PDA

View Full Version : Etapa 12: Otelul - Gaz Metan 1-1



delaoltenia
17th October 2014, 08:46
Vineri, 24 octombrie 2014, ora 18:30/Look Plus si Dolce Sport 1.
Discutii doar aici, pe cel mai mare forum de sport din Romania .

Hingherul
18th October 2014, 19:17
in cazul Otelului, pollul devine inutil in forma actuala indifderent de adversar. propun unul mai dinamic gen "La cate goluri ia bataie Otelul"

megastar
19th October 2014, 20:22
Sa vedem daca mai avem jucatori de bagat in teren. Cartonasul rosu si accidentarile ( unele foarte grave) ne pun intr-o situatie grea.
Facem un alt poll, ia Otelul rosu sau nu ? Cred ca asta e de fapt intrebarea in fiecare etapa.

Tim
20th October 2014, 10:02
Sa vedem daca mai avem jucatori de bagat in teren. Cartonasul rosu si accidentarile ( unele foarte grave) ne pun intr-o situatie grea.
Facem un alt poll, ia Otelul rosu sau nu ? Cred ca asta e de fapt intrebarea in fiecare etapa.Iar Floo inca mai zambeste !:o:

Eu demult il suspectez ca e stelist acoperit.:D

megastar
20th October 2014, 10:52
Un suporter care tine cu o echipa doar cand castiga nu intelege unul care zambeste indiferent de rezultat.
Noi ne bucuram ca exista o echipa care sa ne reprezinte, ca e in prima liga sau in a sasea, nu conteaza. Daca ar conta doar victoriile am tine toti cu Rel Madrid sau Barcelona si gata am rezolvat problema.

fl0o
22nd October 2014, 11:22
Iar Floo inca mai zambeste !:o

:D iar merg la meci. Iar imi sare inima din piept. La sfarsit cel mai probabil imi va disparea zambetul de pe fata :( dar revine cand ma gandesc la urmatorul, la Ploiesti :D

Tim
22nd October 2014, 12:07
:D iar merg la meci. Iar imi sare inima din piept. La sfarsit cel mai probabil imi va disparea zambetul de pe fata :( dar revine cand ma gandesc la urmatorul, la Ploiesti :DAsa fac si virusii gripali, desi sunt combatuti , ei revin in fiecare iarna.:D

fl0o
22nd October 2014, 13:57
Da-i in blesteme sa nu mai vina

Leo
22nd October 2014, 15:27
1 solist.

Doctor_Satan
22nd October 2014, 15:42
Daca arbitrii nu ne mai dau galbene gratuite, avem sanse la victorie. Dar, cum acest lucru este foarte putin probabil, meciul va fi foarte greu.

megastar
22nd October 2014, 15:56
Asa fac si virusii gripali, desi sunt combatuti , ei revin in fiecare iarna.:D

Jur ca pana astazi nu am crezut in papusa ta. Se pare ca pana la urma toate denunturile facute de tine au avut ecou. Promit sa nu mai fiu un necredincios. De acum sa fie clar, niciun galatean sa nu il mai contrazica pe tim.

Cum era, sa vina DNA-ul ?!!

http://www.romanialibera.ro/actualitate/eveniment/dna--face-verificari-la-primaria-timisoara--intr-un-dosar-privind-finantarea-echipei-de-fotbal-fc-poli--354133

Tim
22nd October 2014, 16:18
Unde e contradictia? Ce e nou? Unde e surpriza?


Megastar, esti degeaba.:ok:


Nu acum, peste cativa ani , o sa ma pomenesti. O sa-ti aduci aminte ca odata a fost o echipa murdara numita otelul galati in care voi ati crezut orbeste fara sa vedeti realitatea evidenta.

