PDA

View Full Version : Arpad Paszkany fuge din țară de frica DNA?



Bobi Cearton
14th December 2014, 18:01
http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/fuge-din-tara-de-frica-dna-cfr-cluj-ar-putea-ramine-fara-stadionul-constantin-radulescu-din-cauza-fostei-conduceri-440467.html

delaparis
14th December 2014, 22:59
Ce sa mai zic?
Daca omului asta i se refuza dreptul sa-si investeasca banii in Romania, si in fotbal mai ales ce ne intereseaza, atunci pleaca. :cool:

Ess
15th December 2014, 11:54
din surse sigure, am aflat ca se va ascunde in aceeasi gaura pe care a folosit-o si saddam! :ok:

pfff...

Bobi Cearton
15th December 2014, 20:09
Da, da, nu pleaca pt ca nu are nimic de ascuns.

Marius
15th December 2014, 20:21
Care ar fi rostul unei "fugi" in Ungaria?

delaparis
15th December 2014, 20:30
Daca am inteles bine nu "fuge" ci pur si simplu pleaca. Isi vinde tot si se cara cu banii sa investeasca in alta regiune a Europei. Una care probabil incurajeaza investitiile si nu sacaie oamenii doar asa ca sa existe.

patriot
15th December 2014, 21:05
bre pariziene,mesajul asta al tau e la misto?....ca nu pot crede ca asta e parerea ta,ce sa investeasca asta.....pacat ca la noi nu exista decat justitie politica,daca era tabara cealalta la butoane il vedeam anchetat,,,,asa cu prietena kovesi nicio sansa

Bobi Cearton
15th December 2014, 21:14
De Paskani nu s-a atins nimeni in ultimii 6-7 ani.
A fost si este unul din oamenii sistemului portocaliu cacaniu.

TheIceMan
15th December 2014, 21:15
De vro 2 ani tot vinde si tot fuge :)

delaparis
15th December 2014, 21:15
Este parerea mea. Dar e din ce vad eu de departe bineinteles. Nu sunt acolo sa-mi dau seama exact.

TheIceMan
15th December 2014, 21:18
De Paskani nu s-a atins nimeni in ultimii 6-7 ani.
A fost si este unul din oamenii sistemului portocaliu cacaniu.

Sau, este un om exceptional de corect si nu au ce sa-i faca :D

Marius
15th December 2014, 21:20
Daca am inteles bine nu "fuge" ci pur si simplu pleaca.

N-ai inteles bine, cica fuge pentru ca il "cauta" DNA. Desi poate fi lesne extradat din bozgoria.

Bobi Cearton
15th December 2014, 21:20
Sau, este un om exceptional de corect si nu au ce sa-i faca :D

A cotizat constiincios, mai bine zis.
N-ai inteles bine, cica fuge pentru ca il "cauta" DNA. Desi poate fi lesne extradat din bozgoria.

Orban trece peste conventii, nu vezi ca nu respecta nicio regula.

delaparis
15th December 2014, 21:42
N-ai inteles bine, cica fuge pentru ca il "cauta" DNA. Desi poate fi lesne extradat din bozgoria.

Si? Daca il cauta gasesc ceva?
Tocmai de asta spun ca nu prea inteleg logica cu "fuga". Eu care am fugit cu adevarat in timpul lui Ceasca cam pricep fenomenul. Deci lasi totul si te refugiezi undeva la adapost. Paszkany pare mai mult lehamite in atitudinea sa. Isi ia banii si pleaca.
E suficient de inteligent incat daca se stia cu musca pe caciula ar fi "fugit" de ani de zile. Nu astepta ca boul de Becali ultimul moment sa incerce la aeroport deoarece a vrut sa faca pe nebunul pana la sfarsit.

Leul Oltean
15th December 2014, 22:29
Arpike mere la tara unde servicii secret este mult mai serios, adica pot oferi protect real.

Novac
16th December 2014, 15:33
<<CFR are de plată 11 milioane de euro la bugetul de stat

Inspectorii de la Controlul Fiscal au descoperit că cei de la CFR Cluj datorează 26 milioane de lei, ce reprezintă impozite nereținute din salariile jucătorilor, și suma 24,3 milioane de lei, dobânzi și penalități de întârziere.>>

http://www.evz.ro/arpad-paszkany-are-de-plata-11-milioane-de-euro-la-bugetul-de-stat.html

Daca nu mai sunt bani pentru echipa proprie ce sa mai vorbim drepturile tv ? ... e cam RIP Liga 1. :groggy: