PDA

View Full Version : Etapa 9: Steaua - Astra 0-0



Leo
19th September 2014, 14:48
Duminica, 28 septembrie 2014, ora 21.00

delaoltenia
22nd September 2014, 20:22
1 solist

Leo
23rd September 2014, 02:25
Egal. :D

cataa.
24th September 2014, 12:01
egal

Leul Oltean
24th September 2014, 14:37
Cu cine ? Cu nasii vostri ? Again ? Si unde, tot acolo ? Pe Neașănăl Ă 'uina ? :))

Bun, sa trecem in agenda : Du...mi...ni...ca...o...ra...doo...su...nu...dis.. .trac...ti...e...cu...Ivan...Ra...pa...and...co. Notat.

Sevilla86
24th September 2014, 17:07
Mileniul asta astra nu a batut niciodata Steaua in deplasare in 90 de minute.
Steaua incepe sa joace fotbal adevarat si suntem mari favoriti in meciul asta :)
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

phife
24th September 2014, 17:13
Cu cine ? Cu nasii vostri ? Again ? Si unde, tot acolo ? Pe Neașănăl Ă 'uina ? :))

Bun, sa trecem in agenda : Du...mi...ni...ca...o...ra...doo...su...nu...dis.. .trac...ti...e...cu...Ivan...Ra...pa...and...co. Notat.

nu stiu coaie , cred ca esti disperat sau ceva..
si mai stiu ca esti pamant cu fotbalul :( a da , ti-am spus civilizat : daca mai imi pocesti numele iti dau rp , ca e taranesc , nu e amuzant. se vede ca tu esti foarte arogant si ca stai mai prost cu faptele . asta e , mai sunt si oameni ca tine. pacat , ce sa zic..
din "distractia" cu mine te-ai facut de ***** de cele mai multe ori. vezi cazul "cine e graham poll " , de unde e vatajelu , cata bataie ia Steaua de la aktobe si csu intr-o saptamana , ce palmares fabulos are craiova contra stelei , cat de independenta de stat a fost craiova fata de Steaua. si eu te-am evitat pentru ca vad ca treci usor la jigniri cand aroganta se termina. cu "oltenimea" nu am ce vorbi , mi-ai demonstrat fara sa o cer ca esti absolut paralel. si te-ai mai jignit in 5-6 pagini cu sevilla , ca un tip finut ce esti.

eventHorizon
24th September 2014, 17:42
Cu cine ? Cu nasii vostri ? Again ? Si unde, tot acolo ? Pe Neașănăl Ă 'uina ? :))

Bun, sa trecem in agenda : Du...mi...ni...ca...o...ra...doo...su...nu...dis.. .trac...ti...e...cu...Ivan...Ra...pa...and...co. Notat.

Intr-un compartiment de tren un oltean si un ardelean. Vesel de fire, olteanul incepe si canta:
- M-a facut muica oltean, maaaaaaiiiiiii...
La care, ardeleanul de langa ii spune:
- No, iart-o si tu amu!

Leul Oltean
24th September 2014, 19:20
nu stiu coaiePai nu stii, o dovedeste (si) postarea de fata, inclusiv ce am citat eu. Nu inteleg ce scrii acolo, dar ii aud uneori pe niste pustani semianalfabeti din spatele blocului exprimandu-se asa.
Nu eu sunt disperatul, mai degraba tu esti, una dintre dovezi fiind tocmai faptul ca, la orice stimul de 1 cm, tu ai reactie de 1 km. Sau, pe limba ta, ''sari 5m de cur in sus''. :D
Manelismul gandirii tale teutone razbate (si) din faptul ca, atunci cand eu zic ceva de echipa ta (si nu iti convine) tu faci referiri directe la persoana mea. O alta dovada e si faptul ca mereu faci morala interlocutorului, chiar in discutii de principiu. Tot manelism se cheama.
Cat despre subiectele discutate, eu nu tin minte sa fi avut tu dreptate in vreo problema esentiala. Doar in chestii mici, de amanunt, secundare. Ce ai scris in ultimul post dovedeste ca nu ai inteles nici macar ce discutam, ai retinut tot felul de nimicuri, aspecte secundare.
Ce e cu Vatajelu ? Eu am zis ca e valcean si a venit de la Resita, tu ziceai ca a venit de la Steaua. Cine a avut dreptate ? :rolleyes:

phife
24th September 2014, 19:53
Pai nu stii, o dovedeste (si) postarea de fata, inclusiv ce am citat eu. Nu inteleg ce scrii acolo, dar ii aud uneori pe niste pustani semianalfabeti din spatele blocului exprimandu-se asa.
Nu eu sunt disperatul, mai degraba tu esti, una dintre dovezi fiind tocmai faptul ca, la orice stimul de 1 cm, tu ai reactie de 1 km. Sau, pe limba ta, ''sari 5m de cur in sus''. :D
Manelismul gandirii tale teutone razbate (si) din faptul ca, atunci cand eu zic ceva de echipa ta (si nu iti convine) tu faci referiri directe la persoana mea. O alta dovada e si faptul ca mereu faci morala interlocutorului, chiar in discutii de principiu. Tot manelism se cheama.
Cat despre subiectele discutate, eu nu tin minte sa fi avut tu dreptate in vreo problema esentiala. Doar in chestii mici, de amanunt, secundare. Ce ai scris in ultimul post dovedeste ca nu ai inteles nici macar ce discutam, ai retinut tot felul de nimicuri, aspecte secundare.
Ce e cu Vatajelu ? Eu am zis ca e valcean si a venit de la Resita, tu ziceai ca a venit de la Steaua. Cine a avut dreptate ? :rolleyes:



eu nu m-am legat de tine personal decat rar , si cand tu ma faci teuton colorat , manelist , etc eu sunt baiat fin , incerci tu sa ma provoci , vezi ca nu iti merge , insisti.
in momentul in care ai mancat destul ***** despre mine imi permit sa raspund , totul trebuie sa aiba o limita. nu fac eu morala , nu e de datoria mea si sunt constient ca nu pot sa te schimb eu la varsta ta , eu sau oricine altcineva. Nu stiu cum faci de ai ajuns sa in mai putin de 1 an cel mai "ignorat" user de pe aici.
Cat despre modul meu de exprimare e unul tipic unui tip care a fost calit prin rahova , berceni , titan - cartiere rau famate prin berlin , londra , new york , nu am avut intentia sa schimb lucrurile astea la mine , sunt prea putin importante ca sa te legi de ele oricum , treaba ta. Eu am spus ca Vatajelu a fost sub contract cu Steaua si ca a venit de acolo la craiova , nu stiam ca a incheiat contractul cu clubul in perioada de iarna , ma rog , nu intru in detalii , tu nici nu stiai ca a jucat la Steaua.
Eu tin minte ca tu ai venit cu "nu stit regulamente , nu stiti aia , ce imi pierd eu timpul cu stelimea" , pai amice , asta e gandire manelistica.
In gandirea ta de manelist roman tu esti undeva sus , placat cu aur , deasupra muritorilor de rand si iti permiti sa spui orice - doar ai o aura deasupra capului ca tu nu esti stelist sau dinamovist-

Prin tot ceea ce spui : toate argumentele , toata aroganta mie imi exprima doar mediocritate si eu nu te iau in serios , tu in loc sa termini cu tampeniile - continui. :no:

Leul Oltean
24th September 2014, 20:10
Greu de urmarit ce ai scris acolo ... raspund la un singur lucru : eu nu am intrat pe forumul asta ca sa fiu ''simpatic'' si sa imi fac prieteni (virtuali). Am destui prieteni in viata reala, chiar prea multi si ar fi cazul sa ii mai raresc ... :D

Ce am scris in postul de care te-ai legat era o gluma, insa reactia ta ... dovedeste exact contrariul celor pe care le clamezi.
Atunci cand am scris ca ''nu stiti regulamentul'' (pe langa faptul ca aveam dreptate :D), tu si inca vreo 2 stelisti deja ma jigniserati, intr-o discutie in care eu comentam doar decizia (incorecta) a arbitrului, iar voi faceati atac la persoana, doar pt ca nu erati de acord cu parerea mea.

phife
24th September 2014, 20:13
pai cum , asa e ma , ai dreptate.
nu are rost , vezi tu ce vrei , macar evita-ma

Leul Oltean
24th September 2014, 20:24
:))

Pai eu nu am nici o treaba cu tine, nu esti asa important, doar tu ai impresia asta. Tu esti ala care se leaga de mine, de ''aroganta'' mea si faci morala.

cip
24th September 2014, 20:26
pai cum , asa e ma , ai dreptate.
nu are rost , vezi tu ce vrei , macar evita-ma
prea tarziu,deja ti-a infipt caninii...nu te simti usor obosit? :D

Leul Oltean
24th September 2014, 20:30
Hop si Iozsi, e tantos, rosu la fata, o dat atacu la jumatea de tuica de pufoaica, vede viata in roz.
Are si motive, tocmai a plasat o incarcatura valoroasa :trei suruburi metric opt si zece cuie de sase. :D

phife
24th September 2014, 20:56
prea tarziu,deja ti-a infipt caninii...nu te simti usor obosit? :D

plictisit. :rolleyes:

six
24th September 2014, 21:29
..... toate argumentele , toata aroganta mie imi exprima doar mediocritate si eu nu te iau in serios , tu in loc sa termini cu tampeniile - continui. :no: :happy:happy:happy

Hingherul
24th September 2014, 21:36
razi ca gorjeanu la portile arenei nationale :D

Ess
24th September 2014, 23:38
Intr-un compartiment de tren un oltean si un ardelean. Vesel de fire, olteanul incepe si canta:
- M-a facut muica oltean, maaaaaaiiiiiii...
La care, ardeleanul de langa ii spune:
- No, iart-o si tu amu!

:happy:happy:happy:happy
geniala asta!

daca tot am postat, 1 solist, probabil la scor, cu urlaturi si uraturi la final, "hotii" si alte kkturi venite de la stiti voi cine...

delaoltenia
27th September 2014, 12:52
FC Steaua Bucuresti anunta ca sambata, 27 septembrie, incepand cu ora 10:00, va pune in vanzare, la case, biletele pentru partida cu Astra Giurgiu, contand pentru etapa a noua a Ligii 1, de duminica, 28 septembrie (21:00 - Stadionul Steaua).
Programul caselor va fi urmatorul:

SAMBATA - 10:00 - 19:00
DUMINICA - 10:00 - 21:00

Preturile acestora sunt urmatoarele:

PELUZE 10 LEI
TRIBUNA II 25 LEI
TRIBUNA I 30 LEI
TRIBUNA 0 75 LEI
FOTOLII 100 LEI
LOJE 150 LEI


http://www.steauafc.com/ro/articol/bilete_steaua-astra_sep2014/

Duba
28th September 2014, 09:23
Dupa atatea infrangeri dureroase, inclusiv cu Mioveniul, sunt sigur ca Astra se va mobiliza la maxim cu noi. Vom avea un meci dificil in care ne vom impune numai si numai daca vom avea da tot, cum se spune. Sper sa castigam. 1

delaoltenia
28th September 2014, 10:07
Avand in vedere si faptul ca balbaitul le-a promis prime record ne putem astepta la o prestatie mult mai buna a echipei fugite din Ploiesti in orasul unde latra cainii la luna . :D

Stifi Jamaicanu
28th September 2014, 17:24
Mercenarii
La Astra, Ioan Niculae a reînființat de curînd clubul și a vrut rezultate rapid, așa că a folosit cea mai la îndemînă rețetă, una care a dat deja rezultate la CFR Cluj: a achiziționat străini cu CV-uri și cu valoare bune, raportat la nivelul Ligii 1.

Giurgiuvenii s-au mai orientat și spre români care i-au impresionat în partidele din întrecerea internă. Așa i-au adus pe Enache, pe Lung și pe Găman. Iar pe Budescu îl au sub contract de mai multă vreme. Dar "scheletul" vicecampioanei e format din stranieri, "o gașcă de mercenari", cum le zice Niculae cînd echipa îl enervează cu vreo înfrîngere.

Apărare străină, atac românesc
Steaua are trei străini importanți, portarul și fundașii centrali. Arlauskis l-a înlocuit pe Tătărușanu în vara asta, iar lîngă polonezul Szukala a apărut portughezul Varela, cumpărat de la Vaslui pe un milion de euro. Mai există Breeveld, dar surinamezul e mai degrabă o soluție de schimb pentru cuplul "clasic" de la mijlocul terenului, Prepeliță-Sînmărtean.

Toți stranierii din Ghencea au vechime în Liga 1 și vorbesc bine limba română, așa că nu există probleme de comunicare nici pentru antrenor, nici pentru autohtonii din lot. Ofensiva e sută la sută românească: Adi Popa, Rusescu, Chipciu, Tănase, Keșeru, Iancu și Stanciu sînt numele folosite cel mai des.

Astra e condusă pe teren de francezul naturalizat cipriot Laban, liderul giurgiuvenilor. Iar atacul trupei lui Isăilă depinde de sclipirile lui Fatai, un atacant atît de bun încît Pițurcă l-ar fi vrut la "naționala" României. Un plan imposibil de realizat întrucît nigerianul a reprezentat deja țara lui la nivel de tineret.

De unde vin străinii Astrei
Brazilia: Junior Morais, De Amorim
Ghana: Yahaya, Bukari
Grecia: Pliatsikas, Arabatzis
Nigeria: Fatai
Japonia: Takayuki
Tunisia: Ben Youssef
Franța: Laban*
Senegal: Alassane Toure
Franța: Grandin
Portugalia: Joaozinho
* joacă pentru reprezentativa Ciprului

Ce străini are Steaua
Lituania: Arlauskis
Insulele Capului Verde: Varela*
Polonia: Szukala
Surinam: Varela
* joacă pentru reprezentativa Insulelor Capului Verde

Cum ar arăta Astra exclusiv cu străini
Arabatzis - Pliatsikas, Toure, Yahaya, Joaozinho - Takayuki, Laban - Grandin, Bukari, J. Morais - Fatai

Ce echipă de români poate să alcătuiască Steaua
V. Cojocaru - Rîpă, Luchin, Papp, Latovlevici - Prepeliță, Sînmărtean - Ad. Popa, Rusescu, Chipciu - Keșeru

phife
28th September 2014, 19:09
ce dracu , astra are cote peste 5 pa victorie azi..
ceva nu e ok ...

Sevilla86
28th September 2014, 19:24
ce dracu , astra are cote peste 5 pa victorie azi..
ceva nu e ok ...

Pe bet365 are cota 8.
La astia e scandal. Niculae l-a dat pe Youssef afara (care oricum ar fi lipsit ca a luat rosu cu CFR). Pliatsikas lipseste si el tot pentru rosu cu CFR. Isaila probabil va fi demis in seara asta dupa ce ia bataie de la Steaua :D
Infrangere in EL, infrangere cu CFR, victorie chinuita cu Pandurii, eliminata de Mioveni... in timp ce Steaua da senzatia ca defileaza.

Cotele sunt stabilite bine, parerea mea.

Prosport: echipa probabila astra
Astra: Lung jr. - Pliatsikas, Toure, Oros, J. Morais - Yahaya, Laban - Enache, Budescu, William - Bukari

Pliatsikas joaca? Inseamna ca s-a contabilizat si meciul din Cupa pentru suspendare. Am uitat de asta.

Steaua echipa probabila: Arlauskis - Papp, Szukala, Varela, Latovlevici - Prepeliță, Sânmărtean - Adi Popa, Rusescu, Chipciu - Keșeru

Ce bine ar fi sa joace Papp si sa nu revina Tanase inca :D
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

delaoltenia
28th September 2014, 19:30
STEAUA BUCURESTI: Arlauskis, Papp, Szukała, Varela, Latovlevici, Prepelita, Sanmartean, Ad. Popa, Rusescu, Chipciu, Keseru
Antrenor: Constantin Galca

Astra Giurgiu: Lung jr, Pliatsikas, Oros, A. Toure, Junior Morais, Laban, Seto, Enache, Budescu, William, Fatai
Antrenor: Daniel Isaila



Data: 28.09.2014
Ora: 21:00
Live: Look TV
Stadion: "Steaua"
Oras: Bucuresti

Sevilla86
28th September 2014, 20:26
Nu am fost atent la ce ati postat, abia acum observ ca se joaca in Ghencea.
Probabil inca nu au refacut gazonul dupa congresul psd.

Cica e Tosca in locul lui Lato /hello
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

Leul Oltean
28th September 2014, 20:30
Probabil inca nu au refacut gazonul dupa congresul psd.Ce stim insa cu certitudine, este ca tu nu ai treaba cu stadioanele. Asta explica, in buna masura, de ce nu te pricepi la fotbal. ;)

Sevilla86
28th September 2014, 20:37
Ce stim insa cu certitudine, este ca tu nu ai treaba cu stadioanele. Asta explica, in buna masura, de ce nu te pricepi la fotbal. ;)

37OWL7AzvHo
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

Eddy DoubleD
28th September 2014, 21:15
Arlauskis - Papp, Szukala, Varela, Tosca - Prepelita (cpt), Breeveld - Sanmartean, Rusescu, Chipciu - Keseru

Rezerve: Cojocaru - Luchin, Filip, Iancu, Stanciu, Latovlevici, Neagu

Sevilla86
28th September 2014, 21:19
Papp in, Lato out, Adi Popa out, Tanase out.

A venit craciunul mai devreme? :))
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

Eddy DoubleD
28th September 2014, 21:36
Daca ar fi si Bourceanu in, ar fi cea mai buna echipa pe care o putem alinia.

Stifi Jamaicanu
28th September 2014, 21:43
Astra: Lung jr - Pliatsikas, Oros, Ben Youssef, Junior Morais- Takayuki, Laban - Enache, Budescu, De Amorim - Bukari
Rezerve: D. Coman - Florescu, Yahaya, M. Cristescu, Joaozinho, L. Rus, A. Toure

phife
28th September 2014, 21:44
are sange in coaie galca.

Sevilla86
28th September 2014, 21:51
Astra: Lung jr - Pliatsikas, Oros, Ben Youssef, Junior Morais- Takayuki, Laban - Enache, Budescu, De Amorim - Bukari
Rezerve: D. Coman - Florescu, Yahaya, M. Cristescu, Joaozinho, L. Rus, A. Toure

A fost strategie sa-l surprinda pe Galca? :D
Youssef parca isi facea bagajele :rolleyes:

Avem piese tari. Doar Tosca sau Prepelita ar putea fi verigi slabe.
Popa poate e accidentat... imi vine greu a crede ca de la titular nu mai prinde nici lotul de 18, asa de-o data. Nu ma deranjeaza, dar e surprinzator.

Da, cand revine Bourceanu o sa avem mai multe optiuni la mijloc.
Nu stiu daca Tosca o sa urce asa mult ca Lato, dar echipa arata superofensiv.

Pronostic: goluri multe la Junior :D
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

Hingherul
28th September 2014, 22:01
Tim e prin zona? as avea nevoie de APEL-ul sau ca sa ma uit la meci fara emotii :D

delaparis
28th September 2014, 22:23
Si fara Moti :D

Pana acum nimic interesant. Doar Budescu e de Nationala

TaciAcolo
28th September 2014, 22:25
steaua a intrat cam sigura pe ea... cred ca o sa fie un 0-1 budescu

relansat
28th September 2014, 22:28
oricum nu ai voie sa pui steaua la mai putin de 1.8 sau 1.9.

TaciAcolo
28th September 2014, 22:29
nu trebuia ratata cota de 7 la betcafearena pe astra:)

Sevilla86
28th September 2014, 22:29
Am un deja vu. Arla ne scoate din ***** de vreo 4, 5 ori si apoi dam drumu' la goluri :D
Deocamdata, parca avem prea multi oameni de gol si prea putini de constructie. Dar ca de obicei, o sa joace din ce in ce mai bine pe masura ce se scurge timpul.
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

relansat
28th September 2014, 22:29
nu trebuia ratata cota de 7 la betcafearena pe astra:)

nici chiar :) doar printr-o conjunctura nefericita poate pierde steaua aici

LazioRoma
28th September 2014, 22:29
astra castiga!

phife
28th September 2014, 22:30
mneah , rusescu incurca treburile acolo..


arlauskis e ireal:o:

Eddy DoubleD
28th September 2014, 22:32
Iar ne scoate Arla din r***t:ok: Trebuie un gol sa le taiem elanul.

phife
28th September 2014, 22:33
prepelita si breveeld , doua haraciumbe :D

Eddy DoubleD
28th September 2014, 22:34
Noroc ca si aia sunt cam praf:))

phife
28th September 2014, 22:37
galca a facut mereu schimbari bune..deobicei le facea prea tarziu , asta a fost ok.

Eddy DoubleD
28th September 2014, 22:37
mneah , rusescu incurca treburile acolo..

Avea ceva. Cred ca de la intrarea aia tare de ma devreme, ceva la umar.

LazioRoma
28th September 2014, 22:39
bai din ce vad eu .. astra e mult peste mult mai prezenta in joc

phife
28th September 2014, 22:42
breveeld e slab rau. slab rau de tot.

delaparis
28th September 2014, 22:49
Deci v-a placut prima repriza? :D

Hingherul
28th September 2014, 22:50
suntem pe ei. uneori chiar si pe mama lor :D

in repriza secunda le bagam balosu` de cateva ori si aia e :D

Sevilla86
28th September 2014, 22:51
Steaua a echilibrat jocul si chiar a dominat pe sfarsit de repriza. Urmeaza potopul :D
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

phife
28th September 2014, 22:54
nu stiu ce sa zic.
nu inteleg faza defensiva , nu ii pot identifica pe prepelita , breveeld si fundasii laterali acolo. nu pot sa inteleg ce dracu vor sa faca..

eventHorizon
28th September 2014, 22:55
prepelita si breveeld , doua haraciumbe :D

Asta plus faptul ca dl Galca e un antrenor VARZA!!!! :D

Cat sa mai ai noroc Costelus? Cat te mai tine bulanul ala inca antrenor? :headbang:

Asa haos in joc, in toate compartimentele chiar, nici pe vremea lui Hagi nu vedeai :groggy:

TaciAcolo
28th September 2014, 22:55
de ce nu vb astia ... de la look tv reporterii
ce trb sa faca astra sa inscrie in repriza a 2.... doar ce trebuie sa faca steaua

relansat
28th September 2014, 22:56
pentru ca-s vanduti.

relansat
28th September 2014, 22:59
look tv aduce mai mult cu o televiziune locala, si nu una de prim-plan. naiba stie cum au reusit sa puna mana pe drepturi. transmisiile tv sunt sub orice critica, de comentatori nu mai zic. invitatii sunt multi adusi la bascalie. catalin lita, vaiscovici si alti insipizi. nici decolteul roxanei sau pantalonii din piele nu mai pot rezolva situatia.

phife
28th September 2014, 22:59
la cfr nu la noi :D

^^ poate pentru ca are 2 stelisti langa el , ce te-ai astepta sa-i intrebe.
imagineaza-ti urmatoarea situatie : meci Liverpool - mutd cu Kenny Dalglish si Ian Rush la pauza intervievati de reporter pe tema primei reprize condusa de mutd : ce dracu o sa ii intrebe reporterul ? cum sa dea Rooney gol sau cum sa mute BR sa nu mai joace echipa aiurea?

relansat
28th September 2014, 23:01
apropo, regele insipizilor ramane nana falemi. sau nani falemi, mai bine zis.

delaparis
28th September 2014, 23:02
suntem pe ei. uneori chiar si pe mama lor :D

in repriza secunda le bagam balosu` de cateva ori si aia e :D

ete P*** :D

relansat
28th September 2014, 23:03
am steaua la next goal @ 1.83.

TaciAcolo
28th September 2014, 23:03
la cfr nu la noi :D

^^ poate pentru ca are 2 stelisti langa el , ce te-ai astepta sa-i intrebe.
imagineaza-ti urmatoarea situatie : meci Liverpool - mutd cu Kenny Dalglish si Ian Rush la pauza intervievati de reporter pe tema primei reprize condusa de mutd : ce dracu o sa ii intrebe reporterul ? cum sa dea Rooney gol sau cum sa mute BR sa nu mai joace echipa aiurea?

macar sa para profesionisti.. puteau sa le puna o intrebare si despre astra.... si cred ca in anglia sunt obiectivi chiar daca sunt fani man sau arsenal

phife
28th September 2014, 23:05
stanciu a intrat bine .. da gol\

bara..

phife
28th September 2014, 23:06
La multi ani , VACARM !


parca mai aratam si noi a echipa.

show by vacarm :D

relansat
28th September 2014, 23:09
chipciu o sa mai primeasca penalti in viata urmatoare :))

LazioRoma
28th September 2014, 23:09
breveeld e slab rau. slab rau de tot.

ma dc nu spui cA e bun adversaru .. :D

phife
28th September 2014, 23:10
daca vrei tu , astra joaca bine.

ai nevoie de o torta si un banner sa faci un stadion sa cante.

phife
28th September 2014, 23:11
si un preview pentru meciul cu ungurii :D

relansat
28th September 2014, 23:12
o chestiune de timp pana sa dea gol steaua.

phife
28th September 2014, 23:15
in opinia mea , umila bineinteles , e o cretinatate sa AMENDEZI un club pentru torte atat timp cat nu se opreste meciul.
de suspendat stadioane deja e o fantasmagorie marca romania.

LazioRoma
28th September 2014, 23:17
o chestiune de timp pana sa dea gol steaua.

Asa zic si eu

phife
28th September 2014, 23:19
ce concluzii halucinante trag comentatorii din Romania. fanii nu l-au huiduit pe lesinatu ala ca a stat 30 de secunde pe jos cu mainile pe fata cand aproape a fost atins , ci petru ca Steaua nu marcheaza...halucinanti oamenii astia,

relansat
28th September 2014, 23:20
e si o usoara iritare acolo, dupa 6-0 cu aalborg :D si 3-0 cu berceni. e greu de suportat 0-0 in derbi. :D

LazioRoma
28th September 2014, 23:21
ce concluzii halucinante trag comentatorii din Romania. fanii nu l-au huiduit pe lesinatu ala ca a stat 30 de secunde pe jos cu mainile pe fata cand aproape a fost atins , ci petru ca Steaua nu marcheaza...halucinanti oamenii astia,

Pai .. nu cred ca au scoala pt a practica meseria ! Si au mai scos si alte perle din gura .. plus ce voce are unu din ei ma face sa ma duc la wc :)))

relansat
28th September 2014, 23:21
bogdan pasare (parca) si adrian cheltuitoru.

phife
28th September 2014, 23:22
a 2a bara.
da-o-n..

nu e iritare man , nu are cum sa fie. eu ca fan nu ma simt iritat...

Eddy DoubleD
28th September 2014, 23:23
Fir-ar ea de bara:headbang:

relansat
28th September 2014, 23:24
a 2a bara.
da-o-n..

nu e iritare man , nu are cum sa fie. eu ca fan nu ma simt iritat...

tu nu, dar daca ieseai pe frigu asta, cand maine mergi la munca, apare iritarea :))

phife
28th September 2014, 23:24
au scos sincronu de la naftalina baietii :D
se aude frumos si de la tv...


cu atat mai mult puteam sa fiu iritat ca nu sunt la meci...si nu sunt

LazioRoma
28th September 2014, 23:24
las ca si astra a avut

Stifi Jamaicanu
28th September 2014, 23:25
au scos sincronu de la naftalina baietii :D
se aude frumos si de la tv...

După ce că se aude așa de rar mai și vorbesc proștii ăia doi.

phife
28th September 2014, 23:26
las ca si astra a avut

2 bari?


@stifi

nu te mira. in Romania am auzit comentatori care in EPL vorbesc peste YNWA . la fiecare meci.

relansat
28th September 2014, 23:30
o bara doua bare :)

delaparis
28th September 2014, 23:31
Si 0 goluri :D

phife
28th September 2014, 23:31
mereu mi-au pus astea probleme..

iancu a intrat si el binisor dar asta pana da gol rateaza in draci.

LazioRoma
28th September 2014, 23:32
2 bari?


@stifi

nu te mira. in Romania am auzit comentatori care in EPL vorbesc peste YNWA . la fiecare meci.

a avut mai mari astra in prima rep daca nu era arla era cam 2 0 la pauza
oricum fotbal frumos peste nivelu ligi 1

phife
28th September 2014, 23:32
asta e ocazie. ce dormea latovlevici...

relansat
28th September 2014, 23:33
mereu mi-au pus astea probleme..

iancu a intrat si el binisor dar asta pana da gol rateaza in draci.

e totusi de laudat faptul ca nu ai spus doua beri :D

LazioRoma
28th September 2014, 23:33
mama nu se poatee

phife
28th September 2014, 23:35
daca il reprofilam pe latovlevici mijlocas stanga sau central eu cred ca se misca mai bine.

delaparis
28th September 2014, 23:35
Vedem si noi un gol in meciul asta de fotbal? Pana acum Steaua campioana la bara fixa si Astra la tras in portar si pe langa poarta :mda:

phife
28th September 2014, 23:36
e frumos meciul , de ce faci nazuri..

relansat
28th September 2014, 23:37
sunt rupti fizic giurgiuvenii :)

delaparis
28th September 2014, 23:38
e frumos meciul , de ce faci nazuri..

Este tensionat sa zicem, dar multe greseli tehnice la fazele decisive ... bun, sa zicem ca Steaua a avut ghinion :cool:

LazioRoma
28th September 2014, 23:39
pe praful asta !!??? asta e comentator sau interlop ??? =)))))

relansat
28th September 2014, 23:39
e comentator sport.ro. ma rog, fost sport.ro :) de aici si limbajul de las fierbinti.

phife
28th September 2014, 23:42
sunt morti fizic astia de la astra , doar ca se apara pe metru..

relansat
28th September 2014, 23:42
au rezistat bine. ma asteptam sa moara mai devreme.

phife
28th September 2014, 23:44
keseru a mai jucat slab.
asta e cand nu ai atacant.

phife
28th September 2014, 23:47
5-6 fundasi are astra :o:

delaparis
28th September 2014, 23:49
Astra a tras la egal de la inceput. Probabil dorea victorie la ciupeala dar nu a venit la Bucuresti sa ia 3 pct

phife
28th September 2014, 23:52
au terminat in 5 fundasi si 3 inchizatori..

e greu fara atacanti.

Eddy DoubleD
28th September 2014, 23:53
Naspa cand nu sunt goluri :)

Hingherul
28th September 2014, 23:53
vai de mama lor de giurgiuveni ploiesteni. noi avem meci in EL, era normal sa nu dam nici o flegma pe meciul cu anonimii astia :D

delaparis
28th September 2014, 23:54
Naspa cand nu sunt goluri :)

Repet, spre deosebire de tenis, la fotbal se poate termina un meci 0-0 :D

TZEFERU
28th September 2014, 23:55
Astra merci beaucoup !! Good Job !
Steaua santeti buni, dar nu destul de buni :drak:

Eddy DoubleD
28th September 2014, 23:56
Repet, spre deosebire de tenis, la fotbal se poate termina un meci 0-0 :D

Mie imi plac in general meciurile in care Steaua bate cu scor de tenis:D

delaparis
29th September 2014, 00:04
Ca sa fiu sincer si eu preferam un scor de tenis asta seara indiferent de cine castiga. Macar la jumatate de set fara break si tot era bine :D
Asa mi-am pierdut timpul.
Doar Reivan e multumit de bare :)

delaparis
29th September 2014, 00:06
Ah si era sa uit... Hingherul si-a pastrat balosul in mana :D

TaciAcolo
29th September 2014, 00:07
un rezultat bun pr cfr:D nu pot decat sa ma bucur pt rasii de pe gazon in sepcial asa zisi ziarsti si invitati

Hingherul
29th September 2014, 00:10
Ah si era sa uit... Hingherul si-a pastrat balosul in mana :D

asta e. un balos in minus cu astra, un balos in plus cu rasii :D

Sevilla86
29th September 2014, 00:10
Astra merci beaucoup !! Good Job !
Steaua santeti buni, dar nu destul de buni :drak:

Totusi destul de buni sa va batem an de an.
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

TZEFERU
29th September 2014, 00:12
Anu asta ati avut noroc si cu CFR in 10 ati fost pe spate. Da va vine randu si voua. Daca era meciul in etapele astea va tremurau chilotii

Hingherul
29th September 2014, 00:14
ai prins glas? pana acum cateva etape iti uitasesi parola de loghin pe forum..... :))

TZEFERU
29th September 2014, 00:16
Nu am prea intrat nici macar cand am castigat si nu am avut motive sa zic prea multe. Dar acum se pare ca se mai schimba foaia.
Io nu vorbesc discutii.

LazioRoma
29th September 2014, 00:36
Astra a tras la egal de la inceput. Probabil dorea victorie la ciupeala dar nu a venit la Bucuresti sa ia 3 pct

Daca vroia probabil lua .. la cum au jucat.. adika ... daca fortau mai mult.. eu zic ca intra pan la urma !

Sevilla86
29th September 2014, 00:36
Anu asta ati avut noroc si cu CFR in 10 ati fost pe spate. Da va vine randu si voua. Daca era meciul in etapele astea va tremurau chilotii

Ete *****. Nu ati batut Steaua din 2005.
Ati luat 3 titluri mincinoase fara sa bateti Steaua. Tine minte chestia asta.
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

delaparis
29th September 2014, 00:39
Daca vroia probabil lua .. la cum au jucat.. adika ... daca fortau mai mult.. eu zic ca intra pan la urma !

Ce sa forteze? Au noroc cel putin la alea doua bare. :rolleyes: Vai de ei daca intrau alea. Era scor de tenis la final, vorba lui Eddy :)

LazioRoma
29th September 2014, 00:39
http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863[/CENTER]

Mincinoase s toate.. si ale voastre si ala al otelului .. dar.. CFR zic eu .. a facut 10 puncte in liga.. e ceva ce nimeni nu a mai reusit ! Victorie Pe old trafford !

LazioRoma
29th September 2014, 00:45
Ce sa forteze? Au noroc cel putin la alea doua bare. :rolleyes: Vai de ei daca intrau alea. Era scor de tenis la final, vorba lui Eddy :)

Nu te contrazic.. dar .... si astra a avut echilibru .. in prima rep a fost peste... steaua nu a contat !

phife
29th September 2014, 00:45
pana la urma astra a prins o echipa cu un joc pe placul ei : posesie, verticalizari si atacuri pe zona centrala pe care le-a blocat, a impins jocul in benzi unde au aglomerat cu mijlocasii, in careu fara probleme prin prisma faptului ca Steaua nu are atacant pt astfel de meciuri, si ruse s-a accidentat. probleme in defensiva inexplicabile (cred ca se incearca marcaj la om dar se dejoaca rapid, mai ales pe contre) , iar in ofensiva si ceva ghinion pt noi..
stanciu si iancu au intrat bine, keserü a jucat slab.

Sevilla86
29th September 2014, 00:45
Mincinoase s toate.. si ale voastre si ala al otelului .. dar.. CFR zic eu .. a facut 10 puncte in liga.. e ceva ce nimeni nu a mai reusit ! Victorie Pe old trafford !

Ti-am mai explicat cum sta treaba si cat de prefacut esti.
Nu mai spune tu nimic de altii atata vreme cat ai in nume echipa Lazio Roma echipa depunctata si eliminata din europa pantru blaturi, coruptie si alte aranjamente!

Steaua a batut Chelsea detinatoarea Champions League, a eliminat Valencia detinatoarea Uefa, a jucat semifinala de cupa Europeana.

Cine pana mea e cefere?
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

LazioRoma
29th September 2014, 00:49
Ti-am mai explicat cum sta treaba si cat de prefacut esti.
Nu mai spune tu nimic de altii atata vreme cat ai in nume echipa Lazio Roma echipa depunctata si eliminata din europa pantru blaturi, coruptie si alte aranjamente!

Steaua a batut Chelsea detinatoarea Champions League, a eliminat Valencia detinatoarea Uefa, a jucat semifinala de cupa Europeana.

Cine pana mea e cefere?
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

Dragul meu prieten :) suspectata ! ca daca ii gaseau vroun blat lua drumul juventusului intelegi? toate echipele care castiga campionate fac blaturi TOATE !

delaparis
29th September 2014, 00:50
Steaua a batut Chelsea detinatoarea Champions League, a eliminat Valencia detinatoarea Uefa, a jucat semifinala de cupa Europeana.


De ce nu te moderezi? :D
Ce a facut cu PSG?

Cristy RVD
29th September 2014, 00:51
Cine pana mea e cefere?



Te faci de ras si nu e bine :D

CFR e echipa care intr-un sezon de UCL a adunat la fel de multe puncte ca steaua in 4. Concluziile le tragi tu.

phife
29th September 2014, 00:52
alo...
borussia si bayern ce blaturi au facut?
liverpool sunt cinstit pana la Dumnezeu :D

Leo
29th September 2014, 00:55
X
cataa., leodacin, snookerinfo

Sa felicitam adevaratii cunoscatori. :D

Restul: RUSINE!!! :)

tfsRapid
29th September 2014, 00:56
tiganii

"Au aruncat cu pungi cu lichid in mine" (http://www.sport.ro/liga-1/dinu-gheorghe-atacat-de-galeria-stelei-au-aruncat-cu-pungi-cu-lichid-in-mine-ce-spune-despre-egalul-cu.html)

phife
29th September 2014, 00:57
ce faci ma tifosi? :D de cand nu te-am mai vazut..

Sevilla86
29th September 2014, 00:58
Dragul meu prieten :) suspectata ! ca daca ii gaseau vroun blat lua drumul juventusului intelegi? toate echipele care castiga campionate fac blaturi TOATE !

Tu crezi ca lumea e proasta pe aici si incerci sa profiti de asta?
Lazio a fost retrogradata in liga a doua! La apel au obtinut reducerea pedepsei si au fost doar depunctati si dati afara din Europa.



