PDA

View Full Version : Este nesar numirea unui al treilea moderator pe subforumul Craiovei?



EDMOND_
31st March 2005, 18:20
Este un poll orientativ. Hatararea o vor lua administratorii forumului. Insa am promis unor utilizatori ca il voi deschide si asta fac. Oricum, este interesant sa aflam si parerea utilizatorilor. De aceea va rog sa va faceti cunoscuta optiunea. Multumirile noastre pentru cei care vor face acest lucru.

Gonzo
31st March 2005, 18:21
Intrucat este un thread deschis clar pt scandal niciunul dintre suporterii independenti ai Stiintei nu va posta pe acest thread... lasam acest privilegiu Moderatorului actual si prietenilor lui.

bogho
31st March 2005, 18:24
Nu stiu de ce naibii noi oltenii ne credem mai cu mot. Din punctul de vedere al respectului fata de forum, fata de ceilalti utilizatori, etc. nu, nu e indicat un al treilea moderator. indiferent de numarul de mesaje scrise.
Daca ar fi sa tinem cont de orgoliu si incapatanarea, chiar prosteasca uneori, ar trebui cel putin inca un moderator.


Edit:
1.Acum vazui acel chestionar. Nu votez nimic in chestionar tocmai din motivele spuse anterior. (Din cate stiu eu, parca Vadim il pusese si pe inter moderator.
2. Gonzo, prin topicul ala cu moderator spunea cineva ca trebuie pus si acest poll, iar ceilati chiar intrebau de ce nu se pune nici un chestionar. Acum au si un chestionar. Chiar daca e un pic cam tardiv pus.

nr.zece
31st March 2005, 18:28
daca nu ma puneti in poll nu votez

EDMOND_
31st March 2005, 18:29
@gonzo .Nu este pentru scandal. Asta se va intampla doar daca dorim noi acest lucru.Daca insa discutam civilizat nu se va intampla acest lucru.
Si nici nu este nevoie sa discutam. Doar votam si analizam rezultatele votului.
Pe celalat thread ati cerut deschiderea acestui poll. Ba chiar m-ati acuzat ca nu vreau sa fac acest lucru pentru ca imi este teama de rezultate.

corinutza_88
1st April 2005, 10:58
nu cred ca este nevoie ,sunt de ajuns doi!
vine unu cu o idee ce nu convine celulalt si tot asa!sa ramana cum este acum ca e bine!

777
1st April 2005, 16:19
Nu!

litza
1st April 2005, 18:14
Nu!

bapsy
1st April 2005, 19:03
Sa mor eu daca va inteleg, pana acuma scriati ca vreti un poll, acuma ziceti ca pentru scandal a fost deschis asta ... pai intrati toti cei care au cerut un poll sa votati! Asta-i ca in bancul cu "iepurashule, de ce n-ai sapca?".

Vadim
1st April 2005, 19:18
Nici eu nu mai inteleg nimic, am pierdut controlul.

pompieru
4th April 2005, 23:19
:hmm: :hmm: :shock:

nu intra omu' cateva zile p-aci si apare dupa razboi. rog frumos persoanele care au facut referiri la alte persoane prin termeni ca "turma", "secta", "catei" sa se abtina data viitoare in a face aprecieri asupra unor persoane pe care nu le cunosc. ma deranjeaza tonul folosit si cuvintele folosite. fara jigniri la adresa mea sau a altor persoane care fac parte din orice fel de grupare.


aaa... si inca ceva... cred ca fiecare e destul de matur sa nu fie "trombonit" de nimeni.


nu ma intereseaza ce probleme aveti, care le aveti cu Edmond_... rezolvati-le singuri cu el, nu ne bagati si pe noi la inaintare. eu personal m-am abtinut de la orice fel de comentariu pana acum, dar nu inghit sa fiu facut cum ii vine cuiva la gura pt ca asa considera el de cuviinta ca trebuie sa faca. :mda: :no: grow up an learn to fight your wars alone.