m-am ars cu un singur meci, nu ma asteptam sa nu dea gol auxere, asta e.


BUGET:240RON
PROFIT:120RON

sicanto
14th December 2006, 23:51
as vrea si eu sa imi recomandati 1-2 meciuri din seara asta, nba, nfl, nhl.
cine se pricepe.
merci

dj_jaxxx
14th December 2006, 23:53
San Jose si/sau Buffalo in NHL, San Antonio in NBA

sicanto
15th December 2006, 00:07
meric pentru recomadari, dj_jaxxx, la astea ma gadneam si eu, e bine ca suntem 2 cu celeasi pareri.

BUGET:210 RON

sicanto
15th December 2006, 00:31
Pentru Fiecare Om Care Intra Pe Thread-ul Meu Si Are Timp, Rog Sa Puna Cate 2-3 Meciuri Din Weekend In Care Crede 100% Ca Echipa Gazda Va Marca.
Merci Raman Dator.
Vreua Sa Vad Un Lucru....

Dudubetwin
15th December 2006, 00:35
Fiorentina - Milan - 1 to score @ 1.3 (o cota buna .. chiar excelenta .. e very izzzziii)

Hertha BSC v Eintr. Frankfurt - 2 to score @ 1.53 (Frankfurt are un excelent joc in deplasare .. sigur marcheaza iar cota e destul de mare)

White Shadow
15th December 2006, 01:35
Dudule
"Rog Sa Puna Cate 2-3 Meciuri Din Weekend In Care Crede 100% Ca Echipa Gazda Va Marca."

Iti spun Sica sambata ceva meciuri dar ce cote te intereseaza sau nu conteaza ?

Kainsashiki
15th December 2006, 06:57
Chiar daca nu e ceea ce vrei tu..eu as merge pe Heracles to score, dar din pacate la gamebookers n-au in oferta :(

PSV n-a mai luat gol de 8 etape..e timpul sa o faca...

sicanto
15th December 2006, 09:21
merci pentru recomandarile de azi noapte, aparent au fost bune.

BUGET:260RON
PROFIT:140RON, INCA NU AM AJUNS LA 100%, MAI AM UN PIC DE MUNCIT.

INCA UN BILET MICUTZ PENTRU AZI PANA IN ORA 5.

sicanto
15th December 2006, 09:24
Dudule
"Rog Sa Puna Cate 2-3 Meciuri Din Weekend In Care Crede 100% Ca Echipa Gazda Va Marca."

Iti spun Sica sambata ceva meciuri dar ce cote te intereseaza sau nu conteaza ?

IDEEA E AS FIE MECIURI CAT MAI SIGURE DIN PUNCTUL VOSTRU DE VEDERE, IN CA RE ECHIPA GZDA SA MARCHEZE.
ASTEPT PROPUNERIKE VOSTRE.
MERCI ALL!!

Dudubetwin
15th December 2006, 15:34
pai acolo nu e "gazda" dar .. nu conteaza :) ... e oaspetele .. dar e clar

Lover
15th December 2006, 15:46
de ce vrei neaparat gol marcat cand in weekend sunt atatea meciuri sigure?
chiar nu vrei sa pui victorii? scoti in weekend o cota de 2 lejer...

sicanto
15th December 2006, 16:38
stiu ca sunt multe meciuri asa zise "sigure"
voi alege acele meciuri , dar voi pune gol marcat, si apoi poate voi juca si un bilet cu meciurile sigure pe victorie.
tot apre o supriza, u egal o infragere.
nu mai sut adeptul viictoriilor.
d

sicanto
15th December 2006, 17:23
unul fantezist, unul realsit pana in ora 20.

BUGET:210RON

Lover
15th December 2006, 17:33
nu mai esti adeptul victoriilor...dar vad ca pe biletele astea jumatate din meciuri sunt 1x2

meciuri sigur? :ras-plans: nu gasesti?
psv, olympiacos ( chiar daca nu`mi prea place camp grec...meciul asta e ca si castigat ) , ajax, queens park, inter milano...

TaciAcolo
15th December 2006, 17:35
slovenia-letonia 2 ..asa buni sunt astia:hmm:

sicanto
15th December 2006, 17:46
nu mai esti adeptul victoriilor...dar vad ca pe biletele astea jumatate din meciuri sunt 1x2

meciuri sigur? :ras-plans: nu gasesti?
psv, olympiacos ( chiar daca nu`mi prea place camp grec...meciul asta e ca si castigat ) , ajax, queens park, inter milano...

la prima vedre par sigure, si te trezesti din 6 meciur icu o surpirza.
ai dreptate.
dar atat timp cat pe termen lung nu castigi cu metoda asta, insemaan ca nu e buna.
da pun si ue pe victorii ale gazdelor, dar alea le consider bilete cu sansa mica de castig.
biletele pe care le consider sigure, sunt cele cu 2-5 meciuri cu da gol, si o miza de la 100-1000RON, PE ELE.

oricum merci pentru recomandari.
si inca ceva de ce sa ma risc cu psv cu cota 1.08, in loc sa pun pe o echipa ca maritimo de exemplu ca da gol.probabilitatea de a iesi e mult mai mare.
la da gol ai doar o singura varianta de a pierde, aceea ca echipa nu marcheaza, pe cadn la victorie, ai varianta egalului, precum si a infragerii.
este un principiu al meu dupa care ma ghidez, pana acm m-a ajutat, deci nu il voi abandona.
de exemplu eu intre un bilet de genul ajax,arsenal, inter, real castiga cota:4 si cele 4 dau gol, cota 1.5 as alege a doua varianta cu o miza de 200RON,
bafta

sicanto
15th December 2006, 17:47
slovenia-letonia 2 ..asa buni sunt astia:hmm:

sincer m-am luat dupa cpta, nu am averificat nimic, sper sa nu fie ceva care sa induca in eroare, oricum e fantezist biletul,,dar cine stie.

Lover
15th December 2006, 18:55
cum sa fie mult mai mare probabilitatea sa dea gol maritimo ca si cea sa bata PSV pe ...heracles, sau cu ce impiedicati mai joaca...?? :o nu`mi vine sa cred ce vad...

oricum daca in 2 luni o sa ai un profit bun...tot respectul...totusi o cota de 1.5 cum ziceai tu...o faci din 2 meciuri bune...

sicanto
15th December 2006, 19:10
un bilet curajos.
miza 60ron

Buget:150RON

neo11e
15th December 2006, 19:31
vai !!! sa nu mai aud de Savehoff, ii tin minte cat traiesc (jucau cu Trelleborg parca) :evil: ; acum vreo luna am pus pe ei la cota de 1.10 500 unitati , au luat-o acasa cu vreo 10 goluri :)

sicanto
15th December 2006, 22:40
m-am lacomit iarasi, si am ajuns iar de unde am plecat.

BUGET:150RON

southside
16th December 2006, 02:17
Pentru Fiecare Om Care Intra Pe Thread-ul Meu Si Are Timp, Rog Sa Puna Cate 2-3 Meciuri Din Weekend In Care Crede 100% Ca Echipa Gazda Va Marca.
Merci Raman Dator.
Vreua Sa Vad Un Lucru....

Nancy , Deportivo , Aston Villa...

Dudubetwin
16th December 2006, 02:48
de aceea tot pierzi pentru ca pariezi pe meciurile spuse de altii ...

Ballack_29
16th December 2006, 08:57
m-am lacomit iarasi, si am ajuns iar de unde am plecat.

BUGET:150RON


e normal daca pariezi pe echipe necunoscute, luate la "ochi" dupa cota