CFR e echipa care intr-un sezon de UCL a adunat la fel de multe puncte ca steaua in 4. Concluziile le tragi tu.

Un sezon bun si atat. Asta-i pura intamplare.
De cate ori au fost eliminati din calificari de echipe mici?
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

delaparis
29th September 2014, 01:00
ce faci ma tifosi? ..

Ce stie? :D

tfsRapid
29th September 2014, 01:01
ce faci ma tifosi? :D de cand nu te-am mai vazut..

de cat timp n-ai mai vazut stadionul ? :D

Cristy RVD
29th September 2014, 01:03
Un sezon bun si atat. Asta-i pura intamplare.
De cate ori au fost eliminati din calificari de echipe mici?


O singura data :)

phife
29th September 2014, 01:03
sa tot fie cateva saptamani.
munca e grea la inceputul toamnei

LazioRoma
29th September 2014, 01:04
Tu crezi ca lumea e proasta pe aici si incerci sa profiti de asta?
Lazio a fost retrogradata in liga a doua! La apel au obtinut reducerea pedepsei si au fost doar depunctati si dati afara din Europa.



Un sezon bun si atat. Asta-i pura intamplare.
De cate ori au fost eliminati din calificari de echipe mici?
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

Bai omule ... intelege LAZIO NU A FACUT LA NIVEL DE CLUB BLATURILE ALEA PE CARE LE VISEZI TU .. din cauza lui mauri sa ajuns la ce spui tu acolo ! ca ala nush ce kkt a facut calcio scomesse.. si prostii.. dar.. deviem de la subiect.. iarasi ma iei cu Lazio.. cand noi suntem pe forumul de Liga1!
Da uite delaparis te a intrebat cu PSG ce a facut la 0 - 5 ala ? ia raspundei la om :)))

delaparis
29th September 2014, 01:05
Un sezon bun si atat. Asta-i pura intamplare.

Nu se poate asa rea intentie :rosu: CFR are rezultate in CL peste tot ce produce Romania in ultimii ani.

Sevilla86
29th September 2014, 01:05
O singura data :)

Intrebare capcana pentru ca nici nu au jucat calificari :))
Apropo, doua eliminari. Famagusta si Minsk.
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

LazioRoma
29th September 2014, 01:07
Intrebare capcana pentru ca nici nu au jucat calificari :))
Apropo, doua eliminari. Famagusta si Minsk.
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

Da astea flamagusta.. si minsk .. sti dc? Pt ca de cate ori se bat la titlu din ce am obs eu .. ies din competitiile europene ca sa se concentreze pe campionat !Deaia !

Sevilla86
29th September 2014, 01:11
Nu se poate asa rea intentie :rosu: CFR are rezultate in CL peste tot ce produce Romania in ultimii ani.

O singura data!

Au facut de doua ori 4 puncte si o data 10 puncte.
O primavara europeana si atat. Aia nu-i performanta.
Cu Braga si Galata :)) Steaua a prins in Uefa grupa cu Liverpool si Napoli, grupa mai puternica decat multe grupe de Champione League :))


Bai omule ... intelege LAZIO NU A FACUT LA NIVEL DE CLUB BLATURILE ALEA PE CARE LE VISEZI TU

Da uite delaparis te a intrebat cu PSG ce a facut la 0 - 5 ala ? ia raspundei la om :)))

Lazio e blatista dovedita si pedepsita.

Eu vorbeam de secolul asta, ca daca vorbim de PSG hai sa vorbim si de Barcelona, Anderlecht etc.
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

LazioRoma
29th September 2014, 01:15
O singura data!

Au facut de doua ori 4 puncte si o data 10 puncte.
O primavara europeana si atat. Aia nu-i performanta.
Cu Braga si Galata :)) Steaua a prins in Uefa grupa cu Liverpool si Napoli, grupa mai puternica decat multe grupe de Champione League :))



Lazio e blatista dovedita si pedepsita.

Eu vorbeam de secolul asta, ca daca vorbim de PSG hai sa vorbim si de Barcelona, Anderlecht etc.
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

Tu ai o problema cu blaturile bai omule :)))))))Pt linistea ta sufleteascaNU REUSESTI SA MA ENERVEZI doat otelari pot face asta :)))

Sevilla86
29th September 2014, 01:17
Tu ai o problema cu blaturile bai omule

Eu nu, Lazio are. Asta nu pricepi :D
Toate echipele in Italia sunt murdare.
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

delaparis
29th September 2014, 01:17
Steaua a prins in Uefa grupa cu Liverpool si Napoli, grupa mai puternica decat multe grupe de Champione League :))



Tu esti serios ?

Sevilla86
29th September 2014, 01:20
Tu esti serios ?

De obicei da.
United, Braga, Galata crezi ca a fost mai puternica decat Liverpool, Napoli, Steaua, Ultrecht?
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

LazioRoma
29th September 2014, 01:26
De obicei da.
United, Braga, Galata crezi ca a fost mai puternica decat Liverpool, Napoli, Steaua, Ultrecht?
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

https://www.youtube.com/watch?v=em9cPYHfBUc



cand ai sa vezi asa ceva la steaua ta .........

delaparis
29th September 2014, 01:27
De obicei da.
United, Braga, Galata crezi ca a fost mai puternica decat Liverpool, Napoli, Steaua, Ultrecht?

Desi sunt fan Liverpool spun sincer ca Manchester U este superioara la acea epoca. Portughezii mai tot timpul ne bat atat la nivel de nationala cat si la cluburi. Turcii sunt turci.
Ultrecht are un nivel de Ligue 2 daca doresti fotbal regional din nordul Frantei :)

Sevilla86
29th September 2014, 01:34
Desi sunt fan Liverpool spun sincer ca Manchester U este superioara la acea epoca. Portughezii mai tot timpul ne bat atat la nivel de nationala cat si la cluburi. Turcii sunt turci.

CFR a scos un punct cu turcii. Cu doua, trei sezoane mai devreme Steaua elimina Galata din play-offul Champions League cu o victorie si un egal.

Sezonul trecut Pandurii a eliminat Braga :))

Si in ultima etapa, United a bagat rezervele pentru ca aveau deja primul loc asigurat. Asta e singurul motiv pentru care CFR a batut.

Adevarul e ca au prins o grupa foarte usoara (la nivel de Champions League) si au avut norocul sa joace in ultima etapa cu United.
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

Stifi Jamaicanu
29th September 2014, 01:39
Bulan sau nu au făcut 10 puncte. Ăsta e singurul lucru care rămâne în istorie, nu își va mai aduce aminte nimeni că la United n-au jucat Rooney sau Vidic.

Stifi Jamaicanu
29th September 2014, 01:39
Bulan sau nu au făcut 10 puncte. Ăsta e singurul lucru care rămâne în istorie, nu își va mai aduce aminte nimeni că la United n-au jucat Rooney sau Vidic.

Cristy RVD
29th September 2014, 01:40
Ultrecht :))

LazioRoma
29th September 2014, 01:41
Bulan sau nu au făcut 10 puncte. Ăsta e singurul lucru care rămâne în istorie, nu își va mai aduce aminte nimeni că la United n-au jucat Rooney sau Vidic.

rooney a jucat vidic era accindectat !

delaparis
29th September 2014, 01:46
Si in ultima etapa, United a bagat rezervele pentru ca aveau deja primul loc asigurat. Asta e singurul motiv pentru care CFR a batut.



"rezervele " ... tu esti sigur ca Steaua bate "rezervele" ManU ? :rolleyes:
Nu au reusit sa bata titularii Ludogor...plm

Sevilla86
29th September 2014, 01:49
Ultrecht :))

Nu mai rade bah!

Utrecht a facut doua egaluri cu Liverpool si doua egaluri cu Napoli.

Steaua a fost singura echipa in grupa aia care a reusit sa-i bata!
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

Cristy RVD
29th September 2014, 01:52
Cine ma, Ultrecht? :))

Sevilla86
29th September 2014, 01:54
Cine ma, Ultrecht? :))

Da bah, Utrecht. Liverpool ai tai nu au putut sa-i bata si nici Napoli.
Au eliminat Celtic sa se califice in grupe.

Au avut ghinion teribil sa cada intr-o asemenea grupa. S-au prezentat bine in sezonul ala si puteau sa realizeze mai mult daca nu cadeau intr-o grupa demna de Champions League.
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

Cristy RVD
29th September 2014, 01:57
Bine ma, daca nu te prinzi nu mai insist :))

Auzi la el, Ultrecht :))

Grupa de Champions League....ba, cat va mai place sa deformati realitatea :))

Sevilla86
29th September 2014, 01:58
Am editat deja postul de mai sus. Nu mai rade ca ****rea...
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

Cristy RVD
29th September 2014, 01:59
Hai ma ca a fost amuzant :D chiar si delaparis te-a copiat :)) Am ras, recunosc.

delaparis
29th September 2014, 02:04
Hai ma ca a fost amuzant :D chiar si delaparis te-a copiat :)) Am ras, recunosc.

Mai ABBA, vezi ca eu nu am copiat nimic. Doar la inertie sa zic si eu ca sa nu opresc abrupt un dialog :) ... doar nu alung useri de pe forum :cool::sneaky:

Sevilla86
29th September 2014, 02:05
Grupa de Champions League....ba, cat va mai place sa deformati realitatea :))

In acelasi sezon grupa in CL:

Sahtior, Arsenal, Braga Partizan

Barcelona, Copenhaga, Rubin Kazan, Panathinaikos

Zici ca sunt cu siguranta peste:

Liverpool, Napoli, Steaua, Utrecht?
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

Cristy RVD
29th September 2014, 02:07
Discutia e legata de primele doua echipe. Steaua si Utrecht oricum n-ar fi contat in grupele UCL asa cum au facut-o in UEL. Sincer, grupa Barcei din anul ala e o rusine, dar asta nu inseamna ca grupa Stelei e de UCL doar pentru ca acolo apare un nume imens (Liverpool) si unul mare (Napoli).

Sevilla86
29th September 2014, 02:11
Discutia e legata de primele doua echipe. Steaua si Utrecht oricum n-ar fi contat in grupele UCL asa cum au facut-o in UEL.

Daca prinzi Galata din urna a doua :)) si Braga din urna 3 :)) in Champions League , iti spun eu ca ai sanse si contezi.
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

Cristy RVD
29th September 2014, 02:14
La fel de bine cum ai sanse sa termini ultima intr-o grupa cu Twente, Fener si Sheriff, cuz that's football.

Sevilla86
29th September 2014, 02:17
touché
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

Sevilla86
29th September 2014, 02:27
https://www.youtube.com/watch?v=em9cPYHfBUc
cand ai sa vezi asa ceva la steaua ta .........

Am sarit mesajul asta, nu l-am vazut.

http://media.realitatea.ro/multimedia/image/201305/w728/573293_cpr2309_78309000.jpg

http://www.ziuanews.ro/static/i/imagini-articole/steaua-s-a-stabilit-televizarea-turului-cu-legia-din-liga-campionilor-100910-1.jpg

^^ fara sa fie o aniversare, doar un meci in toamna europeana.

Oricum nu ma laud cu coregrafiile. Se poate fotbal si fara, ca in Anglia.
__________________

http://oi58.tinypic.com/2vkepo9.jpg
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=4059863#post4059863

Gabriel28
29th September 2014, 02:58
Isaila dupa: nu cred ca Steaua a avut vreo sansa! lol saracu, e stresat rau din cauza patronului il intelegm, e baiat bun el asa de fel...

E adevarat nu am avut sanse, au avut insa Asta la ambele bare :)

phife
29th September 2014, 08:44
dlp e fan Liverpool? vai...

e mai dificil cu tifosi italieni...

sun
29th September 2014, 09:14
Isaila dupa: nu cred ca Steaua a avut vreo sansa! lol saracu, e stresat rau din cauza patronului il intelegm, e baiat bun el asa de fel...

E adevarat nu am avut sanse, au avut insa Asta la ambele bare :)

la ce te poti astepta de la niste frustrati??? A fost un meci echilibrat, cu ocazii de ambele parti ( Astra mai multe, Steaua mai mari ), incheiat cu un rezultat normal. A spune ca unu sau altu nu a avut nici o sansa denota aroganta, aceeasi caracteristica imputata Stelei in ultimii ani e marca inregistrata a rivalelor de fapt. Dar de la Dinu Vama si prozelitii sai, sa nu mai spun Ganea sau Stoican ( wtf tot vorbeste de Halep pe la conferintele de presa, e groupie-ul ei sau ce ???? ) la ce sa te astepti ???

Si dinamovistii, care in loc sa stea in banca lor, urla cat pot de tare ca se bat la titlu, da de or sa mai adune cateva firimituri de suporteri :))

Iar Astra ... ei se bat la retrogradare conform spuselor patronului :yes:

delaoltenia
1st October 2014, 19:03
rezultat echitabil .