Doctor_Satan
22nd October 2014, 16:22
Daca spuneai "Poli AEK" in loc de "Otelul" nici ca puteai spune mai mult adevar.
O echipa murdara de dinainte de a fi cumparata si mutata la Timisoara.
Daca erati atat de corecti, ati vazut cand a venit ciuma la voi in oras. In schimb, v-ati bucurat ca niste copii ca ati avut fotbal in oras.

fl0o
22nd October 2014, 16:35
A mai observat cineva ca toate dorintele lui tim se intampla invers?

Doctor_Satan
22nd October 2014, 16:36
Sa vedem daca ne tine la curent si cu blestemele.

Sevilla86
22nd October 2014, 16:37
A mai observat cineva ca toate dorintele lui tim se intampla invers?

Da, mai ales APEL-urile :D
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

fl0o
22nd October 2014, 16:39
Trei generatii... fericite ! :D

fl0o
22nd October 2014, 17:01
Da, mai ales APEL-urile :DTim, daca o urasti si tu nu mai face apeluri antisteaua ca strici toata energia. Te rugam...

Leo
22nd October 2014, 17:31
Sa revenim la subiectul threadului. Sunteti capabili sa bateti Mediasul?

Doctor_Satan
22nd October 2014, 17:49
Eu zic ca echipa poate, dar cu arbitru neutru. Cu arbitrii pe care i-am avut pana in aceasta etapa, n-avem cum.

Leo
22nd October 2014, 17:57
Ai vazut City aseara? Un penalty dubios care a schimbat soarta meciului si a biletului meu de la pariuri. Arbitrul de la Roma - Juventus la fel. Se intampla peste tot in lume ca un arbitru sa strice un meci.

cip
22nd October 2014, 18:18
Da, mai ales APEL-urile :D
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863
remember Ludogorets! :D
deci hai in B cu manglitorii de sigurante,2 solist aici cu 3 cartonase rosii la gazde.../hello
evidente pt toata lumea dar indelung contestate pe-aici de Megamaikal si Dr Stan :rasc:

fl0o
22nd October 2014, 18:21
Ai vazut City aseara? Un penalty dubios care a schimbat soarta meciului si a biletului meu de la pariuri. Arbitrul de la Roma - Juventus la fel. Se intampla peste tot in lume ca un arbitru sa strice un meci.
Eu cand spuneam asta faceati pe nebunii.
Si totusi, din ce am inteles de la altii aici e vorba de 11 meciuri stricate, nu doar de unul... da... pana mea... cui ii pasa?
Pe mine, personal, m-a durut undeva de arbitrajele astea... pana acum. Cred ca mai rezist cateva etape

megastar
22nd October 2014, 18:46
Unde e contradictia? Ce e nou? Unde e surpriza?


Megastar, esti degeaba.:ok:


Nu acum, peste cativa ani , o sa ma pomenesti. O sa-ti aduci aminte ca odata a fost o echipa murdara numita otelul galati in care voi ati crezut orbeste fara sa vedeti realitatea evidenta.

Sa iti spun eu unde e contradictia? tim-ul din 2011 si restul banatenilor falosi ne atacau pe noi, acuzandu-ne de tot raul din lume, iar acum se dovedeste ca noi am avut dreptate. Voi erati hotii, voi erati cei care trisati.
Sunt degeaba de ce? Ca acum iti convine ca lucrurile se indreapta impotriva orzasilor si a omului de partid fara partid ce le sufla in panze? Atunci ne atacati cu toti, toate discutiile noi vs voi de atunci au fost. Voi astia de tineti acum cu "Recas nu e Poli" sunteti la fel de vinovati ca Orza, Ciuhandru si cine a mai fost pe acolo.
Oricum bravo DNA ca ii iei chiar si trecuti in barca PSD.

Leo
22nd October 2014, 18:47
Adevarul este ca nici nu jucati ceva.

fl0o
22nd October 2014, 18:57
Mereu cu doi, trei oameni in minus... cred ca asa pare, ca echipa nu joaca nimic.
Nici nu erau sanse sa fim pe alt loc, au trecut atatea meciuri totusi, atatea cartonase, atatia juacatori rupti... 11 de fiecare

cataa.
23rd October 2014, 19:11
egal

megastar
24th October 2014, 16:07
O vreme de doi lei la Galati. Noroc de gazonul bun.

ciorbicafaristu
24th October 2014, 18:21
misto cota pt gol marcat de gazde...nu mai spun de cea pt minim 2 goluri:D

relansat
24th October 2014, 18:28
aici am gol otelul pana in 79:59. cota 1.80.

daca nici acum, atunci liga 2 :) imi plac meciurile de totul sau nimic. sa vedem ce va face otelul :D

delaoltenia
24th October 2014, 18:41
... sa vedem ce va face otelul :D
vorbeste cu tim, are informatii din interior ;)

relansat
24th October 2014, 18:54
cere bani tim pentru finantarea echipei de liga a 4-a :D

delaoltenia
24th October 2014, 19:06
nu cere, ca-i plin de bani ca ***a de oase :))

relansat
24th October 2014, 19:07
1-0 pentru gaz metan intre timp. tot arbitrii sunt de vina si aici, probabil :))

delaoltenia
24th October 2014, 19:10
televizat de eurosport ? :D

relansat
24th October 2014, 19:10
aproape. look tv plus :D

delaoltenia
24th October 2014, 19:25
aproape. look tv plus :D
si dolce 1

relansat
24th October 2014, 19:29
daca zici. si daca mai comenteaza cosmescu sau gradinaru, succesul e garantat :))

relansat
24th October 2014, 19:32
astia de la look sunt chiar disperati: suna-ti operatorul de cablu si aboneaza-te :)))

delaoltenia
24th October 2014, 19:32
sunt interesat doar de succesul otelului :D

relansat
24th October 2014, 19:34
si eu de un gol marcat pana in minutul 80. :drak:

Sevilla86
24th October 2014, 19:36
astia de la look sunt chiar disperati: suna-ti operatorul de cablu si aboneaza-te :)))

Normal, sunt pe cale sa piarda zeci de milioane de euro.

Ce face baietii? :D
Nu-i nimic, si Corona avea 5 puncte dupa 12 etape si ati vazut ce bine le-a mers dupa aia :D
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

delaoltenia
24th October 2014, 19:37
2 pauza si x final, ce cota ?

relansat
24th October 2014, 19:38
nu, am jucat otelul gol pana in minutul 80 la cota de 1.8. ma asteptam sa marce pana la pauza.

Sevilla86
24th October 2014, 19:40
Astia marcheaza un gol odata la 3 meciuri, ti-au dat cota mica...
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

relansat
24th October 2014, 19:43
cunosc. au avut si meciuri in care nu au tras pe poarta. parca din etapa a 6-a nu au mai inscris :D dar speram la un meci mai bun facut de ei in al 12 lea ceas (sau etapa :drak:), cum se zice :D

delaoltenia
24th October 2014, 19:52
la anu au meci de la 11 :D

relansat
24th October 2014, 20:05
cum se spune? mi-a suierat glontul pe la ureche. 1-1 :D

ciorbicafaristu
24th October 2014, 20:06
bun asa...hai sa fie si mai bine

Sevilla86
24th October 2014, 20:09
Ai avut inspiratie sau tupeu sa pariezi pe asa ceva :D
Sper totusi sa mai dea un gol gazu'.
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

relansat
24th October 2014, 20:11
mi s-a parut pomana, sincer, desi statistica nu ma ajuta. in genul asta de meciuri imi place sa risc pe gazde.

Leo
24th October 2014, 21:19
Doar un punct. E bun si asta.

Tim
24th October 2014, 21:35
Stie cineva, pe srejerii de la dunare arbitrii i-au impiedicat sa vina la stadion?:D

Inca un pas mic spre destinul implacabil.

megastar
25th October 2014, 06:46
Pacat ca a fost doar un punct. In rest am vazut multe lucruri bune aseara. Echipa incepe sa joace, jucatorii incep sa se cunoasca. Cu doua , trei plombe in iarna si cu o pregatire fizica facuta ca la carte vom fi iarasi ce am fost. Dupa cum spuneam, Cernat e unul dintre cei mai buni jucatori din Liga I la ora actuala, un lider, un om care trage echipa dupa el. Daca Sanmartean a fost convocat dupa doua faze, cred ca si Cernat merita o sansa.
In rest, m-am ales cu o raceala pe care nu o regret si nu as fi regretat-o nici daca pierdea Otelul. Astia care au ocupat centrul Timisoarei sa se abtina de la comentarii. Din fata televizorului e usor sa intrebi de ce nu au fost oameni la stadion.

SwedishMafia
25th October 2014, 09:40
omule, traiesti in lumea ta....serios . rar mi-a fost dat sa vad un om atat de rupt de lume....

megastar
25th October 2014, 10:14
De ce sunt rupt, ca m-am legat de Sanmartean sau ce? Cand vezi in primele meciuri ca echipa nu duce mai mult de o repriza. Cand vezi ca nici nu ajungem la poarta, iar acum jucatorii duc aproape tot meciul ( fara ultimele 10 minute), cand vezi ca se leaga pasele, cand vezi ca pregatirea fizica e pusa din nou pe primul loc, cand vezi ca sunt adusi jucatori care chiar pun suflet, etunci incepi sa ai sperante din nou.

relansat
25th October 2014, 12:24
Ce sperante, nene? Otelul e in Liga 2

megastar
25th October 2014, 12:28
Am mai intrebat odata pe aici. Care sunt echipele alea peste Otelul de la locul 5 in jos? In Liga I e dezastru cu toate echipele. Sa vedem cine isi mai poate plati datoriile, mai vine DNA-ul mai sperie un finantator, o primarie.
In plus, cei din afara nu vad lucrurile care se intampla la club, dar eu cred ca suntem pe drumul cel bun.

relansat
25th October 2014, 12:44
Am verificat acum clasamentul. Deci asa fc botosani csu gaz metan pandurii poate chiar si ceahlaul:). Ati fost egalii iasului, deci sunteti tot pe acolo. Cu concordia e de 50 50, sa zicem.

Aveti jucatori multi care se incadreaza profilului ligii secunde, antrenorul e de liga a 2-a, iar bugetul ehipei bate probabil spre liga a 3-a. Nu iti fa tu griji de alte formatii, ca e posibil sa incheiatisezonul cu pusti de 15 ani. Ca la vaslui asa...

megastar
25th October 2014, 13:27
Tu faci calcule analizand meciurile noastre de cand ne antrena Weiss si jucam cu tot felul de ciudati adusi de Rusu. Tine minte, eram singura echipa din prima liga fara preparator fizic, iar jucatorii au fost adunati impreuna inainte de primul meci de campionat. Analiza ta nu are cum sa se mai potriveasca cu situatia actuala a echipei. Avem nevoie urgenta de 1 fundas dreapta ca pe acolo e bulevard, avem nevoie de un portar ca Plopeanu e singurul care mai misca, inca o extrema pe langa cel care va ajunge la Galati din iarna si de inca un mijlocas central. Eu sunt sigur ca daca nu se intampla ceva dezastruos in iarna, Otelul se salveaza. Panta e ascendenta, avem nevoie si de o victorie pentru ca moralul sa creasca si ne vom descurca.

phife
25th October 2014, 13:41
otelul retrogradeaza trist, ultimele 2 locuri.

delaoltenia
25th October 2014, 13:44
auzi la el, tris .
pe tim l-ai intrebat ? :D

relansat
25th October 2014, 13:52
Tu faci calcule analizand meciurile noastre de cand ne antrena Weiss si jucam cu tot felul de ciudati adusi de Rusu. Tine minte, eram singura echipa din prima liga fara preparator fizic, iar jucatorii au fost adunati impreuna inainte de primul meci de campionat. Analiza ta nu are cum sa se mai potriveasca cu situatia actuala a echipei. Avem nevoie urgenta de 1 fundas dreapta ca pe acolo e bulevard, avem nevoie de un portar ca Plopeanu e singurul care mai misca, inca o extrema pe langa cel care va ajunge la Galati din iarna si de inca un mijlocas central. Eu sunt sigur ca daca nu se intampla ceva dezastruos in iarna, Otelul se salveaza. Panta e ascendenta, avem nevoie si de o victorie pentru ca moralul sa creasca si ne vom descurca.

Eu iti spun ca am vazut-o pe Otelul fara sut pe poarta intr-un meci. Si asta nu neaparat cand era Weiss la echipa. Tu refuzi sa accepti realitatea. La felul in care jucati pb nu va salvati nici cu 4 echipe care sa retrogradeze, daramite cu 6.

Dezastruos in iarna? Asemeni tie, eu te intreb ce naiba se poate intampla de bine la Galati? In conditiile in care economia e praf in continuare, iar sansele ca acolo sa apara un investitor serios sunt egale cu cele ale lui csms de a se salva de la retrogradare.

Novac
25th October 2014, 15:30
Lasa-i mah ca poate le da Adamescu inapoi banutul din CL :)

Tim
25th October 2014, 16:20
Va rog sa il lasati pe megastar in pace cu analizele lui de lemn. E ultimul galatean de care mai pot rade aici iar pe Dunarea Batrana inca nu am chef sa-mi fac cont. Pana ma hotarasc ,cred ca si acolo tot megastar ramane singur.:)):))

Novac
25th October 2014, 16:32
Aha, inseamna ca ... se consuma galateanul de tot daca radem mai multi de el in acelasi timp

Tim
25th October 2014, 16:38
Nu, ca nu percepe.:D

Novac
25th October 2014, 16:42
Atunci de ce vrei exclusivitate? Noi aparem doar arareori ....

de ex. o solutie este sa-i uram lu megastar sa castige la loto ca's 7,5 mil euroi iexact cat sa redreseze echipa si sa o finanteze 2 ani de zile.

Nu stiu daca merita orasul a doua sansa ....

megastar
25th October 2014, 17:34
Eu iti spun ca am vazut-o pe Otelul fara sut pe poarta intr-un meci. Si asta nu neaparat cand era Weiss la echipa. Tu refuzi sa accepti realitatea. La felul in care jucati pb nu va salvati nici cu 4 echipe care sa retrogradeze, daramite cu 6.

Dezastruos in iarna? Asemeni tie, eu te intreb ce naiba se poate intampla de bine la Galati? In conditiile in care economia e praf in continuare, iar sansele ca acolo sa apara un investitor serios sunt egale cu cele ale lui csms de a se salva de la retrogradare.

Repet, ca vad ca povestesti despre meciurile din trecut. Tu ai vazut Otelul lui Weiss. Te-ai uitat aseara la meci? Chiar vrei sa spui ca nu a fost nimic imbunatatit de cand a venit Selymes? In rahatul nostru de campionat toti sunt o apa si-un pamant. Diferenta o poate face conditia fizica. A inceput sa se lucreze la asta, au aparut si ocaziile de poarta.
Bine la Galati inseamna sa se continue ceea ce s-a inceput. Adica plata la zi a salariilor ( care sunt foarte mici), un cantonament cat de cat, lucruri care erau obisnuita in anii trecuti.

relansat
25th October 2014, 17:35
Selymes a fost investit ieri antrenor? Eu am vazut absolut toate meciurile din Liga 1 din acest sezon :)

megastar
25th October 2014, 17:37
Va rog sa il lasati pe megastar in pace cu analizele lui de lemn. E ultimul galatean de care mai pot rade aici iar pe Dunarea Batrana inca nu am chef sa-mi fac cont. Pana ma hotarasc ,cred ca si acolo tot megastar ramane singur.:)):))


Tu nu ai echipa, tu esti ala care inca mai plange dupa ceva intamplat acum 3 ani, tu esti aa care ti-ai dat seama ca ai tinut cu niste hoti, tu esti ala fortat sa traiesti printre tigani in oras condus de Robu, si tot de mine razi? Un sfat, uita-te in oglinda.

megastar
25th October 2014, 17:41
Selymes a fost investit ieri antrenor? Eu am vazut absolut toate meciurile din Liga 1 din acest sezon :)

Trei meciuri i se pot pune in carca. Cu Steaua cand ne-au calcat cu arbitrii, cu Viitorul cand ne-au calcat cu arbitrii si cu Mediasul cand am fost lasati sa jucam. Chiar daca Steaua ne batea, cum poti face o analiza cand joci mai mult de o ora in 10? Cu Viitorul chiar mai bine, si om dat afara si penalty. Abia dupa meciul cu Mediasul poti spune ca avem probleme in anumite zone, ca mai trebuie lucrat in alta parte, etc.

relansat
25th October 2014, 17:44
Mai omule, pai analizam pe baza a ceea ce ar fi putut fi sau pe ceea ce se intampla pe teren? Cu Viitorul, de acord, ati fost lucrati. Pe celelalte nu le iau la puricat, tu esti cu Otelul sigur ai fost mai atent decat mine. Insa pozitia ocupata in clasament este conforma cu realitatea. Vedem noi pe parcurs cine a avut dreptate.

megastar
25th October 2014, 17:50
Pozitia ocupata in acest moment e conforma cu evolutiile de pana acum. Nu am negat. De aia zic ca nu ai inteles. Numai ca Otelul a inceput sa miste clasamentul si de aici vom urca. Incepem sa crestem, incepem sa jucam, etc.

fl0o
25th October 2014, 18:32
Stie cineva, pe srejerii de la dunare arbitrii i-au impiedicat sa vina la stadion?:DEsti mai impiedicat decat noi, stai jos.

Tim
26th October 2014, 10:37
Tu nu ai echipa, tu esti ala care inca mai plange dupa ceva intamplat acum 3 ani, tu esti aa care ti-ai dat seama ca ai tinut cu niste hoti, tu esti ala fortat sa traiesti printre tigani in oras condus de Robu, si tot de mine razi? Un sfat, uita-te in oglinda.1. eu am echipa. din fericire nu niste necajiti din galati stabilesc daca am eu echipa
2. eu nu ma plang, eu astept dreptatea divina si cea legala
3. care hoti? cei ce au furat pe fata cu arbitrii, cu federatia si cu marius stan un campionat? cei ce au furat cele 20 de milioane de la UEFA? cei ce sunt datori vanduti si doar o lege absurda ii apara de la desfiintare? Da, ordinari hoti !
4. eu nu sunt fortat sa traiesc in Timisoara, pentru mine este un privilegiu si o mandrie. Da , avem tigani, dar pana si tiganii nostri sunt diferiti de tiganii de Toflea.Tiganii din Timisoara stau in strainatate ,iar aici vin o luna pe an sa se laude cu ciordelile de afara. Gruia Stoica cu ce se mai lauda?
5. Robu este un profesor universitar , fost rector , fost senator. Un om de caracter. Vezi si aici ce diferenta fata de gunoiul de marius stan?



sholdovene, vai de viata ta.:rolleyes:

megastar
26th October 2014, 11:22
1. eu am echipa. din fericire nu niste necajiti din galati stabilesc daca am eu echipa

Care mai e echipa ta acum? Sunt sigur ca tot ols-ul vrea sa afle. Dupa ce AEK a disparut, dupa ce Recas a retrogradat, te-ai dat pe rugby?


2. eu nu ma plang, eu astept dreptatea divina si cea legala
DNA-ul va bate la usi,Iancu e in puscarie, eu zic sa nu mai astepti, ca Dumnezeu ti-a aratat deja.


3. care hoti? cei ce au furat pe fata cu arbitrii, cu federatia si cu marius stan un campionat? cei ce au furat cele 20 de milioane de la UEFA? cei ce sunt datori vanduti si doar o lege absurda ii apara de la desfiintare? Da, ordinari hoti !
Hotii care au furat din bugetul Timisoarei, hotii care aveau sprijinul LPF in frunte cu Dragomir, hotii care au avut tupeul sa vina sa ne fure cuarbitrii la noi acasa, hotii care au taiat cablurile la tabela sa pierdem meciul la masa verde.


4. eu nu sunt fortat sa traiesc in Timisoara, pentru mine este un privilegiu si o mandrie. Da , avem tigani, dar pana si tiganii nostri sunt diferiti de tiganii de Toflea.Tiganii din Timisoara stau in strainatate ,iar aici vin o luna pe an sa se laude cu ciordelile de afara. Gruia Stoica cu ce se mai lauda?
Gruia Stoica sta la Toflea sau prin Bucuresti, restul de tigani stau in satele lor. La voi sunt cei ce conduc timisoara, fac nunti langa primarie,etc.


5. Robu este un profesor universitar , fost rector , fost senator. Un om de caracter. Vezi si aici ce diferenta fata de gunoiul de marius stan?
http://www.banatulmeu.ro/situatie-comica-in-zona-lui-robu-pista-de-biciclete-terminata-in-zid/
http://www.ziare.com/social/administratia/din-ideile-trasnite-ale-primarului-robu-anticonceptionale-pentru-ciori-1265241
http://www.pressalert.ro/2013/06/primarul-facebook-care-spune-lucruri-trasnite/
Aici am de unde alege. Daca vrei povestim.



sholdovene, vai de viata ta.

Da, bine.

fl0o
26th October 2014, 13:58
Bai Tim, nici macar tu nu esti timisorean

Tim
26th October 2014, 14:10
Bai Tim, nici macar tu nu esti timisoreanBai floo, tu esti sholdovean.:ok:

Tim
26th October 2014, 14:12
se caca pe el de frica . oricum finalul e cel ce il doresc eu:

http://www.viata-libera.ro/politica-administratie/60112-galati-viata-libera-cotidian-politic-administratie-marius-stan-galateni-gata-cu-distractia-dupa-aia-dam-cu-subsemnatul

Tim
26th October 2014, 14:14
Ia de aici megastarule:

http://www.viata-libera.ro/reportaj/59881-reportaj-in-buricul-targului-tiglina-ii-sufocata-de-garaje-gunoaie-si-boschetari-viata-libera-cotidian

Tim
26th October 2014, 14:16
Si inca ceva megastarule: daca in Timisoara e asa de rau sa ti se uste cucul cand mai calci pe aici.:))

fl0o
26th October 2014, 14:30
spam

megastar
26th October 2014, 15:13
Ia de aici megastarule:

http://www.viata-libera.ro/reportaj/59881-reportaj-in-buricul-targului-tiglina-ii-sufocata-de-garaje-gunoaie-si-boschetari-viata-libera-cotidian

Nu ma provoca. Iti fac rost de o colectie de poze in Timisoara de iti inghiti vorbele. Strazi distruse, noroi, caini comunitari, hoti, cersatori, etc.

Novac
26th October 2014, 15:17
Am deschis si eu pozele din reportajul postate de Tim si nu m-a surprins decat faptul ca ala cu patul "parcat" intre garaje avea plapuma trasa peste urechi :)). Pregatit omu pentru iarna :D


Hai cu pozele din Timisoara pentru ca aia chiar au strazile - dezastru masinilor ... Aradu-i vestul tarii.

megastar
26th October 2014, 15:17
Si inca ceva megastarule: daca in Timisoara e asa de rau sa ti se uste cucul cand mai calci pe aici.:))

In loc sa zici multumesc ca vin si cheltui bani la voi in oras tu dai cu blestemele.
Apropos, majoritatea blestemelor tale s-au cam intors impotriva ta. In locul tau, as hidrata-o bine in fiecare seara.